Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

no racja racja...ale po co komu tu podnoszenie ciśnienia...nie ruszaj gówna bo śmierdzi........wiadomo ze zawsze znajdzie się jakas osoba której nie spodoba się zwrócenie jejuwagi wówcą no bo jak mozna jej zwracac uwagę..i powstaje konflik........zasmiecanie, kłótnia, wyzwiska,a topic się zasmieca, paluszki bola od klikania i serducho puka ;)dajmy na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
Filomenka----> ŚWIĘTE SŁOWA :D:D:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
Do gdzie sie podziala---->nie masz za co mi dziekowac,uwazam ze wcale nie jestes klamczucha:) Tak jak napisalam w ktorejs z powyzszych wypowiedzi,jestem na forum od ok 5 miesiecy wiec odkad jestes na tym forum zarejestrowana znamy sie:) Jestem na tym forum pod innym (zarejestrowanym) nickiem:):) No ale to nie jest wazne:) Szybkiego powrotu do zdrowia zycze :):) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo a ja juz jestem !:D Byłam w szpitalku 2 dni na badaniach :P.. Dostalam 3 paczki.. Forch, Sroda mazowiecka i katalog mebli BRW..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
Do gdzie sie podziala--->wcale nie postanowilam zmieniac nicku:) Poprostu chcialam anonimowo zwrocic uwage Syndi aby zarejestrowala nick...a tu taka prowokacja z jej strony wyszla :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna w nowy wcieleniu
ja tez dostalam kube z mamby ale napisalam jeszcze raz jak mozna dostac u nich kubek.kubek byl dla 100 pierwszych osob ktore zarejestrowaly sie w klubie mamba.wiec dziewczeta nie macie co pisac do mamby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!z lapami to pod kosciol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
Wcale nie!Tu nie chodzi o tchorzostwo!Przeciez niczego obrazliwego w moim zwroceniu uwagi nie bylo,wiec podaj mi powod dlaczego mialabym stchurzyc?A z mojego zarejestrowanego nicku nie raz zwracalam roznym osobom uwage jesli cos bylo nie tak. Bez urazy ale przemyslaj troszke swoje wypowiedzi,nie sądze abys byla odpowiednia osoba do pouczania mnie poniewaz z tego co sie orientuje od niedawna jestes na tym forum. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
w [powyzszej wypowiedzi mialo byc "stchÓrzyć" -bład:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Widze ze ktos sie za mnie wypowiada,niebede sie znizac do poziomu tej co mi tu wygraza bo takich kobiet sie nieboje!!!to swiadczy o ich poziomie,i prosze sie niepodszywac pod moj nic....niedziwie sie ze te porzadne z tad pouciekaly-nieobrazajac nikogo...a z toba kobieto niebede dyskutowac....zajmij sie psychologia to ci sie przyda....zegnaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ważne- zauwazyłam ze jak tobie ktos zwróci uwage to się unosisz a zwalasz na sindie która tak samo zaregowała jak ty jej zwróciłas uwage..nie zauwazyłas............jak byłam za toba ucieszyłas się a jak zapytałam cię czy zstchórzyłaś to się oburzyłas......widzisz?......śmieszne...........dlaczego nie masz swojego nicka? to tchórzostwo..i nie ma tu nic do tego czy jestem tu od niedawna - no i co?...........jestes taka sama jak sindie.obie się kłocicie i jestescie siebie warte...........jak jednej się zwróci uwagę od razu agresor się włączą a jak się obstaje za wami to juz jest ok..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sindi i bardzo dobrze.nie reaguj to wtedy nie będzie diocinków.......głupszemu trzeba ustąpić. To samo do waznej - ustąp i po bólu.........nikt tu niechce widziec waszych wasni .