Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość Esta79
Hej dziewczyny!! Moim sposobem na przbarwienia (nie te "stare, kilkuletnie", bo tu niestety pomoze tylko mocny peeling u kosmetyczki lub dermatologa, ale nowe, swieze np. czerwone plamki, blizenki po pryszczach) jest taki: - myje twarz dokladnie zelem , - pozniej nasaczam delikatnie wacik olejkiem z drzewa herbacianego i przecieram cala twarz przytrzymujac go troche dluzej w miejscach zmian, - nastepnie biore witamine E w zelowych drazetkach, robie dziurke, wyciskam zawartosc i smaruje nia zmiany (na cala twarz tez jest swietny!), mowie wam REWELACJA!!! Witamina E przyspiesza znikniecie zaczerwienien bez sladu blizn! (mozna tez uzyc Capivit A+E, poniewaz witamina A tez ma swietne dzialanie na skore) - gdy mam takie gorsze zmiany np. w postaci jeszcze nie zagojonych ranek nakladam jeszcze na to zwykla masc nagietkowa (ale trzeba uwazac, aby nie zawierala w skladzie cieklej parafiny lub parafiny pod inna postacia, bo parafina zapycha pory) I taki jest moj przepis. Stosuje go od niedawna niestety (gdybym znala go wczesniej pewni unieknelabym kupy przebarwien, ktore mam na policzkach :-( ), no ale lepiej pozno niz wcale :-) Naprawde radze sprobowac, bo na mnie to naprawde dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
Kate a myslalas o mikrodermabrazji?? Moja siostra ma ten zestaw http://www.aptecus.com/product_info.php/products_id/12289?osCsid=2d7445c61620ab091e9e3178849463ba ani sladu po przebarwieniach!!! I teraz jest promocja. Ja mam takie drobne przebarwienia ale ty piszesz ze masz na policzku takie duze mysle ze to by bylo dobre. Wiem ze drogie ale skuteczne. Ja jeszcze troche tradzik mam ale jak juz sie go pozbede to kupie ten zestaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoro
a ja dzis drugi dzien bez drapania...bylo o wiele gorzej niz wczoraj. chyba nie dam rady. unikam twarzy jak ognia, tzn jej dotykania. nie patrze do lustra zbyt duzo. posmarowalam kremikiem. hm wytrzymam ! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidoro --> napewno wytrzymasz!! :D Trzymamy kciuki za Ciebie!! Mnie dzisiaj nosi po całym domu, gdy patrzę na te zaskórniki. Dawniej już dawno byłyby z nich wielkie ranki, ale nie!! Powiedziałam sobie, że nie tknę ich!! Cały czas siedzę w domu, więc smaruję buzię Linomagiem i nakładam na zaskórniki maść cynkową i jest ok. Przynajmniej ich nie widzę. I nie mogłabym wycisnąć, bo by mi się palce po Linomagu ślizgały :D Tak więc zabezpieczenie podwójne. Mam nadzieję, że przez ten tydzień, przez który nie będzie mnie w szkole, dam radę wykurować się tak porządnie i do szkoły pójde w naprawdę gładką buzią... Jutro wysyłam mamę do apteki po coś na te cholerne przebarwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
hi kochane :) jestem styrana jak nie wiem po dzisiejszym dniu,nawet jak bym znalazla ,zeby cos "skrabnac" to bym tego nie zrobila taka jestem zmeczona:( ide wo wanienki:) jutro rano zameiluje tu:) buziaczki:) slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
esta79--> jestes genialna!!!:) dzieki za rade,ze ja wczesniej o tym nie pomyslalam! przeciez to czysta wit.E a skoro wit.E wybiela to trzeba sprobowac!!!! mam nadzieje,ze i mi to pomoze,juz dzis wieczorem sie tym posmaruje i napisze o rezultatach:):):) to musi pomoc:) dzieki za rade:) angela---> ta necie znalazla,ze tointex-u mozna uzywac ogolnoe do pielegnacji cery,bo jest to krem przeciwzapalni ,przeciwbakteryjny i dziala tez zaskornikowo.i dziala dobrze za te mikro blizny po wyciskaniu:) dzis zaopatrze sie w ten tointex i wit.E czyli kupno linomagu musze przelozyc.a jestem tak ciekawa jak ona dziala ;) ewelka69---> o tym mikrodermabrazji Loreala nie slyszalam,ale otworzylam ten link i oczywiscie zapytam o niego w drogerii i aptece,moze bedzie. jesli to ma pomoc a kosz.niecale 70 zl to chyba warto sie skusic:) ja od dzis tez mam maly urlopik:) tzn wybralam zalegly urlopik i mam do nastepnej srody wolne:):):):) w zwiazku z tym,tez zrobie sobie extra kuracje,nie bede sie make-uopwac ,zebym tez na dzien mogla cos na te przebarwienia polozyc:) niech moc bedzie z nami:):):) buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
