Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

a ja dzisiaj całkiem fajną, jedną przesyłkę z Sopotu: - silikonowa smyczka na klucze i telefon, długopis, mapka, folder:)) cała happy zaraz zabieram sie za klikanie w konkursach -rposzę o to samo u siebie:* oczywiście adresik w stopce:)) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka2408_1988 KATjen25 milena24nt samantha22 zagłosowałam, bo na tyle zdążyłam ;) potem postaram się na resztę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka2408_1988, poprawilam stopke...moze teraz :) Informatyk - to ze mnie zaden ;) Dziekuje Wszystkim...ja rowniez klikam w konkursiwa Wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pustki na wsi. motylki klikniete i co sie dało zamieściłam nowa fotkę na olayu i jesli bym mogła prosic o pomoc bede wdzięczna link w stopce. laurka dla mamy piekna jest na razie nie wykopałam nic wiećej może jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi link źle wszedł nie wiecie czasem czy knorr bedzie znowu robił konkurs na porcelanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie jakiego maila dostałam Witam, Koszt próbek wszystkich naszych gadżetów spakowanych w elegancki kartonik To 100 zł netto. Proszę o powierdzenie zamówienia oraz podanie danych do faktury VAT. Pozdrawiam Piotr Stencel System Studio Aż się za głowę złapałam jak to przeczytałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia19 i hjena olaye kliknięte ;P a ja jeszcze dzisiaj skrzynki nie sprawdzałam ;P mówcie, co u Was ;P prosze o klik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy konkursik adresik w stopce - prosze o głosiki :) a w temacie wczoraj 2 starterki play-a i katalog bon prix zaraz wam poklikam stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! W skrzynce pusto dzisiaj...nie lubie... Pozytyw od Yvws Rocher - nadmienie, ze pisalam do nich 3. razy, dopiero po ostatniej wiadomosci sie odezwali :) Prosze o klikniecia w konkursie OLAY ;) Dziekuje z gory i ja \'odklikowywuje\'. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZESTAW PRÓBEK GRATIS - PISZCIE
Hej dziewczyny!!! Dostałam od mojej cioci adres meil do firmy kosmetycznej króra wysyła zestaw próbek kozmetyków ( zależy jaka masz cere). Moja ciotka tam pracuje i powiedziała, że jeżeli chce taki zestaw to musze do nich napisać pod adres... Jest to nowo powstała firma kosmetyczna, ale na rynku zaczęła dobrze. Jeśli chcecie ten adres meil to piszcie do mnie na mój adres meil : marycha_ok@o2.pl. Pozdrawiam papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie pusto. Zniknęła Karolka. Na Olaye kliknięte kasia19 i hjena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby zamówić próbki trzeba być pełnoletnim?Jeśli tak to moze macie jakieś stronki gdzie można dostac coś za friko niebędąc pełnoletnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co mogłam to wszystkim poklkiałam Airg wam kliknał motyle, u mnie od 2 dni nic w szkrzynkach w klatce, zupełnie jakby strajkowali. katjen to twoja pociecha taka sliczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afr
no, za trzecim razem się udało, bardzo proszę o głosiki, ja klikam Wam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena, no dziekuje :) To moja Julka wlasnie :) Na Twoim zdjeciu jest Ala, to Twoja corcia ? :) Ile ma latek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×