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwiedzam jedno nie warto pisać na tym forum, bo się wszystkie wyzywacie, a pisać pod innymi nickami to każdy potrafi, ja się niczego nie boję więc nie mam powodu się ukrywać. I na tym kończę wypowiedzi na forum bo to szkoda czasu a nie mam zamiaru czytać niesmacznych tekstów dziewczyn niedojrzałych emocjonalnie, bo przypuszczam że złośnice z tej stronki mają co najwyżej 18 lat. Takie są prawa młodości i wiem że dziewczyny w tym wieku są dośc burzliwe. Ćwiczenia pomagają, moja siostra chodzi na jogę i się bardzo wyciszyła:-)). Ja już nie muszę bo w wieku 25 lat nie myśli się już o obrzucaniu kogoś błotem. Do \"gdzie się podziała\" ---> przepraszam za okreslenie kłamczucha ale ten kontakt jest jak wypisz wymaluj, ale temperatura wszystko tłumaczy, ja jak mam gorączkę to też jestem dość niekumata. Dzisiaj jeszcze nie wiem co dostałam bo jestem poza domem. Dowiem się dopiero poźnym wieczore,. Więc żegnajcie dziewczyny i nie kłóćcie się już bo to naprawdę nie ma sensu. Ja sobie dalej będe wysyłać ale przynajmniej nie będę musiała waszych kłótni czytać Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.... i chłopaków jeżeli tu jacyś są katik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj sa mikołajki, więc po co się kłócić? Ja mam świetny nastrój... najpierw dostałam świetne prezenty, wracam do domu a tato (który nie wie, że bawie się w próbkomanię) mówi, że dostałam 3 listy i pyta skąd. Ja już kiedyś byłam próbkomanką, ale przestałam, a tatuś nie miał o tym pojęcia. No i stał nade mną, żebym otworzyła, bo co to za listy moga do jego córki przychodzić :D A dostałam dzisiaj: Katalog Yves Rocher, Długopis i makulaturkę z Nowego Sączu Smycz i magnesik z Campiny. Pozdrawiam wszystkich... i mam nadzieje, że z kłótniami koniec :):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katep1- racja..........ja jestem jeszcze starsza i tez weszłam tu sprawdzić dlaczego ten topic ma tyle zwolenniczek i zobaczyłam walkę, agresję, jedna mądrzejsza od drugiej.....obie się wyzywają ..wiesz a najgorsze ze jak obstajesz za jedną to jest Ok a jak ja zaraz pohamujesz to juz się oburza.....faktycznie to zachowanie nastolatek 14 letnich a tu mówisz są 18sto latki? ale takie osoby chyba tez nie lubia sie obrzucac błotem..myslisz ze tez nadal się rozhwiane emocjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitek S- to tata ciebie tez tak pilnuje i sprawdza jak kiedys mnie za młodości....a skąd a kto a gdzie a pokaz a ile.;)))))))ciekawośc rodziców albo starają sie miec kontrole z kim to córka tak koresponduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filomenka --> masz rację.. ale chyba po pewnym czasie to przejdzie :) Zwłaszcza, gdy zobaczą, że to nie jest nic \'nieodpowiedniego\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaa
Niestety musialam zmienic nick bo jakies niedojrzale kobiety malo ze za mnie mowia to jeszcze atakuja...tak naprawde czytam forum od poczatku i jest tu jakas osoba od poczatku ktora jest typowym tyranem i lubi sie podszywac...UWAGA!!Mam 30 lat i niemam zamiaru bawic sie w takie rzeczy.....niemam zamiaru reagowac na hamstwo i tyle...pozdrawiam wszystkie uczciwe babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam tyle lat i mnie nie bawi atakowanie........ale ja nie jestem parszywa babką i ciebie nie atakuje jako osoby ale zwróciłam uwage \"waznej\" by nie kłociła sie bo szkoda czasu na agresję i wulgaryzm a ona mówiła ze ty tak piszesz agresywnie jako sindi......więc i tobie mówiłam by tak nie pisac i nie wiem czy to ty czy ktos inny ...sa jakies imbecyle i sie podszywaja mozliwe..........ale cóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filomanka--->jak widzisz mam swój nick...zarejestrowany od dość dawna!Piszesz,że Sindy zareagowała tak jak ja po zwróceniu