Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do zagubiona na nowo
znalazłaś tego lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zagubiona na nowo
elfirka siłą woli potrafisz zwalczyć atak paniki?? gratuluję...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na nowo
Tak, niedaleko gdzie mieszkam, umówiłam sie na 16.30. Mam nadzieję, ze dojdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na nowo
Elfirka, co z tgeo, ze ja wiem , że to jest tylko w mojej głowie. Owszem, ta świadomoość pozwolila mi właśnie uspić w pewien spoosób tą nerwicę przez tyle lat. A teraz???? Sama zobacz .... :(((( Dlatego jestem w szoku, ze mnie dopadłą na nowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na nowo
Ciężko mi się oddycha, nie mogę zlapać tego "trzeciego" (jak ja to nazywam) oddechu, tego głębszego. Oddycham plytko... Mam dość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zagubiona na nowo
teraz juz w ytrzymasz,powtarzaj sobie ze za kilka godzin znajdziesz się w bezpiecznym miejscu gdzie ci pomogą:)Będzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na nowo
Tak wl aśnie robię ... Nie dam sie tej "francy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na nowo
I jeszcze jedno, jeśli kogoś rzeczywiscie drażni, ze tak ciagle pisze i narzekam, z calego serca prosze o wybaczenie, ale mi to pomaga.... udaję ze z kimś gadam i juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfirka
ja zdaje sobie sprawe ze i mnie to moze dopasc ale sa metody lesze niz kropelki i inne duperelki na ktore wydaje sie kase.Wlasnie oddech jest bardzo wazny.Czy wiesz jak oddychaja niemowleta? Przepona.To nie jest proste ale mozna sie tego nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zagubiona na nowo
jeśli kogoś drazni to niech nie czyta :P chyba po to jest forum zeby się wzajemnie wspierać,prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na nowo
Tak myślę :))) Ale jednoczęśnie rozumiałabym, gdyby ktoś sie wkurzyl. Ludzie wolą wesołe tematy i wesołych ludzi :( A nie takie schorowane smutasy, jak ja ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na nowo
Do tego teraz to wydaje mi się , że jestem nic niewarta, z niczym sobie znowu nie dam rady. niedobrze mi jest jak o sobie myślę... MOprócz złego samopoczucia i lęków mam teraz bardzo niską samoocenę, jestem do niczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zagubionej
spróbuj psychoterapi , pomaga naprawde ale nie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfirka
wlasnie tacy wrazliwi ludzie sa najbardziej wartosciowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zronilas pierwszy bardzo madry krok po pierwsze wygadalas sie tutaj -wal ile wlezie ...od tego tu jestesmy a po drugie od razu zamowilas lekarza zobaczysz ,ze bedzie lepiej nie od razu ale malymi kroczkami ...juz to znasz wiec sie uda ,popros o jakies leki -musisz przynajmniej na poczatek sie wyciszyc...trzymaj sie powodzenia!Ja lece na zakupy bo obiad w lesie.....jescze niedawno \"umieralam \"wychodzac na zakupy a teraz juz nie mam problemu (rzadko),tu jest naprawde cudowne kółko wzajemnej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfirka
do Zagubionej. Skoro masz takie problemy na pewno jestes wrazliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na nowo
Dziękuję Wam, jestescie kochane. Jakie to wspaniałe, z e mozna sie w takim miejscu wygadać. Nie smiejcie sie, ale aż mi się płakać chce, ze obcy ludzi moga byc tak mili i wyrozumiali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na nowo
Mam zaledwie (a może az tyle) 3 dychy na karku, a czuję sie na 80....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peo 48
Do biorących L 72 Po jakim czasie lepsze samopoczucie, i jakie dawki bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻYCZLIWA wita
nie brałam L 72 ale sama jetem ciekawa jego dzialania, on jest bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
