Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czesc mamoJulki, dawno cie nie bylo, nie doluj sie, przeciez my wlasnie po to jestesmy zeby sie wspierac:) dziewczyny dostalyscie maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hii aniolku wariatko ty:) dziewczynki ja bede sie zbierac, mamoJulki prosze cie usmiechnij sie, nie smuc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MamoJulki może to dzisiejszy nastrój tak na Ciebie podziałał ? małe dołki są dopuszczalne ... można mieć chwile słabości .Przecież w Tobie jest tyle siły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nioe moge na tym kompie otworzyc bo to jest sluzbowy pawla i nie wszystko da sie otworzyc , ale nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak jeste że miesiąc latam fruwam jestem w siódmym niebie zyje ze soba w zgodzie az przyjdzie taka chwila dosyć..! nie moge na siebie patrzeć, musze się zmienić, zacząć więcej od siebie wymagać, zrealizowac choc jeden postawiony cel... w obecnym przypadku z 70 kg zjechac do 64.. jak to osiagnąc nie katowac siebie i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu moja mama jezdzi na rowezqe domowym 40 min dziennie ale oczywiscie nie wciaz tylko 40 mn a w tym przerwy! ma taka linie ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny miłe jesteście :) postaram sie pozbierać a i jakąs diete delikatną wyszukać,, dzięki, że jesteście miałam nadzieję, że napiszecie coś miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoJulki narzucając Sobie takie rygorystyyczne warunki wpędzisz się w zamknięte koło . Przecież jesteś na lekach i możliwe że po nich masz taką wagę ,przecież hormony są rozchwiane . Nie zadręczaj sie wyglądem bo jesteś śliczną istotą ,a nie tylko wygląd się liczy ale też wnętrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja tez mam rowerek kurde jak sie pilnowałam miałam se sylwetkę piękna ale moja wytrwałośc poszła w las,, zajadam na poprawę humoru princeske i popijam czekoladą ... wmawiam sobie że jest o.k a nie jest wyglądam okropnie ,, :( wyciągnę rowerek na samśrodek pokoju,żebym właziła na niego kiedy idę komputer włączyc, ,, jak wyćwiczyc systematyczność? jsk byc konsekwentnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym miala sie przejmowac swoim wygldaem to dawno sie powinnam powiesic! kazdego ranka jak widze sie w lustrze! hiihi Ty jestes bardzo ladna i wygladasz mi na pogodna! przeciez pekno nie miescie sie tylko w rozmarze 36!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka wiem moje hormony,,, czasami sie łapię,że wpadam w jakiś szał, cisnienie wali mi , policzki mam rozpalone,, zawsze miałam ten problem mimo zapewnień męża że jestem dla niego piękna, kocha mnie i kochał azawsze na zabój ja mu nie wierzę.. głupia jestem wiem,, czemu tak myślę? nie mam poczucia wartości samej siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek Ty mi dopiero na szalona wspaniała kobiete wyglądasz..:D ale tak juz mamy te zawirowania raz jestem u góry raz na dnie nie nawidze tego,,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mojej matce sie udalo bo to wariatka! hhiihih jak sie uprze to jak WOł!! ja tam uzywam kremu na wyszczuplenie i jest mi lpeiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wpadłam na sekundke jestem wyczerpana tymi ,, grobami,, miałam ich trochę,,, znicze, kwiaty, potem jeszcze z dziecmi byłam na momnet, było brzydko u mnie, wiał se halny.. jutro wszystko wrca do normy..I hope,, :) lecę spać oczy mi sie zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna co tu weszła
dzięki że mnie olaliście......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mam dla Ciebie wiadomość .... idę do Morfeusza ,bo dziś sama w domku jestem to musze korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt Ciebie nie olał tylko o tym co pisałaś nie mamy pojęcia i dlatego nikt nic nie napisał . Marysia chyba coś wspomniała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc MAMO :) ja tez amam mrowienia, teraz mi mrowi siedze i staram sie nie myslec o tym, moze wez cos na uspokojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu 100 nie moge wejsc teraz na gg bo sie formatuje :( mysle ze w takim razie przelozymy to spotanie na przyszy tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczkinis, aniołek , efcia ja od was nic nie dostałam buuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile się napisałyście godzine już siedze i czytam.Efcia wczoraj na zakupach byłam z mężem.Był taki moment ,że chciałam już wracać do domu bo zrobiłam się strasznie ciężka i kark mnie strasznie boli ,ale obiecałam córci różowe rękawiczki i nie mogłam jej zawieść .Za to dzisiaj taki u nas sztorm ,że aż chałupa się trzęsie,a ja poszłam z ciotką zobaczyć nad morze fale na 4 metry.Pierwszy raz od maja byłam nad morzem a póżniej poszłam za ciosem i zaliczyłam cmentarz 300 metrów dalej.Wieje jak cholera ale szłam dzieciaki szły obok i cały czas była kłótnia o to że kiedy się przewróce to kto mnie złapie.Wczorajszą wyprawe przypłaciłam zakwasami i bolały mnie boki jakbym tone węgla sama wniosła,ale udalo się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×