Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

załamana241 dobrze ze jesteś:D Jestem z wami,ze wszystkimi,musimy doprowadzić twarz do ładu,przecież nie chcemy sobie zmarnować sobie wakacji prawda? To do dzieła! A co tych podszywszy to sadze ze to jedna osoba pod rożnymi nickami.Nie dowiemy czy to Alex czy nie,ale to było dziecinne i żałosne. Risen to te: http://scandiacosmetics.pl/mn_biomydla.html Zerwałam opakowanie i już dawno w koszu,nie wiem ile ma ale chyba 125g. A Alex długo się nie odzywała jakiś tydzień,to myślałam ze się obraziła za coś,albo nie chce już ze mną pisać. Zrozumiałam i wcale się nie wysiliłam żeby napisać do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Dokladnie te mydelka :) ladnie wygladaja... Kupie sobie kiedys. A co bede zalowac :P Co do Alex to w sumie sie nie dziwie, tak samo mam. Jakos nie lubie sie pierwsza odzywac. Jak dobrze mi sie z kims rozmawia to automatycznie zostawiam rozpoczecie tej drugiej stronie. W koncu jesli jej tez sie dobrze rozmawialo to powinna sie odezwac :) tylko teraz juz uprzedzam ludzi ze taka jestem i zeby nie oczekiwali ze napisze pierwsza. Tak najlatwiej uniknac nieporozumien Dzis Tarja bez wyciskania i przysznica sie obeszlo? Mam nadzieje ze tak, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze nie wyciskałam wczoraj :) Risen skuś się,skuś na te mydełko bo warto.Umyłam 2 raz dopiero,a widzę różnice,nawet suche suche skorki mi zeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
hej! czytam was cały cas i dopinguję :) Ja po tabletkach anty miałam wysyp, teraz widzę znaczą poprawę! A to dopiero 2 opakowanie. Mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej. Przebarwienia bledą, ale co najważniejsze nie pojawia się tyle pryszczy tych bolących :) Może jednak uda mi sie wyglądać pięknie na ślubie :) Wiadomo czasem coś wyskoczy, to od razu wycisne :P Ale nie przechodzę dalej i nie robię masakry. Mój ślub jest ogromną motywacją i potem 2 tyg w Egipcie! Plecki też są w coraz lepszym stanie, zawsze miałam na nich dużo pryszczy a teraz mało kiedy cos wyskoczy, właściwie w ogóle już, przebarwienia tylko zostały. Mam nadzieję że moja radość nie jest chwilowa tak jak to przewaznie bywalo. Ale myśle że póki nie odstawię Diane to będzie dobrze, gorzej po odstawiniu-wysyp będzie na pewno, ale trudno, wolę chociaz 2 lata cieszyć się z życia bo wiem że inaczej bym tego nie wyleczyła. Pozdrawiam i całuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
I jak Wam kolejny dzien mija? Ja zrobilam dzis peeling, mam nadzieje ze nie bede pozniej chodzila z zaczerwieniona twarza i sucha skora. Staralam sie robic go delikatnie. Musialam bo mam straszna cere od kiedy nie wyciskam. Tzn rozszerzone pory, wagry, mnostwo tego. Ale to widac tylko przy odleglosci kilku cm od lusterka wiec moge zaplacic taka cene za brak strupow i czerwonych plam :) Tarja tego mydelka jeszcze nie kupuje bo dopiero co zaczelam nowa kostke swoijego :) Mam jeszcze 3 mydla w zapasie i nie wiem jak to zuzyje. Kazde inne wiec chcialabym sprawdzic jak dzialaja. Troche czasu mi to zajmie :) Dzis tez zadnego wyciskania nie bylo i nie bedzie? Pisz tu i obiecuj ze dzis nie ruszasz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Ciagle walcze - moze te 2 lata przerwy i cieszenia sie ladna cera oducza Cie nawyku wyciskania? Po odstawieniu tabletek bedziesz miala porownanie... Cera z naturalnymi zanieczyszczeniami czy cera ze strupami, czerwonymi