Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam Do JUDOka- pomyliło Ci się forum-tu piszemy p próbkach i gadżetach!!!!!!!!!!!!!!! Dostałam dziś długopis i mały kalendarzyk z banku spółdzielczego z Piwnicznej Zdrój bs@piwniczna.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpłtne katalogi http://www.oddk.com.pl/popups/bezplatny_katalog.php-ale nie wiem czego http://www.stihl.pl/frames.php?section=service&sub=brochure-katalog stihl www.profilex.com/zamow_katalog.php - 21k www.katalog.tomaszkoniew.info/ www.kbprojekt.pl/ -domy www.amarena.com.pl/?l=pl&s=katalog - 9k -meble aromo.pl/bezplatny_katalog.html - 13k -aromaterapi www.mobiler.mikrotech.pl/index. php?option=com_wrapper&Itemid=50 - 12k -katlog gadzetów www.benqmobile.com/cds/frontdoor/ 0,2241,pl_pl_0_13243_rArNrNrNrN,00.html - 44k -katalog siemensa www.tryumf.com.pl/katalog.php - 69k-statuetki www.gerda.pl/katalog.php - 23k -katalog dzrzwi gerda www.zakopane.cc.pl/index.php?option=com_ mosforms&mosform=2&Itemid=145 - 26k -katalog zakopanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego zegarka, to grałam w konkurs Omnibus - czy cos takiego. Musisz napisac tam swoje dane, przed rozpoczeciem konkuru. Nowe pytania sa dodawane co tydzien. Gra się w to 4 razy w miesiącu. Można i więcej. ps. co do gadzetow - dzisiaj pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaZ
Hej! Gdzie wszyscy sie podziali?Ja mam dzisiaj wolne bo jutro mam konkurs i biologiczka załatwiła mi żeby siedziała w domu.Myślałam że sie wyśpię tak do 11 ale obudził mnie dzwonek do domofonu. Odbieram i słyszę POCZTA!! No to wiadomo jak tylko się ubrałam zchodze na dół do skrzynki i dostałam: -długopis i koszulkę(oczywiście 3razy większa ode mnie bo XXL z napisem M jak miłość ale może być jako koszulka nocna :P) z TVP za recenzję -kartkę z HUGO deep red To tyle. Ale jestem zadowolona z tej koszulki. Co tam że zaduża. ;) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj tylko ziaja 3 raz a tak to pustki sie zrobily coraz mniej tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam U mnie znów pusto. Buuuuu. Do Sylka Klikam na Ciebie codziennie, ale coś nie możesz wejść do pierwszej 50.Powodzenia w konkursie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misialina
mogłabyś napisać pod jakim adresem napisac do gorzowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greogria
a ja wczoraj dostalam fajna paczuszke z JANSSENA-maseczki,kremy.lotiony,peeling itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zappcia
prosze podajcie mi adres gdzie moge dostac bezpłatny katalog firan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam..
Tu znalazłam fajne forum. I chyba część dziewczyn si ę tam przeniosła.Może warto się tam zarejestrować? http://www.darmowee.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od kilku dni czytam sobie to forum i muszę przyznać, że to cholernie ale choleeeeeernie wciąga. Wysłałam juz chyba kilkadziesiąt @ i tylko mam nadzieję, że się na coś nie nacięłam ( mam na myśli opłaty ). No kochane dostałam już 4 koperty ! 2 x Ziaja próbki (wysłałam na dwa adresy :) ) mincer mona liza próbki katalog z basenami Jeszcze korzystam z tych wszystkich Waszych adresów bo podałyście ich mnóstwo ale jutro albo pojutrze sama biorę się za szukanie nowych zdobyczy. Będę pisała o wszelkich nowinkach (mysle ze raz lub 2 razy w tygodniu). Zarezerwowałam sobie nick na hasło, ale nie mogę wejść na to forum jako \"czarna\" wiecie czemu ??? I jeszcze jedno, co mniej więcej piszecie w @ do miast, bo ja nie mam pojęcia (myślalam coś o sciemie w stylu: bardzo chcialabym odwiedzic Wasza miejscowosc itd.. dobrze??) Ale sie rozpisalam.... PROBKOMANIACZKI LACZCIE SIE :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka...o
a ja się tylko dziwię i nadziwić się nie mogę, że tyle IDIOTEK dało się namówić na kupienie tego "poradnika"- jakie to jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a u mnie dzisiaj cisza totalna... :( może ruszy się coś za tydzień lub dwa :) ps. czytam to forum od konca i jestem na 386 str takze sama zaczne podawac adresiki pewnie dopiero za kilka dni a nie jutro jak myslalam... pozdrawiam probkomaniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5869
