Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość kate25
oto ja, wirtualna kate25 za trzy lata od dzisiaj: dziewczyny, ratunku, odstawiłam jakis czas temu tabletki anty i tradzik powrócił ze zdwojona siłą!!!!!!! A jak mnie ostrzegalyscie to bylam taka mądra i nie chciałam wierzyc, myslałam ze pozbyłam sie tradziku na zawsze, a to tylko było na czas przyjmowania sztucznych hormonów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow to zrobilam--> sorki, ze nie odpowiedzialam, zle sie niezle wkurzylam. Tak, nakladam na cala twarz i wcieram przez chwilke, ale jesli nie masz wielu przebarwien i zaczerwienien to mysle, ze tylko na te miejsca, gdzie sa zmiany najlepiej bedzie nalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi juz nic nie pomaga
dzieczyna,pomozcie mi zwalczyn ten nalog,biore diane od 5 lat ale mi nie pomaga,nic nie pomaga co robic,wyciskam ia takw kolko,mam dopiero 19 lat a twarz jak babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
ESTA NALOZ SE NA SWE TLUSTE DUPSKO TA WIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
ETSA TY UWAZAJ CO GODASZ TY PSIA ODBYTNICO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu moj nik jest zabezpieczony wiec ta idiotka nie bedzie wiecej sie pode mnie podszywac. W czym to dziecko ma problem?? O co jej chodzi?? Zreszta niewazne, takich prostakow tylko nalezy ignorowac i to mam zamiar zrobic. Co za ludzie chodza po tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
SPOJRZ NA SIEBIE PUSTAKU--- MASZ MANIE DLUBANIA,JA CIE NIE ROZUMIEM ,TY CIAGLE TYLKO O SWOIM RYJU GODASZ!! IDZ MASAKRUJ SWEGO DZIODA ,WYCISNIJ MU NA DUPIE ALBO CZLONKU(JESLI GO MA) SYFA A POTEM GO ZJEDZ!!! I POSMARUJ TRIBIOTICIEM ZEBY SLADU NIE MIAL AAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
TY ,ALE ZEBY NIE BYLO ZE SIE DZIS PRZEZE MNIE POWYCISKALAS,BO CIE TAK WKULFILAM A KATE22 TO GDZIE JE? OBIE JJKESTESCIE SUKI@@@@@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
ALE TY TO JZU WOGOLE BO SIE MADRUJESZ O TEJ WITAMINIE RZYGAM TYM !!! I INNI TEZ!!! TY JESTES MANIAKIEM ,IDZ WEZ LUSTRO I SE ULZYJ DEWOTO,CHYBA CIE TEN HOLENDER GOOD NIE PYKA BO TAKAS INO OSCHLA JAK STARA BABINKA CO RADIO MARYJA SLUCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
ZADZWON INO DO RADIA MARYJA I IM POWIEDZ ZES TY PRYSZCZTA I CIE DZIOD NIE CHCE BO MASZ INO STRUPY NA RYJU I PIPECZCE I INO NIE MASZ POLSKICH LEKOW I NIECH CI RYDZYK INO WYSLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, w tej chwili to mnie naprawde zaczelas rozsmieszac! Gdzie ty mieszkasz, ze poslugujesz sie tak prymitywnym i zenujacym jezykiem?? To jest moj ostatni post do ciebie, poniewaz nie bede znow zasmiecac tematu. Od tej pory nie interesuje mnie co piszesz. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
ale to zes ty dewota jest to kazdy zna! i zes ty w czerwonym domku mieszka to tez kazdy zna,i ze se syfy cisniesz to tez znamy ize masz strupa jak pindol twego gacha to tez znamy ja jestem z sluska i kij ci do tego balwanie ze strupem zamiast marchewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judith20
co tu sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judith20
paranoja jakas Esta79--> nas nie obchodzi czy ty sie puszczasz czy nie! rob to ale nie opowiedaj nam tego! zalosne ! idz za ta kate22 i zrezygnuj z tego forum skoro obie jestescie takie zajefajne!!! bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
przez was sie wycisnelam!!!! malpy jedne,teraz wygladam jak krokodyl!!! dzieki! fajne forum! ja i tak was oklamywalam,ja sie zawsze cisnelam ,mam ryj jak jakies zjeb natury!! pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judith20--> do cholery o czym ty piszesz?? O jakim puszczaniu?? Czy ty normalna jestes?? Przesadzilas normalnie!!! Wez dzieweczyno poczytaj co tu sie dzieje, jak ktos sie pode mnie podszywa,a nie piszesz jakies niestworzone historie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
wierzylam w was,zawiodlyscie mnie swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judith20
sorry ale tak zrozumialam,ja nie wiem o co chodzi! lubialm czytac co ty i kate 22 i ewelka69 piszecie ale teraz to jakis obled! co tu sie dzieje!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycisnijmy sie wspolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
jezu dziewczyny, wezcie olejcie te glupie komentarze, po prostu piszcie jakby ich tu nie bylo, to sie dzieci szybko znudza i znajda sobie inna zabawe. Dzieki za odp. Esta, ja bede nakladac punktowo, bo sie obawiam na cala twarz, mam nadzieje, ze pomoze. Od dzisiaj zaczynam!! Czy wasz linomag tez jest taki niewydajny? A moze ja go za duzo nakladam? Niedawno kupilam, a juz mi sie prawie konczy, przy czym stosuje raz dziennie. I wylewam na wacik po dwa razy. To normalne, ze tak szybko schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
ja sie wycisnelam i mi tak dobrze......super....zajefajnie.....czuje sie jak w niebie ale twarz mam jak diabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubilam to forum, ale normalnie co tu sie dzieje przez jakas kamile1986 to jest przesada!! Normalnie jestem w szoku, rozumiesz?? Niespodziewalam sie, ze tak to bedzie tu wygladalo i jestem cholernie rozczarowana, zawiedziona i znikam stad. Nigdy wiecej tu sie nie pojawie, poniewaz to forum doluje ludzi, a nie podbudowuje!! I jeszcze prosze, mam dzieki tobie swietna opinie :-/ ZEGNAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
Esta79--> ty masz zle metody tak na marginesie,ta witamina a dziala uczulajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex22
a wiecie co w gabinecie moze pomoc na blizny i przebarwienia? macie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
ha ha ha to juz kate22 nie ma i esta79 tez wziela swoje tluste dupsko w troki! ale was malpy latwo wytepic! ktore nastepna? esta --> na innym forum piszesz ze cie gach wali w rogi,na innym ze chcesz schudnac a tu ze masz strupy.toc ty jakis YETI jestes a fujj a kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
alexx22-->posmaruj se konskim lajnem ryj!!!! to dziala! napisz o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
zapytaj tych ptradzonych typu esta, jej ale ino juz tu ni ma bo sie wkurzyla i poszla se powyciskac dla ulgi! to forum pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
alexx - moze pomoc mikreodermabrazja, czy tez powazniejsza - dermabrazja oraz zluszczanie kwasami. Metod jest sporo, ale kazdy dobiera do swojej cery indywidualnie, u lekarza na konsultacji. Zanim zdecydujesz sie na zabieg, sprobuj z Tointexem, Cepanem albo z witamine E jak radzily dziewczyny. Slyszalam tez, ze woda utleniona jest dobra na czerwone plamki po pryszczach, jesli te rowniez masz na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×