Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość noance
Moim zdaniem warto podyskutować na ten temat na www.tradzik.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,dawno nie pisałam i widzę,że dużo z nas miało kiepskie dni,ehh na szczęście to już za nami!Walczymy na nowo!Dzień 1 ! Przyłączam się do TRiOC jestem z wami;* Jutro 6 maj moje 19 urodziny,narodzę się na nowo i rozpocznę nowe życie! laguappa jejku szok! Tyle miesięcy na marne,no cóż nie martw się teraz uda ci się,wierzę w ciebie i w nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbisia mysle ze jest roznica bo ta clarsonica ma jakies ultradzwieki i to niby to ma tak poprawic cere a te z innych marek pewnie tego nie maja:) Glowy sobie nie daje uciac ale one chyba tylko sie kreca. No ten clarsonic musi miec cos w sobie skoro tyle kosztuje. A szkoda.. A swoja droga chodzilyscie do kosmetyczki na manualne oczyszczanie? ja dawniej chodzilam bardzo czesto jak mialam strasznie zanieczyszczona buzie i nic to nie dalo. Na szczescie szkody tez nie narobilo ale uwazam ze to bezcelowy troszke zabieg. Chyba lepsze efekty daje regularne zluszczanie. Słyszała moze ktoras z was o kwasie tca? troche wlasnie zaczelam czytac na ten temat i wydaje sie byc ciekawy. Ponoc spyca dzurki, ja pare mam na buzi. No ale ten kwas mozna tylko zrobic u lekarza. Trzeba pomyslec o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcitia
ja przed chwilą oglądałam film i znowu musiałam grzebac przy twarzy ehh jestem strasznie na siebie zła :/ zauważyłam że zawsze jak coś oglądam albo leże bezczynnie to musze coś robic z rękami i wtedy albo majstruje przy buzi albo dłubie nawet w głowie pod włosami i tam też mam strupki :O nie wiem czy to jakaś choroba czy co ale nie umiem nad tym zapanowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola glowa do gory! wazne ze w kryzysowej sytuacji masakry nie robisz! to juz jest mega sukces! trzymaj sie dzisiaj slonko swieci i bedzie lepszy dzien dziga ale platami to nie schodzi jak od spieczenia sie na sloncu? woda termalna musze sie zorientowac co to ;-) jak juz naloze wszystkie warstwy makijazu to woda jest tam zabroniona.. a Tobie nie splywa tapeta? u mnie pol na pol, dobrze bo nic nie rozgrzebalam i sie ladnei goi, ale nie wytrzmalam i wieczorem wydusilam kilka takich wystajacych cosiow (nie wiem czy to zaskorniki czy cos) w niedziele mam impreze u rodziny i mialam nadzieje ze bede jako tako wygladac ale gojenie nie jest mega szybkie, wiec czeka mnie uciekanie przed aparatem (aparat z lampa blyskowa to moj wrog) mam nadzieje ze kwas ktory idzie poczta i mikro pomoga na te cos co wychodza, bo ja wytrzymuje max 24 godz z takim czyms a potem niszcze... dżiga nie chodzilam na manulane oczyszczanie ale ja kiedys nie mialam co oczyszczac, ale znajoma chodzila przy znacznych problemach skornych i 1-2dni byla czerwona jak indianiec a potem miala jakis czas duzo ladniejsza skore dulcita tez mam problem z zajeciem rak... jak ogladam, mysle, czytam to rece mi gdzies tam kraza...od twarzy przez glowe (ale tam ciezko cos wynalezc) ramiona, plecy i dekolt... :/ moze trzeba przestac myslec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Wczoraj był kolejny dzień z mikro DAX-a (ustaliłam sobie, że będę robiła w czwartki) i jestem coraz bardziej zachwycona tym kosmetykiem :) Dzisiaj rozpoczynam 10 dzień... I jak tylko mam chęć coś ruszać to szybciutko wchodzę na forum - mi to pomaga ogromnie. Za co Wam wszystkim dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbisia
