Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

blada jak sciana (wygladam jak trup) i marznace rece to o mnie ;-) ale zaburzen odrzywiania nei zauwazylam (na szczescie) cos w tym jest tez slyszalam ze opalanie utrwala i dlugi czas meczylam sie z bardziej widocznymi plamami przez biala cere a jak na takie palmy na bialym tle nalozy sie tapete to bardziej widac. w kazdym badz razie intensywnie chodzilam na solarium (tzn raz na tydzien - dwa) przez 1,5 roku, czasami mialam niezle masakry i nic sie nie utrwalilo (tak mi sie zdaje) laguappa ja kiedys lubilam swoja blada cere ale to bylo dawno... odkad mam problemy z duszeniem/ranami/plamami najchetniej bym sie przerobila naa murzynke by mniej bylo widac ;-) i ciesze sie ze u Ciebie nie widac za bardzo sladow :-) mysle ze skora doszla do normy i sie szybciej regeneruje zamowilam sobie kwas :-) czy na jakies ranki to zaszkodzi? zaczynalyscie od toniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłam, by robiły mi się przebarwienia od solarium, jedynie piegi, które bardzo lubię i które lubi mój mąż. Na solarium chodzę od 4 lat, ale tylko w miesiącach letnich, by nie świecić trupią bladością, a lubię krótkie spodenki, bluzki bez rękawów, blada wyglądałam okropnie, wierzcie mi. Zaburzeń odżywiania nie mam, ale mam wiecznie zimne stopy i nos (ręce może nie ciepłe, ale nie lodowate). Macie zimny nos? Ja mam zawsze lodowaty czubek, dziwne. Znałam kiedyś chłopka, który chyba robił, to co my, wiem, że nakładał puder, widziałam ten puder kiedyś u niego, a na początku się dziwiłam, dlaczego tak dziwnie wygląda, ja wtedy jeszcze nie używałam podkładu, młodsza dużo byłam, nie za dobrze wyglądał taki upudrowany, ale pewnie bardzo mocno się stresował swoją skóro przemógł się, poszedł kupić podkład i malował się nim. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbisia
zimny nochal to ja hahahaha,czesto tez marzną mi stopy,ale nigdy nie miałam problemów z zaburzonym odżywianiem jesli nie liczyc alergii pokarmowej;) poprostu wiele rzeczy musze unikac w swoim jadłospisie bo inaczej objawi sie to wysypką. Tutaj gdzie mieszkam to raczej mozna powiedziec ze to mezczyzni sa płcia piekna,bo bardziej dbaja o siebie niz kobiety.niemki wygladaja bardzo przecietnie ale faceci tutaj to modnisie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylapka88
Rowniez dolaczam do TRiOC! Mam nadzieje, ze razem to pokonamy i bedziemy cieszyc sie zdrowa i piekna cera, bo juz kazdy z nas ma tego dosyc!! Musimy w to gleboko wierzyc, ponoc wiara czyni cuda, i pomagac temu na kazdym kroku, najlepiej w ogole przestac przygladac sie cerze, bo bez przygladania sie wiele nie widac;) Czy probowala ktoras z Was toniku z kw.migdalowego: http://mazidla.com/receptariusz/38-toniki-z-kwasami-hydroksylowymi-bha-aha/110-tonik-5-kwas-migdaowy--hydromanil.html ? Czy to w ogole cos daje czy lepiej zrobic zwykly peeling?Jakie stezenia na poczatek polecacie? Obejrzalam na you tubie jak sie robi krok po kroku taki peeling http://www.youtube.com/watch?v=SHLn9pigXbU robicie tak samo czy inaczej u Was wyglada przygotowanie takiego peelingu ? Pozdrawiam Was goraco! Damy rade!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel99
Mi też zdarzało się pożyczyć od siostry puder czy nawet trochę fluidu jak musiałem koniecznie wyjść, zawsze starałem się nakładać to tak żeby nie było widać że jestem przypudrowany. Później obawiałem się żeby przypadkiem ktoś tego nie zauważył, ehh to było straszne. :( Teraz też czasem używam korektora na pojedyncze ślady kiedy są krwistoczerwone... Wiecie co? Ja mam wszystkie te objawy tzn. jestem cholernie blady, mam coś z krążeniem w rękach bo czasem jak nimi nie ruszam, to robią mi się takie białe plamki i rzadko ale miewam napady jedzenia z nerwów... tragedia :( W dodatku moja skóra jest strasznie wrażliwa na słońce i bardzo łatwo robią mi się oparzenia więc unikam długiej ekspozycji. Co do podobania się płci przeciwnej to z tym jest różnie, wszystko zależy od człowieka. Są dziewczyny, które bardzo zwracają na takie rzeczy uwagę u wszystkich, a są tacy faceci, którym trądzik nie przeszkadza nawet u dziewczyn. Dziewczyna, z którą byłem przez 1,5 roku miała lekki trądzik i to między innymi sprawiło, że wydała mi się bardziej ludzka i odważyłem się z nią rozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak teoretycznie powinno sie zaczynac od toniku i przed pierwszym kwaszeniem tak zrobilam ale to bylo strasznie uciażliwe. 