Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość zanine
Mimo "jesiennego wysypu" wole skorzystać ze słońca i choć we wakacje mieć przyzwoitą skórę. Nie tylko na twarzy ale również na plecach i dekolcie... chcesz ubrać strój a tu same blizny i syfy :/ właśnie a pro po blizn mam do was pytanie : próbowałyście je może smarować cytryną ? znaczy takie sine płaskie blizny... mam ich serdecznie dosyć gdyby nie one wszystko wyglądało by o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Nie ma to jak przychodzic na forum po walce z takim samym problemem i nazywac nas psychopatkami :D A ja lecze buzke, nie wygladam najlepiej ale jakos sie nie przejmuje za bardzo. I tak wiem ze kiedys mi sie uda wyjsc z tego. Tak mysle ze moze nawet do wakacji :) W koncu mam motywacje, musze wziac sie w garsc. Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdffgwed
tak Alex,faktycznie,sama to samo robilas,bo przypadkiem tu nie trafilas a pierdolisz głupoty :D poniżasz się dziewczyno na max,nie masz za grosz pokory i szacunku,każdy tu dobrze mówi,że zachowujesz się jak idiotka a Ty dalej w to brniesz. A jak już tak nas wyzywasz,to pocieszę Cię-sama masz parchaty ryj,z trądzikiem,więc zamknij tą pustą pałe. Masz ze soba ostry problem,matka juz ma Cie w dupie,widocznie ją tez tak wyzywalas :D nie masz matury,pracy,kasy,chlopak Cie bzyka ile wlezie za masc,wiec wiesz...nie odzywaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas wie że mając cerę ze skłonnością do trądziku, wągrów i w ogóle problemami skórnymi nie wolno twarzy opalać ogłónie słońce przyspiesza starzenie itp. Ale jak wiadomo w odpowiedniej dawce nie powinno nic zaszkodzić. Podczas majówki troszkę się opaliłam od bardzo dawna. Twarz chroniłam ale wygląda to trochę głupio twarz blada a skóra muśnięta słońcem. W związku z tym że dawno nie opalałam się w ogóle to jaki jest efekt opalenia twarzy to prawda że jesienią problemy ze skórą powracają ze zdwojoną siłą? Podczas ubiegłorocznych wakacji w ogóle się nie opalałam a i tak miałam mnóstwo zaskórników po prostu okropny wysyp białe podskórne świństwo jedno na drugim. Wiadomo gorąco więc skóra wydziela więcej łoju lato to koszmarny czas dla takiej cery... Opalać się czy nie bo w sumie efekt taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny maja sporo racji,ja juz nie chcialam sie wypowiadac by znowu nie dostac po lbie;);) Alex napisze cos,co moze nie jest na super poziomie,ale powinnas zrozumiec,ze predzej zmiescisz sie z wielka du'a niz z wielka geba a niektore teksty poprostu nie przystoja kobiecie...przeciez w rl chyba tak sie nie zachowujesz....a moze.....to by bylo smutne. Co do opalania,to ja kocham slonko,ale staram sie je dozowac na poczatku kiedy sie pojawia bo u mnie to zwykle bywa tak,ze jak rzuce sie na slonce w cudzyslowiu ,to potem mam wysypki na wszystkich newralgicznych miejscach.Natomiast jak zaczne wystawiac swoje cielsko;)na poczatek 15,20,30min to potem jest juz dobrze,skora sie zaadoptuje do nowych warunkow i nie mam problemow.Z buzia to i tak uwazam,nigdy nie przesadzam a na jesien nie mam problemow. Wszystko jest dla ludzi,chodzi tylko o umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Alex przyganial kocial garnkowi :-D nie no ubawilas mnie, cos z Toba nie teges i to mocno :-) fakt ciezko sie Ciebie czyta. ja tam moge byc dla Ciebie psychopatka ale w takim razie Ty jestes mocniej trzepnieta :-] Risen ja tez taka mam nadzieje ze do wakacji bedzie w miare, tez rewelacyjnie nie wygladam ale lepiej niz jakis czas temu - grunt to sie nie zalamywac :-) Koliniaa chyba masz racje ze slonce powoduje wysypki. czlwoiek sie cale zycie uczy a glupim umiera.. posmarowalam czesc wysypki tormentiolem i faktycznie pomoglo - tylko czesc juz zdazylam rozrapac. ah lajf, trzeb poszukac zabudowanej bluzki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhahhhdhfkskds
