Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość pati203
hej :) jesli ktos ma ochote na darmowy prezencik zapraszam! Piszcie to prześle link do stronki. Wystarczy sie zarejestrowac i wybrac prezent! Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati203
piszcie na emaila podanego wyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam za zasmiecanie
tematu, proszę tylko o głos :) http://www.swiat-zdrowia.pl/konkurs/11882 i z góry bardzo dziękuję, w zamian za to, również mogę oddać głos na jakiś konkurs, podajcie tylko linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
jak tutaj mozna cos do stopki wkleic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed
hejka u mnie dzis ksiazeczki dla dzieci po niemiecku reklamowka z narysowanym komiksem smycz teczka notes z magnesem dlugopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brelok owieczka 2 probki kosmetykow dlugopis plyta torebka zaproszenie papiery ozdobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszulka z jakies ankiety - juz raczej nie wysylaja a owieczka za rejestracje na stronie. ale akcja juz skonczona niestety ; p dzis 3 paczuch pierwsza - dlugopis druga poleconym notes olowek dlugopis trzecia notes dlugopis brelok-zeton podkladka korkowa pod kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś długopis woreczek ozdobny materialowy zaproszenie i zapraszam do rejestracji. kazdy kto sie zarejestruje dostanie ode mnie namiary na fajne gadzety. jak cos pisac na gg 11452107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że zadrośnik się znalazł. na twoje życzenie zrobię zdjęcie. Żal i skoro jestes taki madry/a to moze naucz sie poprawnie pisac nick. i nie ukrywać się. tylko tchórze są niezalogowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co po prostu zazdrościsz. to co ja dostaje to i tak malo w porownaniu do moich znajomych. ja nie czekam na gotowe adresy tylko codziennie wysylam dziesiątki @. i co teraz myslisz ze ci pokaze na zdjeciach wszystkie moje gadzety z logiem firm ? glupia nie jestem. gadzetami zajmuje sie od roku. jak nie wierzysz twoja sprawa. te osoby, ktore sie ze mna wymieniaja wiedza jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zdjecie. te sa z dwoch dni. logo jest zakryte. jak ktos bedzie chcial sie wymienic to do mnie niech napisze ja juz z toba skonczylam temat. zaraz pewnie wyjedziesz z tekstem, ze tych rzeczy nie dostalam ale mam to w dupie. i tak bede pisac co dostalam. ja sumienie mam czyste. jak nie wierzysz twoja sprawa. najchetniej bym ci pokazala moje gadzety na zywo. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b850d4966975f11.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis teczka, 2smycze, 2 dlugopisy, reklamowka ksiazeczki (z Niemiec) i 2 probki kawy. dla niedowiarkow moge potem zrobic zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka.u mnie dzis z firmy-smycz olowek, dlugopis, podkładka pod myszke i koszuleczka.amazed-dzieki za adresik,nie wiem skąd ty bierzesz te adresy :( ja jak napisze,to albo negatyw albo jakas drobnostka.Dzieki,jestes wielka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandri jak bedziesz dostepna to do cb napisze wczoraj wyprawka dla kota wiadomo skad ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie z 2 osobami podzielic namiarem na podkladke pod mysz +smycz lub teczke notes brelok dlugopis i olowek za rejestracje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandri napisz do mnie na gg to sie jakos dogadamy ;) widze ze mój wyzywacz jakoś się nie odzywa !! wracajac do tematu: dzis probki zaproszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszpeałam na innych stronkach i wyslalam przez dwa dni ok. 250 @ duzo zwrotow przyszlo no ale zobaczymy ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×