Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

dobrze, zaraz sprawdze poczte i napisze :) nie martw sie, ja juz niejedno w zyciu widzialam. U mnie na poczatku bylo fatalnie, rzeklabym tragicznie, ale po tym zabiegu...jak zrobilam sobie delikatny makijaz i kilka zdjec....to co niektorzy nie chcieli wierzyc, ze ja jakies problemy z cera kiedys mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
:) nio to super, że są takie dobre zabiegi. Quleczko kochana już leci fotka .... jeśli jej nie przechwyci jakiś wydział cenzurujący tego typu sceny drastyczne :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
To i tak juz podgojona buźka....bywały gorsze stany :) ochydna jestem :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg zrobiłam w Poznaniu, kosztowało mnie to niestety 300 zł, plus leki do pielegnacji. Sa tylko dwa minusy tego zabiegu.. po pierwsze, ze to cholernie boli (mi z bólu az łzy leciały, bo stężenie bylo dosc duze, ale ciagle myslalam, jakie pozniej beda efekty i da sie to wytrzymać), no a drugi minus, że na caly tydzien bylam uziemiona w domu, poniewaz ten kwas tworzy taka maske no i pokazywanie tego swiatłu dziennemu nie jest wskazane :P a poza tym, ekspozycja na slonce surowo wzbroniona, bo moga pozostac przebarwienia. Poza tymi dwoma mankamentami radosc z ogladania siebie w lustrze nieograniczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenia nie przesadzaj wcale nie jestes ochydna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Evil a jednen zabieg wystarczy, aby pozbyć się niechcianych pigmentów, czy czasami trzeba wykonać kilka razy? Ale wciagnęło mnie to forum :) Hahahah i mamy kolejny nałóg, a przynajmniej ja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena...szczerze - moim zdaniem nie jest zle :) jakbyms miala make-up to prawie nic by widac nie bylo ale wiem i rozumiem co cie wkurza... bo ja tez mam cere z takimi grudkami ale jedno wiem - typowego tradziku ropnego to ty nie masz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam świata..
Witam dziewczyny - na cerę powinna każdemu pomóc dobra dieta oczyszczająca! http://diety.pozmu.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Quleczka, bo wszytsko wyciskam. Zgadzam się nie mam jakiegos mocnego trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
...ale jednak ciagle wyskakują mi nowe zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od stanu skóry, niektorym wystarczy jeden, niektorym potrzeba 2-3. Ciezko powiedziec, ja mialam robiony w marcu zeszłego roku i lekarka mi powiedzial, ze jeszcze powinnam miec jeden na jesien. Ale jakos zaniedbałam troszke sprawe, no i szykuje sie w tym mieisacu. Ale to co mam teraz, to i tak jest nic w porównaniu z tym co mialam rok temu o tej porze :P tak wiec moze na tym sie skonczy, a jesli nie, to jeszcze jeden. Zdaje sobie sprawe, ze to jest jednak kupa kasy, ale liczac to ile kasy wydalam na wizyty, na leki, na kosmetyki, zeby te swinastwa zakryc, to mysle, ze sie opłaca. Dla mnie najwazniejszy jest ten komfort psychiczny, ktory mam idac ulica, ze wygladam w miare normalnie, i nie przykuwam juz takiej uwagi ludzi jak wczesniej. Chce sie czuc swobodnie we własnej skórze, a nie ciagle chodzic ze spuszczona glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
