Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość justynucha23
Chciałam was zmobilizowac do walki z tym paskudnym nałogiem a niektóre sie obrażaja jak małe dzieci a za takie dorosłe sie mają;) Każdy nałóg da sie zastąpic innym nałogiem, dużo czytam o psychologi nawyków i z tego wynika że powinniśmy wymyślec sobie nowy nałóg który zastąpi ten zły ale co tu wymyśleć hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia dzięki za słowa otuchy, teraz już nic nie zrobię nałożę tapetę i będę czekać, aż się wygoi ;D . W sumie to i tak jest o wiele lepiej. Myślę, ze dlatego, ze po pierwsze przestałam chodzić na solarkę, nawet latem się nie opalałam, po drugie- tabletki anty. No cóż cierpliwie poczekam aż się zagoi i będę leczyć przebarwienia, mam nadzieję, że do świąt wszystkie będziemy się cieszyć normalnymi buźkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moneypenny
wracam na chwilę do tematu ziółek bitnera - zaczęłam się smarować na noc i po tygodniu prawie żadnej przykrej niespodzianki wiec nie było co wyciskać..ale posmarowałam sie na noc differinem i na drugi dzień jakiś wysyp..idiotka skończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj było źle :( Jutro mam ciężki dzień w szkole i jak dzisiaj się uczyłam,to zestresowałam się i oczywiście rozdrapałam.Może nie tak bardzo,jak kiedyś ale to i tak było bardzo,bardzo złe :( Proszę,pomóżcie:(Jak sobie radzić ze stresem,szczególnie związanym ze szkołą,jak się nią tak bardzo nie przejmować? Myślałam,że już sobie z tym poradziłam ale jak widać niestety nie...Teraz jest mi smutno i mam okropne wyrzuty sumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
ah dziewczyny popłynęłam... :/ szkoda gadac. powyciskalam caly nosek brode i czolo... wszystko co sciesnelam wyszło wiec raczej nei powinno ropiec itd.. no ale te zaczerwienienia, obrzęki i przebarwienia.... a juz było tak idealnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może komuś pomoże. Mnie bardzo pomógł krem Acne derm. Z pryszczem jeszcze jakoś wytrzymam, bo pocieszam się że za kilka dni zniknie. Najgorzej było z zaskórnikami a ten krem wyciągnął mi wszystkie. Tak więc gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Dziewczyny dlaczego jak wszystko sie zagoi to po jakimś czasie znowu pare nowych wyjdzie pod skórą? ale to jest wkurzające:( byłam pewna że już sie wygoiłam a tu znowu coś czuje ale chyba domyślam sie od czego jogurty mi szkodzą bo na mleku a od mleka wysypki kurde jeszcze w week za dużo słodkiego jadłam i pewnie dlatego ehh i znowu sie zasuszać trzeba... jak niejadłam słodyczy to miałam ładną cere...z ilu rzeczy trzeba rezygnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Lilac ja kiedyś miałam acne derm i użyłam parę razy, ale jakoś wydawało mi się, ze on nic nie robi, a wręcz jest gorzej. Zastanawiam się czy do niego nie wrócić, zwłaszcza, ze rozjaśnia on przebarwienia. A Ty długo stosowałaś acne derm?? Napisz co i jak i czy miałaś wysyp po tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też go używałam i nie byłam zadowolona,skinoren jest lepszy,mimo ze pisza ze to to samo to wcale nieee,ale mimo wszysko uwazam ze obie te masci nie sa rewelacyjne...sprobuj brewoxyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze macie dziewczyny racje ze lepiej byc blada, ale jak sie opale to przebarwienia nie sa tak widoczne a ja jestem naturalnie koloru sciany i to by bylo ok gdyby nie plamy ktore przez kolor skory rzucaja sie w