dziewczyny moglybyscie mi napisac czy Excipial rzeczywiscie tak dobrze kryje? czy dermacol ma lepsze krycie? dzieki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Kate22- ciesze sie, ze podsunelam pomysl :-) Ja wlasnie siedze w domciu wysmarowana winamina E i mascia nagietkowa :-) , bo mam akurat wolne. Witamina E ma naprawde swietny wplyw na skore, ktora robi sie taka gladka, miekka i jasniejsza. O tej witaminie E przeczytalam kiedys na holenderskiej stronce jakies tam medycznej wiec postanowilam sprobowac i efekt super!! Natomiast co do zestawu do microdermabrazji L'oreala to nie mam pozytywnej opinii. Mialam go, stosowalam i rezultat byl taki, ze skora po 2 tyg. stosowania wygladala tak samo jak po kazdym innym peelingu, nawet najtanszym, przebarwienia nie byly rozjasnione ani troche, do tego nastapil wysyp pryszczy, ktory wcale nie che zejsc i ktory lecze do dzis :-( Juz nie raz zrazilam sie do firmy L'oreal, ktora ma swietnie rozbudowany markeing, w obec czego piekne rekalmy zawsze i wszedzie, a jednakjak glupia znow wywalilam kase i postanowilam sprobowac cos, co ma oczywiscie wszedzie piekne reklamy i efekt taki, ze znow wyrzucona kasa w bloto. NIGDY WIECEJ L'OREALA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
hi esta:) ja tez nie uzywam kosmetykow loreal do pielegnacji,bo uwazam ze nie sa w ogole lepsze od np.polskiej ziaji. po wielu kremach czy tonikach ktore stosowalam spodziewalam sie tak wiele,a niestety rezulatat nie byl taki jak niby mial byc. natomiast z loreal dobre sa tusze do rzes,cienie i blyszczyki:) za to duzy + co do kosmetykow pielegnacyjnych-kicha tonik np.ogorkowy ziaja niczym sie nie rozni od jakiegos z lorela za 20 pare zlotych. wiecej chemii w nich i to wszystko jesli chodzi o te mikrodermabrazje to nie wiem jak to by u mnie zadzialalo,wpierw moze wyprobuje tansza metoda z wit.E:) ja tez mam wolne i tez siedze bez make upu ,wklepalam tylko krem a na to przebarwienia nalozylam tormentiol chociaz to i tak na to nie jest,co tam ,nie chce sie malowac ,a jak mam tormentiol na tych plamkach to chociaz ich nie widze;) buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Kate22, masz racje tusze, cienie i blyszczyki Loreala sa faktycznie super (wlasnie mam dzis w planach kupic ten nowy, podwojny tusz, ale troche sie waham, boje sie znow wywalic kaske w bloto, ale z double extention bylam bardzo zadowolona wiec z tego mam nadzieje tez bede :-) ), nastomiast seria pielegnacyjnam jakakolwiek to bubel nie z tej ziemi. Powiem ci, ze ziaja niektore kremiki (np. oliwkowy) sa 100 razy lepsze niz Loreal. Na wit.E, ktora mam na calej twarzy nalozylam punktowo na syfki masc cynkowa, ale jakos mam wrazenie, ze ta durna masc u mnie wcale nie dziala :-( Nic a nic sie nie goi, tylko tyle, ze wiecznie chodze w biale kropki :-) Bede musiala wyprobowac koneicznie Termentiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
