Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość ada77
Nerwuska ja po przeczytaniu ulotek też się bałam mój neurolog kazał nie czytać ulotek ,ale zawsze czytałam i może dlatego leki na mnie nie działały tak jak powinny.Ale afobanu spróbuj pierw pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Jak ci nie pasuje moja kultura to spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Masz racje KASIU ,ale my tu wszystkie mamy problemy chyba po to to jest żeby można było z kimś pogadać i wkurza mnie ktoś taki kto wtrąca się tam gdzie nie powinien i jeszcze prawi morały ,a sam z kulturą nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada nie odpisuj kochana :) przecież ten ktoś sam ze sobą nie będzie pisał :) ignoruj te wpisy i jak synek wróci poproś żeby zrobił ci na hasło. I wcale nie denerwuj się bo może temu komuś chodzi o wyprowadzenie z równowagi ,może mu to przyjemność sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja na razie nie chcę psiny bo warunków nie mam a nie chce żeby zwierze leżało cały dzień na balkonie i czekało na swoje wyjście. Jak wygram w totka :) albo mąż to obiecał że kupi malutki domek i wtedy dostanę aż dwa psiaki ...a może i trzy ! a co ! i wtedy będę sobie za nimi latała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Efka postaram się dostosować do twojej rady , ale z moim charakterem to będzie trudne ja poprostu nie nawidze jak ktoś z ludzi którzy cierpią tak się wyśmiewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Zycze ci tego z całego serca ja też gram w toto lotka iteż może wygram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Efka kiedy ma się własne podwórko to trudno wychodzic z psem gdzies dalej wiem to z doświadczenia najlepiej otworzyć drzwi i juz.U mnie wszyscy chcieli psa ,ale jak przyszło co do czego to mama wujdż z nim i tak latałam dobrze ,że na plaże i do lasku blisko teraz z racji tego ,że siedze w domu mój starsz syn wychodzi z psem ,ale ciężko mu to przychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc wszystkie płacimy podatek od złudzeń !!!!hahah tak mówi mój małżon na toto lotka też bym chciała wygrać ikupić dom nad morzem ohhh ale to tylko marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja mam nawet takie marzenie z wygraną związane :) bo gdybym ..a kiedyś na pewno ! wygrała to bym chciała mieć takie schronisko dla psiaków i duży kawał łąki żeby wykupować konie które są stare i które jada ... i jeszcze bym chciała mieć taki duży dom i zapraszać wszystkie nerwuski :) na wieś i do obcowania na łonie....natury . To jest takie moje marzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Efka wygrywaj szybko ja się pisze na pierwszy turnus.Kasiu ja mam dom nad morzem niestety wymaga remontu ,a ty jak chcesz kupić coś u nas to potrzeba ci będzie duzo pieniędzy tutaj ludzie powarjowali z cenami za domy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Ja dla odmiany jak wygram to kupie sobie domek gdzieś w górach taki nieduży ,żeby było gdzie z dzieciakami jezdzić na ferie,zrobie remont w swoim domu i przerobie go na porządny pensjonat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Będe miała dwa domy letni nad morzem ,a w górach na zime i prywatnego masażyste takiego z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Efka musisz być bardzo dobrym człowiekiem skoro tak kochasz zwirzęta skąd u dobrego człowieka to paskudztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effka ja tez sie zapisuje na 1 turnus nic nie zrobi nam lepiej jak taki wyjazd !!ada ja wiem ze ceny domów nad morzem są strasznie wysokie ale to chyba dlatego że ludie potem z tych domów żyja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najsmiesniejsze to ze caly dzien uplywa mi na piciu i jedzeniu srodkow na wyluzowanie. Az sie zaczelam smiac: herbatka Melissa potem cieple mleko , potem witaminki z grupy B , magnez etc...i od czasu do czasu Nevrosol A kiedys pilam i jadlam co mialam pod reka nie myslac czy bede miala trzesianke po tym i przed tym...ach ten los!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Kiedyś było tak ,że wynajmowali dom ,a póżniej cały rok z tego żyli teraz trzeba mieć naprawde wysoki standart ,żeby z tego wyżyć ,a tak wogóle to u nas jest to ryzyko ,że nie będzie pogody i ludzi wtedy nie ma i klops .W górach masz sezon prawie cały rok ,a u nas tylko dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Effa 10 ja okres kiedy tak się poiłam ziółkami przyrównuje do karmienia niemowlaka co trzy godzinki jakieś ziółka miedzy czasie jakieś tableteczki jak mały osesek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ada czasami wydaje mi się że my ludzie wrażliwi mamy jakąś misję do wypełnienia ,bo oprócz siebie widzimy też innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... a tu co się działo jak mnie nie było????? Masakra....co za pusty łeb wlazł na nasze forum???....Załosne to co pisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Tylko jaka to ma być misja , widzisz wciął się taki idiota do nas a mi puściły nerwy och jak ja bym go dorwała.Tacy ludzie sprawiają ,że człowiek traci wiarte w innych ludzi dzięki niemu przpomniałam sobie ,że palantów nie brakuje na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miloszko to ktoś bardzo samotny ,i ktoś bardzo nieszczęśliwy ...nawet wstydzi się pisać za Siebie :) woli pisać w imieniu innych ...to jest smutne ... Jesli osobo bezosobowa jesteś tu jeszcze to spróbuj odezwać się w swoimi imieniu ...my nie gryziemy ,ani od nas się niczym nie zarazisz ...może znajdziesz pokrewną dusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Miloszka i ja zostałam z nim sama i musiałam się bronić i jaszcze do tego wszystkiego pisał za mnie, ale chyba gdzieś zniknął ,albo pożarł go komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Efka43 ja z chęcią bym go zagryzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Nie rozumiem takich ludzi wtrąca się i wkurza innych ja myśle ,że to osoba bardzo złośliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada77
Efka nie każdy jest dobrym człowiekiem ja długo uczyłam się,że nie każdemu można ufać teraz za to za nim kogoś polubie musze go bardzo dobrze poznać i mam wąskie grono znajomych ,ale za to wypróbowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×