plamami, rozszerzonymi porami. I co najwazniejsze - pierwsza opcja kiedys w koncu sie unormuje, z druga bedzie duuuzo trudniej. Wybor chyba oczywisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Dlatego każdy tak potraktował Tajre,bo dziwnym trafem po tym poście za 5 minut była na czarno zalogowana i pisała,że to nie ona. Zresztą bardzo podobny styl. Jak dalej tak będzie to napiszę do moderatorów,podadzą IP i tyle,bo uważam,mimo,że dla mnie Alex jest psychipatyczna,że ona już sobie dała spokój z forum ,no i za mało błędów orto jak na nią było w poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Hm... Styl pisania wlasnie jakby nie jej. Za bardzo chaotyczny. Poza tym Tarja juz raz sie przyznala, drugi raz pewnie tez by to zrobila. W koncu co za roznica skoro juz raz to zrobila. Druga sprawa to posty 1min po poscie niby Tarji, i chwilke po poscie napisanym z czarnego nicka. charakterystyczne wyzwiska, klniecie, brak kultury, chaotycznie napisane, no i TaJRa. W kazdym z tych postow to jest. Mi bardziej zastanawiajace wydaloby sie wlasnie to. Czas jednak wyniosl minute po a nie 5 min. Pomysl, ktos musialby trafic idealnie w moment kiedy post pojawil sie na forum, bardzo szybko go przeczytac, bardzo szybko napisac odpowiedz. W minute tego wszystkiego sie nie da zrobic. Wiec podejrzewam ze ktos inny (czyt. Alex) podszyl sie pod Tarje, po czym napisal od razu odpowiedz. W koncu nie musiala czytac posta bo sama dobrze wiedziala co jest w nim napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam:* ewaewaeee W ten dzień byłam cały czas na internecie i byłam zalogowana na czarno,zobaczyłam na głównej ten watek,to pomyślałam a wejdę i zobaczę ktoś napisał coś i co się okazało to już wiecie,wiec odpisałam. Jeszcze jedno nigdy bym nie pisała ze jestem chora psychicznie;/To chore dajcie spokój...Raz popełniłam błąd i powyzywałam od tępych to tyle,ale przeprosiłam,byłam tak wściekła na siebie,byłam na dnie.Drugi raz tego bym nie zrobiła. I mamie nie robię wstydu,nikt się ze mnie nie śmieje,nie słyszałam żadnych pośmiewisk na temat moje gęby. Byc może ktoś się mnie wyśmiewa i obgaduje,a ja mam to gdzieś. Co tu dużej pisać na ten temat,Risen wyjaśniła wszystko:) A co do wyciskania to nic dziś nie ruszałam ale tak mnie korci,przyglądam się ciągle w lustrze jeszcze przy oknie...no nie mogę ,bo jeszcze coś wycisnę.... Jest całkiem dobrze,to dopiero 2 dzień,nie ma co od razu oczekiwać na poprawę, to musi potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risen i obiecuje ze nie ruszę twarzy już nigdy:* Wczoraj pisałaś o kwasie hialuronowym,tez bym chciała go kupić,czytałam masę pozytywnych opinii.Mam ze 5 tych drobnych dziurek i może by pomógł.Mam z kwasem hialuronowym krem,ale jest za slaby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis zdecydowanie za czeato siedze przy lustrze, tez przy oknie :P siedze w domu chora i nie mam co robic to wiadomo jak jest... Ale zajmuje mnie kafeteria wlasnie. Wciagam sie w te wszystkie posty, tematy. Zawsze cos ciekawego. Tarja jak masz własciwie na imie? Nie chce ciagle pisac nickiem, nie lubie uzywac ciagle takich samych zwrotow. Odejdz od lustra i nie wracaj tam nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