2 tyg stosowania to 3 tygodnie schodzenia skóry w moim przypadku non stop:D wiec wygladalam mało atrakcyjnie:D po pol rocznej przerwie zrobilam od razu peeling i nic mi nie bylo. Ale jesli to twoje pierwsze zestkniecie z kwasami to ja radze zaczac od toniku:) na swieze ranki tez nakladalam i tylko troche bardziej szczypalo ale ogolnie nic buzi sie nie dzialo i wszytsko ladnie sie luszczylo:) u mnie tak sobie z cera. ciagle mi wyskakuja jakies krosty ale na szczescie nie ma tragedii. wczoraj troche nabroilam na czole ehh;/ ale ja rowniez dopisuje sie do programu TRiOC:) w lipcu wyjezdzam i mam ogromna motywacje zeby buzia byla ladna bez make upu. Mam zamiar ja opalic! pierwszy raz od chyba 5 lat. Mam nadzieje ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam i peeling i tonik tylko z wody i kwasu bez dodatku hudromanilu i alkoholu. Peeling na alkoholu powinien mocniej zadziałac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżiga ja dobrze zrozumialam ze juz tonik z migdala powoduje luszczeni skory? a czy to jest mocne? (takie jak od slonca sie przypiecze np) czy jak sie przytapetuje to bedzie sie mocno rzucac w oczy? majkel mam kolezanke ktora mowi "ladna miska jesc nie da" to odnosnie facetow. i swojego ma w nie swoim guscie, moj maz tez mi sie od razu nie spodobal (wolalam inny tp mezczyzn) ale ma to cos ;-) z moich obserwacji wynika ze czesto zaskakujace powodzenie ma na pierwszy rzut oka brzydki facet, musi miec to "cos" z ukrywaniem sladow po masakrze to faceci gorzej maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laguappa ja się przyłączam do TRiOC;) wiecie co, nie sam wygląd jest najważniejszy, bo np. może się okazać że chłopak przystojny a w środku pustak - (coś o tym wiem) myślę że charakter jest ważniejszy, ja ze wszystkimi rozmawiam i traktuję normalnie obojętnie czy jest pryszczaty czy gruby czy garbaty, nie powinno się oceniać ludzi jak się nie zna, każdy z nas ma jakieś problemy dlatego powinniśmy się nawzajem wspierać:) mam przyjaciółkę z którą się przyjaźnię od dziecka, nawet teraz jak chodzimy do innych szkół to się spotykamy w autobusie, umawiamy się na spotkania, piszemy przez gg, dzwonimy do siebie, szczególnie się wspieramy - ona ma dość mocny trądzik (mnie to w ogóle nie przeszkadza, sama mam niedoskonałości, nie rozumiem ludzi którzy odsuwają się od takich osób), poleciłam jej jednego dermatologia dzięki któremu naprawdę jej skóra wygląda lepiej, wspieramy się bo wiem że to pomaga żeby nie popaść w kompleksy także wspierajmy się!, bo to naprawdę pomaga dążyć do wyznaczonego celu, bo wtedy zdajesz sobie sprawę że jest sens się starać trzymajcie się ciepło kochani:* i nie przejmujcie się tym co powiedzą inni, nie można do końca życia siedzieć w zamknięciu i się nikomu nie pokazywać, jak już przestaniecie mieć obsesję na punkcie swojego wyglądu (część czasem myśli-"a co powiedzą inni?" musicie się zaakceptować i wszystko będzie ok:) )to i w otoczeniu poczujecie się lepiej (oczywiście nie chodzi mi o to by się zaniedbać; mam nadzieję że zrozumieliście co chciałam Wam przekazać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze normlani ludzie nie oceniaja innych po wygladzie, a jak ktos ma pustke w lepetynie to potem uwaza ze najwazniejszy u innych jest dobry wyglad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
jejku jejku jejku ; ) mam matury a wy tu tyyyyyyyyyyyyyle piszecie ;) matme mam zdaną, a to mi jako humanistce wystarcza :D nie wiem na ile procent ale zdana na bank ; ) więc tak ja też biorę udział w TRiOC :D osstsnio choelrnie zaniedbałam buske przez te matury... i jest marna... biedna sucha, zmęczona... nie wiem jak pogodzę dbanie o nią z maturami ale się bardzo postaram ;) najważniejsze nic nie ruszać ;) wiec od tej chwili dla mnie start ; ) do 5 czerwca niech mi ręce uschną jeśli czegokolwiek dotknę ! kupiłam całkiem fajny podkład http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42071 który mi bardzo fajnie kryje przebarwienia ;) no i nie wygląda satrsznie sztucznie tylko całkiem naturalnie ; ) gdybym jeszcze tylko mogła nakładać mniejszą warstwę to było by cudownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maturę zdawałam 10 lat temu, ale Wam drogie dziewczyny życzę samych piątek :) choć powinnam 100 punktów raczej życzyć, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparciula ta szoteczka clarsonic o ktorej mowisz to ta sama co ja dalam linka tylko ze ta ktora pokazalam jest mniejsza no i cut tansza(bo to niby wersja podrozna) :) ona