Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość kolinia
umyłam sie 3x szczota,cholercia cos jest w niej,sama nie wiem co,ale juz ja kocham;) zaraz po umyciu zadnej ekscytacji,nałozyłam oliwke i wyszłam z łazienki po jakichś 20min,przyszedł mój maż i mówi jaka mam gładka skóre,aż wział i przejechał mi po policzku,no lekko sie wzdrygnełam bo własciwie to nigdy mu na to do tej pory nie pozwalałmam był zaskoczony-ja tez,poleciałam do łazienki i rzeczywiscie jakos inaczej wyglada skóra....taka jakby równiejsza struktura naskórka,ażsie boje ze ten czar zniknie...albo sie obudze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak tam u Was? Ja jestem bardzo smutna,jest mi źle :( Bardzo poważnie rozważam wizytę u dermatologa ale nie wiem,co na to mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
no ja jezeli chodzi o podklady toby mnie interesowały takie do 40 zł. Ma ktos cos wypróbowanego i godnego polecenia? teraz mam 3 podklady ale nie jestem w 100% zadowolona z zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyram92 tez jestem zainteresowana jakims sensownym kryjacym w miare podkladem i nie mega drogim :-D (a moze takiego nie ma?) marika161 co sie dzieje? na kase chorych do dermtologa mozesz isc bez pytania sie mamie (jesli chodzi o kase) kolinia jestem ciekawa jak tam dalej czary mary z Twoja szczoteczka ;-) a ile Ty za nia zabulilas? p.s. tez nie przepadam jak mnie maz po twarzy glaszcze... nie wiem czy to mozliwe ze od poobcierania sie husteczkami (katar mialam straszny przez 3 dni) moze cos powychodzic?bo mi sie w okolicach nosa zrobily 3 szt.bolace ktore oczywiscie probowalam zniszczyc, efekt niezadobry... a juz bylo w miare o.ok. i tylko mialam ostatnie strupki dogoic... ahhhhhh wsciekla jestem na katar i na siebie :/ kupilam ta pomadke carmex z truskawka i chyba jest w miare dobre ale dopiero stosuje od paru godzin :-) (a przedtem mazialam sie 3 innymi w tym mascia nagietkowa) zobacze jak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten rimmel w miare kryje? pewnie nic tak nie kryje jak dermacol... ;-) ale mam jakis stary zapas z 2 podkladow (marki nie pamietam) z czasow zanim dermacol nie zrobil sie moim glownym podkladem i jak je naloze to jakbym prawie nic nie miala. plamy przebijaja jak neony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
A ja głupia kupiłam dzisiaj ta pomadke klasyczna zamiast owocową,no nie fajna,znaczy przynosi ukojenie ale ma taki mentolowy posmak i jakby lekko chłodzi usta.no nic kupie druga. Szczotka fajna bardzo nawet jak na razie nie żałuje ze ja kupilam,zuzak 500zl dalam za nia,ale jeszcze musialam dokupic taka nakładkę na wtyczkę bo tam w anglii maja inne i tu u nas nie pasuja,to tylko 2 zł.kosztowało. No i ja tez sobie porobiłam pod nosem kuku;) tzn.chciałam juz tak cudnie wygladac i postanowiłam że zdepiluje -metoda nitkową wloski pod nosem,które sa normalnie jasniutkie i niewidoczne,ale jak szalec to szalec;) wiem przeciez ze zawsze to sie konczy wysypka-co mnie podkusiło!!!!nie dosc ze sie upłakałam przy tym to jeszcze wylazły mi te małe krosteczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