jej uwagi....ale jest jeden drobiaz który przeoczyłaś...a mianowicie to,że ja nie używam wulgaryzmów!!!Widzę,że nie jesteś dostatecznie poinformowana o zasadach tego forum,a więc informuję Cię,że podstawową zasadą jest zarejestrowanie nickun ponieważ pomarańczowe nicki uważane są za sępy i nie są traktowane poważnie. Napisałaś,że unosze się...a kto by się nie oburzył gdyby porownano go do prowokatora,dgy chciałam aby podstawowa zasada była przestrzegana!!! I nie chodzi o to,że ucieszłam się \"gdy byłaś za mną\",bo ja tego tak nie odebrałam..poprostu mądrze napisałaś i przyznałam Ci rację!! Ps.Nie używałam mojego zarejestrowanego nicka ponieważ mam jeden ważny powód...ale to nie jest tchórzostwo ani nic z nim związane-zapewniem Cię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam sie nie boję opini.mówie co mówię czy tez komus się to podoba czy tez nie.mam swoje zdanie i opinie na dany temat..jak trzeba i zwróce uwage a jak trzeba i pochwale i nie patrze tu na osobe ale na wypowiedz............ wulgaryzmy mnie bardzo rażą......nie znosze polemizowac z agresorami - to nigdy do niczego nie doprowadza....chciałam was uciszyc ...ale i widzę ze i na mnie atak padł...........zrobiłam swoje i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyt. ale zwróciłam uwage \"waznej\" by nie kłociła sie bo szkoda czasu na agresję i wulgaryzm a ona mówiła ze ty tak piszesz agresywnie jako sindi......więc i tobie mówiłam by tak nie pisac i nie wiem czy to ty czy ktos inny ... Stwierdziłam fakty...przeczytaj sobie,że osoba pod nickiem \"Sindy\" zaczęła mnie atakować,gdy kulturalnie zwróciłam jej uwagę o zarejestrowanie nicku.I własnie po to należy rejestrować nicki aby nikt inny nie zdołał się podszywać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajko (wazne-)ja do aAnielicy (sindi)o tym ze pod nia sie ktos podszył i ty myslałas ze to ona.........i stąd ta kłótnia.......powiedziałam o niej zeby nie mówiła brzydko a potem ty powiedziałas ze anonimowa chcesz byc i ja zapytałam czy tchórzysz i ty siadłas na mnie......no i bigos powstał...moze tak: nie piszmy juz nic bo niewiadomo juz kto jest kim i robi sie tu powoli czat a nie forum...........jest tu jakis moderator co oczyści bądz zablokuje ten temat ?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także mam swoje zdanie i nie boję się go wyrażać...i po raz kolejny informuję Cie i wszystkich innych zainteresowanych,że nie używałam mojego zarejestrowanego nicku z jednego powodu...którym napewno nie jest tchórzostwo!! Ja wcale nie atakuję Cię!!!Przez to,że kulturalnie zwróciłam uwagę Sindy o zarejestrowanie nicku ona zaczęła używać wulgarnych zwrotów w moim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wina była agresywnej Sindii - ale ponoc ktos się w tymi wulgaryzmami pod nia podszył tak mówiła......juz nie bądz taka poddenerwowana i daj na luz....Sindii (Anielicca) sie uspokoiła i dobrze a ty nadal się gorączkujesz......i poco to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnej z moich wypowiedzi nie napisałam,że chcę być anonimowa.Napisałam,że nie mogłam użyć mojego zarejestrowanego nicku...jest chyba różnica pomiedzy tymi dwoma zwrotami. Gdybym tchórzyła użyć czarnego nicku to bym nie pisała tego że taki posiadam...to chyba logiczne. Oburzyłam się ponieważ czarno na białym jest zapisane kto kogo i w jaki sposób zaczął obrażać!!Piszesz,że rażą Cię wulgaryzmy..ale jednak nie potępiłas osoby piszącej pod nickiem \"Sindy\". Zwróciłam uwagę \"Sindy\" aby zarejestrowała swój nick aby nie doszło do niejasnej sytuacji podszywania się innych osób...i za to zostałam obrzucona błotem... Nie ładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×