Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Yazmina dzieki za ocene :-* a ludzilam sie ze to nie takie swinstwo :-/ a te mineralne jak wygladaja z kryciem? bo jak widze sypki to nie spotkalam takiego ktory by zakryl to co ma zakryc :-) ja sypkie uzywam do wykonczenia juz ten jest duzo gorszy w kryciu i trwalosci niz dermacol a niestety w pracy trzeba mniej wiecej wygladac ahhhhh najchetniej chodzilabym bez no ale... o_O moze kiedys sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
heh ja doszedlem do wniosku ze najchetniej bym wycial ta swoja skore na twarzy i przeszczepił od kogoś albo poczekał az odrosnie nowa i se poczytam o jakichs laserowych metodach itp...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek jak znajdziesz szybki sposob na przeszczep to ja tez sie pisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzaku, krycie jest bardzo dobre,az sama byłam zaskoczona, tylko trzeba mieć dobry miękki pędzel ten dołączony do vichy jest twardy jak szczota. ja pedzluję się swoim kolistymi ruchami. Ale może spróbuj coś z EDM, pixie, albo LIly lolo. Dwa pierwsze są niedrogie pudełeczko 5 zł, ale ponoć lily lolo mają najlepsze krycie. Na wizażu sobie recenzje o nich poczytaj. Ja już vichy nie kupię bo prawie 90 zł mnie kosztował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Można się przyłączyć? Niestety mam ten sam problem co Wy :( Teraz już tak nie drapię twarzy,jak do niedawna,ale nadal to robię :/ Np.jak o czymś myślę,albo jak się zestresuję. Macie jakieś rady,jak to powstrzymać? Jak nie przejmować się cerą,nie dotykać jej i nie drapać? Najlepiej to byłoby chyba nie patrzeć w lusterko (ja robię to,co chwilę) i przestać się przejmować,ale to takie trudne :/ Dodam,że bardzo się staram,żeby mieć ładną cerę :) Całuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yazmina a Ty go nakladasz na jakis krem/baze/czy inne ustrojstwo? czy po prostu na skore w ktora sie wchlonal krem? czytam sobie na wizazu opinie i obawiam sie ze moich plam nie da rady zakryc.. moze jak podlecze twarz. a pedzli mam kilka :-) a Ty masz teraz vichy a na ktory sie czaisz? mi po opiniach Lilly lolo najbadziej podchodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowehere444
macie wagry na nosie?a jak macie to macie kropelki takie mokre na nosie? one sie robia czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakładam go na kerium ds jak się wchłonie. Bazy raczej zapychają. Chyba wiem o co Ci chodzi, pewnie myślisz, że podkład w pudrze suchy jest. To Ci powiem, że wcale nie! Daje takie samo ładne wykończenie jak fluid, może nawet lepsze. Jak się boisz, że plam nie ukryje to możesz na podkład dać miejscowo korektor, ale mówię Ci, że mocno kryje. Widziałam na wizażu, ze lily lolo najmocniej kryje, to możesz spróbować Wiesz ja to teraz myślę, żeby kupić coś z Every day minerals, bo 5 zł kosztuje, a będę mieszać z Vichy. Zmówię jaśniejszy, bo vichy troszkę za ciemny. Mimo wszystko całkiem ładnie się wtapia w cerę i efekt jest taki jakbym była lekko opalona. Mój odcień to "sand". Jeszcze zamówię sobie jakiś róż ładny. A co! heheh. Jestem szczęśliwa, ze mogę się przytapetować, a mnie nie zapcha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko, zadnych sposobow nie ma. Po prostu trzeba przestać i tyle. Motywacja są efekty kilkudniowego niedrapania. Potem należy dołaczyć odpowiednią pielęgnację skóry, aby oczyszczac pory i ich nie zapychać, a dodatkowo nawilżać. No i nie myśleć o tym, znaleźć sobie jakieś zajęcie, hobby. A cera sie poprawi i nie będziesz miłą czego drapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
