Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

hej hej, u mnie lepiej, lepiej... normalnie boje, sie na glos o tym mowic, czy tam pisac, zeby nie zapeszyc:) a co do brevoxylu to nie wysusza tak jak sie spodziewalam, moge go spokojnie uzywac i widze juz ciut poprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażonaaaaaaaaaaaa
Tym brevoxylem można pozbyc się zaskórników?U mnie oki.Nie tykam twarzy!myje ja wodą prezegotowana i szrym mydłem bo jest rewelacyjne.Nie wysusza i nic po nim nie wyskakuje.I peeling z kawy, super wygładza i usówa (usuwa?)czarne kropeczki z twarzy.i jest oki.Tylko zaskórniki i blizny mnie troszke dobijają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika-b
czesc dziewczyny:D u mnie o wiele lepiej nie mam zadnych strupkow i nowych ran tylko ciemne plamki ale mam nadzieje ze znikna:D nic przy twarzy nie robie oprocz nawilzania oczywiscie i szczerze mowiac na mnie dziala chec spojrzenia komus prosto w oczy bez krepowania...no wiecie:Djest ekstra no i coraz bardziej podobam sie sama sobie:D oby tak dalej...a co u was? dzis nikt nic nie pisal? pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, czy macie jakas rade na zaskorniki i rozszezone pory? Mam miliony zaskornikow, nie wiem co robic, sa okropne... Prosze poradzcie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhs
przerazaona, gdzie kupujesz swoje szare mydlo? czy ono naprawde jest szare, czy to to mydelko bialy jelen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos119
mam pytanie bo ja mam krostę pół wyciśniętą i pół nie i to brzydko wygląda i chciałam się zapytać kiedy gdzieś tak to zniknie ? w ile ? i czy mam to wycisnąć do końca ?? czy jak się robi parówkę to to ładnie zejdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lepiej, ale raz na jakis czas wylaza na twarzy duze podskorne gule, bolace. Nie mialam ich wczesniej, to jakas nowosc dla mnie. Najbardziej mnie zadziwiaja takie swedzace podskorne gule, bialawe, przy uszach - to musi miec jakas osobna przyczyne, bo wyglada na zmiany uczuleniowe. Mialyscie cos podobnego?? Dzisiaj zbilam lusterko, w ktorym dokonywalam masakry. Moze to jakis znak, jakis symboliczny moment, kto wie... Oby! Ciesze sie, ze brevoxyl wam pomaga. ja bede musiala odstawic niedlugo na jakis czas, zeby skora sie zbytnio nie przyzwyczaila. ciekawe jak sie wtedy zachowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze to lusterko zbilam niechcacy, po prostu wypadlo mi z reki. Pewnie gdyby nie ten fakt, to jeszcze dzisiaj bym sie zmasakrowala, bo juz zaczelam sie przypatrywac doglebnie skorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow to zrobilam > czy ty nie mialas zmienic nicku :p ;) wiesz czasem jest tak ze po prostu wszystkie zasuszane i gniecione do tej pory paskudztwa po prostu musza znalezc swoje ujscie i wychodza na wierzch - moze to to a moze dodatkowo masz jeszcze jakies uczulenie kto wie, tylko na co? kurde mnie troche obsypalo dzienie na dekoldzie - nie mam pojecia skad sie to wzielo, no nic smaruje skinorenem i na noc punktowo benzacne, ale... wiedzcie ze nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby to wygniatac ;) poza tym to nawet nie podchodzi pod wygniatanie, ale dziwne to zastanawia mnie hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos119
