Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pipek wypoczywaj baw sie dobrze Skarbie i głowa do gory bedzie dobrze buzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki GABI.co do tego leku to jest on na bazie melisy i witamin,ale melisa niestety na mnie nie dziala!a szkoda.bo to fajny lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Witajcie!!! ;) Pipek gdzie wyjeżdżasz?? Zycze udanego wyjazdu gdziekolwiek on jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Jak ja bym chciała wyjechać teraz w ten upał nad morze a Wy ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Pipek zycze duuuuzzo slonka takiego jakie nam dajesz i odpoczywaj nalezy sie Tobie to odezwij sie jak wrocisz calusy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Pinka23 jak sie dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Gabi ja mam niski cisni9enie z reguly a tam jest napisane ze niskie cisnienie jest przeciwwskazaniem a ty jakie masz? ogolnie pije melise na wyciszenie wiec nie wiem co ty o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Wawa troszke kreciolki w glowce ale teraz ok cisnienie mam 92/72 puls 86 wiec nie wysokie jest mi goraca ale to wszystkim pije duzo wody a pot to mi po d.....ie leci i mojemu synkowi tez a o mezu nie wspomne mieszkamy w wiezowcu na wzniesieniu wiec musisz sobie wyobrazic jaka u nas sauna wzielam zestaw lekow i jakos proboje dojsc do siebie a co u Ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Pinka23 ja też mam bardzo niskie ciśnienie 90/60 przeważnie. Taka bio-terpeutka kazała mi pić codziennie łyżke miodu z rana, podbno miód podnosi ciśnienie. Pinka czy masz 23 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny.jade na wczasy nad Liwiec niedaleko Warszawy.wlasnie wyjezdzamy.pa pa pa ,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek,ale tam sa inne preparaty regenerujaca organizm i nerwy zobacz w tabelce po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Mam pytanie może nie do końca na temat,ale dotyczące też nerwicy,ale nerwicy żołądka:(czy któraś z Was ją ma?Jak się objawia i jak leczy?Z góry dziękuje za odpowiedzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
wawa tak mam 23 latka juz niestety a ty chyba 20 jak pamietam a zachorowalam jak mialam 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
tak mam 20l. pinka23 :) ale gorąco...... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererererere
pipek widze ze chcesz stworzyc tu towarzystwo wzajemnej adoracji, ktorej to ty masz byc szefem??????? cos jak sekta czy jak??? dlaczego ironizujesz gdy ktos nowy chce sie wypowiedziec i poradzic, sluchaj, kazda rada jest cenna, jesli nie dla ciebie to moze dla innych. To jest forum, kazdy sie moze wypowiedziec, to nie twoja domowa strona.I NIE OBRAZAJ I NIE LEKCEWAZ INNYCH, BO MOZESZ ZOSTAC ZLEKCEWAZONY I CO??? KOBIETKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Georgeal
Dzięki za podane stronki :) Czy te porady są platne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgeal
Wszytskie moje porady sa bezpłatne co za niedorzecznośc o to pytac he he Mówie i jeszcze raz powtarzam,bez narzucania sie oczywiście ,bo forum jest dla wszystkich nie tylko dla jakichś PIKKÓW i innych dziewuszek,które uzurpują sobie prawo władania nad forum. Aby wyjść ze stanów lekąwych ,stanów ataków paniki sa tylko dwa prawdziwe wyjścia dobra terapia psychologiczna(najlepiej z psychologiem chrześcijańskim) ,ale nie koniecznie + leki wspierające oraz modlitwa i przyjęcie Jezusa Chrystusa za swego pana w zyciu. Każdy zrobi jak chce,wolna wola!1 niczego nie narzucam!! Ostrożnie z ezoteryką ,bioenergioterapia i innymi czarodziejami!! Wy dziewczyny jesteście rzeczywiście towarzystwem wzajemnej adoracji,a forum te ma służyc ludziom poszkodowanym!! Pśińco wiecie o pomocy sobie i innym a zabieracie głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgeal
Gerogeal sam do siebie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Georgeal
Pytam czy te porady psychologów są platne a nie twoje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Georgeal
hahahaha rum tarararararra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Georgeal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgeal
Większość schorzeń natury emocjonalnej sięga natury ducha ,dlatego tak ważna jest higiena duchowa. nie tylko psychotropy,dobrze wam radzę spróbujcie z Panem Bogiem ,ale tak naprawdę. Trzeba wyzbyć sie grzechu,rachunek sumienia + dobra spowiedz i sakrament eucharystii czyni cuda. Większośc nerwic i innych zaburzeń emocjonalnych powiązane jest z grzechem. Grzechem wszelakim,wobec siebie i innych.Braku zdrowej relacji z Panem Bogiem. życie w grzechyu często na początku jest przyjemne ,ale jego konsekwencje na dłuższą mete są fatalne... Wiem co mówię,bez pana Boga juz dawno bym ze sobą skończył !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgeal
Georgeal nie piszę sam do siebie tylko do ludzi chcącycy wyjśc na prostą .......Jeśli to dla ciebie godne wyśmiewania to twój problem i twojej arogancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Georgeal
czy możesz mi odpowiedzieć na pytanie czy w tych ośrodkach do których linka podales porady są platne czy nie??Pytam kolejny raz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgeal
Psychologowie w stowarzyszeniu psychologów chrześcijan są bezpłatne,i jeszcze raz ci powtarzam zmień ton,bo inaczej nawet psycholog ci nie pomorze,bardziej Pani przedszkolanka ucząca dobrych manier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Georgeal
Dziękuję za odpowiedz!A o jakim tonie mówisz bo nie rozumiem? Nie wiesz, ze dopoki nie zarezerwujesz nicka na pomarańczowo może pisać kilka osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgeal
A ty jaki masz problem jakiej natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Georgeal
taki jak wszyscy piszący na tym forum, to chyba jasne nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgeal
Jasne to jest niebo w południe cała resztą jest mi niewadoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×