mi sie chyba cera lekko oczyszcza po tym żelo peelingu jedna gula wyskoczyła przy brwi. ech no i ogolnie czasem sie z nudów nagrywam na telefon, to nawet z słabym aparatem widać ze ta cera jest nierówna i zaniedbana. no ale co zrobic? :P zyje sie dalej. piekna cera to na szczescie nie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wiosna sie zaczela pozytywnie,nie wyciskam juz 3 dni!Hura!!!:D Tylko nie wiem co robic,bo wszystko wychodzi tak jakby na wierzch i korci mnie to wyciskania.Skora widze jest szorstka i wariuje,bo widze jak sie bardziej przetluszcza i lekkie krostki wychodza czy to sie unormuje? Trzeba to chyba przeczekac...najtrudniejsze sa pocztaki... Ogladalam w necie stronie izotek.pl zdjecia ludz z tradzikiem to straszne,u niektorych przechodzi ciezko.Ciesze sie swoja cera chociaz nie jest idealna,ale wiem ze bedzie ladniejsza,jak zadbam o nia. grzesiek21--->dokladnie ,,piekna cera to na szczescie nie wszystko''! nowehere444--->Ja mam strefe T przetluszajaca sie,ale czasem.Mysle ze ty tak samo masz ,to normalne przy tlustej skorze badz mieszanej. Pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Grześku, zdaje mi sie czy dzis masz urodziny? W kazdym badz razie standardowo zycze Ci wszystkiego najlepszego i zebys przestal buzki dotykac :> U mnie ogolnie nie najgorzej. Cera troche sie uspokaja, nie jest wysuszona juz i nie luszczy sie ale tez bardzo sie oczyszcza i ciezko mi sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risen chyba masz racje,Grzes cos wspominal o urodzinach;D w takim razie cmok cmok cmok i wszystkiego naj... Ja dzisiaj padam na pysk;) dopiero co wrocilam a duzo lazilam po slonku,och jak pieknie dzisiaj bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Risen dobrze, że przypomniałaś...Spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe Grzesiu!!! Żyj nam 100 lat i obyś był piękny i gładki jak kwiatuszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna Ola;(
błagam pomocy.niewiem co mnie napadło masakra . dziś zostałam sama w domu ,chwyciłam lustro i powyciskałam sobie na policzkach ,wyglądam tera jak potwór ;(mam 18 lat mieszkam z chłoapkiem ale on mnie kocha taką jaka jestem i dobrze zna mój problem z trądzikiem bo nie raz juz w czesniej sobie zmasakrowałam przy nim twarz ,ale mam dosyć już i chce z tym nałogiem skończyć bo życie mi się przez z to piepszy,już ją posmarowałam tormetiolem miejscową .wiem że mi sie to zagoi ale jestem osoba niecierpliwą ;( POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna Ola;(
błgam pomocy potrzebuje wsparcia ;(BO DZIŚ NIEPOTRZEBNIE ruszyłam ta gębe i teraz tego tak żałuje pomocy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Grzesiu buziaczki;*;* STO LAT i najważniejsze,życzę ci abyś wyszedł z tego Shitu! A ze mną dziś kiepsko i tez się nie odbyło bez wyciskania,byłam na 3 godzinnym spacerze a potem ok,14 wycisnęłam dosłownie wszystko z buzi,oczyszcilam ja pozadnie i posmarowałam olejem kokosowym.Oczy mnie okropnie szczypią z tego oleju,ale ostatni raz się nim posmarowałam.Dobry rzeczywiscie ten olej,moja twarz ładnieje:) Nie mogę patrzyć w lustro na me ślady,przebarwienia,dziurki nie wiem jak goić ciągle czegoś próbuje.Zdecydowałam się pójść do dermatologa jak będę mieć napływ gotówki:D Kuzynka mi mowila ze tych dziury sa az tak male ze ich nie widać,ale ja je widzę jak mocno przybliżę się do lustra. Biedna Ola;( Nie wiem co ci napisać,ale trudno stalo sie i tego nie zmienisz,,teraz musisz czekać na gojenie twarzy.Mieszkasz z chłopakiem to może poproś go aby cie pilnował jak zbliżasz się do lustra.Nie wiem czy to cokolwiek da,ale może spróbuj,jak nie dajesz rady to może psycholog? Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Ola; ->Moze spacery jakies? Spedzaj wiecj czasu poza domem i z chłopakiem to odciągnie cie od wyciskania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarja- nie chcę Cię straszyć, ale olej kokosowy może Cie zapchać i znów będziesz miła co wyciskać. A jak będziesz wyciskać, to żal kasy na dermatologa. Biedna Olu- nikt Ci nie pomoże, jeśli nie przestaniesz cisnąć sama z siebie. Na początku wygoj buźkę- Na pewno nie tormentiolem, bo też zapcha Ci pory i z ran znów zrobią się ropne pryszcze. Proponuję buźkę umyć szarym mydłem i zrobić okład z rumianku (zwykłej herbatki). Możesz poprzemywac twarz rumiankiem przez kilka dni. Pamiętaj też o nawilżeniu skóry. I to nie byleczym, ale kremami bez parrafinum liquidum, olejkiem jojoba bądź żelem aloesowym. Rób też maseczki z glinki czerwonej w proszku z apteki. Jak już buźka Ci się ze strupów wyleczy zacznij czytać nasz wątek wstecz i zastanów się nad pielęgnacją buzi. Tam wymieniamy wiele rad dotyczących dbania o cerę, a także kosmetyki te dobre i te, które