ej,alex wyszły strasznie potówki na czole,doradźcie jej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Intruza mamy z głowy chyba.. Nie lubię fałszywych ludzi, tu chce niby doradzić a za chwile ubliża i wyzywa od psychopatek... Przyganiał kocioł garnkowi-dokładnie Zuzak. ;) Bierze któraś z Was pigułki anty? Jeśli tak to jakie i czy pomagają na cerę ;> ja biorę od paru dni Diane 35 po których cera jest ponoć idealna, czekam na efekty ;) Po pierwszej tabletce zwymiotowałam po 12 godzinach i źle się czułam (to moje 1 tabl) a teraz jest już fajnie :) Biorę je na 1 miejscu z powodu cery, na drugim wiadomo co ;) Za 4 msc biorę ślub więc mogą się przydać jeśli chciałabym przesunąć okres aby nie trafił na ślub bądź podróż poślubną :):) Liczę na to że dzięki tym pigułkom będe miała na ślubie ładną cere - oby :) Pozdrawiam, psychopatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Ja wczoraj pisałam z Alex na gg i wcale nie powiem o niej złego zdania,bo mnie nic nie zrobiła,a naprawdę rozmawiało się milo.Naprawdę to fajna osóbka,nie wiem za co ja aż tak nie lubicie...A Alex rozumie co pisze,tylko fakt mogłaby wszytko zapisać w jednym komentarzu. Aha,I ja cie nie zablokowałam:P Dobra,to teraz o moim wyciskaniu,tak wyciskałam się, dziś jestem zdenerwowana na siebie;( Miałam już od maja się wcale nie wyciskać,a tu w 10 miejscach strupy będą,boje się żeby blizn nie było.... Mama kupiła mi veraderm w aptece na blizny i smaruje,obiecałam jej ze po raz ostatni to zrobiłam. Trzeba na nowo zacząć starania. Najgorsze to są te krosty,które nie da się wycisnąć i schodzą długo....:( Nie wiem,ale Zuzak,albo koliniaa,no któraś z was napisała mi ze muszę dać skórze odpocząć od tego mycia mydłem,ja wiem,ale to trudne ,ja po mydle mam strasznie przesuszana,ale dobrze oczyszczona cerę.Musze przystopować i znów wyrzucić wszystkie mydła w domu. Pozdrawiam serdecznie,walczcie o swoje szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle walcze,zycze ci zeby twoja buzia wygladala pieknie w ten wazny dzien,bys czula sie piekna i niczym skrepowana...:* co do anty to ja jestem przeciw,zawsze mysle,ze to chemia i nie dziala na organizm dobrze w ten czy w inny sposob,predzej czy pozniej....ale nie zmienia to faktu,ze ty sie zdecydowalas,obys byla zadowolona:) Tarja ja ci pisalam,zebys przystopowala,ale mialam na mysli nie to zebys w ogole jej nie myla tylko nie szorowala jej zbyt intensywnie.Mysle,ze jesli stosujesz mydlo naturalne i myjesz buzie rano i wieczorem to nie bedzie zle,tylko ogranicz polewnaie prysznicem i jedno namydlenie wystarczy:D nie uzywasz makijazu wiec nie musisz sie martwic czy wszystko usunelas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Ale Alex, ja Cie prosze. Jesli chcesz wspierac w swoim stylu to masz gg Tarji i wspieraj ja na tym komunikatorze. Bo nikogo procz niej nie wspierasz. Mnie osobiscie bardzo by denerwowalo Twoje wspieranie, kolinia, zuzak i ciagle walcze to calkiem inna sprawa. Ich posty przyjemnie sie czyta. Ty chyba myslisz ze jak ktos nie napisze czegos z entuzjazmem dziecka to nie jest to zauwazalne. Niestety - mylisz