oczywiscie post wyzej mial byc podpisany jako Risen :P na tel jestem a tu mam automatycznie tamten nick ustawiony. Ja na ten kwas czekam. Zamowilam na BU. Widocznie z Toba Tarja tak zle nie jest bo ja tych dziurek i mniejszych i wiekszych mam mnostwo, naprawde. Az sama sie dziwie co ja ze soba zrobilam przez te wszystkie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Dobra dziewczynki tak naprawdę to mam w nosku kto to był :D nie ma co się "podniecać":P Tajra a ja mam pytanie,po co Ty tak tym prysznicem sobie po twarzyczce jeździsz? Pamiętam ,że też tak kiedyś miałam,że się wycisnęłam i po tej ranie lałam,bo nie miałam wtedy skórek i tak dalej a naprawdę wyglądało to dużo gorzej i już prawie zagojoną ranę na nowo rozwalałam...mi to na szczęscie minęlo,mam nadzieje,ze i Tobie w koncu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risen jestem Agnieszka:) A ty? Te lustra wstrętne...najgorsze te powiększające. W zasadzie to nie jest tak bardzo źle,tak pol na pol z moja mordką,wstawię foto jak będę gotowa tzn.pozbędę się tych strupów i wstawię.Bywało gorzej jeszcze rok temu dochodziło do masakr ze miałam obolałą szczypiącą twarz,a czoło najbardziej powyciskane rana za ranom,strup za strupem. ewaewaeee no właśnie prysznicem nastawiam na letnia wodę a wcześniej biorę mydło zwykle np.Arko,Dove i myje strasznie mocno twarz,a następnie leje twarz tym prysznicem,później mam taka sucha twarz,a woda twarda przesusza ogromnie i te mydła podrażniają one nie są do twarzy.Wszystko przez reklamę dove,tam kobiety myły twarzy mydłem dove i ja pomyslam a co mi tam tez umyje,sprawdzę ale mnie to nie służy,więcej szkody niż pożytku.Te mycie to z nerwów się dzieje ale robię to w złości na siebie głownie po wyduszaniu. Chyba to minie,znaczy się na pewno,odkąd kupiłam mydełko naturalne myje delikatnie,raz dziennie wystarczy na noc,a rano zwykłym żelem bez alkoholu.I git:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwdddddddddd
Tarja666 weź się kobieto w garść,jeździsz sobie po gębie prysznicem to nienormalne .Jak cię czytam to mi się żygać chce .jak dziewczyny na forum mają ci pomóc jak ty dalej robisz swoje .jesteś chora psychicznie i potrzebny ci jest psychiatra .twoja gęba napewno wyglądasz masakrycznie .ja mam strasznie silny trądzik i też niestety wyciskam ale w porównaniu z tym co ty se robisz na tej mordzie to wyglądasz napewno jak potwór.........żal mi ciebie ,jesteś biedna owszem ale z tą twarzą zachowujesz się jak jakaś niedorozwinięta psychicznie osoba .nie dziwię się że nie masz przyjaciół......zacznij się zachowywać jak prawdziwa kobieta a nie jak jakiś lump ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwwwwwwdddddddddd Do twoje świadomości to już tydzień tak nie robię! jak ja mogę mieć okropna twarz skoro wycisnę tylko 3,4 góra 9 wagierkow,gdzie pozostawiają mikroskopijne nieduże ranki.Mam tylko plamy czerwone(niektóre brązowe),ze 5 dziurek bo mocno wyciskałam kiedyś i zostały, trzy ślady,naczynko na nosie,rozszerzone pory i wągry.Naprawdę nie jest zle to widać z przybliżenia lub przy oknie,normalnie to jest niezauważalne.Znaczy się jestem pewna ze wągry widać na nosie bo mam ich tam pełno.Z jednej strony dobrze tak robiłam ,bo fundowałam sobie mocny peeling twarzy,a z drugiej podrażniałam przesuszałam cerę.Bylo minęło. Zresztą sami ocenicie stan twarzy jak podam zdjęcie,jak zejda wszystkie strupy. Byłam u kosmetyczki oceniła twarz moja na przeciętną z drobnymi niedoskonałościami,zdziwiłam sie ze nawet naczynko na nosie jest aż tak małe ze nie zauważyła,a młoda jest.Umówiłam się z nią na kolejne spotkanie,bo ona jest kosmetyczka i dermatologiem,zobaczymy cos z