Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

cos w tym jest,no moze nie tyle wrodzone co podpatrzone,u mnie starsza siostra wyciskala,tylko,ze nie robila masakr,ja poszlam krok dalej,ale to pewnie za sprawa nieumiejetnosci tego robienia i zawsze mialam dosc dlugie pazury to wiadomo jak sie to knczylo...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudu_su
tTo może ja też napiszę, czego używam. Trochę to kosztowało, ale efekt zadziwiająco dobry - zielony żel Vichy Normaderm+krem (takie zestawy "świąteczne" są tańsze). Kupiłam to w aptece i jestem zadowolona. Buzia odżyła, więc warto było. Jak byłam nastolatką, to używałam kosmetyków z Ivostinu, z tego, co pamiętam, były również ok. Do tego piję mnóstwo zielonej i czerwonej herbaty, czasem słodzę miodem - to też ma zbawienny wpływ na skórę. Kiedyś próbowałam kuracji Citroseptem na oczyszczenie organizmu z toksyn, ale nie wydawało mi się to najlepszym sposobem. Lepiej pić zwykłą wodę źródlaną w dużych ilościach, jeść grejpfruty i ananasy, nie przesadzać z ostrymi przyprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta seria z vichy mi akurat nie podpasowala:( wole LRP:) A czego ja juz na sobie nie testowalam to trudno powiedziec haha Uwielbiam ziolowe,zielone hrebatki i pije je hektolitrami;) miod wole na pieczywku razowym:D woda mineralna to podstawa,lazi ze mna wszedzie...mysle,ze odzywiam sie bardzo zdrowo z jednym malym wyjatkiem,nie umie sie oprzec slodyczom ;( cos tam zawsze skubne,oczywiscie z umiarem,wiem,ze to swinstwo i czesto zastepuje je suszonymi owocami,ale wole jak te owoce sa oprawione w czekolade haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudu_su
ach, czekolada! Albo marcepan... uważam, że wszystko jest dla ludzi i od czasu do czasu warto sobie podogadzać. Przyjemności są wskazane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
hmm ok zastanowie sie nad tym mydelkiem z oliwki savon noir. la roche posay kerium ds tez rozwaze. a ten peeling co kupilem moze zastosowac na nochala tylko??? moze jakos te czarne obrzydłe wagry chociaz jakos poogarnia? a na sam trądzik sa jakies tabletki moze? czy cos>?? ech nie mam juz siły, ale nie spoczne poki nie ograne tej twarzy. w neidziele koncze 22 lata i najwyzszy czas zadbać o buźkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
dobra sprobóje moze te mydło savon noir wkońcu ma takie super opinie. i LRP tez moze. nie mam juz sily na tą swoję gembe. a na sam tradzik cos polecacie ? jakies tabletki moze ? bo wyzej wymienione LRP i savon noir nie jest typowo do tradziku. mam juz wszystkiego dosc, idzie wiosna ludzie spotykaja nowych ludzi, przezywaja fajne chwile a ja siedze w swoich kompleksach...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnych tabletek na tradzik. Ewentualnie antybiotyki od dermatologa. Możesz też poprosić o izotek w ostateczności- ale to wszystko u lekarza. Ze swojego doswiadczenia wiem, ze preparaty typowo na trądzik szkodzą skórze i jeszcze bardziej pogłębiają problem i zapewne sam się o tym przekonasz jak juz wypróbujesz w szytko z drogerii i apteki (ja tylko próbuję Ci tego oszczędzić). Te wszytkie mazidła to obiecanki cacanki, żeby kase zrobić, ale oczywiście zrobisz jak uważasz, ja tylko mowie Ci o swoich doświadczeniach. Z tego co czytałam to mydło wyleczyło twarze wielu ludzi, a kerium ds nawilzy Ci skórę i ograniczy wydzielanie łoju- co w efekcie zapobiegnie powstawaniu zaskórników. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie przejmuj się tak, można z tego wyjść. Ciesz się, że kobietą nie jesteś- przynajmniej tapetowac się nie musisz. Pomyśl jeszcze o swojej diecie. Może źle się odżywiasz, albo pijesz jakieś gazowane słodkie świństwo??? Pij herbatek ziołowych dużo. Ja polecam pokrzywę- może zmniejszyć przetłuszczanie twarzy, ja zimą piłam na włosy, ale po cerze też było widac. Odradzam tylko bratka, bo może cię wysypać po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
