Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Życie to nie jest bajka człowiek poza psychika ma również ducha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
no jas dzisiejszy upał strasznie znoszę :( boli mnie głowa do tego mam zawroty, uczucie słabości - że zaraz zemdleję, dotego co jakiś czas serducho daje znać takim nagłym kłującym skurczem jakby się zatykało czy dławiło :( psikam się ciągle wodą, piję dużo mineralnej, magnezu. Jak sobie radzicie w te upały????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
ja umieram boli mnie wszystko kreci mi sie w glowie boli mnie w plecach i mostku i nie wiem jaki mam lek polknac juz mam dosc upalow podziwiam ludzi starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez dzis bole głowy i zawroty a radze sobie podobnie jak Ty Patlysiu pije wode , maslanke , zazywam magnez i potas , mało jem siedze w cieniu (czyt w domu;-), chlapie sie woda i mam właczony wentylator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
wczoraj byl u mnie lekarz i znow wymyslil jakies leki, ktorych nie biore. Czy bralas kiedys blv jest to lek robiony tj. brom, luminal i waleriana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
do Maaaja Ja tez ma arytmie komorowa serca i nerwice i moz jeszcze inne choroby wiec musimy sobie pomagac a nie odpychac .Kazda rozmowa poprawia samopoczucie ja zaraz musze polknc jakis lek bo mi jest zle ale nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
ja to nie wiem juz co robić aby w miarę dobrze się czuć w te upały, nic mi nie pomaga!!!! jak wzmocnić serducho i dodać sobie energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
czekaj nocy a wtedy bedzie lepiej i wszystko minie , bo ja chodze spac o 2 lub pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
no tak ale jutro kolejny upaly dzień, jak ja mam to przetrwać?? tym bardziej że czeka mnie podróż pociągiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
i tak jestes w dobrej kondycji, bo ja nie wychodze z domu nawet na chwile. Mysle ze dojedziesz do celu i bedzie dobrze. A jakie leki bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
leki? żadne! magnez piję, jeśli pytasz o antydepresanty to w moim przypadku narobiły więcej złego niż dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
ja to mam 40 lat, nie zrazajcie sie moim wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
a to pewnie jestes uczulona na leki antydepresyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
czym mam się zrażać? ja mam 23 a czuje się jak starsza schorowana babcia ciężko chora na serce....do nerwicy dochodzi mi wypadanie płatka zastawki mitralnej, co lekarze twierdzą ze to żadna wada jest, a ja czuję, że przeciwnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia O jakim odpychaniu mówisz?Czy Cie czymś uraziłam w jakiejś swojej wypowiedzi? Co do wieku to nie martw się bo ja tu jestem najstarsza mam 50 i jakoś dziewczyny ze mną rozmawiają.Mam nadzieję, że i Ciebie to nie zrazi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
Maaaju jak sobie radzisz w te upały???? proszę powiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi! Gzie jesteś? wszystkie was dziewczyny pozdrawiam! Mnie też dzis skakało serce, ale ja wiążę to raczej z gazami w brzuchu-zawsze po posiłku ok, godziny zaczyna mi sie to kurczenie i podskakiwanie. Pomaga mi espumisan/dziwne co?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w upały sobie radzę siedzeniem w chłodnym pokoju/podpiwniczenie/ Poza tym jakoś dziś jeszcze nie było chyba tak ekstremalnie? Będzie lepiej! Nie martwcie się, pijcie dużo i często pod prysznic. Mało wysiłku, relaks!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
ja się trochę boję....jadę jutro na festiwal, cały weekend na słońcu i pod namiotem......tak się boję!!!! co mam ze sobą wziąć poza wodą, kefirem i magnezem?? no i czapką z daszkiem oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Dziewczyny czy przy lekach psychotropach można pić Karmi ? Ma tylko 0,5 % alkoholu... Zaczęłam zabiegi od poniedziałku- masaże, fizykoterpia, wyciąganie szyi, ćwiecznia. Schodzi mi sie codziennie 2 h. Zobaczymy czy te bóle ustąpią tej twarzy i głowy. chciałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
paytlysia Ja mam 20 lat. Czemu antydepersanty bardziej Ci zaszkodziły niż pomogły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
antydepresanty....Afobam pomógł mi na ataki paniki owszem , ale bardzo uzależnia więc brac go ciągle nie można, Coaxil spowodował u mnie tachykardie i dodatkowe lęki, fevarin wywołał myśli samobójcze, a po rexetinie moje serduszko dostało częstoskurczu i nie chciało zatrybić napisz jak możesz do mnie na gg 1374301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradnia Leczenia Nerwic 00-764 Warszawa, ul. Sobieskiego 112 tel. 022 841 26 13 Traktują pacjenta jak trzeba. Pełny wywiad o stan zdrowia, inne oraz przebyte choroby, leczenie dobierane indywidualnie , ale zazwyczaj leki ( żadne mózgotrzepy tylko najlepsze, dawkowanie stopniowe); psychoterapia, indywidualna i grupowa. Oczywiście przychodnia w ramach NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w której dzielnicy
w jakiej dzilnicy jest sobieskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo sie czeka na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do załamana_wawa_ Jeśli jesteś z Warszawy (a twój nick na to wskazuje) to spróbuj na Sobieskiego. Przychodnia nie mieści się w szpitalu na Wilanowie, tylko na drugim końcu, przy Chełmskiej. Myślę, ze lekarz mógłby przepisać Ci skuteczniejsze leki jak hydroksyzyna i zaproponować właściwe leczenie z uwzględnieniem twojego ogólnego stanu zdrowia (problemów z infekcją także). To naprawdę dobra przychodnia, jedna z lepszych w regionie. Tam faktycznie dązą do wyleczenia, a nie do zaleczania objawów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
hmmm może warto :) tylko że ja do Wilanowa mam strasznie daleko bo jestem z Młocin (okolice żoliborza), a jeździć na terapie 2 lub 3 razy w tygodniu to bardzo daleko niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
POradnia Leczenia Nerwic jest też w Szpitalu W.Orłowskiego na Czerniakowskiej, nie byłam tam... Ktoś może był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×