Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

kamilaka troche wiecej optymizmu!!!!! szklanak jest do polowy pelna a nie pusta musisz to widziec:) A co do maseczek to najlepiej robic wieczorem bo wtedy podobno skora wchlania najwiecej wartosci odzywczych:) yazmina milego pobytu w rodzinnym miescie ,baw sie dobrze:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że ja już straciłam ten cały optymizm,który miałam kiedyś...Najgorzej,jak już się nie ma siły dalej walczyć o ładną cerę i traci się tą nadzieję.Bo ja powoli oswajam się z myślą,że jej nigdy nie odzyskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jill Janus
Po maseczkach skora oczyszczona,ale przesusza cholernie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam tego mydelka z Aleppo na necie i znalazlam na e bay-u,ale nie ma z zawartoscia olejku laurowego 50 % sa z 12%,20% i 40% nie wiem dlaczego tak jest jest 50% ale w plynie,ale polecalyscie te w kotce.. nic jeszcze poszukam najwyzej zamowie 40% procentowe. pa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania_23
Też kiedys kombinowałam ze swoja twarza. Teraz stawiam na dobre kosmetyki i jestem bardzo zadowlona. Polecam kremy OLIVOLIO http://www.soddisfare.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia44
Wstretne jestescie,wasze zabiegi zniszczyly mi bardziej twarz mam 18 lat,a morde okropna,te wasze pellingi itp. Najbardziej kwasy owocowe z sorayi zniszczyly mi morde;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia44
Przez was ciągle płacze,moja twarz jest brzydka,wstydzę się ...tępe... doradzacie mydełka,peelingi ,bo wy stare jesteście i wam się nie zniszczy cera po tak inwazyjnych zabiegach,a młoda skora wymaga delikatności.Spieprzyłyście mi twarz;( Pozostanę przy samym żelu i peelingu i krem nawilżający,nic więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahabuahaha
O tępa strzała Alex się odezwała znowu. A może durna Tarja?? Tak szoruj gębę z pryszczami peelingiem, to na pewno ci pomoże hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahabuahaha
Kwasów owocowych z sorayi nikt tu nie polecał, tak samo darcia mordy peelingiem, a ty głupia szmato to stosujesz. Chcesz rozwalić to forum i tak ci się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac zawsze znajdzie sie ktos tak madry jak sonia?? dziecko drogie a kto tu polecal ci taki peeling?? nic madrego nie napisalas,ciagle podkreslamy,ze nalezy sie obchodzic z buzia delikatnie a jesli peeling to tylko enzymatyczny i bd delikatny i nie za czesto...oj zal czytac takich wypocin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja durna Tarja i co?! A tak przy okazji to nie mam pryszczy,mam tylko drobne gdzie nigdzie pare krostek,a glownie zaskorniki sa moim utrapieniem. Nie wiecie przez co przechodzę jest naprawdę ciężko.Nie wiem jak obchodzić się z twarzą,co konkretnie używać aby jej pomoc.Jestem zrozpaczona.......dostałam kasę na urodziny i przeznaczyłam cześć na ubrania a resztę na kosmetyki,aż ok.200 zł na daremno....kupiłam: 1.Krem BB,trochę coś tam sprawia ze skora lepsza,ale wraz z potem schodzi z twarzy.... 2.Ze 2maseczki z kwasami owocowymi i minerałami z soraji za 3zl,umyłam twarz,nałożyłam maskę na 20 minut,a potem ciężko się zmywało,schodziły mi skory,białe kropki,przesuszona skora,czerwony nos jednym słowem nie polecam tego świństwa,ale została mi jeszcze jedna aplikacja to chyba użyje,albo wyzuce co tam;p Nie dla mnie maseczki. 3.Krem z AA nawilżający, 4.Balsam do ciala 5.Emulsja PURRITIN matująca z Iwostin 5.Maseczke Jazz z glinka zielona.Ta lubie niby ciezko sie zmywa,ale nie podraznia skory,lagodna.(jednak wstrzymuje sie od wszelakich maseczek) 6.Jedwab do ciala 7.platki oczyszczajace z garniera 8.krem cear&control redukujacy blizny i pare tam innych pierdol do ciala i twarzy... a wogole to ja glupia...ta maseczke trzymie sie tyko 3-5 minut na twarzy a ja trzymalam az 20 minut i stad takie efekty jestem tepa....A moglam udac na ten kolagen ale ja tepa,ale kupiłam zel kolagenowy za 35 zeta:D na promocji,jest przed terminem bo zostalo mu 2 miesiace do utraty waznosci,ale ja kupiłam wykoncze go jak najszybciej. Musze pojsc do dermatologa a na razie to ten peeling enzymatyczny ewentualnie drobnoziarnisty raz w tygodniu,żelem co 2 dni delikatnie,myje twarz okrężnymi ruchami przez chwile i zmywam delikatnie woda,a nie prysznicem! Na slady,naczynko,plamy ne wiem co stosowac kompletnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahabuahaha
Tarja idiotko nikt ci tu twarzy nie spieprzył, sama to zrobiłaś. Gdybyś kupowała rzeczy, które tu polecamy, to byś sobie krzywdy nie zrobiła. Żadnego z tych kosmetyków, które są na twojej liście nikt tu nigdy nie polecał. Dziewczyny polecają:mydła tylko naturalne, oleje naturalne, glinki, algi itd. Tej twojej chujowej maseczki tu nawet nie ma. I co powiesz na to??? Dziewczyny zniszczyły ci twarz czy twoja własna głupota i nieumiejętność czytania ze zrozumieniem?????? No powiedz sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahabuahaha
