Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Lesny jestem tam i jak do tad nie udalo mi sie zebrac w ciagu jednego dnia na doladowanie!!nie sciemniaj sa ogranieczenia na dobe ogladania reklam z tego co pamietam to chyba 5 reklam czyli 5 otinek a trzeba mniec co najmiej 100 otinek zeby uzbierac na doladowanie za 5 zł!!!!!!!!!!! bądź uczciwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis makulatura (pare folderow) i brelok mieli wyslac ale go nie bylo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam dzis latarnie ksiazkowa i suszarke z CK. Jeśli ktos jeszcze nie jest moze sie zarejestrowac | \/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY to nie ściema!! Jeśli chcecie otrzymać darmowe tabletki Onozis 60szt ( włosy i paznokcie) wystarczy, ze zarejestrujecie się na stronce : http://kao.onozis.pl/rejestracja i co WAŻNE podacie mój nick polecający: „ewgier”po rejestracji otrzymacie maila z potwierdzeniem rejestracji i tym, że otrzymacie pakiet powitalny (tabletki) potem jeśli chcecie otrzymywać co jakis czas kolejne tabletki wystarczy udzielać się na forum i zdobywać kolejne statusy Perły. Pamiętajcie o i Nicku polecającym!!!! „ewgier” !!!! Jesli mi nie wierzycie wejdzie na ich strone glowna i zapoznajcie sie z zasadami bez zadnych konsekwencji!!! Cytat ze strony ONOZIS „Każdemu wysyłamy adekwatny do jego statusu pakiecik Ambasadora minimum raz na 2 miesiące! O ile tylko nie stracisz statusu Ambasadora możesz spodziewać się, że 2 czerwca, 2 sierpnia itd. powtórzy się w skrzynce pocztowej ta miła niespodzianka. Nagrody wysyłamy pocztą na adres podany przy rejestracji. W czasie 3-4 tygodni od momentu, w którym zmienił się Twój status na wyższy dostajesz specjalny pakiet powitalny. Lista nagród nieustająco się zmienia. Im więcej Ambasadorów niesie kaganek dobrej kondycji włosa, tym więcej Partnerów dołącza do KAO! Zachęcając innych do rejestracji w KAO, masz więc wpływ na to ile nagród otrzymują wszyscy Ambasadorowie!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie balony i pocztowki z miasta nawet nie pamietam kiedy fo nich pisalam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! Genialne i praktyczne pomysły na PREZENTY ŚWIĄTECZNE (i nie tylko) znajdziecie na stronie http://www.superfoto.pl/. Zachęcam do zapoznania się z ofertą! Kubki, kalendarze, notesy a nawet karty okolicznościowe i świąteczne! Oferta przyprawia o zawrót głowy! Istne szaleństwo! Zdjęcia ale także T-shirt, zabawki według własnych projektów! Ceny nie przyprawiają o zawrót głowy! Dziewczyny! Odwiedzajcie SUPERFOTO.PL :D :-) ;) :p Takie prezenty są zawsze "trafione". Bez ryzyka! Zabawa i przyjemnośc! A przy okazji można zamówić odbitki, czy gotowe albumy! Po prostu SZAŁ! ;) :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka-gra
Trafiłam ostatnio na stronę (po angielsku), która oferuje, hm- darmowy laptop za czytanie maili i polecanie ludzi. Chcę zobaczyć, czy to prawda ;) Pomożecie mi klikając tu http://ezlaptop.com/?r=435349 i rejestrujac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1233333333333333
Dajcie mi jakieś pewne namiary na gadżety bo się napaliłam, pozamawiałam, a jeszcze nic nie mam... Czy darmowe-próbki i darmowygadżet serio działają i dostajecie od nich próbki i gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki! Ja mam namiary na fajną stronkę z super-foto-gadżetami! http://www.superfoto.pl/ Mówię Wam! Swietna foto-sprawa dla osób, które lubią wykazywać się kreatywnością! Można tam zamówić świetne prezenty dla siebie i nie tylko! Fajne gadżety typu: podkładki pod mysz, T-shirty i takie tam! Polecili mi stronkę moi serdeczni znajomi z Krakowa! Mój brat co roku zamawia tam kalendarze i kartki swiąteczne a przy okazji foto-albumy i inne bajery! Mówię Wam sprawdzona i EXTRA stronka ze świetnymi foto-gadżetami! Zajrzyjcie! http://www.superfoto.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magik1995