tego wyjdzie;) wwwwwwwdddddddddd Nie chce ci mówić,ale znalazłam przyjaciółkę,ale wstydzę się z nią rozmawiać o wyciskaniu,bo to wstyd co robię.Znalazła mi prace,jestem jej wdzięczna ze chce mi pomoc,nawet jej nie prosiłam, i oto.Spedzam z nia czas. Los się odmienia wystarczy sprobic ten jeden krok do przodu tak jak ja to zrobiłam,wierze ze rzeczy z czasem ułożą się pomyślnie i zagoję twarz.Wiara i cierpliwość najważniejsze. I na skakajcie na mnie jeszcze,nie zwracam uwagi od tej pory na komentarze obrażające mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka 24
Ja robiłam oczyszczanie twarzy tysiąckrotnie ale i tak nie mogłam sie powstrzymać od wyciskania. Ale byłam ostatnio w nowym salonie i poleciły mi tam kosmetyki,które sprawiają ,że skóra nie swedzi i sie zapomina o wyciskaniu. Moja koleżanka robiła też zabieg oczyszczania i dostała podobne kosmetyki w Studio Prestige w W-wie ul.Obrzeźna 1a lok u2u. Bardzo pozytywne opinie im wystawiała. Ponoć fryzjer(pan) jest tam niesamowity-więc polecam-to moze popytajcie,bo ja nie pamiętam już nazwy tamtych moich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
ooo,post wwwwwwddddddd już mi chyba bardziej podjeżdża naszą starą koleżanką :D olać takie teksty. Chociaż niestety mimo chamskiego postu,koleżanka ma trochę racji. Oczywiście nie z tym,że nie masz przyjaciół tylko,że robisz sobie wielką krzywdę na własne życzenie ale niestety jak prawie wszyscy tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaewaeee ,ale ona od psychicznych wyśmiewa,tak samo jak podszyw napisał ze jestem chora psychicznie. wera jot napisała to samo co wwwwwwwdddddddddd ze jej się zygać chce jak pisze posty.Zdaje się ze to ta sama osoba.... Mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) OOO widze,ze znowu zamieszanie na polu bitwy;);) Ja nie uznaje takich obrazliwych tekstow,mozna komus cos powiedziec(napisac) ale zaraz od psychicznych wyzywac,czy tez wulgaryzmy wstawiac to tylko swiadczy o kulturze danej osoby i jej malym zasobie slow... Tarja,ciesze sie,ze dajesz rade i sie nie zalamujesz mimo wszystko,tez nie pochwalam wielu twoich zachowan i czynnosci wzgledem buzi,ale wielu tu z nas ma problemy i probuje z tego wyjsc a to juz na plus:) Jestem pewna,ze ci sie uda ,jesli tylko zaczniesz dbac o twarz i swoje relacje z otoczeniem,to bdb,ze znalazlas prace,wszystkiego dobrego na nowej ,lepszej drodze:* Kakaduk co u ciebie?? milczysz ostatnio....mam nadzieje ze te co sie nie udzielaja nie popadly w stan wyciskania;) u mnie bdb,krem spisuje sie na medal:) milego dnia wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokotowwarszawa
no widze,że tu się angażujecie we wpisy.osbobiste uczucia.to fajne. mozecie mi polecic krem,który używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokotowwarszawa,ja uzywam kerium ds z lrp na dzien a na noc Vichy idealia,ten ostatni przeszedl moje najsmielsze oczekiwania i pobil w efektach nawet ulubionego, wymienionego wczesniej kerium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokotowwarszawa
no to musze wypróbować.Dziekuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
