Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Loczkins pisałaś ,że nie wychodziłaś z domu jak długo to trwało i jak sobie z tym poradziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ja mam wrażenie ,że troche oklapłyśmy na laurach.MI zrobią zakupy do urzędu zawiezie koleżanka i jakoś leci.To jest już chyba troche jak nawyk,a nawyków trudno jest się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie u nas jest taka wichura ,że zaczynam siębać.Moja budka w której latem handluje chyba do rana będzie bez dachu.Podali w wiadomościach ,ż e podtopiło Świnoujście ,a ja też nad morzem.Jakby co to podpłyne do któreś pontonem,mam taki pomarańczowy to rzuce się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! pamietacie mnie jeszcze :P dlaczego mi nic nie przysylacie?ja tez chce delfinki i piosenki:( u mnie caly dzien super!!!!!!!!!!! bylam 2 razy na grobach,wieczorkiem po 21.....slicznie bylo jutro do pracy lece,wiec znow pewnie anbijecie mnostwo stron:) latwiej bylo jak na biezaco czytalam caly dzien prosze wyslijcie mi cos..... buziaki dla wszystkich 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie porankowo kochani.....nie wiem czy się cieszyć czy nie ale u mnie PADA ŚNIEG....a ja nie mogę dostać butów dla córki :( , kurtka w reklamacji :( ... poszła dziś do szkoły ja sierotka Marysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki !!!!! jak juz człowiek sie nie odzywa jeden dzionek to go wszyscy maja w nosie ,piosenki zadnej czlowiekowi nie przeslą nic zupelnie nic ,tak jakby czlowieka nie było ,a czlowiek jest tylko wczoraj latał po grobach ,zmarzł jak cholera a na forum o nim zupełnie zapomnieli buuuuuuuuu ❤️ boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) i już się poprawiłam i wysłałam swoją piosenkę tylko nie wiem czy się bedzie podobało :) ale my tu mamy uzdolnione dziewczyny które ...śpiewają i one mogły by coś Swojego przysłać ;) U mnie dziś też od rana było biało za oknem i wietrznie ..nic mnie nie boli ,nic nie dolega :D ciekawe na jak długo :) Adusia nie odpłynełaś ? bo wiem że tam u Ciebie to nie ciekawie ...trzeba Cię ratować ? jak by co to płyń ..na Gdańsk ! Bedę w oknie z lornetką Ciebie wyglądała ...A poważnie to wszystko ok ? nie zalało was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miloszko a szukałaś dla córci butów w markecie ? z ulotek wiem ze w niektórych mają zupełnie fajne buciki ,dobre i nie drogie . Masz gdzieś w pobliżu takie sklepy ? bo szkoda żeby dzieciak się rozchorował . Chociaż mój to co roku w adidaskach biegał ,czy śnieg czy deszcz ..a pozniej musiałam siedzieć całą noc przy łóżku ,bo miał taką gorączke że ...bredził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...no ladnie to ja wczoraj wieczorkiem w piance sie moczylam to juz mnie piosnki ominely ,prosze o przyslanie,pliss! ktos pytal o mrowienia ,Boze mialam strasznie jakbym w mrowisku lezala albo pradem mnie ktos traktowal,wyciszuylo sie do zera jak leki zaczelam brac... jest to nerwicowe obecnie miewam mrowienie w prawej stopie oraz dretwienia lewej reki szczegolnie palcow az mnie w nocy budzi ,jest to takie dretwienie az z bolu wyukrecajace ,w lewej rece pewnie dlatego ze ja leworeczna jestem (po za pisaniem,pisze prawa)-nasila sie na jesieni ,na zmiane pogody ,po wiekszych porzadkach....biore okresowo acart na rozrzedzanie krwi w zastepstwie aspiryny ktorej nie moge ze wzglwdu na zoladek.....oraz magnez ,troche pomaga.... dxziewczyny musze sie brac za robote tzn.oproznic kuchnie ze wszystkich garow i naczyn bo dzis mi maz montuje cala nowa kuchnie ,jestem szczesliwa ale teraz mam full roboty a mi sie nie chce robic mamaJulki nie lam sie tak swoja waga , wiesz chcialabym wazyc 70 kg moja nadwaga jest sporo wieksza ,nawet nie chce mi sie wazyc...ale sie akcerptuje bo najwazniejsze to pokochac siebie a do madrego odchudzania trzeba dojrzec ja jeszcze nie jestem teraz gotowa...od przypadkowych diet i glodowek -takich haotycznych nieprzemyslanych sposobow borykam sie z jo-jo ,no i po rzuceniu papieroskow tez nadronbilam apetytem,lubie slodycze ,zajadam troski...nie daj sie zwariowac i powiem Wam ze jakbym mogla porzucic N to moge byc gruba az do skonczenia swiata! mamaJulki nie mam Twojego zdjecia wiec poprosze na adres aga-renka@wp.pl ja Ci swoje tez wysle Aniolek nie doluj swoja nadwaga puszystej kolezanki renki! spadam demolowac kuchnie ,jak bede miala chwilke to zajrze,dzis obiad bedzie na sucho bo kuchni brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia markety to są tylko butów na nią w nich nie ma....z rozmairówki dziecięcej już wyrosła, a