nio niestety, chleje rozne swinstwa gazowane typu cola itp jem czipsy , czekolade... ale nie moge sie powstrzymac :D sa takie słodziutkie i smaczne :D nio ale tak powazniej, to dziekuje Yazminko i Kolinko za rade. i zamowie sobie te specyfiki. mydlo jest chyba na dwa miesiace wiec sam sie przekonam czy beda efekty a skoro tyle dobrych recenzji to i moze mi pomoze i przy okazji jakos zmotywuje do niewyciskania zeby na wakacje cera byla ok:) a ten peeling mechaniczny na nos moge se zastosowac czy odradzacie?bo jest positkowany w wągrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak już kupiłeś, to spróbuj. Ale jeśli masz na buzi jakieś ropne prychole to lepiej poczekaj aż zejdą. Ostatecznie zaskórniki możesz potrzeć. A jak nie będzie się sprawdzał, to myj sobie nim plecki albo całe ciało. A tak w ogóle to podaj mi linka do tego peelingu, ja obadam co to za cud :D . I błagam nie jedz i nie pij tych świństw, bo one mogą być główną przyczyną, a jeśli tak to nic Ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Patrzylam na swoja cere i chyba musze wrocic do cebuli. Patrzec na siebie nie moge dzis. Kupilam jakis czas temu ten podklad Revlona i az zla na siebie jestem. Moglam kupic delikatniejszy, rozswietlajacy delikatnie, do cery normalnej albo suchej a ja kupilam do cery tlustej. Ten za bardzo matowi skore. Tak troszke sztucznie wyglada i podkresla wszystkie moje niedoskonalosci. Zreszta kazdy bedzie podkreslal bo tych zaskornikow ktorych jest mnostwo na calej twarzy nic nie ukryje. Jeszcze sie jak idiotka ludzilam ze moze naturalnymi kosmetykami sie wylecze jakos zamiast isc od razu do dermatologa... Moze mialabym juz teraz ladna cere. Caly ten tradzik mam chyba po ojcu. Bo mu tez sie zdarza nawet teraz jakies krostki miec. A ze ja jestem podobno podobna do niego, z charakteru tez to wydaje mi sie cos takiego prawdopodobne. I zauwazylam ostatnio ze mam bardzo przystojnego brata blizniaka, on problemow z cera nie ma zbytnio i az sie zaczelam denerwowac czemu to ja nie jestem taka ladna. Ech... Musze go unikac teraz bo po co ma sie chlopak nasluchac moich glupot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
a co do tego czy napoje gazowane wplywaja na pryszcze to wątpie... moim zdaniem niektorych wysypuje po prostu w pewnym mlodzienczym wieku i tyle. mnie tak mocno nie wysypywalo nigdy ale czasami tu i owdzie wyskoczy niestety , i na policzkach taki delikatny rozowy grudkowy. i to co zauwazylem to niestety jak juz to z nieumiejetnej higieny, wyciskania i z niskiej samooceny i z nerwowosci a nie ze spozywania napojow gazowanych. ale niech wam bedzie odstawie napoje gazowane i zobaczymy czy beda efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
To wymien napoje gazowane na wode mineralna. Jak juz ma byc efekt to bedzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
wycisnac wagry przed uzyciem tego peelingu czy nie?::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Chcesz oczyszczac nos z wagrow ktorych tam nie bedzie bo je wycisniesz? :> yazmina a te Twoje mydelko nie podraznia? Mozna po uzyciu wyjsc z domu i wygladac jak czlowiek? Bo czytam recenzje i pisza ze skora sie luszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Grzesiu, Grzesiu...to nie jest jakiś peeling tylko zel do codziennego mycia twarzy, jest w nim kilka granulek, ale w ogóle nie szorują. Możesz go używać codziennie rano i wieczorem do mycia twarzy. Ale po co kupować takie rzeczy? Taki sam efekt uzyskałbyś stosując białego jelenia, który uważam, że jest o niebo lepszy, a 2 zł kosztuje. I broń boże nie wyciskaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Risen- nie załamuj się. Ja jeszcze na początku grudnia miałam twarz usianą zaskórnikami i tymi zamkniętymi i otwartymi, a dziś prawie nie ma nic. Tak jak mówiłam Grzesiowi- wypróbuj Svon Noir