Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cześć! Mam prośbę gdyby ktoś miał jakąś sprawdzoną stronkę lub firme do której można wysłać e-mail i oni wyślą próbkę to proszę dać znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis pustki aledopiero co wyslalam po krotkiej przerwie dużo @ xD narazie 1 negatyw a co u was ;p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazed-masz racje..Ja sama zapłaciłam ładna sumke i 2 lata brak dostepu do kompa miałam:( A za co?Za wyzwiska..znalazł sie ktos mądry co wiedział co z tym zrobic i miałam niemiłą niespodziankę.. Nietety w necie,niejestesmy anonimowi..wystarczy zajrzec do kodeksu i tam jest pkt na ten temat. Jest nawet odpowiedni człowiek od tych spraw na komisariacie.. Ja teraz mam nauczkę ale niestety słono mnie koztowała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chce to niech wyzywa wkoncu to nie ja poniose konsekwencje dzis cienie do powiek te z formularza czekalam 3 miesiace na nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis tylko kartka zapachowa avril ;) i na @ wiadomosc o wygraniu próbek z Loreal'a pierwsze 5000 osob dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandri fajnie to z jakiegos konkursu czy jako gadzet ? ;) u mnie dzis ten persil z formularza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy marzę o randce z księciem z bajki, bajecznie bogatym i wiernym, który zawsze wierny na moich usługach, to loguję się na stronie Skarbca Mennicy Polskiej http://www.skarbiecmennicy.pl/# Serdecznie zachęcam wszystkie ODWAŻNE forumowiczki do polemiki z królem Stanisławem Augustem! Tylko od Was zależy, czy to będzie randka, czy polemika na cięte języki! Możecie zostać królami ciętej riposty i zdenerwować sprytnie króla. Tylko odważnych dla kobiet, które nie boją się wyzwań i potrafia polemizować w królewskiej otoczce ZAPRASZAM! ZAPRASZAM! ZAPRASZAM! Bot Króla Stanisława Augusta czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie próbomaniaczki! Wysyłam zaproszenia na darmowe próbki kawy! Zainteresowane dziewczyny proszę @ na priv. Oferta ważna (tylko) do końca października!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sandri" bardzo cieszę się, że odwiedziłaś stronkę Skarbca Mennicy Polskiej i podjęłaś próbę polemizowania z botem Króla Stanisława Augusta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny i użytkowniczki kafeterii! Zapraszam na darmową KAWĘ! Wysyłam zaproszenia po bezpłatne próbki kawy! Jedyne co musicie zrobić, to wysłac do mnie @ na priv, zarejestrować się i czekać na listonosza! Darmowa KAWA! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 4 torby ekologiczne 2 dlugopisy teczka 5 przypinek notes a5 i taki mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandri jesli aktualne to ja chetnie przygarne maskotki przydadza sie dla mojej corci:):) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandri wysłałam Ci maila:) ja jestem tu nowa wiec jeszcze nie wiem co i jak ale mam namiary gdzie daja darmowe probki proszku locela i prezent czapeczke i rekawiczki oraz na darmowe proczna prenumerate czasopisma dla koibiet ktore jeszcze nie wyszlo:) jesli chcecie piszce na maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny i użytkowniczki kafeterii! Zapraszam na darmową KAWĘ! Wysyłam zaproszenia po bezpłatne próbki kawy! Jedyne co musicie zrobić, to wysłac do mnie @ na priv, zarejestrować się i czekać na listonosza! Darmowa KAWA! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z klubu gazetka z przepisami i saszetka kawy waniliowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzis przyszla mapa samochodowa polski :) sandri wyslalam adres tylko nie wiem za dziekujesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj paczka z batonami musli od NESTLE. Wysyłam zaproszenia na darmowe próbki kawy! Proszę o @ na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandri! To ja Ciebie zaprosiłam na kawę! I ode mnie było zaproszenie po próbki! a nie tak jak uważasz "asbar"... Ale Ciebie asbar tez z przyjemnością zaproszę! Proszę o @ kontakt na priv!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marucha a skad dostałaś te batony??:) napisałam na priv ja też chcę kawkę też:):) a chcecie na darmową mapę samochodową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowa KAWA! Chętnych proszę o kontakt @ na priv! Zpraszam na KAWĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki chciałabym Was zaprosić na stronkę http://kao.onozis.pl/rejestracja po zarejestrowaniu się i napisaniu minimum 10 postów dostanie super zawieszkę na bagaż oraz 30 tabletek na poprawe kondycji wlosów i paznokci!! co prawda ja jeszcze nie dostałam ale dziewczyny na forum piszą że dostały i sobie zachwalają... bardzo wasz proszęaby przy rejestracji napisać ze jako polecająca asbar dziękuję z góry i jak coś mogę się zrewanżować:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batony pewnie sa z kampanii ja ostatnio wypelnilam jakas ankiete to moze cos przyszla ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś próbka kawy rozpuszczalnej firmy ,,Douwe Egberts '' jeśli ktoś chce zaproszenie do klubu kawy podawać swoje e-maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowa KAWA! Chętnych proszę o kontakt @ na priv! Zpraszam na KAWĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka Mruczurotka! Tym razem to nie ściema! Kawę przyślą na pewno! Potrzebujesz mojego zaproszenia! Skontaktuj się @ na priv, to z przyjemnością wyślę! A Ty po zarejestrowaniu będziesz czekała tylko na listonosza! Oferta ważna do końca roku! DARMOWA Kawa czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos jest zainteresowany namiarem na notes+dlugopis+olowek to pisac na gg 11452107 dam go wzamian za rejestracje ponizej ;* 2 pierwszym osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×