Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Ann-nnA
Witajcie:) Jestem nowa w tym temacie... Mam do Was pytanko- jaką treść maili piszecie, jeśli chcecie dostać jakieś gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola to tylko w USA te kolczyki w tresci to piszesz co bys chciala dostac i ładnie ubierasz to w słówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_mazur
Witaj! Znalazłem bardzo ciekawą stronke! Możesz tam dostać w prezencie iPod-a, laptopa lub projektor TV! Całkowicie za darmo! http://www.bonustiger.com/?ref=23712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann-nnA
do jegoeminencja: w takim razie co mam napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie wczoraj wielka przesylka a w niej : 1 kalendarz na sciane, 1 kalendarz na biurko, przypinka, 2 dlugopisy, 2 smycze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty szukamy cały czas ale to dopiero na sierpień jak bedzie urlop. chyba jednak padnie na Zakopca też z allegro dostałam moje przesyłki z prezentem dla męża, poza tym 2 raz karta Christiny Aquilery katalog z Alfa Star i z Itaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjenka, Misty: jeśli można spytać to co kupiłyście swoim facetom? Ja wciąż kompletuję prezent i szukam inspiracji ;) A dziś dwie przesyłki: Bielenda i Eris :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insolence na walentynki mój dostanie pendriwa w kształcie serca na smyczy a na urodziny łańcuszek złoty z wisiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolasz
Firmy do których warto pisać : dax@dax.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje słoneczko dostanie srebrną bransoletkę i łańcuszek na Walentynki, a na urodziny, które ma dziś -- >śliczną koszulkę i zestaw kosmetyków ... a i rameczkę z moim zdjęciem :) :) jakież to romantyczne hehehe :D Do baja jaja: Twoje teksty świadczą o Twoim (pewnie znikomym) ilorazie inteligencji... ale i tak Cię pozdrawiam :D :D (niech się dziecko cieszy) ależ jestem okrutna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjenka widziałaś moją nową fotkę na naszej klasie? :) nikt mi nie wierzy, że to fotka sprzed tygodnia :) :) bo nikt nie wierzy, że mamy tu śnieg :) i od rana sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolats
Co to znaczy?? Thank you xxxxxxx@op.pl, Your participation in our Target® Gift Card Survey is greatly valued. For the opportunity to receive a $500 gift card from Target®, we've chosen you to take part in our survey. (Participation required, See below for details). Simply follow the instructions on our website and complete our quick survey before this notice expires. Regards, The Online-ResearchTrends Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego powyższego postu o prezentach dla mojego chłopaka, to ja w przeciwieństwie do Ciebie stosuję jeszcze coś takiego jak allegro czy sklepy na mieście... też Ci to polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolats
Misty_Sweet gratulacje!!! A mógłby ktoś mi powiedzieć co to znaczy? Thank you xxxxxxx@op.pl, Your partic*pation in our Target® Gift Card Survey is greatly valued. For the opportunity to receive a $500 gift card from Target®, we've chosen you to take part in our survey. (Partic*pation required, See below for details). Simply follow the instructions on our website and complete our quick survey before this notice expires. Regards, The Online-ResearchTrends Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolats www.translate.pl i skopiuj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi powie coś odnośnie look4win? Warto się w to bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
kasiulajdus skąd dostałaś kubki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślemy do Pani próbkę peelingu ziołowego oraz poradnik nowoczesnej kosmetyki naturalnej. Będziemy wdzięczni za opinie na temat wysłanych próbek i poradnika. Pozdrawiam Katarzyna Siemińska Miłe to... Oby więcej tego typu maili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomula nie powiem ;p dałeś cos ciekawgo na tym forum? nie! więc nie wymagaj od innych i nie żebraj! kiedys dawalam filmy a teraz cóż nikt nie daje to i ja nie dzisiaj nastepny kubeczek i kalendarz na sciane i stojący mini na biurko, teczke, notes, alfabet braille\'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
To przecież możemy się wymienić za linki gdzie dostałaś kubki i kalendarz a ja ci dam też fajne. Ale na e-maila mi napisz tomula06@tlen.pl to umowa stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomula.. ty żartujesz prawda? Daj sobie spokój!! Nie widzisz, że niektórzy Cie totalnie olewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
A czy ja coś zrobiłem złego? Tylko chcę się wymienić linkami. chyba można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj: autograf broszury książeczki notes pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×