rimmel fajnie stapia sie ze skóra i wyrównuje kolor na niej ale niczego za bardzo nie zakryje,ale ja takich nie lubie mocna kryjacych mam po to fajny korektor wrazie co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Jeśli chodzi o podkład dobrze kryjący to ja w cięzkich chwilach zawsze sięgam bo Estee Laude double wear. Nie jest może najtańszy, ale jak dla mnie rewelacyjnie skuteczny. Ale nakładam go zawsze gąbką bo chyba palcami przy jego konsystencji bym sobie nie poradziła ;) No i przy częstym / dłuższym stosowaniu dość mocno wysusza niestety :( Ten rimmela też kupiłam z ciekawości w zeszłym tygodniu bo był w promocji, ale jeszcze nie miałam okazji nałożyć... Ostatnio niestety dobrałam się do prawego policzka :((( ale poza tym jak na mnie to rewelacja :)) walczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak-czuję się źle,bardzo źle...Dzisiaj się nawet zastanawiałam i stwierdziłam,że już bardzo długo nie byłam szczęśliwa. Ale tak naprawdę jest mi źle już od kilku lat. 4 lata temu o mały włos nie dosięgnęła mnie anoreksja a teraz mam to... Mam zniszczoną psychikę i inne spojrzenie na świat. Do tego zawiodłam się na koleżankach w gimnazjum i teraz zawsze myślę,że nikt mnie tak naprawdę nie lubi. Może kiedyś będzie szczęśliwa ale na pewno nie teraz,kiedy jest mi tak okrutnie źle.Nawet nikt o tym wszystkim nie wie,tylko Wy tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
marika to bardzo smutne co piszesz,jestes jeszcze taka mlodą osobą,wiem jednak ,że wtedy przeżywa sie wszystko bardziej intensywnie i nawt małe rzeczy urastaja do rangi słonia;)nie nalezy bagatelizowac problemów nawet jeszcze młodszych osób bo dla nich w tym momencie zycia one sa wazne...jestem pewna,ze sa osoby które cie bardzo lubia,choc dzis pewnie wydaje ci sie inaczej.Moze porozmawiaj z mamą?? z mamą mozna rozmawiac o wszystkim:) Jesli bedzie to dlaciebie jakis rodzaj terapii to pisz tutaj co cie boli,mysle ze kazda z nas chetnie cie wesprze.3mam kciuki za twoje szczescie,a moze już czai sie za rogiem??ściskam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiek;pp
ej mam pytanie cczy maseczka sciagajaca pory eris jescze jest czy zostala zlikwidowana lub zamieniona i to samo chcialbym zpytac o peeling enzymatyczny dermika meritum , fajnie by bylo jakby ktos wiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolinia-dziękuję,aż się popłakałam :) Nikt nie wie,jak bardzo mi było ciężko 4 lata temu. Jak siedziałam całymi dniami w pokoju,nie wychodziłam,prawie nic nie jadłam...Pewnie skończyłabym źle,gdyby mama się tym nie zajęła. Nie wiem,czy chcę o tym rozmawiać z mamą.Pewnie powiedziałaby,że wyolbrzymiam i by na mnie nakrzyczała. I tak bardzo chciałabym mieć cerę,jak kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniała dodać,że lubię tutaj do Was pisać :) Ale póki co,to chyba nie zapowiada się,że spotka mnie coś miłego.Nie teraz,może kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
marika - jezeli chcialabys porozmawiac to ja tez chetnie Cie wysłucham-mozesz pisac do mnie na gadu 11179809, jestem praktycznie codziennie:) głowa do góry kobieto! nawet nie wiesz jak czasem zycie potrafi nas pozytywnie zaskoczyć:) troszke optymizmy kochana i zobaczysz ze swiat stanie sie piekniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, oczywiście tu możesz zawsze się wygadać, jednak zamiast dermatologa, może spróbuj poszukać jakiejś darmowej poradni psychologicznej w swojej okolicy... Wydaje mi się, że z anoreksji wpadłaś w kolejny wyniszczający nałóg. Jeśli chodzi o olejek jojoba- używam od piątku- jestem nim zachwycona, najchetniej cała bym się nim wysmarowała. Olejek jest dokładnie tym czego potrzebowała moja przesuszona usiana zaskórnikami twarz, teraz jest tak gładka, że nie mogę uwierzyć, zobaczymy jak będzie działał na te zaskórniole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