I na chuj piszesz pod innym nickiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie nie zalogowalam ...... Ale mowili ze kwasy,ale to kiedy juz dawno bylo pisane! wiec mnie nie stac na kwasy owocowe u kosmetyczki to pomyślałam ze kupie maseczkę z kwasami i dupa;/ Ja wiem ze to przeze mnie,ale te forum mnie przyczyniło żebym użyła kwasów.A nie mówiąc już o mydlach naturalnych kupilam owsiane i cera sie pogorszyła masakrycznie,to wasza winna w jakims stopniu wiec nie mówcie ze nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A forum nie chce rozwalac,bo po co.Ale od was dowiedzialam sie np.o glince kupilam w aptece za ok.25 zl robilam tak jak trzeba wszystko,a twarz to samo sucha,schodza skorki,ale sie wygladzilam. Nie wiem,ale moze kremu mam uzywac po tych maseczkach,glinkach,mydelkach,ale potem mnie sie twarz strasznie przetluszcza wiec dupa,dziadostwo jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahabuahaha
Mydła owsianego nikt tu nie polecał. Kwasy były polecane ale inne , migdałowy przede wszystkim, który można zamówić w internecie. Przecież tyle razy było mówione, żeby nie kupować kosmetyków z drogerii. Poza tym to 200 zł co wydałaś starczyłoby ci na kosmetyczkę! Więc nie zwalaj winy na nikogo z forum tylko popatrz na siebie. Poza tutaj ludzie wymieniają swoje doświadczenia, jak ci to nie służy to nie czytaj i rób swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahabuahaha
Boże to Ty nie wiesz, że po myciu czy maseczce trzeba krem albo olej nałożyć??? A później się dziwisz, że skóra schodzi bo sucha. Kup se jakiś olej naturalny do nawilżania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarja watpie zeby mydlo owsane zrobilo ci krzywde ,maseczka to nie to samo co kwasy a polecany byl migdalowy,ja tez nie uzywam kwasow bo wiem ,ze mi nie sluza...poza tym gdybys uzywala caly zestaw polecanych rzeczy penie bys byla zadowolona a ty wybierasz jeden produkt i to jescze zupelnie inny niz polecamy a reszta sama chemia i do tego sposob w jaki traktujesz skore,no wybacz,ale nikt tu ci zle nie zyczyl a juz na pewno nie ja, nie rozumie wiec twego rozzalenia wobec nas...powinnas sie zastanowc nad soba.to przykre ze tak sie zachowujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus przepraszam co ja pisze,ale jestem taka wsciekla na siebie i nie potrzebnie was oczerniam.Wiem ze same przeprsiny nie usprawiedliwaja mnie co pisze....no ale nie wiem co robic. Okej,postaram sie po maseczce nawilzac twarz i bede stosowac to co polecacie.Nie pozostaje mi nic innego jak oddac kuzynce to co kupilam. A owsiane moze mnie przesuszylo bo chyba za mocno nim mylam twarz i mocno splukiwalam twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba dawno pisalo o kwasach owocowych ,bo skad ja o nich wiem? napewno pisala moze rok,badz 2,3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mozecie mi nazywac tepa idiotka mozecie nawet gorzej mnie to nie rusza i wszystko mi jedno....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki.Tarja rozumie twoje rozzalenie,nikt nie lubi miec nie ladnej cery,taka wlasnie cie lubie ,normalna, mila dziewczyne,bo przeciez ty wlasnie taka jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
sonia to alex jest :D co za idiotka,ej ona chyba nas tak strasznie pokochała,że żyć bez nas nie może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
alex skarbie,to trzeba używać swojego mózgu a nie robić to co ktoś każe :D każda twarzyczka jest inna skarbie :D tak na przyszlosc! hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
tajra dziwnym trafem akurat ty na forum jestes 40 minut po tych wypocinach,heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
tajra wypieprzaj stąd w podskokach,najpierw nas wyzywasz i pierdzielisz coś o psuciu twarzy a potem rad oczekujesz. WON IDIOTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Dziewczyny weźcie nawet z tym oszołomem nie piszcie :) bo Wy jej coś polecicie a ona za tydziń tu wróci pod innym nickiem i będzie besztać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Moim zdaniem jak człowiek jest rozżalony to może nawet przeklinać,płakać tu Wam,mieć dość ale nie wyzywać ludzi mających ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliniaa fajnie ze chociaż ty wierzysz we mnie:) Obiecuje ze to się nie powtórzy,a ja muszę się uspokoić,gdzieś wyjść,chociażby do parku pospacerować i nie zamartwiać się twarzą.Dobrze wiem,ze twarz to nie wszytko,ale wygląd skory tez musi jakoś w miarę wyglądać.Tak bardzo to was nie przezywałam,gorzej jakbym przeklinała,ale tego nigdy nie robię,bo wychowałam się z rodziny gdzie dzieci nie przeklinają. Puki co narazie odpoczynek dla twarzy i będę was czytać co polecacie i próbować.Jeszcze raz przepraszam,ze to co pisałam w jakim stopniu was uraziło,ale nie chciałam. Milego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko co tu sieznowu dzieje? taki spokój byl hmmmm. Ja melduje o postepach,dzisiaj zamawiam mydelko z Aleppo moze we wtoreke lub srode dojdzie. Nie wyciskam 4 dni i jest poprawa cery,ale najgorsze sa te przebarwienia:( smaruje je acnederm mam nadzieje,ze nie pogorszy..:P Mysle nad tym pudrem mineralnym moze go tez dzisiaj zamowie,oby odcien mi podpasowal.. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×