Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość Trianele
Hej Dziewczyny :) Ale kusicie tymi algami. Ale Koliniaa i Yazmina - Wy już macie śliczne buźki. Myślicie, że na nasze (nie doleczone:( ) algi nie zaszkodzą? Można spróbować? :) U mnie nawet lepiej :) Nic świeżego nie ruszałam więc pozostaje wciąż nieustająca walka z przebarwieniami. W dodatku te upały...zawsze mam wrażenie, że w taką pogodę jeszcze bardziej wyłażą te paskudne czerwone plamy :( Anja932 gratulacje matury :) no to teraz najlepsze czasy przed Tobą ;) Zazdroszczę - mogłabym znowu mieć te "naście" lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek22
u mnie juz sie ciut zregenerowała skóra, w weekend mozna ruszać na podboj kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Dawno mnie tutaj nie było ;) Chciałam Was prosić o poradę,bo nie za bardzo wiem,co powinnam zrobić :/ Więc tak :) Od końca listopada stosuję Epiduo,które przepisał mi mój dermatolog. Trądzik jest o wiele mniejszy,niż przedtem,lecz nie do końca wyleczony :( Skóra nadal się przetłuszcza no i są krostki.Jest i o wiele mniej,ale jednak są. Teraz zastanawiam się,czy iść do dermatologa,żeby przepisał mi coś innego,czy kupić coś dobrego bez recepty,bo już sama nie wiem :/ Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trianele algi nie zaszkodza,nawet pomoga, ale zwaga na swieze ranki bo trudno potem je domyc:D a moze skusisz sie je pic;) ?????? od srodka tez swietnie dzialaja:P a moj maz dzisiaj odkrecil sloiczek z algami i az go wykrecilo hahaha,oj tam wrazliwiec;) Anja dolaczam do gratulacji :** grzesiu to rozumie,tak trzymaj:) kamilka jesli to dobry dermatolog i w jakis sposob ci juz pomogl,zna twoja skore to zapytaj go o pielegnacje po leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze, nawet bardzo dobrze! czułam się dziś PIĘKNIE. buźka prawie zagojona, schodzą stare skórki. naprawdę polecam oczyszczanie twarzy olejami, kiedyś pomyślałabym, że to zupełnie nie dla mnie (tłusta cera), ale jet bomba. tak się cieszę i chce mi się śmiać i mogę wyjść z domu kiedy chcę a nie wtedy kiedy w miarę wyglądam. zaczynam wierzyć, że po 16 latach tkwienia w tym mogę z tym skończyć. dużo Wam zawdzięczam. te algi też są super.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie,że mogę jeszcze przez jakiś czas stosować Epiduo? Bo zostało mi jeszcze jakieś pół tubki a chyba lek nadal działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteek i żall.
Mam dość:( właśnie skonczylam matury,zaczęły się najdluzsze wakacje w moim zyciu,a ja co? gęba powyciskana :( blagam jak ja mam z tym skonczyc?cieszyc sie zyciem,wyjsc w kazdym mozliwym momencie,nie ukrywac buzi? nie mam sily do tego,chcialabym byc szczesliwa a przez wyciskanie,wlasna glupote nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp Koliniaa a ten podklad mineralny ogladalam na necie,ale trudno mi wybrac odpowiedni kolor prze internet.. z Revlona mam numer 150 buff,moze sie orientujesz jai bylby najlepszy odcien? mam na prawde blada cere.. Co do mydelek to oszukam na necie tych polecanych;) 1 dzien nie wyciskam i mimo paru strupów mam dobre samopoczucie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Mam ten sam problem - trudno my wybrac kolor przez internet dlatego go nie kupię ;/ bo jest drogi a jak się okaże że kolor nie pasuje to lipa... Ja mam 7dniowa przerwe w braniu tabletek i juz czuję dwie nowe gule. a było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalamana a w sklepach u was nie ma?? douglas czy cos? ja mam tez blada skore,no moze nie jak sciana,ale nie lubie podkladow ktore odcinaja mi sie od reszty skory,ja mam odcien 02,beige clair,jasny i jak sie go nalozy to on po chwili sie tak dopasowuje ze go nie widac:) taki sam odcien mam przy sypkim . ciagle walcze,wspolczuje juz zaczynalas pozytywnie myslec...bedzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i chłopaki rzecz jasna! Kamilko dobrze by było gdybyś zużyła ten epiduo do końca, jednak uważaj na słońce (koniecznie filtr i się nie opalaj). Słyszałam, że wielu osobom pomogło. A jak Ci się skończy spróbuj brevoksylu lub benzacne są bez recepty. Jednak jeśli masz zamiar pełną gębą korzystać z wakacji to musisz zakończyć kurację i zacząć