Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

marijke raczej zrzuc to na zmartwienie ,sama wiem po sobie ,ze jak mam zmartweienie to rozne mysli sie placza po glowie,do tego jest deszczowo i na nastroj nerwicowcow ma ogromne znaczenie Pytalas o szkielka moijej corki ,dzieki za pamiec! Dostala recepte na okulary ,wzrok sie pogorszyl ma teraz -2,5 z astygmatyzmem tak jak ja i powinna nosic na stale ,do szkiel kontaktowych doktor nie widzi przeciwskazan ,jerszcze ich nbie zrobuilam ,wybieramy sie lada dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke przy nerwicach i depresjach mimo dobrego dzialania lekow zdarzaja sie takie spadki nastroju ,bez nich tez tak bywalo a nawet gorzej ,prawda? wspomnij o tym lekarzowi,a jakby sie dluzej cos takiego utrzymywalo to moze trzeba bedzie zmienic lek ale moim zdaniem narzaie nie rezygnuj i nie rozmyslaj o tym za duzo ,masz zmartwienia ,dylematy....i to chyba stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak chcesz czy nie to podswiadomie denerwujesz sie tymi wynikami ,nakrecasz sie i to stad to tetno nie dlatego ze niby te wyniki sa az tak zle i mialabys juz sie tak zle czuc,takie jest moje zdanie ,moja mama miewala naprawde wysoki cholesterol ale dowiadywala sie o tym przy okazji badan kontrolnych bo wcale tego nie czula ,a zeby cos sie mialo z tego zrobic gorzej to trzeba czasu i wiek bardziej sedziwego niz Twoj....pewnie dostaniesz lagodne leki ,moze nawet ziolowe one naprawde swietnie obnizaja cholesterol np.cynarex,mozesz wziasc profilaktycznie aspiryne-nie jest na cholerterol ale dziala rozrzedzajaco co tez jest wskazane Wyobraz sobie jak ja kiedys odebralam wyniki badan na gestosc krwi -byla to poczatek nerewicy i po odstawieniu pigulek anty a naczytalam sie ze moga byc zatory...a tu wynik graniczny!szok !pedzac do domu w ostrej panice juz czulam, ze mam zawal,wpadlam do domu i od razu aspiryne aby rozrzedzic te krew-ulga przyszla po chwili,dzis to mnie to smieszy ale wiem,ze strach ma wielkie oczy.Bralam wtedy przez dluzszy czas aspiryne traktujac ja jak zbawienie i niezwarzajac na koszmarne bole brzucha i zgage jaka wywolywala!az mnie lekarz opiepszyl ,ze niepotrzebnie tak panikuje i kazal mi odstawic te aspiryne za jakis czas powtorzylam badania i bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak a po za tym wystarczy ze dzien wczesniej czy na kolacje zjadlas bardziej tresciwe posilki a juz badania tak wyjda po swiatecznej wyzerce to na bank wiekszosc ludzi mialaby wyniki ponad norme Tak wiec nerwy Cie zzeraja a nie cholesterol! Mialam kiedys pomylone badania na tarczyce z ktorych wynikalo ze mam spora nadczynnosc ,myslalam ze o to poznalam przyczyne swoich klopotowa przed nami byl dlugi weekend i czulam sie fatalnie sadzac ze tarczyca mnie zzera ,ledwie dotrwalam do konca weekendu i na pol zywa szlam z wynikami do lekarza ,ktory po zbadaniu mnie stwierdzila ze to nie moga byc moje wyniki bo ni jak sie maja do mojego stanu a to co widzi to panika a nie tarczyca i wiesz ,jak wyszlam z gabinetu to cudownie ozdrowialam..... ,powtorzylam badania i wyszlo w normie ale pech zeby dostac czyjes wyniki i przezyc takie tortury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Reniu, wiem że jestem panikara i wiem, że strach ma wielkie oczy. Dzięki za słowa otuchy... Boże jaka ja jestem strachidupa... Teraz piję meliskę i mam nadzieję, że doczekam do jutrzejszej wizyty u lekarza i że nie będzie tak najgorzej. Moje wielkie postanowienie to schudnąć 10 kg i nie żreć słodyczy. Za słodyczami to jestem jak wariatka - ale od teraz z nimi KONIEC!!! Mam nadzieję, że nie jest za późno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes GFosiu! Ja mam tez spora nadwage ,poprostu slodycze mnie gubia ,mojew wyniki pewnie tez bylyby kiepskie ale nie boje sie wiem ,ze to co mnie trapi przede wszystkim to nerwica czy depresja bo mialam takie stany nawet bedac sporo szczuplejsza i majac ksiazkowe wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies F sie wtracilo w Twoje imie! Gocha wyluzuj to nie tragedia ,dostaniesz pewnie powtorzenie badan i ewent.leki nie stanie sie nic zlego ,nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zamelduje co powiedział lekarz, ale najpierw będę musiała przesiedziec 8 godz. w robocie .... a tam lekko nie jest - stresów mam tam dostatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiak i Rrenka ja mam dzisiaj też doła pogoda okropna i wogóle.Zaczęłam pić czerwoną herbatę ponoć spala tkankę tłuszczową zobaczę jakie efekty będą, żebym się nie zrobiła jak papier ha ha:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biorę leków bez przerwy tylko doraźnie jak mam kryzys, ratuję się hydroxyzinum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Liduszko, ja czerwoną piję codziennie a ostatnio to nawet sobie kupiłam zieloną a tłuszczykiem mogę się z kimś podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lyknij ten lek dzis aby sie wyluzowac wlasnie w takich sytuacjach trzeba siue wspomoc witaj Lidiuszko! Musze leciec do garow ,narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ...🌼 U mnie jest dziś szaroburo :O ,nacieszyłam się synkiem i przypomniało mi się że mam tęsknić za mężem ;) zaczynam łapać się na tym że on do tej pory nie zadzwonił ...i czuje lekki niepokój z tym związany. ja też sobie obiecałam że przez miesiąc nie zjem nic słodkiego .Ale wczoraj upiekłam jabłka z miodem i cynamonem ...i wszystkie zjadłam :O było ich sześć ! trochę mam do siebie wyrzuty że sama przed sobą się ..oszukałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak po obiadku dycham Szybko się dzisiaj wyrobiłam.Ja zajmuję się opieką dziecka bawię sąsiadce od 6 30 do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to nie masz lekko. Pamiętam te czasy doskonale, bo mój synek ma dopiero 8 lat i dał mi porządnie popalić jak był mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×