Aune buziaki i 100 LAT :*** Iga zastanowie sie ale jak mówisz,że to jest dobre to chyba zamówie na ebay.de tu jest tańsze niz w pl.strasznie nie lubie czekac jak cos mi sie podoba chce to miec natychmiast ;) Czasem mnie dopada takie zwatpienie czy ja tez kiedys ulegne na powrót temu nałogowi???? jak na razie trzymam sie dzielnie i nawet w ciagu całego dnia ani razu nie dotykam buzi,kiedys tak jak wiele tu z was zaraz po przebudzeniu robiłam przeglad buzi łapskami oby to juz bylo poza mną:D a i tez gmerałam we włosach miałam tam niezłe strupki ;( dzis jest super :) ale na poczatku musiałam sie ciagle kontrolowac i ganic jesli łapki wedrowały pod włosy albo do buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumka
Hej dziewczyny U mnie tak sobie, bo twarzy raczej nie ruszam (tzn. nie ruszam centralnej strefy twarzy ale za przy włosach i koło uszu owszem), ale ramiona są w opłakanym stanie... Wczoraj rano przed wyjściem z domu czymś się zestresowałam i poszły w ruch ramiona... Doprowadziłam do tego, że mam wielkie czerwone guzy DOSŁOWNIE GUZY, które podeszły ropą, w dodatku sączy się z nich płyn i wygląda to tragicznie. Na pewno założenie koszulki kategorycznie odpada. Dzisiaj rano sobie pięknie doprawiłam bo przecież jakżebym mogła odpuścić sobie wyciśnięcie tak dojrzałych pryszczy:/:/:/ Najgorzej u mnie właśnie z tymi dojrzałymi... Jak np. wracam wieczorem do domu po całym dniu w makijażu to w okolicach nosa robią mi się takie maleńkie ropniaki, które są bardzo delikatne i mogą pęknąć nawet poprzez przetarcie twarzy ręcznikiem. U mnie problem nie polega na tym, że ja chcę mieć piękną buzię i dlatego każdą niedoskonałość wyciskam. U mnie problem jest dużo bardziej idiotyczny... u mnie wyciskanie pryszczy jest po prostu chwilą relaksu, uspokojenia, transu... Nie zadowalają mnie jakieś malutkie, których nie można wycisnąć, musi być coś porządnego co przyniesie mi ulgę... Boże jestem chora psychicznie:(:(:(:(:(:( I jak ja mam się pozbyć tego g*wna? No jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylapka88
Jumka mam tak samo, co spogladam w lustro to za kazdym razem korci mnie, zeby cos wycisnac, nawet cos, czego tak naprawde nie ma! Ale nie mozemy sie poddawac, ja wczoraj zrobilam ssobie migdalka, nic nie ruszalam i dzis juz widze poprawe, naprawde nawet po 1 razie migdal u mnie zadzialal, oby tak dalej, 3majmy sie wszystkie razem, wspierajmy sie, bo to duzo daje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak, llaguappa, sylapka88, balbisia ...dziekuje za to słowa, dziekuje, ze moge na was liczyc :) jestescie kochane :*** ciesze sie, ze tak dzielnie walczycie! Tak sobie pomyslalam, ze skoro korci wyciskanie, to warto oczyszczac regularnie skore. Zawsze wyciskalam nie pryszcze czy zaskorniki ( nie mam ich ), ale to co jest w mieszkach wlosowych. Myślicie, ze kawitacja ultradzwiekami to usunie ? W poniedziałek jade na mirkodermabrazje diamentowa, to pomoze na przebarwienia i oczyszczenie, ale powierzchowne, a nie jakos gleboko porow. Stosuje tez mikro z daxa i bede robic raz na tydz lub 2 peeling migdalowy, ale zeby byly efekty potrzeba czasu. Nie ma od razu oczyszczenia skory :( A ja bym chciala regularnie miec ja oczyszczana, zeby mi juz nigdy do glowy nic nie szczeliło i żeby było mi szkoda niszczyc efekty zabiegow. To jest zawsze duza mobilizacja, a kazde wycisniecie czegokolwiek, powoduje naprodukcje sebum i zatykanie porow, co jest robieniem tego samego w kółko. Kawitacja: - rozjaśnia przebarwienia i plamy - dotlenia i bardzo mocno nawilża skórę - poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego - przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych - odmładza skórę poprzez głęboki mikro-masaż - przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry - poprawia strukturę blizn - pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę - powstrzymuje tyrozynazę - bezboleśnie i dokładnie czyści skórę szybko rozpylając