marika mysl pozytywnie,nie zadreczaj sie negatywnymi myslami,bedzie dobrze zobaczysz,buźka:* bartusiek niestety nie mam pojecia o tych maseczkach,moze spróbuj wygooglwac je i sie okaże czy sa wycofane? yazmina ciesze sie ,że i tobie jojoba sie podoba,ja go używam 2 tygodnie chyba albo troche dłuzej i wciaz mnie zachwyca,no mi totalnie na jego punkcie odbiło,smaruje sie cała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia, tak przyjemnie się go uzywa, ze aż wyciskać się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolinia ja mam truskawkowa i tez ma przez dluzsza chwile po posmarowaniu mentolowy posmak. ale wydaje sie ze faktycznie dobrze dziala :-) kurcze ja poczekam az te szczotki dotra do polski i stanieje :-) to widocznie taki gorszy okres na okolice nosa nastal ;-) ja wczoraj bylam na imprezie i tapeta mimo 2 ran kolo nosa sie ladnie trzymala (jakos tak to ten dermacol robi ze sie ladnie stapia po dluzszym czasie ze skora)wiec bylam zadowolona po kazdej wizycie kontrolnej w wc ;-) Trianele to gratuuje rewelacyjnego stanu :-) marika161 pisz tu to Ci bedzie lepiej. ja jestem raczej optymista ale pamietam ze w okresie licealnym zdazaly sie odliny z serii "jest zle i bedzie gorzej". zobaczysz jak nie dzis i jutro to pojutrze bedzie lepie :-) usmiechnij sie, wyjrzyj za okno slonce swieci (przynajmniej u mnie) nie smuc sie :-* a do stanu cery jak sie mialo kiedys to juz ciezko wrocic, bo jak ja bylam dzieckiem to tez mialam ladna...ale w sumie nie znam nikogo kto bedac doroslymmialby taka skore :-) wiec moze nie warto dazyc do czegos nieosiagalnego a skupic sie by bylo teraz jak najlepiej ja jojoba juz zamowilam i czekam niecierpliwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
yazmina to swietnie,że masz motywacje,tak trzymaj a ja z Tobą:D zuzak no właśnie zauwazylam,że ten posmak w pomadce jest chwilowy potem juz go nie wyczuwam,uparcie smaruje i musze powiedziec że jest o niebo lepiej z moimi ustami,anytram92 dzieki za rade:* ja dzisiaj byłam w knajpie na jedzeniu i potem na spacerku z meżem i świetnie sie czułam z moim pycholem;)to uczulenie jeszcze troche jest pod nosem ale pod makijażem zupełnie nie widoczne:) jaki człowiek jest głupi to aż żal normalnie,mój mnie dzisij pocałował w polika i mówi jaka gładka jestem a ja jak jakiś dzik,jakos tak mi głupio tego słuchac ,jak przez tyle lat źle sie mysli o swojej skórze to takie rzeczy wydaja sie nieprawdziwe...czesto latem do łazienki i sprawdzami czy nadal jest dobrze,jak sie przyzwyczaje to pewnie bedzie mi to zupelnie obojetne;) zuzak mam nadzieje ze ta oliwka i na ciebie podziała i bedziesz w pełni zadowolona ze stanu swojej skóry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Oj skusiłyście mnie na ten olejek z jojoby :) Dzisiaj po pracy poszukam w aptekach. Tym bardziej, że ja jestem cała sucha :P to może mi tak generalnie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Witam dziewczyny ! Nie muszę chyba pisać dlaczego się tutaj znalazłam. Czytam was juz od bardzo, bardzo dawna. Może od roku.. Zastanawiam się co słychać u osób, które już tutaj nie wchodzą, a może i wchodzą i czytają ale nie dają o sobie znaku życia ;) chodzi mi np o "Zmienić swoje życie", "Uda mi się!" itd. Postanowiłam napisać ponieważ zainteresował mnie temat olejku jojoba. I chciałam zapytać dziewczyn, które go stosują czy nie powoduje wysypu zaskórników, jak działa na skórę zanieczyszczoną, trądzikową? Czytałam że nie zapycha porów itp, ale wiecie jak to jest, czasami tak pisze a wygląda to zupełnie inaczej. Chcę kupić ten olejek choć trochę się boję że mnie wysypie i że kupię jakiś nienaturalny... Do świąt musi być dobrze ! ;) P.S dzisiaj mam ważny dzień w szkole, niestety już byłam skłonna nie iśc, co doprowadziłoby do problemów i zaległości, wiadomo z jakiego powodu, nie chce mi się wychodzić z domu... Ale właśnie idę po podkład i jakoś to przeżyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