esta79---> kup sobie paste cynkowa,jest o wiele lepsza,tzn lepiej wysusza i sie naklada,ma latwa do rozprowadzenia konsystencje,natomiast masc jest zbita i w ogole jakas dziwna,nie lubie masci ;( na ranki najlepszy jest tormentiol,polecam! ladnie goi,nawilza i placek po pryszczu nie jest tak bardzo widoczny,jak bylby gdybys nie uzyla torm.i czekala az samo sie zagoi :) ja teraz uzywam tusze perre rene, bo loreala juz mi wysechl,i tak sie dludo trzymal:) mialam ten "czarno-bialy" ,fajnie bylo tak mazac rzaski wpierw bialym a potem czarnym na to :):):) pierre rene tez sie sprawdza:) ps.mam juz ta witamike e w kapsulach i kupiam tointex. zobaczymy jak podziala:):):) pozniej sie "obsmaruje":) buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Esta --> maść cynkowa na mnie chyba już tez powoli przestaje działać... I fakt, że w te białe kropki wyglądam, jakbym miała ospę... A ostatnio (tzn. wczoraj wieczorem) całkiem zapomniałam, że jestem tym wysmarowana i przyjechał klient gaz kupić i wylazłam z białymi kropkami na buzi... Gościu patrzył na mnie, jak na ufo, a ja się dziwiłam, czemu. Dopiero, jak weszłam do domu i spojrzałam w lusto, to o mału zawału nie dostałam!! To dopiero obciach... No, ale cóż... Pewno i ten gościu już mnie nie zobaczy... Ja chyba tez wybiorę sie do tej apteki po Tormentiol. A narazie buzię wysmarowałam Bepanthenem, bo miałam mocno wysuszoną po Benzacne. I wyglądam, jakby mi śłimaki po buzi przeszły... Taka obślizgła jestem... Ale dobrze, bo jestem sama w domu. Jak ktoś przyjedzie, to nie otworzę. Gorzej, jak przyjedzie jakiś klient po gaz. Wtedy będę musiała się najpierw powycierać. No, ale dobra. Spadam do łóżka leżeć, bo naprawdę chora jestem. Pa!! Trzymajcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
angelaa---> fajny chociaz byl? jak tak to obciach a jak jakis burak to nie boj zaby:):):):):) niech sobie mysli co chce. ja tez nikomu nie otwieram jak jestem czyms posmarowana:) a scierac mi sie tego nie chce tylko dlatego bo ktos sie przyblakal:):):) uroki posiadania plamek albo pryszczy......;( szybkego wyzdrowienia:) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Wlasnie wrocilam z nowym tuszem do domciu:-) Zmylam make up i znow szybciutko polozylam witaminke E i punktowo masc nagietkowa. Mam nadzieje, ze nikt mnie nie nawiedzi, bo pewnie i tak nie otworzylabym drzwi...taka ze mnie zolza :-) , ale nie chce mi sie tego znow scierac i znow nakladac jak ktos sobie pojdzie. Angelaa--> ja tez tak kiedys zrobilam :-) Wypacykowana mascia cynkowa otworzylam drzwi listonoszowi, ktory przyniosl jakas tam paczke. Kompletnie zaponialam, ze jestem w kropki :-) On sie na mnie tez patrzyl jak na kosmitke, a ja zastanawialam sie dlaczego :-) Gdy weszla do domciu, jakos mimochodem spojrzalam sie w lustro w przedpokoju i juz wiedzialam dlaczego listonosz tak sie gapil :-) Koniecznie bede musiala kupic w takim razie paste cynkowa, bo tam masc to okropienstwo i do tego wcale nie dzial!! Na ranki zawsze klade masc nagietkowa, bardzo przyspiesza gojenie sie ranek, 3 dni i zagojone, ale zaczerwienienie niestety zostaje :-( , jedynym dla mnie ratunkiem jest moja niezastapiana witaminka E :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
ets jak sie pozbede tych plamek dzieki twojej witamince E to stawiam ci wirtualne pifko:) gadalam dzis z mama o tej witamince E i ona mowila ze kiedys tak robila jej mama czyli moja babcia-nie kupowala kremow tylko smarowala sie tym plynem z wit.e a najbardzie to pod oczy;) kurcze,teraz wiem czemu babcia jest tak dobrze "zakonserwowana" i w wieku 76 lat ma tak dobrze wygladajaca cere.niektore babki takie sa pomarszczone ze szok.a moze my mamy wolne starzenie sie w genach,byloby super hihi:):) buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
jak juz to niepomoze to nie wiem co...trzeba myslec pozytywnie:) musi byc gut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