i usuwając guzki z porów Czy ktos byl na tym ? czy to naprawde oczyszcza pory bardzo gleboko ? tzn glebiej niz mikro ? ( bo mikro zluszcza ) Pomóżcie. Wiem, ze juz swiruje, ale taka pielegnacja jest na pewno lepsza niz wyciskanie i tansza niz masa podkladow, korektorow, lekarstw czy maseczek. Przy okazji usune definitywnie przebarwienia. Wiem, ze laguappie zniknelo praktycznie wszystko z buzi, ale ja sie boję, ze moge nie dac kiedys rady, bo ostatnio poleglam z powodu jednego glupiego zaskornika, ktorego zdrapywalam, bo wyczulam go podczas ogladania filmu. a drugi dzien zajrzałam do lusterka i dalej juz wiecie jak to jest. A na zime chce sobie na mazidlach kupic glikolowy. Zastosowanie kwasu glikolowego w peelingu: usuwanie przebarwień : piegi, przebarwienia pozapalne przyspieszenie odnowy komórkowej redukcja drobnych i głębszych zmarszczek - efekt odmłodzenia spłycenie blizn zapobieganie starzeniu się skóry zmiękczenie i wygładzenie skóry nawilżenie skóry poprawa barwy i faktury skóry trądzik grudkowo-krostkowy, zaskórniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja byłam na kawitacji:) kosmetyczka nigdy nie chciala mi zrobic mikro przez to ze mialam jakies male ropne zmiany i wzamian robila kawitacje. Ale szczerze mowiąc nie polecam. Nic a nic kompletie to nie dalo. Moze troche wygladzilo buzie ale efekt sie utrzymywal 1 dzien, przebarwień to nie zredukowalo więc moim zdaniem to strata kasy. Nawet się ten zabieg nie umywa do domowego migdałka:D I mam nadzieje lola że już ci dół minął:) a dzisiaj obudziłam sie z paskudnym uczuleniem wokół oczu:/ a zawsze jak mam uczulenie(nawet jesli tylko na oczach) to cala buzia wygląda brzydko, poszarzala, przerazliwie biała ehh.. zuzak tu masz wode termalna: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=773&next=1 ja uzywam tej. i ta woda po prostu psikam buzie, jak juz nalowe podklad, puder roz. Nie wiem jakiego ty uzywasz podkladu ale mi nic nie spływa nawet jak dosyc mocno sie poleje ta woda:) a nastepnym razem zrobie fotke jak mi bedzie skora schodzila bo ja nie umiem tego opisac jak to wyglada:D balbisia a mozesz mi wyslac jakiegos linka do aukcji gdzie ta szczoteczka jest taniej?:) bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wiecie co mam ochotę na tę szczoteczkę ale nie wiem czy Poczta polska robi przelewy za granicę (tonący brzytwy się chwyta) ? u mnie zostały paskudne ślady - przebarwienia i blizny z którymi jeszcze walczę, skórę mam w tych miejscach jakąś taką suchą i napiętą :/ może się skuszę na tą Biodermę Hydrabio, kurczę gdyby tak zliczyć ile ja przez lata wydałam pieniędzy na te kremy to chyba już dawno pojechałabym na wycieczkę do Rzymu albo kupiła sobie jakieś auto Ta dziewczyna dobrze gada http://www.youtube.com/watch?v=-iSTzRUhN5s http://www.youtube.com/watch?v=HKA_U04Milg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziga moja tapeta jest tak mocna ze w jeziorze i na basenie w niej plywam ;-) i nei splywa (chyba zebym przetarla mokra czyms) ta woda mnie zianteresowala :-) kolejna na liscie ;-) No mam nadzieje ze dzis lepiej Lola z nastrojem :-) Lola mysle ze to oczyszczanie zamiast duszenie byloby dobre. ja licze ze migdal zahamuje moje demolowanie (juz jest duzo lepiej bo nie mam mega ran a juz duzo mniejsze ranki) o mi wychodza takie jak na focie ale pojedyncze a nie w takich ilosciach http://dermimages.med.jhmi.edu/images/Acne_Vulgaris_1_031116.jpg gdzies trafilam ze to sa zaskorniki. czy jak tego sie nie rusza to to znika? czy rosnie rosnie...i rosnie ;-) bo ja to nigdy nie wytrzymuje i rozwalam jumka ja tez zasadniczo sam proces duszenia lubie, jest taki... odprezajacy? ;-) ale to co potem jest powoduje wielki dol. 3 tony tapety, brak ochoty do wyjscia