Witam, po ponad rocznej przerwie:) Co u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probkipza
Hej, Pożegnanie z Afryką wydała pierwszą serię próbek najlepszych kaw z całego świata. Co ciekawsze próbki mają aż 40g, co oznacza, że jest to prawie połowa standardowej paczki kaw dostępnych w ich sklepach. Jeśli chcesz otrzymać jedną z próbek kaw wyślij maila na adres: probkiPzA@gmail.com Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam do Was pytanko! Czy któraś z Was ma doświadczenie z zamawianiem foto-gadżetów ze stronki http://www.superfoto.pl/ Ja postanowiłam zamówić sobie "MAGICZNY KUBEK", który pod wpływem wrzątku zmienia się w zdjęcie. Normalna magia! Nie wiem jakich czarów oni tam w tym fotolabie używają, ale na prawdę kubek z niebieskiego zamienia się w zdjęcie. Wydaje mi się, że maja tam strasznie wysoką technologie, skoro takie cuda z kubka potrafią zrobić! To się nazywa prezent! A jaka niespodzianka po zalaniu kawy, czy herbatki! Chyba na święta nie zdążę już zamówić ale postanowiłam przyatakować portal i pomyślałam już o Dniu Dziadka i Dniu Babci! Niech się cieszą ... pewnie nawet nie mają pojęcia, że takie czary na zwykłym kubku można zobaczyć! Proszę o pomoc, czy ktoś zna może jakieś inne foto-gadżeciki! Bo nie chce mi się za prezentami po sklepach ganiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazed! Szkoda, że nie masz doświadczenia z fotogadżetami. A czy Ty uważasz, że foto-gadżet (kubek, podkładka pod mysz, torba, foto-album, odbitki zdjęć tradycyjne lub na CD) jest fajny na prezent? I co sądzisz o stronce http://www.superfoto.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej bylo by gdybysmy sie przeniesli lub gdyby powrocil tu moderator (bo chyba jest > )? i najlepiej byloby gdycy wszyscy byli zarejestrowani bo wiekszosc (nie wszyscy) lubi nawyzywac ale zalogowac sie to nie łaska. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazed! Ciesze się, ze masz swój ulubiony foto-gadżet! Ja uważam, że fajne są foto-kalendarze i foto-kartki okolicznościowe! To świetne, nowoczesne i niezwykle modne gadżety. Sporo foto-pomysłów znalazłam na SUPERFOTO.pl ale może ktoś zna fajniejszą stronke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandri ta strona nie dziala cos . wyslalam powyżej 100 @ zobaczymy, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj qurier przyniósł "magiczny kubek" - prezent od fotolabu WWW.SUPERFOTO.pl jeżeli ktoś chce znać szczegóły, to proszę o @ na priv! ;) Niech żyje XXI wiek! W każdym razie kubek nawet pod wpływem mycia ciepłą wodą zamienia się w zdjęcie! Na prawdę działa! SUPERFOTO.pl są GENIALNI! Dziewczyny! Róbcie zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w czwartek probki zaproszen. co sadzicie o założeniu nowego temtu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylby to temat tylko i wylacznie o probkach i gadzetach no i katalogach. wszystkie zaproszenia na rozne strony mozna byloby tylko miec w stopce. tylko dobrze by bylo, zeby ktos mogl kasowac posty. a nie wiem co z moderatorem.pisalam juz do kafeterii ale zero odezwu. a i bralibysmy pod uwage tylko osoby zarejestrowane (czarne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic ciekawego katalogi plyty male kalendarze i paczki z allegro xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowujecie się już do WALENTYNEK 2010? Wiecie, jakie kartki i laurki są najmodniejsze w tym roku? Ja osobiście uważam, że najfajniej i najmodniej zamówić fotokartki z jakimś romantycznym ujęciem! Fajne propozycje znalazłam na stronce fotolabu SUPERFOTO.pl Czy ktoś zaglądał już pod ten link? A może w tym rolu lepiej zamówić romantyczny kubek albo fajny magnes na lodówkę ze zdjęciem! Napiszcie co sądzicie o takich gadżecikach i czy ktoś ma jakieś doświadczenia z fotogadżetami i fotokartkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio pilniczki kalendarze male pilka plazowa i 2 smycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×