Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

A co to się stało ,że tak dłogo nie ma nikogo.Ja dopiero dziś się tu dostałam chyba awaria jakaś była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ada !!tak była jakas awaria bo ja tez sie dobijałam :-( jak samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Witajcie dziewczyny, jak Wasze poranki? U mnie najgorzej właśnie z rana, potem lepiej i chyba dlatego potrzebna mi praca! Szukam i szukam, a jak przychodzi co do czego tak jak teraz ( w poniedziałek mam rozmowę) to jestem totalnie spanikowana, boję się że wyjde na debila i nerwica szaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nerwusów ! Lidiuszka jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji drugiej 18-stki 🌻🌻🌻🌻🌻 Ja też nie mogłam się dostać od wczoraj i nawet śniło mi się , że weszłam na tę stronę i była informacja , że forum się skończyło ! Koszmar! Marijke ja chętnie skorzystam z Twojej propozycji bo u nas nie moge dostać tej książki , adres podam Ci na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Ada , Kasia , Aaa ! U mnie właśnie rano jest w miarę , najgorsze są wieczory jak zostaję sama z dziećmi (teraz jestem w pracy) - mąż pracuje za granicą . To mnie chyba najbardziej dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA nie martw się czemu piszesz ,że wychodzisz na debila, to tylko twoje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dziękuję Gocha za życzonka ja tylko na moment będę pózniej poczytałam sobie trochę życzę miłego dzionka pa pa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha mój mąż też pracuje za granicą ,ale ja lubie jak go nie ma .Na wszystko mam wtedy czas i jestem bardziej zorganizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czymże byłoby życie, gdybyśmy nie mieli odwagi, by czegokolwiek próbować... Vincent van Gogh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tą awarie myślałam ,że komputer rozwale to jest chyba uzależnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOcha ty też chyba jesteś uzależniona jak stronka śni Ci się po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Hej, takie już moje poczucie wartości niestety...Im dłużej jestem bezrobotna tym wieksza niepewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Lidiuszka - domyślasz się ile kosztuje mnie to próbowanie? ;) Ale próbuję bo obawiam się ze siedząc w domu wpadnę w coraz większy dół. Jak pracowałam nie miałam lęków i natręctw przez ponad pół roku a teraz znów dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ... pogadanka z psychlologiem najpierw a potem 5 min z milym psychaitra i jest gut :) terapie zaczymam od poczatku stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to tylko motto ja sama nie mam silnej woli i każda próba to dla mnie coś strasznego jak pracowałam to tak nie bylo przynajmniej tego nie miałam jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Aniołku-powodzenia, terapia to jest to, żałuje że u nas nie ma nic ciekawego na nfz tylko prywatnie-zbankrutować można. Ja sobie raz na miesiąc gadam z moją psychiatryca i dzięki temu funkcjonuję ale marze o terapii choć raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witam Co wy wszystkie o tym szpitalu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia 7777 ja też wpadam na kompa przy każdej wolnej chwili a szczególnie na kafe córka się śmieje że przedtem to nic mnie nie interesowało tylko gry logiczne a teraz mam się komu wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Aniołku ,ze poszłaś ,nie było się czego bać ,prawda? Tak Ada rzeczywiście jestem uzależniona ! Pierwsza czynność rano to wejście na naszą stronkę ! Ja nie lubię być sama w domu chyba dlatego ,że mam małe dzieci -jeden 6 lat a drugi 9 miesięcy i jak tylko mnie coś dopada to zaraz wyobrażam sobie jak one panikują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Mama Julki czy lek Dagomed 14 bierzesz i po jakim czasie Ci pomogl Kto ci go przepisal - jaki lekarz Znasz kogos co go bierze Ja tez chce wyjsc z Xanaxu i sie boje ze nie dam rady ale bede probowac Chcialabym przejsc na ziolowe Mysle ze u mnie zwiazane jest z menopauza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA nie trać nadziei napewno dostaniesz prace tylko proszę nie załamuj się ,bo nie warto .Teraz mamy takie czasy i trudno jest znależć prace .Jakiej pracy szukasz i skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku tak balaś sie terapii i widzisz to nie boli zobaczysz kiedy już zaczniesz chodzić to pomaga ,czlowiek się oczyszcza i czuje się lepiej.Tylko mów wszystko to jest trudne ,ale z czasem przyjdzie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj rano poszłam zrobić sobie badanie krwi - cholesterol ,żelazo bo miałam mało , morfologię i CRP , bo wyczytałam ,że to białko wczesnego ostrzegania przed zawałem . Jak się ma powyżej 10 to istnieje ryzyko zawału a jak ma się poniżej 2,5 to ryzyko zawału jest minimalne . Teraz się denerwuję , bo wyniki po południu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ja też mam malo żelaza i biore jakies gówno na to ,ale u mnie to przez obfite okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Badania na zawal serca to Gk- CKNB sa to typowe badania na serce i jonogram w ktorym wystepuje SOD i POTAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×