oczy (a pomyslec ze na poczatku szkoly sredniej bylam dumna z mojej bialej skory...ahh kiedy to bylo...)na razie nie poszlam, cierpliwie patrze co bedzie, ale chyba bede musiala niedlugo puder zmienic na jasniejszy :-D bo se ciapki robie coraz wieksze u mnie stan w miare gdyby nie g**** na brodzie. ja nie wiem co juz zgoje to wychodzi cos obok, niby wydusze a za chwile sie paprze i teraz mam rane 0,5mm srednicy a pod spodem stwardnienie no szlak by to... a zaraz wszystkich swietych i znow stres na cmentarzu ze slonce swieci a ja mam taki badziew na pol brody yazmina ja tez jak pokombinuje to mam ochote schowac sie w lozku zeby mi nikt d.. nie zawracal nikt sie na mnie nie patrzyl jesc niezdrowe zarlo i gapic sie w tv badz czytac a co do wieku to to pojecie wzgledne..pamietam ze kiedys mi sie zdawalo ze jak bede miec 18 to bede taaaka dorosla, a jak bede miec 30 to bede stary piernik i co zblizam sie do 30tki i piernikiem nie jestem a mam sporo kolezanek kolo 40tki i tez na stare pierniki nie wygladaja (a jak sie rozmawia z kims kolo 60tki to np gdy mowia ze ktos tam kopnal w kalendarz i 60mial to dodaja ze mlody byl..) no ale fakt ze ja np mlode lata przepierniczylam przez duszenie,a w sumie najgorzej jest w ostatnich kilku. im dalej tym gorzej peseta do strupkow i skorek jest bdb i niestety tez jej uzywam zeby tapeta nie odstawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie rozpisalam,no ale komu takie pierdy mam opowiadac, jeszcze by mnie u czubow zamkneli ;-) i okres mi sie zbliza, a wtedy mam pogroszenie skory, juz czuje ze mam cos bolacego na nosie i na razie 2 dni nie tykalam (a boli przy dotknieciu tylko siedzi w srodku i nic nie widac na zew)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Witanko:) Ja tak samo myslałm jak maiałm naście lat,ze 30 to juz starość;)a teraz mam 10 wiecej i jak patrze na siebie to ani nie widze ani nie czuje tych lat,jest dobrze,hm...nawet chyba lepiej niz w wieku młodzieńczym bo wtedy mialam jakies urojone kompleksy a teraz jestem bardziej pewna siebie i swej kobiecości,puki faceci sie za mna oglądaja jest ok. No wlaśnie ja tez sporo czasu zmarnowałam siedzac w domu i lecząc gebe,Qwa,ale nie ma co o tymrozmyslac tylko nie popełniac juz tych samych błędów... Jaka ja jestem szczesliwa:)mój olejek spisuje sie cudownie,pieknie wygładza i goi i chyba tez ujedrnia:D pod podkład tez go daje tylko odczekuje troche by sie wchłonął a jak go naloże na spryskana tonikiem skóre to ten proces sie przyśpiesza,tapeta pieknie sie trzyma i wreszcie sie nie błyszcze,hahaha jaki paradoks olejek normalizuje moją tłusta skóre a podobno na sucha działa odwrotnie -nawilża ja i koi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
zuzak to tak jak u mnie tez mi sie zbliza okres,ale cicho bo chyba skóra o tym nic nie wie,ani jednego gościa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolinia to olejek jojoba? juz o nim chyba slyszalam cos takmi sie zdaje :-) moja skora niestety juz wie ze sie okres zbliza niestety, ale wysiadlo mi swiatlo w lazience a meza nie ma wiec poki on nie zmieni zarowki to ja jej nie zmienie bo przy malej lapmce mniej moge dzialac :-D zostaly mi cale 3 dni do spotkania z rodzinka na cmentarzu zeby mi sie to zgoilo z brody :-/ ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na znajome ktore sa blizej 40 to stwierdzam ze czuja sie lepiej same z soba niz osoby ponizej 30tki bo nie debatuja nad pierdolami typu rozstepy na 4literach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