sie. Dziewczyny wspieraja sie wzajemnie, pisza to wszystko lagodniej, ale to nie zmienia faktu ze zycza danej osobie jak najlepiej i sa z nia myslami. Lepiej dostac porade i wsparcie jednoczesnie niz jakis belkot ktorego nie da sie czytac. Uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex my mamy cie dokladnie tam ,gdzie ty nas,wiec nie marnuj swojego cennego czasu na osoby ktore cie nie doceniaja. Risen clkowicie sie z toba zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sily,nie mam siły juz tutaj pisać. Koncze z forum i leczę się na własną rękę. pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zrobilam i juz nie dyskutuje z nikim,mam tego dosc. Ty Alex nic nie masz do tego.... Zegnam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie boje ze mnie wysmiejesz jak ci wysle zdjecie,albo cos,a co mi tam,ja cie bardzo polubilam i nie moge stracic takiej fajnej osoby jak ty!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
tajra dawaj na gg . w dupe z tym forum wspierajmy siebie choć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Tak ja wiem, że piguły to sama chemia.. Ale to moja ostatnia deska ratunku... Bałam się ich strasznie, ale jak narazie czuję sie dobrze, jedynie po tej pierwszej zwymiotowałam, zdaję sobie sprawę że to był szok dla organizmu. Ale jest wiele kobiet, które biorą długo i są zdrowe, niestety są też takie, które mają po tym komplikacje i zszargane zdrowie. Cóż, zobaczymy. Na pewno będę robić próby wątrobowe i inne badania ;) Poza tym chciałabym wreszcie kochać się z narzeczonym bez gumki, jednak jest to miedzy nami jakaś "bariera", za pare dni się przekonam jak to jest bez :p Ale gdyby nie cera to nie wiem czy zdecydowałabym się na pigułki, pewnie nie, jakoś bym gumy musiała dalej tolerować ;)) Za jakieś 2 lata planuję dzidzie więc nie będe ich brać długo. Niestety czytałam, że u większości cera po tych tabl jest idealna, ale po odstawieniu wszystko wraca, boję się tego, ale na razie staram się o tym nie myśleć. Może stanie sie jakiś cud i u mnie będzie inaczej :D Zresztą w ciąży też ponoc cera się poprawia więc będzie ok mam nadzieje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
NARESZCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
no nie powiedziłabym ŻE nareście ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Relacja miedzy Alex a Tarja jest prosta. Spotkaly sie dwie samotne osoby, Tarja gdzies chyba o tym pisala albo mi sie zdawalo, a Alex mysle ze malo kto jest w stanie polubic. Tarja kłamie i jest slaba psychicznie, Alex jest niewychowana i malo inteligentna. I mysle ze one widza swoje wady wzajemnie, tylko jak czlowiek nie ma za duzego wyboru to godzi sie na to co jest. Alex wykazala wieksze zainteresowanie Tarja i stad cala ta ich przyjazn. Martwie sie tylko o ta lepsza z nich ze tez sie zepsuje. A szkoda. Bo mam wrazenie ze to w gruncie rzeczy dobra osobka jest. Inteligentna, mila, tylko troche zagubiona. Mam nadzieje ze tak nie bedzie. A Ciebie Alex szkoda bo nie masz nawet gdzie sie podziac. Mieszkasz z tym chlopakiem a widac ze jestes samotna, cale dnie spedzasz przy kompie. Wydaje mi sie ze on dba o Ciebie tylko pod wzgledem pieniedzy. Wykorzystuje przy tym to, ze tak naprawde on rzadzi i moze od Ciebie wymagac a malo dawac bo nie masz do kogo pojsc wiec i tak zostaniesz z nim. A stworzylas sobie taka sytuacje ostatnio sama. "rozstajac sie" z mama. Przeciez to logiczne ze nie bedzie sie cieszyla ze jej corka skonczyla szkole bez matury. Zadnych