dorsła rozmiarówka to albo na koturnie albo na szpilce albo zamszowe, a ja chcę takie porządne kupić ,żeby pochodziła i nie zmarzła...no i ona też ma już swoje fasony upatrzone, wiesz jak to jest z dziecmi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam wolny weekend (bez dzieci)....gdzie tu się wybrać z chłopem gdzieś niedaleko??? znacie jakieś fajne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałam piosenki !!!!!buuuuuu dostałam tylko zdjecia fajnych zwierzków buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miolszka ja bym z łóżka nie wychodzila na Waszym miejscu hihihi!!! kasia 100 witaj ! jem sniadanko wiec jeszcze chwilke jestem ale musze do kuchni ,rety jak mi sie nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia nie zalało ale wczoraj było nieciekawie ja mieszkam w takiej miejscowości ,że z jednej strony jest morze a z drugiej rzeka.Jak za oknem zobaczysz pomarańczowy ponton to ja będe.CZytałaś o moich wczorajszych sukcesach ciekawe kiedy mnie trzepnie znowu?Tego się boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja jezdzilam do Dąbek przez lata i do Dębek tez,kocham morze ale wyobrazam sobie jak jest grozne w sztormy!Wczoraj widzialam w tv Ustke jak szalaly fale i zalewaly port to ciarki mnie przeszly,brrrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwiazku z morzem przywolalam wspomnienia... jak moja corka moiala 3 latka a syn 7 pojechalismy pierwszy raz nad morze do Dąbek i wtedy bylam w szoku jak bardzo slychac szum morza w sporej odleglosci od niego i jak wietrznie jest w miasteczku mimo goraca....te szumy w nocy powodowaly u mnie maly lęk (nie byla wtedy chora) ale mialam zle sny ,ze morze nas zalewa....ale w dzien bylo super i o tych snach nie myslalam ... Na koniec pobytu przezylismy koszmar podczas rejsu statkiem a wlasciwie łajba w Darłówku ,gdyz byly tak olbrzymie fale ze rzucalo nas na kilanascie metrow w gore fale zalewaly poklad a my bylismy z malym dzieckiem-3 letnim!!!!moja corka wyla ze strachu trzeba ja bylo kocem nakryc lacznie z glowa ,ja wtedy czulam taki olbrzymi strach -jak teraz przy nerwicy ,wszystkie mozliwe objawy!!!! Maz pozniej zrobil awanture w porcie ,ze nie zostalismy uprzedzeni o sytuacji i ze nie zwrocono uwagio na male dziecko.....nastepnego dnia nie przezywalam juz tego jakos specjalnie ,nawet mi do glowy nie przyszlo ze takie ojbawy jak te na morzu w sytuacji zagrozenia-to normalne-bede wkrotce odczuwac....nerwica wystapila u mnie pol roku pozniej -co prawda nie lacze tej sytuacji jako powod nerwicy ale wtedy przezylam prawdziwa traume!Moja corcia bala sie wtedy jazdy samochodem ,do domu znad jechalismy chyba 40 km/h bo plaklala ,ze jest jak na morzu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część mojej miejscowości jest na wyspie.Z każdej strony woda a wydmy niskie zawsze się boje kiedy są takie sztormy nie ma światla i jest okropnie niczym w horrorze.Lubie patrzeć wtedy na morze człowiek jest wtedy taki malutki i wie ,że wystarczy jedna wielka fala i powódż gotowa wczoraj morze bylo piękne .Natura ma siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia co do mojego komputera tak liczyłam na coś ciekawego a do naprawy przysłali mi jakiegoś siuśka miał może 20 lat i to jest sprawiedliwość.Chyba popsuje lodówke albo telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie widze z okna bo na wydmach jest las ,ale mam morze 150 metrów od domu .Wczoraj jak morze waliło u mnie trząsł się dom fajne wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie aniolku to Ci nie powiem... uporalam sie z ta kuchnia jestem spocona i glowa mnie boli! W Wawie pada snieg!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie.a ja dzis bardzo zle sie czuje.caly czas rostrzęsiona.aż mnie skręca.bardzio zle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka nerwomiź - rewelacja naprawdę same ziółka w tabletkach i pomaga a ja dziś byłam w sklepie z moim małym Aniołkiem biegał po śniegu więc podróż trwała bardzo długo i nawet nie spanikowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka front zimowy przechodzi i dlatego...mnie łeb boli ale wzielam sie za demolke w kuchni to nie czuje... netka a czy Ty pracujesz? czy mieszkasz sama? pytam dlatego ,ze jak sie jest samym i bez pracy ,tylko w dpomu to wiesz ciezko o dobry nastroj.... Moze tez zle samopoczucie wynika ze zbliza sie termin powrotu meza i obawy z tym zwiazane -o ktorych wczoraj pisalas...wiesz ,zxe jak nam cos siedzi \"na watrobie\" to tak sie mozxe objawiac czyli rozne bole i zle samopoczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×