znów jesienią. Dziewczyny te minerały Kolinii na pewno są douglasie lub w sephorze, zawsze możecie iść i tam ekspedientka wam dobierze kolorek. A jeśli nie to tutaj popatrzcie w necie można próbki zamówić podkładów i przetestować : http://kosmetyki-mineralne.com/podklady-c3709.html Kolinia- a myślisz, że te algi można pomieszać z glinką i napaćkać na twarz? Słuchajcie ja jutro jadę w swoje strony i nie będzie mnie chyba z dwa tygodnie, tak więc pamiętajcie, że nie umarłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazmina-dziękuję bardzo za odpowiedź i radę :* Chyba masz rację,skończę to Epiduo( myślę,że starczy mi jakoś do połowy czerwca),a później chyba spróbuję Brevoxyl :) Tylko muszę poszukać coś na temat filtrów,bo nie znam się :( Ale i tak nie mam zamiaru się opalać,no ale wiadomo nie da się tak do końca uniknąć słońca... Chciałabym,żeby przez wakacje cera mi się poprawiła jeszcze bardziej,więc na pewno będę coś stosować po Epiduo ;) A na razie odpuszczę sobie dermatologa,jeśli przez wakacje nic się nie poprawi,to wtedy znów do niego pójdę. Życzę Wam wszystkim wytrwałości, na pewno Wam się uda z tego wyjść :*** Pozdrawiam i całuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam zapytać :) Może polecacie jakiś dobry krem z filtrem właśnie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ma świetne recenzje. Może drogawy, ale przynajmniej krzywdy Ci nie zrobi. Na pewno dostaniesz go w dobrej cenie w superpharm. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=37146 Przy tego typu maściach dobrze nawilżaj buzię, może zainwestuj jeszcze w kerium ds, to skórki nie będą Ci odstawać. Powiem Ci, że kiedyś miałam podejście do brevoksylu, była to dla mnie ogromna nadzieja, ale strasznie mnie uczulił, spalił mi skórę i spuchła mi po nim twarz, że prawie nic nie widziałam :P Ale Ty się nie przejmuj, z tego co się orientuję to benzacne, spiduo i brevoksyl mają nadtlenek benzoilu, tak więc Ty nie powinnaś być uczulona. No i oczywiście nie ciśnij, pomyśl o tym jaką będziesz miła piękną buźkę po kuracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazmina mozesz ,mozesz dodac alg do glinki,ja tak nie robie bo lubie sobie srobic sesyjke jak w spa;);) co to jedna maske nakladaja po drugiej do tego masaze itd eh,fajnie tak lezec jak inni icapkaja ci cos na twarz i zajmuja si toba jak ksiezniczka hahaha a ja dzisiaj wywleklam sie na pilates a taki upal....ale teraz czuje sie swietnie wiec bylo warto w koncu nie moge nie cwiczyc cale lato;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to może lepiej nie będę mieszać, ale tyle tego mam, że już sama nie wiem na co się zdecydować hehe. Żebym tylko nie przedobrzyła z tymi zabiegami. Nie wiem jak wam,ale ja strasznie lubię taką pielęgnację wieczorną i poranną :) Teraz jak jeszcze cera ładna mi się zrobiła to już w ogóle... A tak poza tym to nawet nie wiem kiedy, ale odzwyczaiłam się od makijażu. Puderki i podkłady wszelkie odstawiłam już wcześniej, ale co najważniejsze już od jakiegoś czasu oczu nie maluję, a kiedyś bym z domu bez umalowanych oczu nie wyszła! Nawet sama sobie się nigdy nie podobałam, a robiłam zawsze dosyć mocny makijaż oka. W sumie bardzo się z tego cieszę, zimą to tam mi nie robi, ale teraz w upały z makijażem to bym się męczyła, tak jak w tamtym roku. Ciebie to Kolinia na rozkładówkę do playboya powinni zamieścić z takim ciałkiem wyćwiczonym ! Ja to żałuję, że ze mnie taki leń do ćwiczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha szalona kobietko;) ale z pielegnacja to masz racje ,kiedys az balam sie myc buzie bo wiedzialam co tam jest pod makijazem a teraz to faktycznie sama przyjemnosc i nie martwie sie jak moj maz wejdzie do lazienki a ja bez tapety albo z czerwonym pychem,nie musze sie ukrywac to takie uczucie wolnosci:D ale podziwiam cie ze oka nie malniesz nawet sobie,ja cieni nie uzywam wcale ale tusz to mus byc;) a jesli chodzi o cwiczenia to wystarczy zaszczepic w sobie taka prawidłowosc i juz i jeszcze robic cos co sprawia przyjemnosc:) ja nie lubie biegac i nie zmuszam sie ,rower tez nie ,ale cwiczenia na bazie rozciagania jak najbardziej;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie rower jest ok, lubię jeszcze pływać, a nawet