ciagle walcze-olejek nie powoduje wysypu zaskórników i nie zapycha na pewno,mam skóre która bardzo lubi sie zanieczyszczać.Mi bardzo pomógł w walce z nałogiem bo ujednolicił skórę,wyleczył i sprawił że nie jest ani przesuszona ani za tłusta a mam cere tłusta wrazliwa i czesto bywa przez to przesuszona.Nawet jak cos wyskoczy to goi sie błyskawicznie.U mnie to nawet sprawił,ze tych zaskórników jest mniej,moze wlaśnie dlatego ,że skóra sie unormowała i pory pracuja normalnie a nie jak szalone;) Najlepiej kupic w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A słyszałyście może dziewczynki, o tym,że tran poprawia stan cery? Zastanawiam się,czy b go nie zacząć pić lub łykać. Ah,dzisiaj pogadałam z mamą...Na początku trochę krzyczała ale później powiedziała,że przecież można o coś zapytać w aptece. Dodała,że nie mam się czym martwić,że jestem taka ładna,jak laleczka,mam ładne,czarne włoski i malutki nosek :) Trochę mnie pocieszyła,poczułam się lepiej :) Tylko dlaczego ja tak o sobie dobrze nie mogę myśleć ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
marika to jest właśnie nasz problem,że nie myslimy o sobie dobrze,że nie widzimy tego co widzą inni w nas i ciagle chcemy byc idealne we własnych oczach,tego trzeba sie nauczyc,akceptacji siebie:)jestem pewna ,że mama ma racje,jestes sliczna i tego sie trzymaj,ciesze sie ze z nia porozmawiałas i że juz czujesz sie lepiej:* co do tranu to nie zaszkodzi go pic,zawiera kawsy omega 3 i 6,witamine A,D i E,tak wiec na skóre tez ma wpływ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devon_aoki
Czesć dziewczyny Czy istnieje jakieś lekarstwo, jakiś lek, dzięki któremu mogłabym nie drapać i nie dotykać tej cholernej twarzy! Marnuje swoje życie, nie umiem sobie z tym problemem poradzić. Od 3 miesiecy biore Aknenormin, ale jeżeli nie przestanę wyciskać i dłubać (a robię to średnio co 3 dni) to nigdy nie pozbędę się trądziku. Byłam u psychiatry, przepisał mi jakies psychotropy, mama powiedziała, żebym ich nie wykupowała, bo one ogłupiają. I nie wykupiłam tego. Poza tym jeden lek który dostałam, był dla ludzi chorych na padaczkę :| !!!!!! Drugi to jakieś kropelki uspokajające. Więc tym bardziej zraziłam się i wyrzuciłam receptę. Najbardziej cierpi na tym mój facet, bo wyżyam się na nim o to, że mam krosty które sama sobie stwarzam. Roznoszę zarazki i jestem tego świadoma. Ale jak wycisnę jakąś małą gulkę, której nie widać, to jakby to powiedzieć, mam z tego krótkochwilową satysfakcję :( To obłęd. Mam już tego dosyć, płakać się chce, to jest chyba jakaś choroba psychiczna! Popadam w paranoję. Nie wystarcza mi silna wola, ani fakt, że się oszpecam, bo dłubię twarz i plecy od kilku dobrych lat :(:(:( Miałabym ładną cerę. Wiem, że jestem winna tylko i wyłącznie sobie. Trądzik jest leczony, ale moja psychika chyba też wymaga leczenia. Proszę o pomoc, bo wiem, że tak żyć nie można, mam 22 lata i to jest mój jedyny problem życiowy, nie wiem jak mam to wyleczyc raz na zawsze, bo uważam, że takie wyciskanie i niszczenie sobie twarzy na własne życzenie to choroba, którą trzeba leczyć, nie można tego bagatelizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolinia ja mam truskawkowa a posmak mnietowy jest ale potem znika, tak mi sie spodobala ze mam zamair udac sie do rossmana po druga :-D (bo ja czesto gubie, zostawiam a to w pracy a to w samochodzie...aktualnie mam w