Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość little girl
uuuu co taka cisza?? nic nowego? jak myslicie przychodza probki te ktore sa przeznaczone dla residents form U.S.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) u mnie dzisiaj tylko kartka od Lacoste z małą chusteczką nasączoną zapachem dla kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! Ale mi się dziś chce spac,cały dzień. po południu się pogoda zrąbała i teraz już leje na dobre,może rano się wybiorę na grzybki? Dziś dostałam drugą paczkę z Duowop-taką sama jak przedwczoraj,chyba przez pomyłkę,fajnie że wysłali bo to jedyna przesyłka u mnie z kosmetykami kolorowymi,szkoda że takie minaturki te próbki. Dobra miśki ide spac bo zaraz padne na klawiaturę,może jutro będe bardziej do życia oby mi się na wyjazd nie rozpadało,bo będę zła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little girl
a jaki adres,bo ja chyba o ile pamietam tez pisalam ale mi nie wysałali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki 🌻Czy u Was też taka piękna pogda była w dzień a teraz to normalnie ochydna pada i pada tzn. leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annndziaaaaaaaaaaa
Dziewczyny zobaczcie co mi odpisała jedna z firm... Many thanks for your interest into Copaďba. There is no problem to send you samples, especially for sensitive skin. We think you will be glad with our creams ... But the shipping costs are high (about 25.50€) for a little laboratory as ours ... Could we dare to ask you to pay them ? Ja napewno nie zamierzem płacić, ale dobrz że chciaż raczyli mnie uprzedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kogoś to interesuje... cztery długopisy, dwa breloczki w kształcie samochodu i z miarką, cztery ulotki tyle od SIÓDEMKI pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, lady nie czytasz dokładnie, hihi;) ale to nic, juz powtarzam- Siódemka to firma kurierska, do której napisałam o gadżety... przemiła pani odpisała na @ i skierowała mnie do filii w moim mieście- gdzie czekał na mnie list wewnetrzny z gadżecikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja tez bede miala wpis na 100-nej stronie:D ciekawe co tam listonosz dzis przyniesie, mi sie to juz nawet śni:) śnilo mi sie ze dostalam jakąś wielką żółtą kopertę ... ciekawe czy tak bedzie naprawde:) hihi:D mialam jechac na zakupy ale jak zobaczylam pogode to brrrrrrr podziekuje:P dlatego jestem tak wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dostalam: -paczke z naturell -eris -katalog z reserved -papierzyska z herbapola:P -ksiazeczke kobiece dni bez bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzicie :( jaka jestenm pechowa:( tylko mi odmówili z BRIO, do reserved juz nie pamietam chyba z miesiąc temu pisałam i cisza:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie e-maila do firmy która wysyła te 8 próbek perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papajko nie płacz... ja tez nie dostalam- nie pisałam, to nie dostałam a w dodatku zimno u mnie, słońca nie ma, wieje wiatr, pada dyszcz... i to się nazywa lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep Bella
UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE NADSYŁANIE ZAPYTAŃ O PRÓBKI, GADŻETY ITP. NA E-MAIL: bella-sklep@tlen.pl PONIEWAŻ NIE PRZESYŁAMY DARMOWYCH PRÓBEK, ANI GADŻETÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie to bylo oczywiscie do sklepu bella jesli takowy w ogole istnieje:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie zabawe /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowszaa
A CZY PŁACI SIE COS ZA PRZESYŁKE, JAK COS WYSLĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liguuuuuuuuuu
Wir haben ihre Nachricht erhalten und werden uns baldmöglichst mit Ihnen in Verbindung setzen. Kochane powiecie mi co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć Dziewczyny :D a u mnie od rana brzydka pogoda :( ale pocieszam sie że za niedługo przyjdzie do mnie moje Słoneczko i za godzine bedzie listonoszka hehe :) Najnowsza -> mi sie jeszcze nie zdazylo placic za przesylke,a listy glownie przychodza zwylymi ,a przesylki platne zawsze mozna odmowic :) 🌼 P.S. hehe i ja też bede na 100 stronie :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sie jeszzce załapię na tą 100 stronę:D Papierowe nożyczki pisalaś ze zamowilas jedzonko dla kotka, a czy zaznaczylas na dole \" US. Mail\"?? Czekam na opoweidź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraaaa
dziewczyny znacie jakiś szybki wirowy taniec na literę P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×