Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość ada77
A od moich kości to się odwal zajmij się swoją głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkie dramaty
nic nie mam do twoich kości:P sama pisałaś o rozruszaniu:P nie bój się wyłączyć kompa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nerwico! Wspoczuje ci bardzo , ja tez mam nerwice , zaczelo sie w maju. I musze ci powiedziec ze walcze i jest lepiej, teraz, od paru dni moge to powiedziec. Srodki chemiczne bralam w pierwszych tygodniach aby sie wyciszyc , potem juz nie, tylko ziolowe z mikroelementami i witaminami. Podobno wit. B12 jest dobra na nerwy oraz magnez, wapno . Teraz czasami gdy mnie napadnie trzesionka biore Nervosol z apteki, pomaga radykanlnie po 15 min. Nie chce naduzywac aby nie przestal byc pomocny. Dziwne jest jest ze moj wyjazd nad morze w lato na tydzien a potem 10 dni w odwiedziny u mojej cioci kompletnie mnie uzdrowily, niestety po powrocie nerwica dopadla mnie na nowo. Mialam co prawda ciezkie przejscia rodzinne i teraz po tym wszystkim nerwy mi nawalily mowiac potocznie. Tak, ze mysle ze gdy nie mozecie znalezc wytlumaczenia dla waszej nerwicy to napewno cos tam jest w podswiadomosci o czym nie wiecie. Jakas trauma, jakies dawne stresy lub dawne leki. Warto by pojsc na jakas terapie czy seans aby wyciagnac z podswiadomosci co was dreczy i oczym nie wiecie. Mysle,ze tak jak i fizyczne choroby choroba nerwicowa tez musi miec jakas przyczyne. Przynajmniej to moje odczucie, moze sie myle? Walcze z nia oddechami, probuje sie odkodowac od destruktywnych mysli ktore mnie caly czas nachodza i idiotycznymi, nieusprawiedliwionemy lekami . Nie jest to latwe, ale wierze ,ze pomalu wyjde z tego , przynajmniej na tyle ,ze bede mogla wiekszosc dnia funkcjonowac normalnie. Glowa do gory wszsytkie nerwiczki i pomalutku wszsytkei razem damy sobie z tym rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkie dramaty
bossssz kasia100 pomoz nieszczęsnej adzie zarezerwować nicka!!!!!!!!Bo się kobita stresuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Wobraż sobie ,że na tym etapie rozwoju nauczyłam się właczać i wyłączać komputer ty za to może potrafisz obsługiwać komputer ,ale za to nie umiesz rozmawiać z ludżmi,a to drugie jest większą sztuką ,ale do tego jesteś za głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ludzki dramat !!! jestes na nie tej stronie co powiniennes czy powinnaś już sama niewiem ale znajdz inną prosze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Effa trzymam za ciebie kciuki ,ja postawiłam na zioła bo żadne leki na mnie nie działały teraz jest w miare b,ąle lęki są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:04 ada777 Instrukcja dla ada777!!!!! preferencje-----pkt A p.s. nie musisz dziękować! juz mi pisali a ja dalej nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Tępy jest człowiek który nie ma z kim pogadać nawet o swoim prymitywnym zachowaniu myśle ,że powinieneś popracować nad sobą i podejrzewam ,że ze swojej głupoty będziesz wychodził dłużej niż my wszystkie z nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadać gdyby głupota miała skrzydła to ten ktoś już by latal !!!! ada najlepiej go zignorowac to mu się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Kasiu dzięki za wskazówki ,ąle poczekam na syna to jego komputer i jeszcze mu coś zrąbie i dopiero będzie i tak się wkurza ,że siedze więcej od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada ja to rozumiem ale ja mam kopa na spółke z mezem to jeszcze gorzej mówie Tobie regularna bitwa kto ma usiąsc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuuska
czesc wszystkim! bylam wczoraj u lekarza,zwyklego,rodzinnego znanego od lat i.... opisalam mu co sie dzieje od miesiaca i on przepisalm mi Betaloc ZOK,aspargin i doraźnie gdyby cos afobam...... i oto co juz widze: wczoraj po zazyciu Betaloc poczulam ulge i spokoj i tak mam do teraz,mialam chwile niepokoju,ale takie delikatne prez 2 minuty:) moj lekarz stwierdzil,ze i owszem to moze byc nerwica,ale ten Betaloc to lek na serce,powiedzial,ze mam zrobic EKG i ze to takie zamkniete kolo,zaczyna mi walic serce,ja sie tym denerwuje no to ono wali jeszcze bardziej itd...."nerwica serca " jestem dalej umowiona na wizyte u psychiatry,ktroy kieruje do grup terapeutycznych,tak na wszelki wypadek i zobaczymy co on powie... narazie czuje sie lepiej,chociaz mam grype i okres :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Wiesz Kasiu tak sobie myśle ,że taki człowiek nie ma przyjaciół ,jest bardzo samotny ,bo jest strasznie złośliwy ,ale za to umie obsługiwać komputer chociaż ma gdzie się wetknąć jaki musi być wtym momencie szczęśliwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Nerwuska musi być lepiej, nie wiem jak znosisz leki ,ąle mnie afoban strasznie osłabiał musiałam troche po nim poleżeć ,póżniej brałam tylko półtabletki .Trzymaj się bez telepek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Kasia przynajmniej mamy z kim pokłócić się okomputer ,bo ten dupek co tu się wciął oprócz komputera nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież na męża też klnęłaś:Pi cieszyłaś się kiedy wyjechał bo ci przygadywał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
No prosze półgłówek ,ale za to jaką ma pamięć ,albo faktycznie zostałmu tylko komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Nie miał go kto nauczyć podstawowych zasad kultury ,że jak ktoś rozmawia to nie należy się wtrącać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Nie mówie o kulturze słowa tylko o kulturze zachowania zaczynasz mylić pojęcia.A na ciedie w polskich wulgaryzmach ,które są jedyne w swoim rodzaju na całym świecie i tak brakuje słowa i pierdolnięty to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuuska
ada afobamu jeszcze nie bralam nigdy,bo mi przeszlo po tym leku na serce.....jak mna zacznie telepac to sprobuje,chociaz jestem przerazona po poczytaniu ulotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×