Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość ada77
Miłoszka troche jestem na siebie zła ,że dałam mu się tak sprowokować chociaż nie powiem ,żeby to bylo nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale każda złośliwość ludzka kiedyś była normalnym ,lubiamym człowiekiem :) Ja osobiście szanuje wszystkich ludzi i nawet takich którzy patrzeć na mnie nie mogą :) wybaczyłam wszystkim ,tak mi się wydaje bo coś doprowadziło do tego że ktoś jest złosliwy ,albo chamski ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada nie przejmuj się ..pamiętaj że my sie nie dajemy pani N...poza tym ja wiedziałam kiedy był twój wpis...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zajrzałam na inne fora i tam też bywa taki mąciwoda to chyba ten sam jak myślicie ?mnie się wydaje że to jakies szczeniackie wybryki teraz gdzieś indziej buszuje !!!! (kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Nie rozumiem takich ludzi wtrąca się i wkurza innych ja myśle ,że to osoba bardzo złośliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
przecież chyba wszyscy w domu kurwują jak ja nie??więc o co chodzi do kurwy nędzy?niech spierdala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
zaraz przyjdzie synuś i mi przyjebie za grzebanie w necie co za popierdolone życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny ja znowu mam atak:( wzielam juz 10 min temu 2 tabletki kalmsu ale jakos nie pomaga:( rece mi sie trzesą i znowu mam problem ze złapac choc troche powietrza!!! złapało mnie od razu jak tylko wyszłam ze spotkania z dyrektorem:-O co sie ze mną dzieje??????????????? ja juz nie mam sił..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Nerwica Masz siłę !! wmawiaj sobie że my wszystkie jesteśmy obok Ciebie i nic Ci nie będzie ... Nie bój się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo nas,, cieszę się ,że każdy może się pocieszyć ale dlaczego NAS tyle?? to choroba cywilizacyjna czy aż tak jesteśmy słabe psychicznie?? wysiadamy? :O a jednak każda się ratuje... ja codziennie czuję napięcie, nie mam typowego ataku taki zdaża się raz na miesiąć :D tylko czuje mrowienie zimno dreszcze wewnątrz drgawki... pije melise jak większośc..senimax krople a pozatym wszystkie środki już wypróbowałam z apteki :D na nerwy, działają zwykłe krople babcine nerwosol..hihi,, pozdrawiam, cieszę sie że jestem czarna,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
kurwa tez chce byc czarna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Nerwica uwierz nie udusisz się ,przestań o tym myśleć licz sobie w myślach albo coś nuć jakąś melodię tylko nie myśl o objawach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno oddychaj głęboko a najlepiej wyjdz jak możesz na powietrze to naepno nerwy taka jest ta nasz nerwica nic się nie stanie . Dziewczyny znowu przylazł głupol i zaczyna to nie jest mama julki tylko on tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po pracy............zmykam do domku. Pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieje ze juz do konca dnia bede sie lepiej czuła. Nie chce juz o tym myslec i bac sie................. ale to silniejsze miejscami ode mnie :-O ide do domku, zrobie cos dobrego na obiad, spróbuje zapomniec, moze jak sie czyms zajme to przejdzie, choc na chwile. Mój misiek zadzwonił ze wyslali go gdzies z pracy i nie moze przyjechac po mnie, to mnie troche przeraziło. Boje sie wsiasc do autobusu!!! :( do domu na piechotke bede szła ze 2 godziny, moze mniej............ no ale nie mam wyjscia, jakos wrócic musze. pozdrawiam was wszystkie........i zycze duzo Słonca i usmiechu 👄 do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ,nie moge sie oprzec wrazeniu ze tym podszywaczem jest potomek(dla tych co nie wiedza to potomek pisywal podobnie albo pod swoim nickiem wklejal modlitwy,rzucal obelgami albo zajmowal wlasmie pomaranczowe nicki ,na moj gust facet z wieloma problemami -tyle ze potomek wyjechal jakies 2 tyg.temu na leczenie,ale moze zrezygnowal i teraz pokazuje swoje flustracje!!???Moj nick ten z jednym\" r \"zajety zostal pod koniec sierpnia i dzis sie pojawil czyli pasuje mi na potomka(sorry ale tak mysle)a jesli nawet to ktos inny to sledzi nasz topik od dawna (dowodem jest moj pierwszy nick ktory dzis sie ujawnil) bo sam ma problemy.. i od czasu do czasu wywala takie madrosci....wybaczam ale nie rozumiem...i siedzi tu calymi godzinami obrazajac nas...jestes leniem i ignoorantem -nie umiesz wylaczac kompa?znajdz instrukcje i poczytaj bystrzaku! Jesli to Ty potomek to....wstyd! ja dziewczynki zdazylam byc na zakupach ,posprzatac i mam jeszcze dzis sporo zaplanowanej roboty ,nie czuje sie zbyt dobrze ,dzis dokucza mi zoladek i ogolne rozbicie ale bedzie lepiej,wiem bo mocno w to wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
renka ty idiotko frustracje nie flu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Dziewczyny ostatni wpis nie był mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Tylko te gdzie przeklinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Dziewczyny chyba przypadłam temu debilowi do gustu ,a ponoć wstyd się podszywać pod ada777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
juz dostalam wpierdol od synusia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ada77
jaja se robisz???????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ada77
mąż od ciebie ucieka kijem cie nie dotkne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
jestem potomek potomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada7777
Dziewczynki ja narazie spadam nie dam się sprowokować temu debilowi pójde za waszą radą dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ada77
wypad z psem ale juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki co porabiacie? Ja prasuje i zrobilam sobie mala przerwe Proponuje tego ignoranta traktowac jak powietrze-nic tak nie dobija jak brak odzewu na zaczepki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×