Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość ewaewaeee
Acha i jak miałam już śliczną buzię ostatnio,zrobiłam peeling drobnoziarnisty,maseczkę i co,trzy bolące syfy. Więc,to ma niby pomagać a często bardzo szkodzi. Tylko,że ja jakoś nie wyobrażam sobie od czasu do czasu nie zrobić peelingu,wtedy czuję taką czystość na buźce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jeszcze urynoterpia wewnetrznie i zewnetrznie? Chyba zastsuje zobaczymy czy cos daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaewa cos w tym jest,ja tez zauwazylam ,ze jak uzywam mniej upiekszaczy w postaci peelingow i kupnych maseczek jest lepiej,teraz peeling tylko raz w tygodniu i mimo enzymatycznego robie go krocej i delikatniej bo tez potrafi zrobic mi kuku;) i po myciu,zawsze delikatnym,zaraz stosuje tonik i krem ,w tedy juz niczego nie tkne i niczego sie nie doszukuje a rano jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
oh ty moja dzielna tajra ;* poczewkaj z tym kolagen i ogólnie to teraz twój nowy cel ja tez czuje brzydka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz alex dzielna,ale uległam pokusie;) Ja mam wrażenie ,ze to wszystko widać i chodzę ze spuszczona głową..;( Musze się pochwalić schudłam 2 kg!:D Tylko jeszcze muszę nie jeść śmieciowego żarcia. Ja tez jestem za tym im mniej chemii(tych kosmetyków pellingow itp.) Tym skora jest lepsza. Pozdrawiam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja932 zglaszam sie ze zyje :) no wlasnie forum stracilo "klimat" i jakos tak w kratke zagladam :) heh makijaz to podstawa :) trzymaj sie Ciągle walcze - ja nie zauwazylam wysypu po opalaniu, a znajoma miala gronkowca i specjalnie sie opalala bo twierdzila ze mniej wylazily bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
Ja daję jakoś rade .masakra te lustro mnie dobija .......bo wszystko w nim widzę a potem nie ejstem pewna siebie masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzimy to czegop raktycznie nie ma,albo np.jakąś malutka krostkę mamy to widzimy ogromna,Z reguły lustra powiększają,jak pisałam kiedyś okłamują nas.Ja sie widze taka gruba,a w skleie lusterku szczupla dziwne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
zaraz po opalaniu nie wysypuje, ponoć dopiero na jesień. Ale nie wiem jak to jest, zobaczę sama ;) póki co biorę dzisiaj 3 tabletkę Diane 35 i mam nadzieje że nie będe miala wysypu bo też niektórzy piszą że na początku może byc... oby nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
ja również mam 'mały' problem,od czasu dojrzewania. Mianowicie na rękach mam krostki, Źle zrobiłam bo 'rozciapciałam' sb ręce przez regularne wyciskanie i teraz mam ciemne ślady/ blizny na rękach i ramionach. Blizny te są ciemniejsze niż skora, a w szczególności gdy sie opalam. Na skutek opalania sa coraz bardziej brązowe. Najgorzej kiedy za oknem jest +30 stopni, przecież nie ubiore kurtki czy bluzy ktora maskuję moj problem.Staram sie nie wyciskać, ale czasem jest to silniejsze ode mnie CO ROBIĆ? isc do dermatologa? przeczekać aż same zejdą ? sotoswa jakieś maści? a moze pomogą lasery? prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
oki ..teraz robię pożadki w domu ..niedługo chłopak wróci z pracy ......daję jakoś radę :) Dzwoniłam w sprawie pracy jako kelnerka wysłałm cv mam nadzieje że mi się uda .....kolagen świetny jest ale jest u mnie takie meijsce na policzku które niechce się zregenerować a ostatnio miałą dużo stresów i wogóle zastanawiam się czy nie iść do dermatologa .ciężko mi jest ale trzeba jakoś żyć ..i te lustra jeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
WIESZ KAMKA laser to duże ryzyko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na etapie zaleczania strupów. widzę , że często jak już już mam mieć ładną twarz to zawsze coś narobię. szczególnie wtedy, gdy ktoś mi powie , że ładnie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow przesuszylam twarz;( sama skory mi schodza. Dziewcyny co poradzicie na pojedyncze krosty,w kolorze takim jak skora?nie chce wyciskac a mam ich sporo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się co jest przyczyną ? może to, że nie słyszałam nigdy od mojego taty , że jestem ładna?nie czuję się pewnie we własnej skórze i muszę ciągle coś poprawiać? to takie męczące...i tak warunkuje całe życie. często jak z kimś rozmawiam, nie skupiam się na tej osobie tak do końca , tylko zastanawiam się jak wygląda moja skóra. jestem ciekawa jak postrzegają mnie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
tajra udawaj ze tego nie widzisz ,nie ruszaj tego to samo ci zniknie .....bardziej czymś bedziesz to przemywać tym bardziej to bedzie widoczne ,ja tez odłozyłam maście w pizdu jak smarowałam te blizny to jeszcze bardziej były widoczne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
