Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

cześć nerwusko a na jaki adres to gg przesłac bo ja sie zupełnie pogubiłam w waszych meilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! I ja jestem choc na chwilke bo musze skoczyc do sklepu cos na \"suchy\" obiad kupic bo u mnie dzis bedzie c.d montazu kuchni ,mam co sprzatac ale ise nie lapie za bardzo bo jeszcze nabalagania ,prawda/ dzieki za muzyczke same swietne nastrojowe numerki jak lubie.... o gg mowicie ,ja w sumie z niego nie korzystam ale w sumie czemu nie...pozniej podam swoj nr i bede je czesciej wlaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby Efcia sie gdzies wypuscila skoro bedzie wieczorem...no i dobrze nasze kopy sie przydaly ,wykopalysmy Efcie z domu...hihihi Miloszka to ja takiej zimy od zeszlego roku nie widzialam , u nas wczoraj popadalo ale snieg sie nawet minuty nie utrzymal a i u lolali w ogrodzie(na zdjeciu )masa sniegu ,jestem zaskoczona tv nie ogladalam to nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja>>>>>>>> aga-renka@wp.pl swoj gg pozniej rozesle jak go znajde bo dawno nie uzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeśli macie ochotę pooglądac wejdżcie na fotografię , ja mam mało czasu lecę robic dzieciom pirogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny ja tez mam gg zakurzone bo kiedys tam dawno temu tak sie wkręciłam w ,,to,, że nie mogłam się oderwac i musiałam poprostu przestać klikać nie miałam czasu na swoje obowiązki których mam po uszy,, nie starcza mi czsu na nic.. ogólnie rzecz biorąc zawsze uważałam sie za zorganizowana kobietę, tylko nie wiem czemu robie i robię krzatam sie i zawsze jestem zajeta, nie mam czasu dla siebie, choćby na kosmetyczke ,,, jak ja to robie zawsze jestem zakręcona aż do bólu,,,, przezto nienawidze wzystkiego momentami przeniosłabym sie na bezludną wyspę bez pralek, żelazek, pieców gazowych, mężów i dzieci,,,,, możecie mi powiedziec gdzie tak jest? poleżałabym sama na ciepłym piaseczku piła drineczka o którym już śnie po nocach :D tylko gdzie to jest, tyyyllkoo gdzieeeeee to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo gdzie wszyscy pisze do siebie ,, muu :O :O potem to ja nie mam czasu.. hmmmmmmmmmmmmmmmmmm napiszcie czy dostałyście maila? bo nie wiem czy ten komputer mój to dycha? jeszcze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hii mamoJulki czesc, nie p[rzeczytalam wszystkiego bo spiesze sie, ale powiedz mi jak sie robi lukier i ile to jest 5dkg drozdzy hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zrpobic na weekend te rogaliki ktore ewcia z miloszka tak zachwalaly, w dodatku przed chwila mi samochod siadl i musialam wrocic taxowka on mechanika, kurcze;_(((i umieram z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka ja tez chce zdjecia z Twojego oieknego ogrodu..i jakies latynoskie rytmy:)z gory dziekuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek spokój!!! pooddychaj głęboko i przejdzie albo wiesz co ja to mam taki sposób na nerwice jak mam jazdy z serduchem to mocno koncentruję sie na innych bólach np zastanawiam się kiedy ostatni raz bolała mnie głowa itp Tak długo nad tym myslę , że ból głowy przychodzi a serducho przestaje boleć.wiem że to bezsensu ale działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Czesc I znow moj debil wariuje uchlal sie jak swinia i awanturuje sie z kazdym i szuka zaczepki najszybciej ze mna bo sie go boje co ja mam za zycie z takim oslem ach jaka jestem znerwicowana cisnienie mi skoczylo i jest ni zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
tak Aniolku to bestia i dyktator i wszystkich niszczy psychicznie wyzwiskami a mnie od nygusa od dziadostwa i bardzo bluzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej przerwie...... :) Rrenko nie zgadłaś cały czas jestem w domku tylko musiałam za robotę się trochę zabrać ...wymyś łazienkę i takie domowe zwykłe zajęcia. Aniołek jak było u lekarza? tylko się nie kładz bo leżenie szkodzi! Pisałam że mnie wczoraj dusiło a już naprawdę nie pamiętam kiedy takie miałam dolegliwości. Loczku lukier to się robi tak szklanka cukru pudru i rozrabiasz to albo wodą ,sokiem,jakimś alkoholem ,możesz dodać cukier waniliowy ,albo sok z cytryny i to ucierać aż zrobi się lukier a 5 dkg drożdzy to jest połowa opakowania bo one mają 10 dkg. bo tyle to jest na 0,5 kg mąki +0,5dkg drożdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu a probowałaś mu pomoc, tzn jakies lecznie zaproponoiwac, spotkania w AA? wiem ze nie mozesz go zmusic bo to on musi chcec sie leczyc, naleze do DDA dorosłych dzieci alkohilikow, ogladamy filmy... a Ty szukasz pomocy, dla siebie? jesli on nie chce to moze chociaz Ty sie ratuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih no fajnuie efcia troche sie spoznilas ja juz wstawilam rogalikociasteczka do piekarnika ciekawe co z tego wyjdzie hohi, mama mi sie na koniec wtracila wiec teraz to juz nie wiem, ale wyglada spoko, to ja ide pilnowac swego dziela hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku bo wtedy zaczynasz myśleć nad tym co Ci dolega i słuchasz gdzie Ci coś piknie ...a jak pobiegasz po chałupce ,albo czymś zajmiesz myśli to ..zapomnisz... i dlatego lężenie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×