Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość leśna 63
Ada nie wolno sie dac dupkom :( dupek urodził sie dupkiem i8 zawsze nim bedzie i zawsze będzie Ci wkrecał, że jesteś głupia chora ze powinnaś być facetem że powinnaś się zabrać do roboty a nie mysleć o głupotach................ ŚSmierć dupkom!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśna 63
HEHEHHEHE ! kochliwy chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem
z tzw. normalnej rodziny i tez mam to świństwo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśna 63
Zmykam kobietki :) Jedna rada ......... nie wolno się poddać ! nigdy ! nawet jak si8e wydaje że juz sie wiecej nie da..... da sie uwierzcie :) ja nie wychodziłam z domu nie mogłam pracować na widok ludzi uciekałam do domu .Juz mi sie wydawało, ze nigdy w zyciu juz nie bede mogła normalnie pospacerowc sam .... spokojnie...... po plaży........ A teraz żyje normalnie :) Wy tez tak mozecie !!! NAPRAWDE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agat1963
My tez kochamy Jaska! Teaz jeszcze bardziej chce Was poznac dziewczyny-Efka i Lesna Asia. Teraz ide juz sie polozyc,bo ten bol glowy strasznie mi daje popalic. Pozdrawiam cieplutenko.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśna 63
Dobranoc :) bede zaglaać :) tylko sie zaczernie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucałuj Jaśka demnie też chciałabym bmieć takiego wyrozumiałego faceta.Znałam kiedyś jednego Jaśka ze Szczecina był też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśna 63
Agatka słyszałam o Tobie od Efci :) papppa Moze sie kiedyś wszystkie spotkamy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Leśna ma turbooładowanie ja stale się zastanawiam ską ta drobna istotka z jedną oponką ma tyle siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja,bo zjadlam a na koncu,a to juz nie byl moj zarezerwowany nick,wiec na pomaranczowo poszlo.Spokojnie dziewczynki,szaleniec juz sobie poszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ja też czasami mam takie straszne bóle głowy zwłaszcza jak jest zmiana pogody .. Tobie również miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam bole glowy migrenowo-napieciowe,nieraz nie panuje i panikuje.boje sie tych boli.wspolczuje Agata.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia sie martwila ze moze jej domownicy czy inni znajomi dzis na jej konto pisali ale wg mnie to ta sama osoba co kiedys czyli pod koniec sierpnia jak ja pisalam jeszcze na pomaranczowo i wtedy moj nick ta osoba przejela bo dzis wlasnie z moim pierwszym nickiem tez wystartowala-z jednym \"r\"-pipek pamietasz?nawet dzis pomyslalam o potomku ,ze to moze byc on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek ja do tej pory miałam takie trzy bóle które powaliły mnie i przykuły do łóżka na kilka dni... przy tym nic nie jadłam ,nic nie piłam ...tylko spałam . Teraz jak czuję że coś idzie to łykam saridon ,bo tylko on mi jakoś pomaga . Ale to musze wziąść szybko bo jak za pózno to co dwie godziny mogę brać . Jak brałam leki to nie miałam tak czegoś to był plus brania leków ... przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jeszcze nie żegnam , bo ze mnie nocny marek, czasem wcale nie śpię. Ale teraz muszę nakarmić rodzinkę, pa - wskoczę za jakiś czas...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
ale poczerniało... fajnie...zostałam chyba tylko ja pomarańczowa, ale wkrótce to zmienię. Dzięki za pomoc, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pamietam Rrenka,ale Potomek chyba nie ma dostepu do internetu?zreszta nie wiem.jak ja zaczynalam bywac na forum tzn w czerwcu tez byly podszywy.musialam wowczas wziac tabletke bo tak sie zdenerwowalam ,ze spanikowalam.wtedy Maaaja mnie wspierala,pocieszala.do poznej nocy byla tu zemna.dzieki Maaaja. Maaaja ,odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja pod wieczor dostaje energii niczym robokop! Oprasowalam poscieli na 3 łóżka i sterte ciuchow ,pomylam podlogi,polecialam po corke wracajaca z dyskoteki i jeszcze bym sie wziela za porzadki w szafie ale troche przesada o tej porze,czy do diaska nie moglabym tak miec w dzien? w dzien idzie mi wszystko jak po grudzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko dzięki w imieniu Asienki ,na pewno jak będzie miała chwilke to tu wpadnie podtrzymać nas ... na duszyczkach . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×