Ja mam excipial ten jasny. Jest bardzo lekki i nie ma zadnych skladnikow ktore moglyby zatykac pory. Zadne fluidy, pudry nie dorównuja mu. naprawde ja jestem bardzo zadowolona:):):) mam go juz rok! bardzo wydajny i nie zamienie na nic innego. Bardzo ladnie kryje - i nie tworzy na buzi maski - odrobinka wystarczy aby pokryc nim cala twarz. Skora jest taka jednolita i gladziutka. Super:) Przy tym kosztuje 17 zl, jak na takie efekty to bardzo malo. Slyszalam ze ten dermacol ma okropna konsystencje, trudno go rozprowadzic i bardziej sluzy jako korektor, jest za ciezki. Spotkalam sie z wieloma negatywnymi opiniami. Ale wiadomo - kazdy reaguje inaczej. Ja akurat sprobowalam na sobie tej mikrodermabrazji kiedy moja siostra w domu byla i jak tylko uzbieram troszke kasy to napewno kupie. Na mnie super dziala:) ja tez uwazam ze pasta cynkowa baaardzo rozni sie od masci. masc w ogole nie dziala. Mama mi kupila przez pomylke i uzywam jej teraz. Mieszam z acne sulf - nie poznaje swojej buki:):) nie chce zapeszac ale jeszcze troszke i problem z glowy. Kazdego dnia moja buzia jest coraz gladsza, wszyscy to widza. jak milo slyszec takie rzeczy:) Tutaj jeszcze chyba nigdy nie pisalam ze kosmetyki "przecitradzikowe" odstawilam jakos w czerwcu ale stopniowo. najpierw zel do mycia twarzy zastapilam platkami, zakupilam mnostwo ziol z ktorych robilam i nadal robie maseczki, do tego glinka. Pozniej odstawilam tonik - robie sobie sama. A po wakacjach odstawilam krem. I uzywam Linomagu. A od wczoraj masc z wit. A. Rewelacja:) Nakladam malutko, dokladnie rozsmarowuje i mimo ze zawiera wazeline nie zatyka porow. I nie mam takiech "przedokresowych" wysypow. Z kazdym cyklem jest coraz lepiej!!! Tyle kombionowalam i ciagle pogarszalam stan swojej cery, a tu sie okazalo ze w moim przypadku jak najmniej to jak najlepiej. Moja mama nigdy nie miala tradziku, moja tato tez. To dlaczego ja mam? Teraz wiem ze przez stosowanie kosmetykow ktore tak naprawde zamiast leczyc tradzik pogarszaja go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
ewelka--->a moj ojciec mial....mama nie...czyli po tatusiu odziedziczylam,moj brat tez:( z tym,ze ja juz sie pozbylam pryszczy ale mam te plamy i mnie po prostu co strzela! gdyby nie to cos na policzku,to mialabym normlana skore,pytam o ten fluid ktory ty uzuwasz bo chce go kupic. mam dermacol i on kryje super dobrze ale jak wiadomo zatyka pory. czy ten twoj tez tak dobrze kryje? jaka ma konsystenje? mi sie konsystencja dermacolu podoba ale chce go na cos innego zamienic,moze bedzie lepsze.czy ten jasny jest bardzo jasny czy bedzie pasowal do typowego dla naszych warunkow klimatycznych odcienia cery? ja sie dzis posmaruje tointexem i tym "wysiekiem" z wit.E zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
ewelka---> szukajac info o acne sulfie znalazlam gdzies,ze on "wyciaga" na powierznie skory zaskorniki glebinowe ktorych golym okiem nie widac. przerazilam sie ,bo chcialam za twoja rada isc i go na plamy uzyc,jak ty go stosujesz? na jakis krem ? na cala buzie ? nie chce niczego schrzanic myslisz,ze mojemu bratu tu pomoze na mocno zawalone czolo? dzia za info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
Wiesz co, ja nie patrze na to co niektorzy pisza - zawsze patrze na sklad. Acne sulf to camfora, siarka, spir. salicylowy. Co tu moze zaszkodzic?? Niektorzy mowia ze powoduje dojrzewanie pryszczy albo ze wyciaga (tak jak ty napisalas) Skladniki ktore zawiera silnie odkazaja, ja dodaje jeszcze olejek lawendowy i cala emulsje mieszam z mascia cynkowa. Wszystko pomocne w leczeniu tradziku. Nie zauwazylam zeby wyciagalo na wierzch. To co wyskoczy zasucha natychmiast!!! W ciagu kilku godzin nie ma sladu!!! na pojedynczego syfka nakladam gruba wartswe a na policzki, czolo brode wcieram