albo przemyj sobie rumiankiem ....bo jest łagodny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
tajra jak masz gg to mi wyslij na poczte to bysmy se gadaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaduk ja dokladnie mam tak samo... moge miec ten sam problem tez tego nigdy nie slyszalam od mojego taty takich slów,a tym bardziej od reszty rodziny... Ostatnio nie wyciskalam prawie 2 tygodnie i jednego dnia rozdrapalam 4 krostki,a kilka dni pozniej zrobilam znowu masakre ,ktora teraz lecze,a buzia na prawde dochodzila do siebie 2 tygodnie nie wycisania to dla mnie bardzo duzo... Czekam na ten kolagen (bedzie moja motywacja) a na razie lecze pozostalosci praktycznie zawsze tak mam,ze jak ladnie wygladam,zrobie make up i fajnie sie ubiore i widze,ze czasami ktos zerknie na mnie to na koniec tego dnia tak mnie korci do masakry,ze szok i to przewaznie tak sie konczy ze ja robie:( Brak pewnosci siebie tez robi swoje,niestety:( Ostatnia masakre zrobilam po dyskotece na ktorej fajnie sie czulam i bawilam,a tu na koniec zrobiam masakre,rece mi opadly jak sie zobaczylam w lusterku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdgrgsw
alex uczyli Cie w domu poprawnej polszczyzny? Za kazdym razem jak ten wsiok musisz pisac "se" etc? Naprawde sie odechciewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdgrgsw
kakaduk mam dokladnie tak samo,cos zalecze,juz spoko wygladam to musze ruszyc cos znowu. teraz bym chyba ok wygladala,to sobie zrobilam jakas rane na brodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hioooot
Pogodomy se Alex,poddam ci jutro gg ,bo dziś nie mam czasu Trzymaj się;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex a tutaj ci mogę poddać,jak będziesz do mnie pisała to powiesz mi jak mam na imię żebym wiedziała czy faktycznie to ty do mnie piszesz:) A gg to: 42918837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
tajra dlaczego mnie zablokowałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
zamknij ryj głupia krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszekxxxx
ty alex nie odzywaj się tam okej bo przesadzasz .przeglądając te strony to i tak masz duzo racij choć jestes wulgarna i tym przegrywasz ,,dla mnie np dobrze piszesz bo wsparcje jest ważne i wogóle a nie wchodząc na forum pisac jak se rozwaliło twarz albo ztym walczysz albo se na własne życzenie niszczysz se cere a potem jestes zły na kogos kto tak doradza bezses troche ale alex też przeginasz z ta wulgarnoscia i kolezanka na górze tez przegieła .dziecinada poprostu .doradzcie mi bo mnie strasznie potówki na czole wyszły i niewiem co z tym zrobic a obrzydliwie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Prawda ze forum stracilo klimat i chyba wszystkie wiemy przez kogo. Alex, ja nie chce Cie urazic, ale Ciebie sie czytac nie da. I na tym forum juz nie ma czego czytac bo piszesz ciagle tylko Ty, jakbys zycia poza kompem nie miala. 10 postow w odstepie 5 min to naprawde nie jest dobry pomysl. Napisz raz na jakis czas cos dluzszego zamiast pisac po 10 postow. I przede wszystkim - jak juz piszesz to napisz to ladnie. Zeby dalo sie jakos czytac. Nawet sobie nie wyobrazasz jak ciezko czyta sie post bez przecinkow, kropek, znakow zapytania. Do tego dochodza wulgaryzmy i bledy ortograficzne. To co piszesz po prostu nie ma zadnej skladni i zaden czlowiek madrzejszy od Ciebie nie da rady tego czytac. A mam wrazenie ze tu same takie osobki sa. Przeciez tak niskiego poziomu to chyba jeszcze nikt soba nie reprezentowal na tym forum. Piszesz jak taki podekscytowany dzieciak ktory czeka wlasnie na nowa zabawke. Nie myslisz w ogole. Przydaloby Ci sie troche opanowania i spokoju. Z ludzmi w rl tez rozmawiasz jak taka slodka idiotka? Chyba nikt tutaj nie jest w stanie Ciebie zaakceptowac. Pisza tu ludzie dojrzali, dorosli, Ty nie pasujesz. Nie umiesz dostosowac sie do srodowiska. Nikt tu nie chce osoby ktora bedzie pisala w takim stylu jak Ty. Trzeba trzymac poziom. A Ty nam zwyczajnie go zanizasz. I to bardzo, bo pelno Ciebie wszedzie. Tak wiec ja na Twoim miejscu albo bym zmienila zachowanie albo odeszla z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Zgadzam się z Risen, ale jeśli Alex chcesz tutaj być to zmień trochę swoje zachowanie, w koncu forum jest dla wszystkich, a każdy z nas jest inny ;) Ale są jakieś granice :P Mi też aż się Ciebie czytać nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdffgwed
hahahaha Alex nastepnym razem jak bedziesz udawala kogo innego,zmien swoja pisownie wiesniacka,bo przeciez golym okiem widac,ze Ty i kwiatuszek to jedna i ty sama osoba :D SE :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×