i kerium DS. Osobiście polecam jeszcze serum migdałowe z Biochemi urody- ale to bardziej zimą, bo to kwas migdałowy i trzeba uważać na słońce. Cofnij się parenaście, a może nawet paredziesiąt stron na forum tam dużo pisałam o serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie podrażnia, wręcz nawilża. Myjesz nim twarz nakładasz krem i wychodzisz. Ostatnio byłam po nim czerwona, ale dlatego, że najpierw zrobiłam parówkę i nałożyłam na twarz jako maseczkę- efekt zjefajny, jakby wyciąga wszytko z porów (ale nie, że jakies pryszcze wyłażą, po prostu świetnie czyści i zwęża pory) no i podejrzewam, że zaczerwienienie było od wody goracej. Jako podkład polecam ci mineralny sypki. Ja mam akurat Vichy (świetnie kryje- wystaczy odrobina) ale są jeszcze innych firm. Poczytaj na wizażu na MWC opinie i składy, to sobie może coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
aha no to szkoda ze go kupywalem. hihi yazmina ale z Ciebie specjalistka :) a jak u was wyglada sytuacja z wyciskaniem bo ja np prawie nie wyciskam ostatnio, ale niestety macam sie ciagle po twarzy. czasem cos sie zdrapie , ale poprawa juz jest. teraz postaram sie jakos ogolnie odzwyczaic od dotykania ale to juz ciezkie wyzwanie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
yazmina czytalam to wszystko. Tym mydelkiem kusisz, ale troche mnie cena przeraza. Poza tym dopiero co kupilam inne mydla. Mi LRP jakos nie przypadlo do gustu. Ani zel do oczyszczania twarzy ani effaclar duo. Kremy itp mam, interesuje mnie cos do oczyszczania twarzy. Ale jesli mialabym kupic to pozniej, teraz musze wyprobowac to co mam. Powiem szczerze ze mydelko weglowe bardzo ladnie oczyszcza wiec moze jakis efekt bedzie. Poza tym nie chce za duzo na raz probowac bo narazie mam leki od dermatologa i ciezko mi bedzie pozniej stwierdzic czy to leki czy ktorys z kosmetykow dziala. Ale i tak sobie kupie jeszcze jakis peeling enzymatyczny, naturalny. Nie dam rady sie powstrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
A co do podkladu to ja sypkiego nie chce. Zalezy mi wlasnie na tym zeby byl w plynie. Sypki mi sie kojarzy ze zwyklym pudrem, a i tak pewnie nie znajde tak jasnego odcienia jak bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, ze specjalistka hehe. Większość tych cudów na sobie przetestowałam, między innymi ten,a poza tym czytałam dużo na temat składów kosmetyków i na temat pielęgnacji skóry. Powiem tak- im mniej tym lepiej. Ten żel Ci nie powinien zaszkodzić, raczej nie wysuszy za mocno, ale też wątpie, żeby pomógł. A i jeśli chodzi o te napoje, to na pewno wpływają na wygląd skóry, Risen ma rację- przerzuć się na mineralkę-musisz nawilżac skórę od wewnątrz i na pewno nie colą.... Najgosze są te napoje energetyczne typu red bull, tiger itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, ze specjalistka hehe. Większość tych cudów na sobie przetestowałam, między innymi ten,a poza tym czytałam dużo na temat składów kosmetyków i na temat pielęgnacji skóry. Powiem tak- im mniej tym lepiej. Ten żel Ci nie powinien zaszkodzić, raczej nie wysuszy za mocno, ale też wątpie, żeby pomógł. A i jeśli chodzi o te napoje, to na pewno wpływają na wygląd skóry, Risen ma rację- przerzuć się na mineralkę-musisz nawilżac skórę od wewnątrz i na pewno nie colą.... Najgosze są te napoje energetyczne typu red bull, tiger itd... Risen- mi nie chodzi o żadne effeclary, bo tez uważam że to dziadostwo. Chodzi mi o jeden jedyny krem kerium DS, nie namawiam oczywiście, jak będziesz chciała to sobie kupisz. A jeśli chodzi o podkłady płynne to każdy będzie Cię zapychał, Ty będziesz oczyszczać, a podkład Ci zapcha pory. Uwierz mi bo testowałam sporo. W szystkie w składach mają albo parafinę, albo silikony, nawet te chichy, lancomy itd itd. Ten podkład mineralny co posiadam wcale nie wygląda na twarzy jak jakiś zwykły puder w kamieniu czy w sypki i kryje bardzo