zeby tak bardzo mi nie wysuszylo. Na mnie super dziala. To wydatek 4 zl - niech sprobuje na kawalek czola i zobaczymy jak zadziala. Tylko od razy mowie bez olejku nie ma takiego dzialania. A czasami jak czuje ze cos chce wyskoczyc szybko nakladam i nic nie wyskakuje. Za 4 zl takie efekty. najpierw wcieram linomag albo masc z wit. A a pozniej w te miejsca gdzie cos mi wyskakuje to wciarm acne sulf. A excipial to nie zatyka porow. Zajebiscie kryje!!! Poczytaj o nim opinie. ja w ogole mam uczulenie na kosmetyki, zawsze reagowalam wysypem i tak samo z fluidami. Dlatego przezucilam sie na naturalne kosmetyki i sama lacze skladniki. naprawde polecam excipial!!! Nigdy mi po nim nic nie wyskoczylo. zawiera nawet skladniki ktore lecza tradzik. Moja dermatolog mi go polecila. Ten jasny odcien pasuje. mam cieme wlosy oczy, ogolnie mam ciemna karnacje i sie sprawuje. Ten ciemny kolor jest juz naprawde bardzo ciemny bo mialam i oddalam. bardzo ladnie kryje. Ja go nigdy nie zamienie na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
ewelka---> ja zamawialam dermacol i placilam razem 18 pln a tak mialalyn ten excipial. uzywam dermacolu mieszajac z lirene ale nie chce katowac skory takim ciezkim kryciem. a czy ten excipial ma plynna konsystensje czy taka bardziej dermacolowa? myslisz,ze da rade pokryc nimi to dosc okazale plamy na policzku? buzka;) co do acne sulfu to trzeba wyprobowac:) ja juz chyba na nablizsze pol roku mam zaklepana kuracja na te pierd.... plamki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
acha! a dostane ten excipial w aptece czy musze go zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
Excipial kupisz w aptece. Tez mam przebarwienia z tym ze na brodzie najwiecej i tak z boku policzkow - kolo uszów. I adnie to wszystko zakrywa. A konsystencje to ma taką jak maść, nawet takie opakowanie. Nie jest to taki plynny fluid. No nie wiem jak Ci to wytłumaczyc bardziej. najlepiej jakby sie jeszcze ktos wypowiedzial, ale naprawde duzo osob jest z niego zadowolonych. I skora po nim jest taka odzywiona. No ja jestem max zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
najlepiej jak sama wyprobuje!:-) jedna laska napisala na esentii,ze on nie kryje dobrze jak dermacoli sie zawodla. ale nie ma sie za bardzo tym kierowac ;) mama kupila mi linomag wplynie bo slyszala jak o nim ciagle mowilam:):) wiec siedze wysmarowana linomagiem,a w plamki wtarlam ten "soczek" z witaminy E a zeby nie straszyc domownikow tymi plamkami pokrylam je jeszcze tointexem jaki swiat bylby piekny gdybym jutro wstala bez plamki...;) marzenie.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
tzn bez plamek,bo gdyby to jedna byly to bym nie robilal z tego tragedii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
Właśnie najlepiej jak sama sie przekonasz:) Zobaczcie co znalazlam o wit. E "Witamina E wykazuje działanie przeciwtrądzikowe i przeciwłuszczycowe" Ale sie na nia napaliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
ja mam wlasnie na twarzy i wit.E i wit.F czylo linomag:):):) fajnie wyskakuje ten soczek z witaminy E:) akurat starczylo na plamki i jeszcze troche pod oczy dalam;) by trzeba tez zaczac lykac;) buzka for all;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
ewelka ja tez intensynie buszuje za witaminkami;) podobno b2 tez jest dobra na cere,ogolnie to wszystkie trzeba by lykac ;) jakas mi sie fajna skora po tym linomagu zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
wlasnie znalazlam info,ze pietruszka dziala tez wybielajaco i wygladzajaco i jest ogolnie dobra na problemowa skore;) chyba wykorzystam ten wolny tydzien na eksperymenty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×