zapychają, Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia, a do Ciebie pewnie przyszło już Savon Noir??? Jak tak to napisz jak tam się spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Hej :) Dawno nie pisałam, ale oczywiście czytam stale ;) Po pierwsze muszę się Wam pochwalić :) W sobotę miałam urodziny i zorganizowałam rodzinne spotkanie. I moja mama powiedziała "o! ale masz ładną cerę! chyba nic nie wyciskałaś" :) To był najlepszy prezent :) Wybaczam jej nawet, że powiedziała to przy moim mężu haha :) na szczęście był zajęty czymś innym i nie słyszał ;) oczywiście miałam tapetę, ale wyjątkowo nie miałam nic rozdrapanego na twarzy! ani jednego strupka! więc motywuje mnie to do dalszej walki :) a że przebarwień mam dużo to jeszcze potrwa... Yazmina - przez Ciebie zbankrutuję :) dzisiaj po pracy poszłam po to mydełko bo jest u mnie ta mydlarnia ;) wieczorem wypróbuję :) od razu mam pytanie- czy Ty to stosujesz codziennie?? czy tylko raz na jakiś czas? czy codziennie nakładasz to na 5 min ? Ponieważ serum migdałowe jest rewelacyjne jestem przekonana, że na mydełku się nie zawiodę :)) wiem, że zaczyna już świecić słońce, ale stosuję jeszcze serum...mam nadzieję, że będzie ok (stosuję je 2 x w tygodniu) Nie chciałam się aż tak rozpisać ;) Jak zawsze trzymam kciuki za Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trianele- strasznie się ciesze, że serum Ci pasuje i też jak go używałam mama mnie pochwaliła, że jakaś taka gładka jestem. A widzisz ja myślałam, że przez Kolinię zbankrutuję jak mnie oświeciła, że kerium ds istnieje, ale się opłaciło. Z mydłem lepiej nie przesadzaj, Możesz je kłaść jako maseczkę na 10 minut raz w tygodniu ewentualnie dwa, sama musisz ocenić. Najlepiej przed zagotuj wodę, wlej do michy i zrób parówkę, a następnie na rozgrzaną mokrą od pary twarz nałóż mydełko. A tak zwyczajnie można nim myć twarz codziennie. Ja robię dzień przerwy po takiej maseczce z parówką. No i uważaj na słoneczko z tym serum. Mi jeszcze kapka została, ale już nie używam przez pogodę. Na zimę na pewno zamówię następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna Ola;(
no wiem że się stało i się już nie odstanie .najgorsze jest te czekanie żeby to się wygoiło bo jestem osobą niecierpliwą .rumiankiem też będe przemywać.żałuje że ruszyłam ale wiem że się zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna Ola;(
masakra z tym moim wyciskaniem .już nigdy więcej nie popełnie tego błędu choć było już ich milion ;( Niestety .tERAZ muszę czekać aż mi się to zagoi ,dla mojego chłopaka nawet z tym jestem piękna ale tak to wogóle nie mam z tym wsparcia .szkoda mi innych dziewczyn ztym problemem bo wiem jak się czuje a te samopoczucie jest okropne ,już opuchlizna na twarzy znikneła tylko te zakamęty czerwone o jeny ;(Chcę tez wspierac inne dziewczyny ztym problem bo razem jest raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna Ola;(
AHA i jeszcze jedno kiedyś przez dwa lata chodziłam na mikrodemabrazje ale tak naprawde to nic mi nie dała .ale po tym zaczełam stosować kolagen platinum colvita i ,jest super i naprawdę pomaga ...lepiej żeby skóra regenerowała się naturalnie niż przez mocno ścieranie mechanicznie naskórka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazmina dobra kobieto;) dzisiaj wlasnie dostalam to czarne mazidlo haha oczywiscie zaraz polecialam wyprobowac,zapach nienajladniejszy,ale nic to w porownaniu z moimi algami:D na mojej wrazliwej skorze spisalo sie na medal,nic nie podraznil a skora po nim jest taka jakby sliska,zobaczymy jak bedzie dalej ale mysle ze juz polubilismy sie;) dziekuje yazmina,ze wynalazlas tyle fajnych rzeczy bo ten puder lily lola tez mi sie podoba,wiec pewnie zamowie...:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle walczę. Niby to, ale z allegro nie zamawiaj, bo mogą Ci podróbę przysłać. Lepie zamów z mydlarni u franciszka, albo z innego sklepu. A jak tam buzia u Ciebie? Kolinia tez się na ten Lilly lolo napaliłam. Na początku chciałam sobie zamówić z Pixie, lub EM, bo myślałam, że one tanie. A tanie są tylko sample hehe. Oj ja głupia naiwna:D Myślę, ze niedługo zbiorowo zbankrutujemy przez to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×