perspektyw na przyszlosc. Jestem pewna ze nie zdalabys tej matury i tak, a ze nie zdasz jej za rok jestem pewna jeszcze bardziej. Przez rok jednak duzo sie zapomina. Wiec radzilabym wziac sie do nauki zamiast wypisywac takie glupoty na forum. Ponizasz sie zwyczajnie. Zatem zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risen brawo ,brawo,brawo:*(klaszcze) obawiam sie jednak,ze pod ta czy inna postacia Alex bedzie sie pojawiala,bo tak jak napisalas jest samotna.... A jak ta strona smiesznie teraz wyglada,jak zostaly pousuwane wszystkie bluzgi;) tylko nasze wypowiedzi zostaly tak jakby niektore wyjete z kontekstu....fajnie ,ze ktos pilnuje by wulgaryzmy byly usuwane:) Ciagle walcze trzymam za ten cud kciuki:* a ja dzisiaj mam duzo zajec wiec zmykam i zycze milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risen podpisuje sie pod Twoim tekstem wszystkimi konczynami :-) a tak na marginesie matura w obecnej postaci jest dosc prosta i nie rozumiem dlaczego Alex nie podchodzila. ale po jej wypowiedziach uwazam ze jest strasznie infantylna Ciągle walcze ja tez bym sie bala brac anty jednak to ingerencja w cos co dziala dobrze (w sensie ingerencja w cykl miesiaczkowy), jak kiedys czytalam jakie po anty maja kobiety jazdy to mi sie na amen odechcialo :] mozesz sobie zaczac obserwowac kiedy masz dni plodne i nieplodne :-) przydatne przy planowaniu jak i nie planowaniu ciazy ;-) mam nadzieje ze na swoj slub bedziesz miala piekna buzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na siebie tak zła ,że masakra .;/ Ostatnio buzia mi się bardzo poprawiła więc oczywiście musiałam cos pokombinować .! Rozdrapałam dwa syfki na brodzie ..w sumie bardzo tego niewidać ale wkurzyłam się. Dodatkowo zauważyłam na policzku ,że mam syfka którego niebyło praktycznie widać więc postanowiłam się go pozbyć i skończyło się na tym ,że mam typowego pryszcza. Brode sobie daruje ale ten policzek mnie do szału doprowadza dlatego ,że na policzkach nigdy nie miałam syfów. Ale nic za głupotę sie płaci . Trzymajcie się dziewczyny.! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Alex,żal mi Ciebie strasznie. Każdy się tu z Ciebie śmieje,z tego w jaki straszny sposób piszesz a Ty dalej nie zastanawiasz się nad doborem słownictwa,nie wiem co Ty z polskiego miałaś. Ja już po pierwszej matura,w poniedziałek polski rozszerzony,trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
maturze*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ty tez mnie w dupe pocałuj jakias tam ewaewaee pryszczata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Dziewczyno,lecz się bez jaj. Sama ciągle narzekasz na tą swoją marną gębę,że masz syfy i tak dalej. Także po co to gadanie? Nie,nie ja mam trądzik-tylko skłonność do wyciskania czegoś co nie widać,także czytaj wypowiedzi ze zrozumieniem zanim zarzucisz komuś coś czego nie ma psycholko. Dziewczyny,przepraszam za to slownictwo ,nie chcę też obrazić nikogo kto ma problemy skórne,ale ta laska jest po prostu nienormalna. Matoł ma za dużo czasu,wiadomo nie pracuje jedyny obowiązek sprzątać po facecie,więc się wyżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laural
Alex goń stąd w podskokach, jakbyś nie zauważyła, nikt cie tutaj nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
ewaewaeee i jak poszlo? Matura to duzy stres wiec uwazaj na swoje lapki w tym czasie :) Ja proponuje Alex zwyczajnie zignorowac, zdaje sie ze tylko na to zasluzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×