ja bralam l 72 i nic nie pomoglo bralam jedno opakowanie kropli i juz nie wiem co mam brac moze mi pomozecie co wy bierzecie na nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
ja bralam l 72 i nic nie pomoglo bralam jedno opakowanie kropli i juz nie wiem co mam brac moze mi pomozecie co wy bierzecie na nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na nerwicę moim zdaniem nie pomogą na dłuzszą metę leki ziołowe, nie ma co sie oszukiwać.Mogą trochę załagodzic napięcie na chwilkę i tyle. Potem juz coraz gożej , bo trzeba zwiększać dawki. Na nerwicę trzeba niestety leczyć się u psychiatry lub łączyć to z terapią u psychologa.Ja też własnie leczę nawrót nerwicy i tym razem nie czekałam z wizytą u lekarza, bo już wiedziałam co mogę czuć gdy zacznę samą siebie oszukiwać i leczyć się na własną rękę.Także jeśli mogę radzić tym do których nerwica znowu zagląda-nie czekajcie! Gabi fajnie, że tu znowu jesteś.Dobrze, że bedziesz coś brała na to serce. Powinno Ci sie unormować. Ja na to co prawda biorę inny lek bo akurat mnie Propranolol nie słuzył, ale z tego Forum wiem, że na ogół pomaga.dziś jestem jeszcze przeziebiona-cały czas się pocę i jestem ogólnie osłabiona.Szkoda mi tej wspaniałej pogody-Wy jak możecie wygżewajcie się jeszcze na słoneczku!Pozdrawiam Waszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
maaaja ja mam dosc leku juz mnie boli zoladek a serce wali i boje sie wyjsc z domu a samopoczucie do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka
Kochani zwracam się do Was jak do ekspertów. Podobno mam nerwicę. Ale poradźcie czy nocne drętwienia rąk i nóg to faktycznie nerwica czy cos innego? Poza tym trzęsą mi sie lekko ręce. Czy ktos z Was ma cos podobnego? Nie jestem w stanie przeczytać wszystkich wypowiedzi, przepraszam. Miałam rezonans głowy i wszystko na szczęście jest w porządku. A ja nie moge spac, bo budzi mnie ból zdrętwiałych kończyn. Czasami mam dosyć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki że mi odpisaliście. Mi ta ręka nie puchnie. Mam nadzieję, że to tylko ścięgna bo nieźle tą rękę naciągnęłam w ciągu dnia.Jak dalej będzie boleć to pójdę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju jak sie czujesz czy juz lepiej mam nadzieje ze tak;) u mnie w miare dzis sobie pomyslałam ze chciałabym miec takie migreny co kiedys niz te bole w klatce i chyba nawaracaj amigreny hahahahahahahahahahaaha.Co nas nie zabije to nas wzmocni spijcie słodko ksiezniczki bedzie dobrze,buzkaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila Calinko nocne dretwienie konczyn..nie zrzucalabym tego na nerwice,moze to byc kregoslup ,ale moze tez cos zupelnie innego.pytalas o to lekarza? natomiast drzenie rak to zdecydowanie moze byc jednym z objawow nerwicy.czy zazywasz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dretwiejacych rak to ja mam taki nawracajacy problem nawet kiedy bylam wolna od nerwicy ,nie wiem czy to od kregoslupa jakis uciskow ,budzi mnie nad ranem bol zdretwialych palcow i musze zmieniac pozycje aby ustapilo a rano mam zgrabiale dlonie i palce czasem jakby spuchniete ,nie lacze tego z nerwica ,moja mam atak ma wiec jakies genetyczne sklonnosci ,kiedys probowalam ustalic przyczyne ale sie nie udalo lekarze twierdza ,ze od kregoslupa-wystepuje nagle bez wzgledu na pore roku i trzyma paree dni lub tygodni i rownie nagle znika nawet na dlugo,nie wiem co to jest... Inaczej jednak dretwieja konczyny od nerwow to jest chyba charakterystyczne uczucie i raczej nie ma sie watpliwosci ,ze jest od nerwowo bo znika szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej mamie na to pomaga aspiryna ,rozrzedza krew tyle ze ona ma 60 lat wiec jakis zwiazek z miazdzyca moze miec ale ona miala to i w mlodych latach ja aspiryny nie mode bo mnie zoladek boli leki rozrzedzajace nie maja u mnie wplywu ,staram sie wtedy bardziej zdrowo jesc aby odciazyc organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×