gdziekolwiek itd. ja rozdrapalam jakis czas temu 2 rzeczy na dekolcie i od jakiegos czasu chodze w golfach bo sie wolno goi (tzn ja mu troche utrudnialam) wic db ze cieplo nie jest sylapka jakie stezenie migdala na poczatek zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Uparciula - na tej aukcji przelew pocztą nie wchodzi w grę. jedyną opcją jest paypal - jak na większość zagranicznych aukcji na ebay. Sama korzystam z tego :) (na tej aukcji jeszcze wysyłka + 35,50 usd) ależ drogie to Wasze cudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak ja kiedys mialam cale czolo i zuchwe usianą w takich zaskórnikach. To moze przerodzic sie w pryszcza ale raczej pozostaje w takiej postaci malej wypuklosci:) i z doświadczenia wiem ze złuszczanie najlepiej na to działa. Chociaż trzeba przyznac ze te grudki sa upierdliwe i cieżko je usunąc. A jeśli twoja tapeta jest taka jak mowisz to woda termalna nic jej nie zrobi;p nie wiem jak u innych ale ja zauważylam ze ona wręcz utrwala makijaż:) uparciula a te filmiki to świeta prawda. Ja dzieki temu ze odrzuciłam antytrądzikowe preparaty znacznie poprawilam stan swojej buzi. Zaczełam sie też pare miesiecy temu interesowac składami kosmetyków:) kiedyś byłam pewna ze apteczne kosmetyki nie moga zaszkodzic skórze a jak się wgłębilam w temat to okazuje sie ze w wielku preparatach firmy wrzucaja takie świństwa że szok. Moim zdaniem przoduje tu vichy i bioderma. Chociaż wiele produktów z biodermy lubie to jednak kremu bałabym się użyc. Nóż sie w kieszeniu otwiera jak widze krem niby przeciwtradzikowy a na drugim miejscu w składzie parafina:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to śmieszne ale ja sobie założyłam skorowidz i zapisuję sobie tam składniki kosmetyków i ich wpływ na człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zyje w niewiedzy i nie wiem co nakladam ;-) ale ostatnio poza tapeta to tylko krem ochronny z witamina A i zel do mycia twarzy i czasami tribiotic a macie jakis taki spis jakie substancje szkodza? moze sobie drukne dżiga a jak się tego pozbyłaś? u mnie to są pojedyńcze sztuki ale ja je demoluje że ho ho... i jak takie cos sie pojawia no wytrzymuje z tym do 24 h max szczoteczka faaajna ale droga niestety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
cudowny artykuł ! dla mnie jak zbawienie :D kurcze muszę wybrać się do tej kosmetyczki no ; ) trzymajcie sie panie i panowie ;* lece na druga część ang. roz. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmalowanalala
mnie się niestety dalej zdarza , ale stosuje oczyszczanie gorącym olejkiem i maseczkę termiczną z Dax Cosmetics. Trochę o tym piszę na swoim blogu więc jakbyś była zainteresowana to zapraszam zmalowanalala.blog.onet.pl Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda Ci się zapobiec chęci "wyciskania";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak calkiem to sie tego nie pozbyłam ale bardzo mi migdał pomógl i swego czasu antybiotyk, ale juz go nie stosuje:) podaj linki do kosmatykow ktorych używasz to zerkne na składy i powiem ci jak bedzie coś podejrzanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylapka88
Stosowalam migdalka 1 raz i bylo to stezenie ok.10%, moze nawet mniej, ale roznice widze po gladkosci buzi :) Trzymalam ok 20-30min. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Wasz ból
Mam dzisiaj wielkiego doła i nie mam siły już walczyć... Smutny dzień 31...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