mam pytanie bo ja mam krostę pół wyciśniętą i pół nie i to brzydko wygląda i chciałam się zapytać kiedy gdzieś tak to zniknie ? w ile ? i czy mam to wycisnąć do końca ?? czy jak się robi parówkę to to ładnie zejdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awdotia - mialam zmienic nick i zmienilam na chwile, ale potem znowu wrocilam \"na stare podworko\"... Mam nadzieje, ze za pare dni znow bede mogla zmienic nick :) Brevoxylu uzywam juz coraz rzadziej i nie na cala twarz. Dzis tez po raz pierwszy nie nalozylam chemicznego podkladu kryjacego, tylko sredniokryjacy podklad naturalny, nie zapychajacy porow. Niedlugo bede umawiac sie na mikrodermabrazje. Czuje kolejny przyplyw energii do walki z nalogiem, moze teraz sie uda. I szczerze mowiac ciesze sie, ze lato sie juz skonczylo - bedzie mozna spokojnie w domowym zaciszu dbac o skore twarzy i ciala, bez kompleksow i bez presji krazacych wokol polnagich opalonych cial! A w przyszle wakacje to my bedziemy piekne i opalone! I szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktos119 - ja bym na twoim miejscu wycisnela do konca (az poleje sie krew). Najgorsze sa wlasnie takie paskudztwa, ktore sie babrza - takie cos potrafi sie babrac bardzo dlugo (znam to z autopsji). Pamietaj o dokladnej dezynfekcji po wycisnieciu. Pierwszej nocy zostaw rane w spokoju, tzn, nie smaruj jej niczym, niech sama sie podgoi. A przez kolejne noce mozesz smarowac masciami na szybsze gojenie albo np. brevoxylem. Za ok. trzy dni strupek powinien odpasc sam (pamietaj - nie zdrapuj!). Druga opcja jest taka, ze mozesz nie wyciskac i sprobowac ta resztke ktora zostala zaleczyc antybiotykiem (np. Aknemycinem), ale u mnie sie to nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika-b
kosku ...ja bym na twoim miejscu wycisnela ale nie do krwi wycisnij to raz i zostaw to potem na drugi dzien znowu to wydus- nie bedziesz miala strupka oczywiscie zdezynfekuj to itd ja wlasnie tak ostatnio robie i twarz mam coraz ladniejsza=] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow to zrobilam- podskorne swedzace gule tez mi czasem wyskakuje. W sumie dosyc zadko, ale jak juz to na dwy tyg minimum:/ nie da sie ich pozbyc, nawet nakluwajac. I zawsze robia sie jakby \'\'na obrzezach\'\' twarzy, wlasnie z jdenym walcze, i juz czawrty dzien walka z wiatrakami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos119
ja zrobiłam tak : umyłam rączki , wycisnęłam i przemyłam wodą i został mi taki śladzik rozdrapany mały ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos119
Co jest dobre na przebarwienia takie niewielkie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nahfcusdfhw
POWIEM WAM JEDNO NIE WYDAWAJCIE KASY NA ŻADNE KREMY I KOSMETYKI ANTYTRADZIKOWE FIRM DAX COSMETIX, GARNIER, ERIS, SOYRAYA I INNE WYSUSZAJĄ TYLKO SKÓRĘ LUB PRZESUSZAJĄ JĄ MÓJ SPOSÓB UPRZEDZAM ŻE NIE MIAŁAM NIGDY OGROMNYCH PROBLEMÓW Z TRĄDZIKIEM A POJEDNCZE KROSTKI I ZASKÓRNIKI TYLKO W STREFIE T CZOŁO NOS BRODA JEST NASTEPUJĄCY 1- MLECZKO WIECZOREM Z ZIAJI PHYTOAKTIV, LUB Z ZIAJI NA PROBLEMY NACZYŃKOWE WIECZOREM WMASOWAĆ NIEWIELKA ILOŚĆ W SKÓRĘ ,WMASOWAĆ CZYSTYMI PALCAMI POTEM UMYĆ TWARZ MYDEŁKIEM 2 KUPCIE SOBIE MYDEŁKO DLA DZIECI BOMBINI KREMOWE!!!!!!! I WIECZOREM POŻĄDNIE MYJCIE MIM TWARZ , Z MASARZEM PRZEZ DWIE MIMUTY MINIMUM, LETNIĄ WODĄ I NA KONIEC SPŁUKAĆ CHŁODNĄ WODA TWARZY NICZYM NIE SMAROWAĆ PO UMYCIU JA SMAROWAŁAM TYLKO SKÓRĘ POLICZKÓW BO MAM TAM SUCHĄ KREMEM ŻELEM ULTRANAWILŻAJĄCYM Z LOREAL ALBO EWELINE ALE TYLKO NA POLICZKI DAWAŁAM I NADAL DAJE TEN KREM 3 MYĆ SIĘ TYDZIEŃ MYDEŁKIEM KREMOWYM BOMBINI A DRUGI TYDZIEŃ MYDEŁKIEM BOMBINI OWOCOWYM GRUSZKA ALBO MALINA SKÓRA SIĘ NIE PRZYZWYCZAJA I TAK WYMMIENNIE 3 RANO: ZIMĄ I JESIENIĄ PRZEMYĆ TWARZ CIEPŁĄ WODĄ A POTEM NA KONIEC OCHLAPAĆ ZIMNĄ NIE WSAROWYWAĆ ŻADNEGO KREMU W MIEJSCA SUCHE JEKIŚ ŻEL ULTRANAWILZAJĄCY 4 RANO: LATEM I WIOSNĄ GDY JEST CIEPŁO I CERA TEGO WYMAGA PRZEMYĆ JĄ DELIKATNIE , KRÓTKO MYDEŁKIEM BOMBINI LUB PIANKĄ Z LOREAL HAPPY DERM 5 UŻYWAĆ BARDZO MAŁO PODKŁADÓW I KOREKTORÓW W MIEJSCACH GDZIE TO TYLKO KONIECZNE POLECAM KOREKTOR RIMEL Z APLIKATOREM OK 22 ZŁ I FLOS-LEK ANTYBAKTERYJNY TYKLO PUNKTOWO PODKŁAD Z RIMEL ALE TYLKO ODROBINKĘ POZWALAJMY SKÓRZE ODDYCHAĆ PODKŁADY MOGA POWODOWAĆ NASILENIE TRĄDZIKU SPRÓBUJCIE DWA TYGODNIE TYLKO MYDEŁKO I MLECZKO I OBIECUJE WAM POPRAWĘ CERY WG TEGO CO NAPISAŁAM A POZA TYM WSZYSTKIE KROPELKI TABLETKI HOMEOPATYCZNE HERBATKI ZIELONĄ OCZYSZCZAJĄCA ,WARTO PIĆ ALE JAKIEŚ JEDNO OPAKOWANIE KUPIĆ SOBIE NA POPRAWĘ CERY ALBO OCZYSZCZAJĄCE I ZAŻYWAĆ CIĄGLE ALGI WARTO JEŚC 6 RAZ W TYGODNIU ROBIĆ SOBIE MASECZKĘ OCZYSZCZAJĄCĄ JEST DOBRA W SASZETCE Z SORAYI DROŻDŻOWA OK 2 ZŁ LUB MASECZKA Z BIAŁA GLINKĄ KOLASTYNY OK 1.30 PO TEJ MASECZCE PROPONUJE ŻELOWĄ MASECZKE CHŁODZĄCO NAWILŻAJĄCA TEŻ Z KOLASTYNY ALE ŻELOWĄ JEST PRZEŻROCZYSTA W SASZETKACH KOSZT OK 1.30 RAZ W TYGONIU NIE W TEN DZIEŃ W KTÓRY ROBICIE KURACJE MASECZKAMI UMYĆ TWARZ KREMOWYM ŻELEM Z CLERASILL BEZ GRANULEK A POTEM MYDEŁKIEM BOMBIMI WIECZOREM A NA PRZEBARWIENIA JAK SIĘ JUŻ UPORACIE Z TRĄDZIKIEM MIEJSCOWO JAKIŚ KREM Z APTEKI NA PRZEBARWIENIA NP FLOS -LEK I NAŻNIEJSZE JEŚĆ DUŻO WARZYW , OWOCÓW, OGRANICZYĆ CHIPSY, CZEKOLADĘ, KAWĘ , I NIE WOLNO DRAPAĆ ANI WYCISKAĆ NIE MOŻNA TEGO ROBIĆ, NIE WIEM UWIĄZAĆ SOBIE RĘCE Z TYŁU SIEDZIEĆ NA CZACIE, ALE NIE DRAPAC NIC I NIC NIE WYCISKAC CZĘSTO TRĄDZIK PRZEZ TO SIĘ UTRZYMUJE IDŹCIE NA SPACER POLICZCIE DO 10 ALE NIE DRAPCIE SKÓRY I NIE WYCISKAJCIE TO NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ POZDRAWIAM I SŁUŻĘ RADĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos119
Co jest dobre na przebarwienia takie niewielkie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie 6 razy nie za duzo, mozna zedrzec skore :p ja uzywalam (powtorze sie znow) na niewielkie przebarwienia skinoren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos119
i na te niewielkie przebarwienia to jest dobre ?? po jakim czasie gdzieś tak znikają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chyba najciezszym przypadkiem tutaj :( Dzis znow to zrobilam, tym razem w innym lustrze! (takim wbudowanym w szafe, z ktorym niestety nic nie zrobie). Moja ostatnia \"pasja\" sa takie podskorne paskudztwa, ktore nie sa twarde. Sa wlasciwie w kolorze skory, lekko przeswituja na bialo. To sa takie jakby lekkie \"pagorki\", jak sie wycisnie, to wychodzi biala maz. I mozna cisnac i cisnac i ona caly czas wychodzi z czelusci... Co to jest do cholery?? To nei jest ani kaszak, ani zaskornika, tylko taka jakby biala ropa podskorna. I wlasnie tam gdzie si ezbiera, tworza sie te wybrzuszenia, ktore sa widoczne pod swiatlo, ale nie az tak jak grudki. Oczywiscie ja je widze, wkurzaja mnie strasznie, wiec je usuwam. Dodam, ze bez wyciskania nie ma szans, by same zniknely. Przynajmniej ja tak uwazam, ale moze jednak mialyscie to samo i czyms to zwalczylyscie? ja juz naprawde nie mam sily... Mam dosc dbania o cere, malowania sie itd... Dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos119
a jakiś inny specyfik na przebarwienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nigdy tego nie zorbie - wiem co czujesz. To są naprawde trudne chwile, wszystko wydaje sie bezsensowne ;(Pamietaj ze mu tutaj zawsze walczymy razem i ze nigdy nie jestes sama, nawet jak czasem ktos nie odpisuje!:) Zrozumiemy Cie jak nikt inny, mozesz tu plakac do woli i zadna z nas nie powie ze jestes nienormalna jak zrobisz TO po raz kolejny... I uwierz, kazda z nas gleboko wierzy, ze Ci sie uda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie prosze na topik pt
brevoxyl jest super. ten krem uratowla mnie do nalogo wyciskanie,chce zeby i wam pomoglo dziewczyny! 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos119
ej no prosze was odpowiedzcie na moje pytanie co jest dobre na małe przebarwienia ??????????? czuję się bardzo źle , nie mam już siły , tylko płacz mi pozostyaje ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zesz kur...
dziewczyno, zaczynasz sie robic upierdliwa, przeciez juz dostalas odp. na swoje pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos119
dobrze mimo że dostałam odp jakiego specyfiku używać , chcę inne przykłady bo o tamtym widziałam nie za specjalne opinie a nie chce wyrzucać 50 zł w błoto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×