zuak tak to jojoba,gdzie ta cholera była przed laty,że tez mi w łapy nie wpadła,ale i tak pewnie bym nie spróbowała bo jak pisałam juz wczesniej tłusta skóra i olejek??!! ja jeszcze aplikuje ja na włosy jako odżywkę,niewielką ilaśc rozsmarowuje na łapkach i wcieram we włosy,jakie zrobiły sie lśniące i końcówki piękne:) No bozia sie ze mną łaskawie obeszla bo rozstępów nie mam nawet po ciąży,chyba mam dosyc elastyczną skóre;) a masz ZNPM-a??ja niestety tak,sama nie wiem jak ten mój chłop to wytrzymuje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety trzepie mnie przed okresem,jestem nerwowa jak zaraza ah i ogolnie ciezko jest ;-) to ja o tym jojoba slyszalam,a jakiej firmy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
tak sie zastanawiam,bo ztej serii kosmetyków naturalnych sa jeszcze mleczka do demakijażu i toniki,tylko nie sa zbyt tanie,ale podobno marka bardzo dobra,dzisiaj poogladam w aptece te rzeczy bo akurat bede w miescie,moze sie skusze bo cała seria na pewno byłaby lepsza w używaniu.Żele jednak nie sa dla mnie dobre,moja skóra ich nie lubi,chociaz dobrze oczyszczają-do kosza;) kiedys dermatolożka mi powiedziała,że dla mojej skóry do oczyszczania najlepsze sa pianki.z vichi miałam taka różową i rzeczywiscie była niezła i mleczka tu zawsze sprawdzały sie z loreala,ale ja zawsze musze szukac czegos jeszcze lepszego....durnote...to moja ostatnia przygoda z kosmetykami,jak ta seria do mycia mi nie podpasauje wracam do sprawdzonych metod...jestem juz zmeczona szukaniam i próbowaniem wciaz czegos nowego.A na oczyszczaniu najbardziej mi zalezy. Ale mam dzisiaj nerwy,że bez kija do mnie nie podchodź...;)te durne hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Hej laski ale sie temat rozpętał na temat wieku widze... ja niechciałam nikogo urazić moim entuzjazmem, a raczej przekonac że marnujemy sobie najlepsze lata życia na wyduszanie tego dziadostwa. Ostatnio stwierdziłam że są gorsze problemy na świecie gorsze choroby i dziekuje Bogu że mam takie niż inne.:) Co do oczyszczania to ja stosuje pianke Iwostin bo peelingi sa dla mnie zbyt agresywne a ona delikatnie złuszcza :) Po dłuższym stosowaniu ziół stwierdzam że najlepiej i najszybciej zasuszają te krosty i te wyduszone i teraz stosuje to miejscowo na noc. a na dzien wróciłam do serii Iwostin czyli emulsja z aloesem która super nawilża. Pozdrawiam wszystkie które wstały dzis lewą nogą!!!;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko stwierdzic ktora noga wstalam ;-) bo byl to dosc szybki zryw ;-) ja tez mam takie nerwy ze wczoraj to nie wiem ile razy opieprzylam meza, ale on spokojny czlowiek to sie nie irytuje na szczescie ;-) oj durne ale ja przynajmniej na straszne bole w czasie okresu nie narzekam ;-) ten jojoba juz mnie jakis czas interesuje tej firmy dosc drogi, jak bede miala troche powykanczane to co mam to moze sobie jakis odpowiednik poszukam. ja stosuje zel z yves rocher i wyjatkowo jestem zadowolona (po znacznej czesci zeli miala mega sucha skore i taka naciagnieta, po tym jest normalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