uzyciu z 4 pomadki :-D )moje spekane do krwi usta (jeszcze w sobote takie byly) juz sa calkiem gladkie wiec rewelka, dzieki antyram :-) no u mnie jeszcze git nie jest ale jest duuuzo lepiej , bo w tej chwili mam jedna taka mniej ciekawa rane, a reszta sa w stadium gojenia sie. ja jakos kolo weekendu dopadne olejek jojojba :-) ja tez jestem przewrazliwiona na punkcie skory/twarzy itp.i to tak ze jak nawet ktos zaczyna mowic o dermatologu (opowiada cos) mam ochote zwiac :-) moze kiedys przejdzie mi... ciągle walczę fajnei że się odezwałaś, też się czasami zastanawam co słychać u osób które tu pisały niedawno i dawniej (bo ja prawie od początku tematu sobie go czytam (czasami miałam po 100ston przerwy.. i mało się udzielałam) i tak czasami się zastanawiam czy wyszły czy też zapomniały o temacie np Quleczka, znów to zrobiłam itd. marika ciesze sie ze juz Ci lepiej i pogadalas z mama, moze powtarzaj sobie ze jestes piekna az w to uwierzysz chociaz troche? (u niektorych osob to dziala az do przesady i choc sa brzydkie jak nie wiem co uwazaja sie za 7 cud swiata..ah jak im zazdroszcze ;-)) devon_aoki tego chyba nie idzie wyleczyc raz na zawsze i mam wrazenie ze ciagnac bedzie nas zawsze i trzeba siebedzie pilnowac, chyba nikt nie wymyslil jeszcze cudownego leku..a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
no właśnie psychiatra to zwykle przepisze jakieś antydepresanty,psychotropy a ty sie człowieku potem męcz...w ogóle nie słuchają i nie próbują dociec prawdy,pomóc,wysłuchać...i kolejny pacjent prosze wejść;) Niestety nie ma lekko,w moim przypadku tylko i wyłącznie samokontrola działa,jak podchodzę do lustra to cały czas mysle sobie,zeby nie polec bo jest dobrze a bedzie gorzej jak to zrobie...w końcu przez tyle lat troche sie tego nauczyłam,wciaz walcze by nie wyciskac nic,ale to za trudne tak nic a nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Devon_aoki obawiam się, że każda (i każdy) z nas zaglądający na to forum szuka odpowiedzi na pytanie jak z tego wyjść :( to zdecydowanie nasza psychika... Ja niestety nie mam wciąż sposobu, ale jakoś zaglądanie na forum bardzo mi pomaga. Mam ochotę móc się pochwalić, że sobie radzę lepiej. Jak coś mnie kusi - cofam się do wątków gdzie jesteśmy na siebie złe, że schrzaniłyśmy ileś tam dni "niedrapania" i to pomaga mi się powstrzymać.. No i nie ma to jak rady kogoś kto wie jakie to wszystko trudne :) Drapię od kilku lat i moim największym marzeniem jest przestać. Czasem wydaje mi się, że to urasta do wielkich rozmiarów..jakby to ktoś inny usłyszał to by pewnie popukał się w czoło. U nas wciąż to chyba taki "ukrywany" temat.. Kolinia - wpadłam do paru aptek i w każdej ze zdziwieniem stwierdzili, że olejku jojoba "w czystej" postaci nie mają. I pomyślałby kto, że to takie duże miasto :P chciałam kupić taki jak Ty masz - primaverę. Dostałaś to w aptece czy może masz też sprawdzony jakiś sklep w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie ze inni nie rozumieja problemu,kolezance jak sie dawno temu zwierzylam i totalnie nie zrozumiala. wiec juz nie probuje tlumaczyc tylko wlaczyc, aktualnie jest dobrze (jak na mnie0brak zaognionych ran itd) ale mam dziwne wrazenie ze zaraz polegne bo zawsze jak juz jestem na prostej do wygojenia to se spieprze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Trianele jak kupiłam w aptece,choć tez nie bylo za duzego wyboru a moze w jakimś sklepie zielarskim?? a jak nie to zuzak zamawia w jakiejś sprawdzonej aptece internetowej,chyba:) ja jak juz to zamawiam na ebay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×