Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wysłałam wam fajne piosenki ładowały sie 20 minut mam nadzieję ze doszły .Dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj w domku jestem sama ,mąż zaraz dopiero wróci :O nie mogłam dziś od rana panikować ,bo nie miałby kto mnie ...ratować :D czekam na Niego i jak się wtule w ...jego kurtkę śmierdzącą papierochami :D to już wszystkie boleści mi przejdą . Taki jest mój sposób ... musze się wtulić chocież na sekundę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ogladam pieska od netki!! dzieki! :) taki slodki ze bym go przylic chciala!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śmigam śmigam... ale boje sie ze znów lek mnie oleje.. nie wiem jakie badania poprosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko doszło tylko Queenu ..piosenka jeszcze coś wysłałaś ? mój komp też dziś coś ...chodzi jak by chciał a nie mógł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku ja bym sama go wziela ale ja juz mam pudelka w domu.ze schronika.jest cudowny.jak mi zle to tylko do niego sie przytule i juz jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale krew mialam 2 razy w miesiacu rpbiona wiec juz nie chce wiecej klucia... :/ a na reszte postaram sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wysłałam jeszcze dwie bardzo fajne ale mój komp tez wariuje wie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki miłej i spokojnej nocki ...mój chłop wrócił ide na terapie :D Kasienko włoszczyzna doszła DZIĘKUJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzxiewczynki! Dostalam od Kasi Queen uwielbiam ich ,dzieki! mamajulki mam juz Twoja fotkee ,gdzie Ty puszysta? fajna dziewczyna a wydziwia,nununu!!!!wyslalam Ci swoja u mnie totalny balagan przez te kuchnie ,jeszcze jutro beda konczyc...ale bedzie fajnie,jutro tez bedzie obiad na sucho czyli kanapki albo sie wprosimy do babci na obiad,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychna
Nie moge w to uweżyć sorry że się tak wcinam ale od 1,5 roku choruje na nerwice a dowidzialam się o tym 5 dni temu. W międzyczasie 0,5 roku leczylam się wszystkimi możliwymi lekami na astmę (tymi najsilniejszymi również). co tamjeszcze standardowo serce, tarczyca, ostatnio refluksy (cofanie się treści żolądka do przelyku), przestalam brać tabletki antykoncepcyjne bo to przez nie moglam oddychać im więcej chorub mi wmawiano tym gorzej się czulam. Stracilam zdrowy rozsądek, mase pieniędzy na leki i lekarzy, nie wspominając o zdrowiu. Mój facet mi wmawial że muszę chodzić do lekarzy bo muszę wiedzieć co mi jest, tydzień bez lekarza by tygodniem straconym i tak już od 1,5 roku. Ostatnio jeden z najlepszych lekarzy w moim mieście powiedzial że to co wyprawiali lekarze u których bylam to paranoja. A moja jak to nazwal "nerwica wegetatywna" to przyklad wręcz podręcznikowy. Milo wiedzieć że nie tylko ja jestem inna. A najlepsze w tym wszystkim jest to że jestem bardzo pogodną osobą która nie ma większych problemów więc skąd Nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marychna witaj w klubie ....no ja tez nie wiem skad sie u mnie wziela bez wyraznych przyczyn....ale jak juz wiesz co Ci dolega to latwiej bedzie z nia walczyc ,my ja tu nazywamy -kolezanka N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes inna czy gorsza masz nerwice i uwierz lepsze to dziadostwo niz inna powazna choroba ,faktycznie trafilas na imbecyli jak wiekszosc z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIRAJ Marycha ja tak jak ty mam nerwice wegetatywną i przez nią nie wychodze z domu.Też odwiedziłam wielu lekarzy tylko ,że umnie prawie odrazu stwierdzili ,że to nerwica a ja szukałam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
WYSYŁAJCIE SWOJE ZDJĘCIA NA szymon@pwsz.pl TO TEN ADRES NA ,KTÓRY MOŻNA NADSYŁAĆ FOTKI A TERAZ POWIEDZCIE KTÓRE Z WAS MAJĄ MOJĄ FOTKE I PROSZĘ O INDYWIDUALNĄ RECENZJE.POZDRAWIAM MIŁOSZKE I NETKĘ30 I ANIOŁKA21 JEŚLI MOŻECIE A MACIE MOJE ZDJĘCIE TO WYGŁOSCIE OPINIĘ.ALE MAM TERAZ DNI :-( NIE WYCHODZĘ Z DOMU KRĘCI MI SIĘ W GŁOWIE ODDYCHAM MA MAX I MI DRĘTWIEJE DO TEGO ODDYCHAN TYLKU PRZEZ USTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MAM ZAWSZE ZATKANY NOS I JAK MAM ATAK NERWICY TO ŁAPIĘ POWIETRZE JAK RYBA CHODZĘ W KOŁO I MYŚLĘ ,ŻE MNIE JUŻ NIE BĘDZIE TEN ZATKANY NOS POGARSZA SYTUACJĘ DUSZNOSCI MAM NETKA30 POM?Z!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jest ktos jeszcze?prosilam o muzyke, teraz bede bardziej zachlanna i poprosze o zdjecia. witaj sycylijczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×