no mój też na szczęście niespotykanie spokojny człowiek:D ale ktos musi byc szalony. Na bule tez nie narzekam,moze to dzieki fitness. Jak cos dzisiaj kupie to napisze. Justynucha nie przejmuj sie ja to chyba dzisiaj obiema lewymi nogami wstałam ;) za duzo energii,ide ja spalic sprzatając domek:D a potem frrrruuu na zakupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys czytalam ze jak ktos ma objawy ZNPM to go sam okres mniej uciazliwy, i chyba cos w tym jest ;-) ja mialam isc do sklepu ale ruszyc sie nie moge (moze ktos mnie popchnie?) ahh dopadlam masc alantan plus i posmarowalam gowno na brodzie moze pomoze (tonacy brzytwy sie chwyta ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Zlazłam sie okrutnie,nóg nie czuje;) niestety w aptece nie mieli zbyt dużego wyboru tej marki a to co chciałam mogłam jedynie zamówić,nie bardzo mi sie chce czekac wiec na razie kupiłam taką galaretkę do mycia buzi z wyciągiem szałwii i olejkiem z pestek winogron,podeszłam dośc sceptycznie do niej,ale po powrocie zaraz ruszyłam do łazienki ja wypróbować o dziwo zwracam honor temu specyfikowi bo po umyciu nie czułam zadnego dyskomfortu,wrecz przeciwnie co u mnie rzadko sie zdarza,mimo tłustej skóry to cholera jest jeszcze wrażliwa...kosztował mnie prawie 100zł.jak nie bedzie sie spisywał to go kopne w dupsko;) na razie z toniku zrezygnowałam,poczekam czy zachwyt nie opadnie. Alantan jest fajny oby Ci pomógł,3mam kciuki bys pieknie wygladała pośród rodzinki:* tez dzisiaj nafukałam na mojego męża,ale co tam na kogos musze nie bede sie pastwic przecież nad soba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dawno mnie tu nie było. Yazmina stosuję ten krem od miesiąca. Gdy nie wyciskałam pryszczy maiłam grudki pod skórą. Nie były to pryszcze ale skóra nie była gładka. Jak zaczęłam smarować czoło acne dermem to z tych grudek zrobiły się pryszcze. Na którymś forum dziewczyny pisały, że w ten sposób skóra się oczyszcza i jest to normalne. Przeczekałam ten czas i teraz mam gładką skórę :) Wcześniej miałam brzydkie przebarwienia a gdy było zimno albo gdy byłam zmęczona wyglądały jeszcze gorzej. Stosuję ten krem od miesiąca. Po tym czasie przebarwienia mi znacznie wyblakły jeszcze je widać dlatego będę go stosować jeszcze kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja na mojego wczoraj tez nakrzyczalam, zreszta wszystko mi nie pasowalo :-) ale ja sie naprawde staralam byc spokojna ;-) fakt Alantan dobry tylko z tym g... na brodzie sobie nie poradzi do wszystkich swietych chyba, to sie strasznie paprze, no i wyrasta mi rog na nosie czy cos w tym stylu :-/ pare dni wytrzymalam, ale ze boli i sie zgrubienie zrobilo chcialam wczoraj usunac i tylko skore starlam oj glupia ja... ale i tak sukces bo zazwyczaj po 5min demoluje niech juz ten okres przyjdzie bo sama z soba nie wytrzymuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Hej mogłybyście mi napisac jak sobie radzicie ze stresem? w sytuacji gdy poznajecie nowe osoby i wydaje wam sie że patrzą na twarz!! a raczej cere nasze nieszczesne , bo ja chociaz sie podleczyłam to nadal mam wrażenie że ludzie patrzą na cere i to mnie bardzo irytuje.. i czasem robie sie czerwona...czy jest ktos kto też tak ma?? jak sie pozbyc tej obsesji chorej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czerwona robie baaardzo rzadko, raczej od wysilku fizycznego. w sumie nic nie robie, jak ktos mi sie patrzy na twarz (albo mi sie wydaje ze patrzy) zastanawiam sie ktore rejony wygladaja najgorzej i ewentualnie staram sie inaczej obrocic (pokazac lepszy profil czy cos), a pozatym rozmawiam normalnie, choc jakby to odemnie tylko zalezalo zamknelabym sie gdzies gdzie nikt by nie przychodzil i nie byloby luster :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×