uwielbiam i w tym roku nie zmarnuję pogody i będę jeździć rowerkiem nad jezioro :P A te ćwiczenia rozciągające to chyba najlepsze dla figury są. Może jesienią się zapiszę na jakiś pilates właśnie, w grupie pod okiem trenera chyba by mi lepiej szło. Co do zabiegów wieczornych, ja to się zamykałam w łazience na 4 spusty przed chłopakiem i zmywałam makijaż, a później szybko gasiłam światło, żeby mojej gęby nie zobaczył. Boże jakie to straszne było:( Wyciskanie to straszny nałóg i jak każdy inny (alkohol, hazard) dezorganizuje życie człowieka. Dobrze mówisz Kolinia, wyjście z tego daję wolność, nareszcie mogę się cieszyć życiem :) Teraz po wieczornej kąpieli mogę stać przed lustrem razem z moim chłopakiem i myć ząbki i nie mam nic do ukrycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,na pewno nie jestem uczulona na nadtlenek benzoilu,przecież Epiduo też go ma :) A już się przekonałam,że ten składnik wygładza cerę i ogólnie chyba dobrze działa w moim przypadku :) Myślę,że będzie warto spróbować Brevoxylu. A do nawilżania używam Cethapilu (polecił mi Pan dermatolog ;) ) Ehhh...nie oczekuję wcale super gładkiej,idealnej,ślicznej buźki.Nie łudzę się,że będę jeszcze kiedyś taką miała. Ale mam nadzieję,że będzie o wiele ładniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! dzieki za odp. Wlasnie mam problem,bo jestem za granica znalazlam w Debenhams ten podklad,ale nie ma niestety tego sklepu w moim miescie:( Nic ogladalam na necie zaryzykuje.. U mnie 2 dzien bez i ciesze sie jak amle dziecko co prawda mam 3 diody,ale jakos to przezyje. U mnie tez cieplo i mysle jakby tu mozna bylo teraz bez podkladu zasuwac,a tu czlowiek taki durny jest i zawsze majstrowal:P Jak mi sie polepszy to zaczne z punktowym pokryciem korektora ,a pozniej moze nic:) Jutro ide do lekarza i bede tez robic badania hormonalne,wiec moze sie wszystko unormuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo wszystko nie sądzę,że będę miała tak gładką cerę,jak kilka lat temu. Wtedy moja skóra była prawie taka,jaką mają dzieci :( Już nawet na to nie liczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wam zazdroszczę dziewczyny,ze wam sie udalo;)ja ostatnio nie mogę się ogarnąć i codziennie musze coś dziubnąć;/ niech mnie ktos kopnie w tylek to moze sie opamietam;p nie wiem co mi sie tak poprzestawialo,jakis czas temu bylam tka zawzieta,bardzo malutko zdarzalo mi sie cos skubac,a teraz znow codziennie te rece pchaja sie do buzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja dzieciaku nie dołuj się tak. Każda z nas tak miała. Może kup sobie jakiś kosmetyk dla motywacji, albo zrób maseczkę z glinki czerwonej- ona jak dla mnie najlepiej goi twarz. Zobaczysz będzie lepiej, małymi krokami jeszcze z tego wyjdziesz. Kamilak, a Ty się jeszcze możesz zdziwić efektami swojego leczenia, skórze trzeba dać czas do regeneracji zwłaszcza jak się grzebało dużo. Nadtlenek benzoilu powinien Ci złuszczyć starą skórę i nowa się niebawem pojawi. Z tego co wiem, efekt widać dopiero po 3 miesiącach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka- sorry przekręciłam Twój nick :P No dziewczyny ja się pakuję i spadam na mazury. Nie będzie mnie trochę, bo chcę się trochę od kompa odciąć :) Trzymam za was kciuki. Po powrocie nadrobię lekturę:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstlightt
Kiedy dziewczyny robicie na twarz maseczkę? Rano popołudniu wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstlightt
U mnie to jest tak ze po uzyciu maseczki skora przesuszona i nie wiem czy stosowac czy nie.Ale ja musze bo cera jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazmina-dziękuję za słowa pocieszenia :* Jednak pomimo wszystko nie sądzę,żebym kiedykolwiek miała śliczną cerę...A Epiduo jak już pisałam stosuję od listopada,ale szczerze mówiąc,to nie stosowałam regularnie,dopiero teraz smaruję codziennie... Są efekty,owszem,ale wątpię,że jeszcze będę się cieszyć całkowicie ładną cerę :( Ja już chyba do końca życia będę miała krostki ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie daję sobie szansy,na to,że kiedyś trądzik sam zniknie po części... Mam prawie 18 lat i jakoś szczerze w to wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×