szukam świata.. którą konkretnie polecasz na cere, bo troche ich jest, a schudnąć już nie mogę....bo mam niedowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglabys mi jeszcze raz to wyslac? Bo kurcze, nadal nic nie ma flawless1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Jeśli rzeczywiście ten zabieg daje takie efekty napewno uzbierałabym potrzebne fundusze :) Hmm, moim zdaniem jeśli ma usunąć przebarwienia to nie jest dużo. Pomyślcie sobie ile my przez nie codziennie tracimy nerwów...malowanie, zmywanie make up'u ile tym czynnościom towarzyszy zwykle stresu, ile ja sie z chłopakiem nakłóciłam przez moja twarz. Ciągle mnie gdzieś na baseny itp ciąga, ale są takie dni kiedy naprawdę nie nadaje się do wyjścia. On uważa to za bzdurę.... ale gdzie z ranami do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Ok wysłałam po raz drugi, czasami wp opóźnia...ale tak do 15 min raczej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Evil - Oho, rzeczywiście przyszedł mi mail , że nie dostarczono, może tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokaldnie mialam to samo....u mnie momentami bylo na tyle zle, ze mialam nawet mysli samobójcze :( ale to juz na szczescie stare dzieje. Ale masz racje, ciagle te czynnosci, niedosc, ze zwiazane sa ze stresem, to jeszcze sa czasochlonne. Ja juz mialam taka obsesje, ze kladac sie spac zastanawiaalm sie czy aby rano sie z czyms nowym nie obudze :/ Kiedy byla planowana jakas impreza, albo jakies wyjscie, to cieszylam sie, ale po chwili myslalam, zeby mi tylko cos nie wylazlo, bo bede ciagle o tym myslec i zle sie z tym czuc i wszystko do dupy. Tradzik i wszystko co z nim zwiazane moze psychicznie czlowieka wykonczyc. A szczegolnie dotyczy to dziewczyn, ktorym jednak bardziej zalezy na wygladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie na wp nie uda, to mam jeszcze jeden: madzik@mtv.pl moze tu pojdzie szybciej z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mija dzisiaj tydzien odkąd łykam skrzypovite i smaruje się Diacnealem :D oby kolejny tydzień był dużo lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz troszke ponad tydzien - salfazinu i innych lekow, ktore musze brac :p dawno nie udalo mi sie brac tak regularnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skrzypovite to łykam jeszcze ze względu na paznokcie i włosy (bo włosy mi wypadają od farbowania :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszło juz :) Dziewczyno naprawde nie masz sie czym tak bardzo przejmować. Teraz widze jaka ja mialam masakre na twarzy, zaluje, ze zdejcia nie zrobilam z rok temu, to bym Ci uswiadomiła, ze mozna meic naprawde duzy problem ;) Ale pomysl powaznie o tym zabiegu, tylko trzeba sie liczyc z tym, ze tydzien wyciety z normalnego zycia, bo trzeba caly czas byc w domu, szkola, praca odpada. Ale naprawde warto, mysle, ze moglo by to bardzo pomóc i moze nawet na jednym sie skonczyło. Naprawde nie ejst zle. Wiec uszka do góry ;) To co Ty masz, zreszta ja tez, to sie nazywa trądzik z zadrapania, mozesz troche poczytac jesli chcesz: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/p5.htm mi dermatolog na poczatku zalecił wizyty u psychologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
słyszałam o jej dobrych właściwościach, koleżanka dzięki niej w końcu ma długie pazurki o jakich marzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Evil już czytałam o tym na lukiesiewniku. A z zabiegiem wydaje się, że musze poczekać, chce pokonac nałóg wyciskania i drapania, bo inaczej szybko zniweczę efekty zabiegu. Mój trądzik napewno w wiekszości to z zadrapania :( ciekawe czy nie miałabym pryszczy gdyby nie głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazajacie na te skrzypovite... włosy to sie po niej wmacniaja, ale podkreslam....nie tylko na głowie, bo wszedzie! Ja brałam Humavit, podobny lek, super dziala na wlsoy i na paznokcie, a nie powoduje takiego przyrostu wlosów na nogach :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba zaczne sobie to znowu brac, bo ostatnio kazdy paznokiec co urosnie, to sie zaraz złamie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja włoski pod pachami na nograch to woskiem usuwam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
a ja chyba narazie swoich pazurków nie będę wzmacniała :P:P:P bo więcej będzie szkód niż korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×