mocno. Jednak kolor cięzko dobrać, pędzelek jest do d... i drogi jest :D Mimo to jestem zadowolona, nie wyskoczył mi po nim ani jeden pryszcz, a po płynnych zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Kiedys sie na ten Kerium skusze. Musi minac troche czasu zebym mogla sie ludzic ze az tak duzo pieniedzy na ta moja buzke nie wydaje :D A to ze podklad bedzie zapychal to wiem, ale z drugiej strony uzywam go od jakiegos miesiaca dopiero a wczesniej cera byla w tak samo zlym stanie wiec co mi szkodzi. Jak mi sie skoncza te kosmetyki ktorych uzywam to zaczne powoli wymieniac na bardziej naturalne czy chociaz mniej szkodliwe. A jesli chodzi o picie wody to niekoniecznie pomaga. Moze Grzesiek w takim wieku jest akurat ze ma tradzik i tyle. Ja jestem na pewno, pije mnostwo takiej wody i nie ma roznicy jak wymienie ja na cole. Ale sprobowac warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale sie rozpisaliscie :-) Yazmina ostatnio odstawilam dermcol i jest ciut ogolnie lepiej tylko ze bylam przed okresem i mialam takie piekne male zaskorniki czy tez male czarne kropeczki i zrobilam z tego wielkie g.... no i teraz to goje i sie na siebie wsciekam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=40921 o ten teraz uzywam a jak tak do np.blizszej rodziny jade to tej samej firmy podkład pielęgnujący dla cery z niedoskonałościami i na to puder sypki wlasnej produkcji z czerwonej glinki+puder dla dzieci+puder propolisowy :-) nie wiem czy ten podklad jest db - w kazdym razie lepiej wyglada niz dermacol i zdaje sie ze tez lepiej go moja skora znosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yazmina jak sie orientujesz w tych skladnikach to czy wedlug Ciebie ten podklad pielegnujacy to dziadostwo czy nie? bo ja to nakladam w nadziei ze jest faktycznie choc troche pielegnujacy a sklad ma taki: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cyclopentaslioxane, Ethylhexyl Cocoate, Propylene Glycol, Steaerth-21, Steaerth-2, Talc, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Triclosan, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propulparaben, Isobutyloparaben, ButyIparaben, Bisabol, Lacif Acid i potem jakies numerki moglam zrobi literowki bo te literki male a ja w lozku i super swiatla nie mam ale jak ten sklad przeczytalam sobie to brzmi strasznie jak sama chemia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risen ja tez sie kiedys skusze na to kerium ale ostatnio tyyyle nakupilam ze limit wyczerpalam na ten miesiac mam wrazenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o peelingach tyle pislyscie - ja uwazam ze z mechanicznymi trzeba uwaac bo potem sie robi skora taka jakby papierowa czy delikatna i lekkie potarcie i cos wyskakuje i tez mi sie zdaje ze u mnie to jakas rodzinna obsesja, zauwazylam takie sklonnosci do wyciskania u kilku przedstawicieli rodziny najblizszej ale takie masakry o chyba tylko ja robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzaczku drogi . Zapychacz straszny....Pierwsze dwa miejsca parrafinum Liquidum- parafina zabójstwo i Cyclopentaslioxane- silikon... Ma coś dobrego, ale dopiero na 8 miejscu w składzie- Aloe Barbadensis Leaf Extract-ekstrakt z aloesu. Resztato parabeny, alkohole i wysuszacze. Zuzaczku zainwestuj w minerał. Tylko nie jakiś płynny i nie jakiś maybelline, bo czytałam składy i porażka, obok minerału nie stało. I zuzaku nie kupuj na allegro- ja kupiłam kiedyś podkład MF i podróbę przysłali. Już lepiej w sklepach i aptekach internetowych. Ja mam ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28415 I sobie chwalę, ale teraz żałuję, że nie kupiłam czegoś z tych sklepów, bo tańsze, a składy chyba nawet lepsze. http://kosmetyki-mineralne.com/podklady-c3709.html http://kosmetyki-mineralne.com/podklady-c3764.html http://kosmetyki-mineralne.com/podklady-c3829.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×