Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość fresssa
Hej Wszystkim xD Ja właśnie dzisiaj wyczaiłam próbkomanie. Jeśli macie jakieś linki to proszę podać. Mam jeszcze pytanko czy próbki są całkowicie bezpłatne? Czy płaci się za przesyłke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prawej stronie masz \\\"zarejestruj się\\\" Twój Login: (numer telefonu komórkowego) Adres email na dole zaznacz wszytko. dalej idż jak cie istrukcja poprowadzi ;) pisz jak bedziesz potrzebowala jeszcze pomocy pozdrawiam piszcie tu swoje emaile to wysle zaproszenia z tej strony co mozna uzbierac sobie na karte każdej kwoty i jest to zupelnie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) Szkoda że was już widać. Jak tam skrzynki mi przyszło : * coś o domach * karma royal kanin * pedegree rośnij zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandri\' Wysłałam emaila ;) Kurcze coś mojemu kocurkowi stało się w łapke ... miałczy i nie staje na niej. Jutro dopieru bedzie weterynarz ;( Kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresssa
Hej:) Nie wiem jak wy zdobywacie te próbki. o ja dostaje tylko odpowiedzi negatywne(odsyłają mnie do aptek, drogerii lub prasy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
o rany musicie smiecic ? ciagle tylko spamujcie i to wiekszosc znam z innego forum, zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin906
hej dzieczyny od dzis postaram sie wkrecic w wwasz swita :)jesli mi pozwolicie a to niespodzianka ode mnie dla was http://www.euphora.pl/?glamour - darmowy cien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
znamy już te cienie, bynajmniej ja zamowilam je 2 miesiace temu. jeszcze nie przyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin906
a to sorki ja tez zamawialam i narazie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........nikaaa92...........
http://www.bezplatne.pun.pl/forums.php - nowe forum, szybka rejestracja, już goście nie będą widzieli adresów wiec będziecie mogli się spokojnie nimi chwalić !! 0 spamu, każdy adres będzie sprawdzony!!! ZAPRASZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
kto tutaj tak wogole jest moderatorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na tej stronce można wygrać supernagrody: telefony, iPody, konsole do gier. Wystarczy się zarejestrować wybrać jaki się chce prezent i zbierać punkty (czyli kredyty) Jeżeli się zalogujesz z tego linku, pomożesz mi na pewno i zaczniesz również zbierać punkty na swój wymarzony telefon, ja dostane punkt i ty też. http://www.xpango.com?ref=91799358 http://www.xpango.com?ref=91799358 Pomogę tobie w uruchomieniu dwóch darmowych usług tj. Usenext (1 kredyt –potrzebna karta do bankomatu lub konto na Paypal) oraz Intuit (2 kredyty- potrzebna karta do bankomatu). Usugi darmowa, wiec nie ma co się przejmować, bo nic z konta bankowego nie zginie. Pomagam swoim poleconym!!! Moje gg 2027210 Napisz do mnie a na pewno pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2222f
Hej witam wszystkich:)dopiero od 2 dni sie w to bawie;) dziś dostałam 1 list od drukpoznan.pl. Kto mi poda sprawdzone adresy @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2222f
pisałam juz wiele próźb...a na poczcie przewaznie odpisują że nie dają próbek....albo nic nie odpisują.....kto zna sprawdzone które na pewno odpisuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2222f
to mi odpisali co to znaczy bo nie znam tego języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
sandri a ja przypadkiem nie wymienialam sie juz z toba ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
a ja na vichy sie chyba nie doczekam... jutro bedzie listonosz ;>> powinien juz dosc kubek z pozytywka wraz z innymi gadzetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
jak dostane to wtedy bede mogla sie wymienic. dzis nie przyszlo . dzis prostokatny olowek dlugopis w etui ksiazka i katalogi samochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
ja na razie nie wysyłam bo wogole nie mam czasu przez szkole. czekam tylko na zalegle paczki. ostatnio przyszly balony karty 3d, naklejki i albumy itylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
dulcerebeldea i mck nie spamujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qma_maciejka
ponizej znajduje sie link do strony na ktorej mozna troche dorobic poprzez klikanie w linki reklamowe ronych firm. zarobione w ten sposob pieniadze mozna przelac bezplatnie (dla kwot pow. 6 zł) na swoje konto lub uzyc do zaplaty w zakupach internetowych (np allegro, ebay i wielu innych) http://sejfik.com/pages/index.php?refid=maciejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×