Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

rok urodzenia miało być.... Wiesz, zauważyłam że mój niepokój trochę stopniał.. Fajnie się z Wami gada dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ja też bardzo lubie tu wchodzić bo człowiek naprawdę dobrze się tu czuje jak w rodzinie pogadamy zawsze coś nam ulzy na duszy Gosiak nie pamiętam czy mówiłas gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko wpadnę tu dzisiaj jeszcze ale teraz sorki synuś mnie wywala z kompa bo chce trochę pograć. Nawija, że cały czas tylko ja okupuje komputer :) Dzięki za dobre słowa 👄 Muszę spadać ;) Narka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak jak złe wyniki to trzeba je powtórzyć .Może to od nadmiaru słodyczy no i N robi swoje.Gośka wiem jak się czujesz ja niedawno też trzęsłam się o moje wyniko i OB 30 ,ale jakoś staram się o tym nie myśleć.Gocha a masz jeszcze okres ,może zaczynasz przekwitać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie dowiedzialam ,ze zmarl brat mojej mamy po dlugiej ciezkiej chorobie a pare miesiecy temu pochowalismy tez mamy siostre....jest mi smutno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka wiem że ci smutno ale taka kolej rzeczy jedni umierają drudzy się rodzą a my musimy się z tym pogodzić nie mamy innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,wiem ale to zawsze szok! jedyne pocieszenie to ze juz nie cierpi i jest ze swoja ukochana zona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Rrenusia masz rację zawsze to człowieka doluje przykro jak sie traci kogoś bliskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu !!!! mój małżonek stwierdził że to ma związek z Twoim przytyciem ,organizm nie nadąża ze spalaniem i odkłada to sobie na boczku ,i z tych boczków wychodzi taki wyniczek !!!! bo gdyby to była poważna choroba to byś już dawno o tym wiedziała ,więc głowa do góry i jutro będzie o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,przyjmij wyrazy wspolczucia.Trzymaj sie i wspieraj Mame,bo jej najbardziej jest to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko bardzo dziękuję za wsparcie i informację 🌻 Ja dzis chodzę jak nie z tej planety. Mam takie wahania nastroju od klęski całkowitej do euforii. A teraz chce mi się ryczeć... Mąz nadzoryje kąpiel syncia a ja go podsiadłam aby do Was zajrzeć. Ale muszę zaraz robić wypad. Cieszę się Kasiu że się Ciebie doczekałam. Zyczę wszystkim różowych snów. Jutro się odezwę!!!! Papatki 👄 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wrócilam z pracy, u mnie dziś deszczowo i smutno,ale czuje sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×