Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

katjen tak to moja córka w sierpniu skończy 4 lata i pewnie jak wszystkie dzieciaki też była taka słodka jako maluszek :) co do zdjęc to faktycznie się ograniczyłam no bo ile można to samo oglądać ;) A listonosz zaczął moją klatkę omijać wielkim łukiem ciągle pusto. ehhh a nie wiecie czemu tak ciężko te chetosy sie odbija? ciagle już odbity mi włazi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katjen moja córka w sierpniu skończy 4 latka co sie da to wam klikam gorzej jest z chetosami, ciągle mi wychodzi że odbity :( co do zdjeć to się faktycznie ograniczyłam, no bo ile można oglądać to samo :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_38
i to jest forum o "darmowych probkach" czy pomaganie sobie nawzajem w glosikach? zniszczylo wam sie to forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia_38 a co to za róznica? piszemy tu o próbkach, ale i pomagamy sobie w konkursach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie kurier przyniósł paczyszke z wygranego konkursiku, ale sie wysilili tylko koszulka i czapeczka, no ale lepsze to niz nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic z gratisów ale za to wygrana plyta Ayo na mtv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajature100, hjena, kasia19 - wszystko poklikane KATjen - nie wiem co sie dzieje bo mi wyskakuje cały czs ze ja dzisiiaj juz głosowałam... a ja ani wczoraj ani dzisiaj nie klikałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! U mnie wczoraj i dzisiaj pustki...grrr... :/ Dziekuje za klikniecia i mile slowa :) Zmienilam linki w stopce; moze teraz bedzie oki. Z chetoos\'ami tez tak mam...chce odbic, a okazuje sie, ze juz nie moge...dziwne to... Probowac bede. Pzdr4All !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz...powtorzylam dwukrotnie ten sam link...przepraszam za spamior ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz ostatni raz, obiecuje :) nie krzyczec na mnie, prosze :) hjena, urocza ta Twoja Alus...no i ma juz 4. latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wreszcie dostałam jakąś mapę www.tnvacation.com i 20 próbeczek z OCEANICA poza tym pozytyw od MIRACULUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manzanka
na stronie jan niezbedny po wypelnieniu formularza dostaje sie jakies probki ich produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miraculum odp. negatywna, kurcze zawyzylam sobie wiek o 5 lata a Ci ze kosmetyki mają dopiero po 30 roku zycia ;) i sie nie zalapalam - ale z drugiej str. to moze i dobrze bo po co mi do zmarszczek jak ich jeszcze nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuchaa
http://www.olay.com/samplesandoffers/ tam znajdziecie wybor 3 probek; trzeba wypelnic krotka ankiete; wybierajac stan zaznaczcie IL i wpiszcie kod zaczynajacy sie od nr 62*** pozdrawiam zbieraczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuchaa
http://www.lacostepink.com/ probki lacoste :) wybierz język, potem free samples po lewej stronie i wypełnij ankietke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listek dzis nic mi nie dostarczył :( a z kia czekam i czekam jakoś sie doczekac nie moge - zrobili mnie w konia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaszczka 25 jeszcze chwilke i by padła miała 16 minut :( podobnie foniusia na skraju 2 godziny. reszte zaraz klkinę Dzisiaj przyszło z Istebnej i Ułęża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena, dziekuje :) Tak to bywa, jak dzien zajety caly...eh... W ogole dziekuje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka2408_1988 --- > nie moge shreka :( u mnie dzis nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samantha22 - wygrałaś cosik w OLAY?? bo wszystkim Wam klikam, a od wczoraj Ty nie masz w stopce linku, co sie stało??? U mnie to samo kia napisała pozytywnie 26 kwietnia ze wyśle gadzety i nie ma... czyli nie jesteś sama Pozdrowionka i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki melduje: motylki bastus, airg2, hjena doładowane samantha - babelki klikniete :) wszystkie olaye zagłosowane, katjen - wreszcie udało sie! zagłosowałam na 2 zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×