Cześć dziewczyny.Podaje wam pare adresów e-mail.Jeśli do nich napiszecie na 100% dostaniecie bezpłatne próbki. Ja od nich już dostałam.Przysyłają naprawde dużo próbek,a czasem też gadzety.Pozdrawiam. 1.biuro@guinot.pl 2.biuro@bio-kosmetyka.pl 3.evera@evera.pl 4.toner@toners.pl 5.biuro@sadrena.com.pl 6.Serwis.Konsumencki@nutricia.com.pl 7.info@smycze-reklamowe.pl 8.serwis@hipp.pl 9.serwis@eris.com.pl 10.jsim@herbapol.com.pl 11.MFabisiak@soraya.com.pl 12.ewa.paluszkiewicz@oxalis.pl 13.serwis@hipp.pl 14.bell@bell.com.pl 15.efektima@efektima.pl 16.biuro@farouk.com.pl 17.konsument.im@pg.com 18.herba@herbastudio.pl 19.marketing@ava-laboratorium.pl 20.biuro@perfect-lady.pl 21.biuro@zdrowe-nogi.pl 22.ania.chylinska@topchoice.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie zupełne pustki. Nie licząc pozytywnego @ od pewnej zagranicznej firmy z perfumami. Jak przyślą, to powiem, jaka firma :D Dzisiaj i wczoraj cały czas leżę w łóżku albo siedzę pod kocem (tak, jak teraz) bo się rozchorowałam. Ach, to przez to, że jeden głupi dzień chodziłam bez czapki :( Bo ja juz taka chorowita jestem :) Co to była za aukcja na allegro, bo teraz już została usunięta, więc nie moge się dowiedzieć, co tam było... :) PozdrawiaM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka chyba moglabys dac mejla co nie? My zawsze piszemy, co dostajemy i od kogo. A Ty sobie tą informacje dla siebie zostawiłas. to jest nie fer. A pozatym Ty chyba też chcesz aby inne dziewczyny pisaly od kogo prawda? bo Ty takze na tym skorzystasz. Więc nie bądz takim samolubem To tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sylka
Sylka tu jest kafeteria ,a nie e-konkursy.Jeżeli piszesz co dostałaś to podaj skąd. nati-dzięki za wszystkie adresiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'zazdroscicie\' ahahahah.. co ty myslisz, ze tylko Ty dostajesz gadzety? LOL! Aha..czyli Twoim skromnym zdaniem, mam czytac ten temat od poczatku do 1 strony? Naprawde myslisz, ze mam tyle czasu, zeby tylko szperać w kafeterii? Jakbyś nie była samolubem to bys sie nie pluła tylko poprostu podala nazwę tej firmy. Nie czekam na gotowe, nie. Kazdy podaje nazwe firmy, od kogo dostaje gadzety czy tez bądz inene rzeczy. A Ty jedyna nie mozesz sie do etgo przystosowac? Trudno. Nie umiesz pracowac w grupie, jak Ty tylko o jednym myslisz, aby sie pochwalić, co Ty takiego nie dostalaś. To jest naprawdę głupie z Twojej strony. Nie upieraj się, że źle mówie, bo nie umiesz się przyznać do błędu. Skonczyłam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> do nati5869 Dzieki za adresy...ale bell to na 100% NIE wysyla, bo juz wczesniej do nich pisalam i w odpowiedzi mi napisali, ze w sklepach sa testery i mozna sprawdzic w ten wlasnie sposob ich produkty. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no ja zamierzam przejrzeć całe 425 stron :) mam nadzieje, ze pojdzie mi w miare szybko, jednak nie mam stalki, tylko korzystam u szwagierki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!czy dostałyście coś z Zeptera?Ja dziś dostałam 5 próbek w małych tubeczkach,ale koperta była uszkodzona i dlatego podejrzewam,że panie z poczty co nieco uskubnęły...Jeśli dostałyście,piszcie proszę ile tego było.Pozdro 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Zeptera dostałam w saszetkach: Mleczko do ciała=6ml krem na dzień-3ml krem do rąk-2ml tonik to twarzy-5ml I w takiej jakby tubeczce szampon-15ml Mi tez sie wydaje ze jakos mało mi dali ale koperta nie była rozerwana no to widocznie tylko mialam pecha że tak mało. Kto dostał coś innego z Zeptera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poza tematem. Czy ktoś wie co się dzieje z forum 13? Mi ciągle pisze FORUM CZASOWO NIEDOSTĘPNE. Co oni sobie myślą! Już chyba 2 miesiące.Chyba do nich napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta? to cos nowwego napisz na gg porozmawiamy sobie GG; 4760240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem caly czaas niewidoczna. Zobaczymy, zobaczymy.. Jak to napisalas; Jestem sęp tak? Takie słowka to mozesz sobie do kolezanki mowic a nie do mnie. Jasne? I wiecej szacunku. Nie znamy się, wiec lepiej uwazaj na swoje hasełka. SĘPIE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×