U mnie dziewczynki w miarę dobrze,dermatolog przepisał mi zineryt i tetracylinę,jedną tabletkę dziennie. Mówi,że u mnie to praktycznie żadnego problemu niema,ale denerwują mnie te podskórne syfki małe i od czasu do czasu większe. Ale wydaje mi się,że brakuje mi jakiegoś dobrego oczyszczania. Jakieś peelingi,maseczki proponujecie? Delikatne,które nie zapchają itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Koliniaa już się martwiłam, że tu nie zaglądasz... A Zuzak gdzie? jakoś ostatnio naprawdę się zaroiło od niezbyt miłych i psujących atmosferę wpisów. Aż się odechciewa "odzywać". Ale mimo wszystko dawno się nie odzywałam więc postanowiłam dać znać :) U mnie naprawdę coraz lepiej! Dzisiaj w pracy nawet koleżanka powiedziała, że jakoś tak "promiennie" wyglądam ;) Co strasznie mnie ucieszyło bo uznałam, że może wreszcie nie wyciskanie zaczyna przynosić efekty?? Aktualnie oprócz oczywiście przebarwień (które jednak łatwiej przykryć makijażem niż rany i strupy...) nie mam na co narzekać :) No oczywiście wyjście bez makijażu nie wchodzi w grę bo te plamy przestraszyłyby pewnie ludzi na ulicy ;) Ale naprawdę to wszystko powolutku zaczyna jakby blednąć. Z tym, że jakiekolwiek wyciskanie i plama utrzymuje się nawet tydzień!! więc trzeba zagryźć zęby i nic nie ruszać. Jak zaczynają być widoczne efekty to jakoś coraz łatwiej przychodzi. Naprawdę. Pewnie to lato jest już stracone jeśli chodzi o chodzenie bez makijażu - ale mam nadzieje, że jesienią kiedy będzie można stosować np. jakieś kwasy to dokończę walkę ;) I za rok o tej porze całe to wyciskanie będzie tylko złym wspomnieniem ;) Czego Wam wszystkim również życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trianele,nawet nie wiesz jak mnie autentycznie ciesza takie posty jak Twoj:) ze z tego wychodzisz a nawet jak pojawia sie chwila zwatpienia czy ta walka ma sens to komplement od innych osob sprawia tyle radosci,a ktos sobie nie zdaje sprawy ile to dla nas znaczy...Jestem pewna,ze wygladasz pieknie:* ewaewaeee,ja uzywam tylko glinki zielonej jako maski,ale ostatnio dodaje do niej troche olejku jojoba i stwierdzam ze lepiej sie ja pozniej zmywa i alg z jogurtem natruralnym bo tez efekt zmywania jest milszy a ja strasznie nie lubie dlugo zmywac maski;) peelingu uzywam od dawna tylko jedwabnego w proszku z kanebo,jest drogi ale jak masz troche kasy to polecam bo pieknie oczyszcza skore nie podraznia i starcza na baaaardzo dlugo,ta butelke mam 8m-cy a nie zuzylam nawet polowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
ewaewaeee mam nadzieję że lekarz poinformował cię o tym, że podczas brania tetracykliny nie można spożywać produktów mlecznych, białka. Nie można też się opalać. Tetracyklina działa także teratogennie więc pilnuj by w tym czasie nie zajść w ciąże ;) Jestem na farmacji, nie chcę się wymądrzać ale wolę podzielić się swoją wiedzą ;) buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
ciąglewalczę tak,tak wiem to ,ale dziękuje mimo wszystko za informacje :) a lekarz oczywiście mnie nie pounformował,wziął sobie stówkę za 2 minuty gadki,w dodatku przepisał mi antybiotyk wcześniej mówiąc,że wymyślam i prawie nic nie mam. A ja oczywiście nie wiedziałam,że to antybiotyk,myslalam,ze jakies tabletki wspomagajace czy cos... O słoneczku to wiem,że nie ma mowy póki co ale produkty mleczne to chyba nie tak,że wcale tylko lepiej np jak biorę wieczorem tabletkę to ewentualnie rano zjeść ser a potem już nic. Mleka wcale nie piję,bo mam wrażenie,że mnie po nim wysyfia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam masakre:( to ten najgorszy czas przed okresem,jak ja tego nie nawidze...... Znowu bedzie mi sie tyle goic... Juz nic nie dodam,bo brak mi slów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×