Ja tylko na chwilę, bo łapie mnie jakies choróbsko i pakuję się do łozka. Lola, to prawda, mi zeszło prawie wszytsko, tzn dalej schodzi. Nie licząc gojących się miejsc po tej wpadzie, mam na twarzy może kilka naprawde malenkich zaskorniczkow i przebarwien, ale ogólnie zeszło całe swinstwo, glownie przez złuszczenie i nic, odpukac, nie wyskakuje. Więc cierpliwosc,peelingi i nawilzanie na pewno pomogą pozbyc się zanieszczyszen. Znów to zrobiłam- tak świetnie Ci szło, masz buźkę jak marzenie, co się stało? mam nadzieję, ze nic powaznego w innych aspektach zycia, w kazdym razie mocno Cię sciskam :) Powiem Wam, ze kocham moją cerę. Pomijając to, co zrobiłam przedwczoraj, mam ładną cerę. Jest gładka, napięta, lekko zarózowiona. Jestem w szoku, ze doprawadziąłm do tego niewyciskaniem i ąłgodną pielęgnacją. I teraz z niecierpliwoscia czekam czerwca, bo do tego czasu pewnie nie bedzie po nicyzm sladu i będę wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumka
Ja też czuję się zrezygnowana tym bardziej, że ropniaki (o których wspominałam wcześniej) wyciskałam dziś jeszcze co najmniej z 3 razy:] Mimo że wydawałoby się, że nic już z nich nie powinno wyjść, ja, oczywiście tak cisnęłam, że wyszło. Śmiać mi się już chce z tego wszystkiego... Tzn. z siebie oczywiście. Pocieszyłabym dziewczyny, które są w takiej samej sytuacji jak ja, ale biorąc pod uwagę obecny stan mojego umysłu, to chyba byłoby bezsensu:| Ja już nie wiem, co mam robić, nie wiem... Laguappa - jak Ty to zrobiłaś, że tyle czasu nie wyciskasz??? Nie wspominam o maleńkiej wpadce, która w Twoim przypadku jest bardzo maleńkim potknięciem, z którego szybko wychodzisz. Jak zebrałaś w sobie te siły??? Mówiłaś o tym, że już tak się zmasakrowałaś, że w końcu zaczęłaś walczyć, ale ja, mimo że masakruję codziennie swoje ciało - nie potrafię przestać tego robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Wasz ból
Dzień 0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE POLECAM NIKOMU WSPÓŁPRACY Z AGENCJĄ PROWORK!!!! [opinia, współpraca, pośrednictwo] TO takie infor do dizewczyn, które planują wyjechac na wakacje!!! Uważajcie na agencje. Oszukali mnie, więc będę wszędzie pisać gdzie się da, żeby innych uchronić i przeszkodzić tej bandzie oszustów. Mam bardzo negatywną opinie o współpracy z tą agencją. Przez 3 miesiące nie dali zadnej konkretnej oferty. O wiele szybciej znalazłabym rodzinę szukając jej sama !!! Oni nie mają dostepu do rodzin, przekazuja nasze profile do agencji w kraju, do ktorego chcemy wyjechac. Biora kase za to, ze przesla im dokumenty, co kazdy glupi potrafi!!! To jak zrobili mnie w konia trudno opisac. Poświęciłam dużo czasu za załatwienie dokumentow i wszlekich formalnosci, musialam jechac i stracic caly dzien na zalatwienie zaswiadczenia o niekralnosci ( 50zl), musialam im wplacic 300zl (opłata bez której nie wciągną cię do swojej bazy), a oni nic nie zrobili!!!! Wyjazd sie nie odbyl, a ja straciłam czas i kupe nerwow czekajac w zawieszeniu jak idiotka 3 miesiace! bo po podpisaniu umowy i wplacie 300zl nie mozesz juz nic zrobic, tylko byc gotowa do wyjazdu, ktory albo sie nie odbedziem albo wysla Cie do pracy 9 h dziennie na jakies wiosce!!! Poza tym obiecuja szkolenie z jezyka angielkiego, ze was przetestuje z jego znajomości, kurs pedagogiczny i bla bla...a to wszystko sciema. A czy ktos z Was słyszał o Pro-staff ? słowacka agencja od 8 lat działa w Polsce. Zaproponowali mi nagle wyjazd na Korfu albo na Sardynie jako animotor kulturalny, ale obawiam się, bo do jakiegos night clubu nie chcę trafić. A wracajac do mojej twarzy to jest już ok, no w miarę;) mama zauważyła 2 miejsca, ktore przedwczoraj wydusilam :/ ale coż, mam nadzieje, ze do poniedzialku nie bedzie śladu, bo jade na mikrodermabrazje. Trzymajcie sie dziewczyny! dzieki Iga za twoje odpowiedzi na moje przeróżne pytania :) Jak myślisz ile po mikrodermabrazji musze odczekac, zeby zrobic migdałka, bo juz w pon.go odbiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×