z tego co wiem jest tylko na ebayu dostepna no ale cena kosmiczna 500zl:| moze kiedys sobie taka kupie. zuzak wszytsko zalezy od skóry, u mnie juz tonik powodowal luszczenie no a ze jak mowilam stosowalam 2 tygodnie a skora schodzila przez 3 to na pewno to luszczenie bylo wieksze niz przy peelingu. Ale z tego co wiem na niektorych tonik tak nie dziala i nie ma zadnego luszczenia:) takze to zalezy od skory. A jak wyglada samo luszczenie to kurcze ciezko opisac:D no z calej buzi, nabardziej z okolic ust i nosa (najmniej z czola) najpierw skora jest napieta a potem zaczyna pekac no i na calej buzi w koncu pojawiaja sie takie male odstajace skorki. Troche to przy makijazu przeszkadza. Ja sie maluje tak jak zwykle jak mi schodzi skora a na sam koniec obficie psikam woda termalna i ona to troche "przyklepuje". No ale to nie zmienia faktu ze z bliska nieciekawie skora wygląda:D uda mi się ! powodzenia na maturach, trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...MeGa Dół!!! MASAKRA!!! życie jest do dupy... kurde! tak mi dobrze szło, taka byłam zadowolona i jak mnie wzieła deprecha to szok! nic mi sie nie chce, doslownie nic nie ma sensu! mam juz gdzieś tą swoją gębę, nie wyciskam, ale co z tego, po prostu życ się nie chce :((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylapka88
Dobrze, ze nie wyciskasz!! jestem z Ciebie dumna ze wlasnie w takim momencie potrafisz powiedziec stop i nie wyciskasz!!:) oby tak dalej, trzymaj sie tak, a dolek przejdzie, wkrotce bedzie lepiej, sciskam cieplo, buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryyycze.
a dlaczego sie tak bronicie od wyciskania ?? ja raz w tygodniu chodzę na oczyszczanie twarzy i na kwasy do kosmetyczki - cerę mam coraz lepszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co skore przyzwyczajac do oczyszczania i meczyc celowo?! wg mojego kosmetyka to wystarczy manualnie raz na pol roku najczesciej! a najlepiej raz do roku... reszta peelingi i delikatniejsze sposoby bo za kazdy razem jakis mikroslad zostanie. po za tym gdyby sie na silo nie rozszerzylo porow nie byloby tyle problemow teraz... trzeba je sciagnac i odzwyczaic teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryyycze.
nie namawiam tylko chciałam wiedzieć dlaczego tego nie chcecie robić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola1989, kochana... każdy ma czasem doła, ja jak tak mam to staram się nie myśleć za dużo o niczym (bo człowiek zaczyna robić to czego nie powinien np. wyciskać) albo idę spać albo na spacer albo zrób to co lubisz najbardziej;) napij się dobrej herbatki albo kawy, porozmawiaj z kimś a od razu zrobi Ci się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbisia
lola słonko bedzie dobrze to pewnie hormony wariują jak co miesiac u nas;)jutro bedzie lepiej:** iga miałas racje co do tej szczoteczki do twarzy jest chyba tylko na ebayu u nas kosztuje od 80 euro,w aptece maja podobne też elektryczne ale nie znanych mi marek czy myslisz,ze to jest jakas roznica??? czy wszystko jedno jaka marka??? ta w aptece kosztuje jedna 49euro a druga 78e.jest tez taka za 112...ach juz sama nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel99
beatrycze - jakbyś miała wątpliwości czy wyciskanie jest dobre to tutaj jest wszystko dokładnie wyjaśnione: http://polki.pl/uroda_twarz_artykul,10000057.html?print=1 innym powątpiewającym też polecam przeczytać ;) Ja sobie już zaliczam TRiOC-u dzień pierwszy! Mam nadzieję, że wy też się trzymacie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
Lola, trzymaj się kochana :* Jesteś naprawdę WIELKA, że w chwili depresji potrafisz powiedziec nie, to jesy najwiekszy sukces. ściskam Cię, wszytsko się ułozy :* dlaczego jesesmy na odwyku? bo naszym problemem jest nie tyle wyciskanie czasem niedoskonałosci, ale chroniczne dlubanie w skórze i doszukiwanie sie problemu tam, gdze go nie ma. Ale w kazdym wypadku lepiej nie wyciskac:) U mnie ten dzien minąl zadziwiajaco dobrze. Nagle zauwazyłam, ze doprowadziłam moja skórę do cudownego stanu przez te miesięcy. Teraz tylko znikna efekty wczoraj, które dobrze się goją i będzie dobrze :) Walczymy Kochane (i Kochani ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryyycze.
skopiowałam sobie ten link i usunęłam spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel99
no właśnie między wyrazem ''artykuł'' i przecinkiem nie powinno być spacji! nie wiem czego tak się wyświetla..trzeba sobie usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×