Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Marysiu nie jestem bogata .Mąż tyra ciężko za granicą ,a te pokoje to są letnie na wczasy latem.Wszystkie nasze oszczędności pochlonął ten dom .zadłużyliśmy się,żeby go kupić i od czasu kiedy go mamy no może troche wczesniej nic się nie układa tak jak by się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das_ratsel
hej nerwuskli;) zycze wszystkim dobrej nocy:) wl;asnie moj chlop pojechalznaczy sie pora isc spac:) papaptki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem pierwszy, jestem pierwszy :) Sorki, że narazie się nie udzielam. Mam sporo roboty. bieganina, pogrzeb. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
das_ratsel: już proponowałem zlocik :) Ale jakoś nie garnęli się ludzia na niego. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: nad morze bym się brykną. Pare lat tam nie byłem. Zapomniałem jak to jeziorko wygląda hihiih Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy. Wstałam i usłyszałam te straszne wiadomości o górnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , witajcie! Ja mam takiego doła od dwóch dni , że mi się nawet nie chce pisać !Ale wczoraj duży sukces byłam 1,5 godz. na aerobiku , wytrzymałam chociaż było mi słabo i serce waliło. Życzę wszystkim oraz sobie dobrego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! NIe mam najlepszego nastroju po wczorajszym zebraniu mam \"zgage\" na mysl o tym wszystkim,eeeeeee najchet\\niej bym poszla spac i zapomniala o wszystkim ,nie moglam wczoraj usnac ,chyba ok.3ej- łeb nabity ..... starababa ja juz kiedys marysi tez pisalam ,ze powinna wyjechac na leczenie a ich wszystkich zostawic w dupu- dopiero zobaczyli by co jest warta a i wrocilaby jak nowo narodzona moze wtedy latwiej by jej bylo podjac radykalne decyzje///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Czesc Czytan od Was rozne propozycje i nie wiem co mam powiedziec Wczoraj jeszcze byla awantura z moim mezem i poszedl spac na dolne mieszkanie Mysle ze po szpitalu nie mialabym gdzie wrocic i spala bym w piwnicy Bo moj maz szuka wrazen i atrakcyjnych przydroznych panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze po takim pobycie w szpitalu sama bys nie chciala wrocic? powiedz marysiu czy wyobrazasz sobie wieksze pieklo niz masz? mysle ,ze wszedzie indziej byloby lepiej niz teraz w Twoim domu... moze majac malutkie dzieci bym sie zastanawiala nad finansami ...ale nianczyc bande doroslych ludzi -gadow.... przepraszam ,ale tak mysle i nie umialabym tak zyc ,musisz byc silna osoba skoro znosisz takie upodlenie....ja bym juz dawno uciekla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie, że przypadkowo weszłam na to forum. Czytając posty widzę, że nie sama jestem z problemem nerwicy, z którą walczę od 4-ech lat. Teraz wybieram się do pracy, ale jutro posiedzę dłużej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ja tez tak mysle ze ze mnie to kawal kobity zdrowej psychicznie Czasami mysle ze ja to chyba mam uzaleznienia Moj maz za te powiedzonka by mnie w 5 minut nie trzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
MARYSIU60 - nie mam może prawa tutaj sie wymadrzać,sama tkwię w związku który dawno chciałam zerwać,ale jak coś planowałam,to od razu działy się jakieś nieszczęścia i ja nie byłam ważna,tak więc przeżyłam życie z tzw.wampirem - nigdy mnie nie uderzył,ale psychicznie mnie wykańczał.Teraz mam ułożony przez siebie plan,co zrobić jak bedzie nadal mnie niszczył.Przede wszystkim mam odlożone trochę grosza - o ktorym nie wie.ńie martwię się tym,że gdybym zwiała to nie miałabym gdzie wracać,to tylko dom.Poszukałabym sobie taniego pokoiku w przy jakiejś rodzinie.Nie picuję,mieszkamy pod sporym miastem i widzę,jak niektore kobiety tak zrobiły.Obok sasiad wynajmuje nawet całe mieszkanie za 400 zł.-co prawda nie wiem ile masz lat,a-czy mogłabyś pracować?Nic tak mnie nie przeraża jak przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
No i jeszcze jedno -nie rozumiem kobiet które zostawił chlop dla innej,że rozpaczaja.W wieku przekwitania,to oni dopiero mają nastroje,sa nieznośni.Cały czas ,no oczywiście nie w pierwszych latach po ślubie miałam nadzieję,że jakaś go poderwie.Podrywały,ale ciągle siedział mi na karku.Byłam głupia dla niego itd. - ale miał i ma przy mnie poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
ja mam 46 lat i dwoje doroslych dzieci i ojca 80 letniego i meza To jest dyktator nawet ludzi ktorzy do niego przyjezdzaja nie szanuje MUSI MIEC NA SWOIM TAK MI POWIEDZIAL ZE NIE BEDE NIM MANIPULOWALA A JAK CHCE TO MOGE SOBIE ISC MNIE NA TOBIE NIE ZALEZY DZieci dostaly dom dla nich zbudowany i juz tam rzadzi corka ma tez nerwice i sie go wszyscy boja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia nie widzi
ze jest w chorym układzie ,to jest mobing a to jest karalne ,Marysiu walnij to w jasna cholere i uciekaj gdzie pieprz rosnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARYSIU
ratuj swoje życie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
No widzisz Marysiu, Twój Ojciec sam Ci mówi co masz zrobić,ale by sie zdziwił gdybyś go zostawiła.Jak tak gada,to nawet nie musiałabyś miec wyrzutow sumienia,że go zostawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Aniolku Wiem ze mozna pisac doradzac ale to nie takie proste Mysle ze jakbym zapoznala milego Pana i o dobrym sercu to bym to zostawila wszystko w cholere ale sama nie mam odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Jestem zmeczona zrezygnowana z dalszych planow zyciowych i chora dobita a to wszystko pokonac co nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×