Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość darbo
Moja żona z początku przejęła się, ale teraz jak tylko coś powiem ponurego po prostu mnie opieprza aż dżazgi lecą.I to moim zdaniem tez jest ok. bo się nie zagłębiam dalej.Mówi że trzyma mnie w domu bo przynosze pieniądze i w sypialni jeszcze wyrabiam. A póżniej wymiana na nowszy model (oczywiście żarty.....chyba ? ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba dobrze mówi :) Ja czasem mam potrzebę opowiedzenia dokładnie, jak się czuję i ponarzekania, ale moi przyjaciele i rodzina reagują podobnie i może lepiej, bo przynajmniej nie przeżywam tak bardzo ;) Poczytałam coś o tym leku i to chyba faktycznie sporo. Długo go bierzesz. Psychiatra nie zastanawiała się nad zmianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darbo
Ten Pramolan to nic w porównaniu z innymi dziadostwami, ale fakt że trochę przeciągam line.Lekarka też każe w końcu przestac liczyc na lek bo on powinien dopomagac a nie leczyc, ale leczenie zacząłem od nowa przed rokiem.Gdyby nie wiadomośc o dyskopatii pewnie dzisiaj bym go nie brał. Tyle go biorę bo taka dawka dopiero skutkuje w moim organiżmie.Innym wystarcza jedna tabletka i jest ok. albo jest za dużo i zasypiają.Po prostu powoli muszę zmniejszac dawki, a robi się to powoli co dwa lub jeden miesiąc odstawiając jedną tabletke.Raz już byłem wyleczony i dwa miesiące miałem spokoju aż tu info o moich kręgach i nerwica na nowo w całej okazałości.Oj słabiutka jednak ta psyche bez prochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darbo
Na tą strone trafiłem przypadkiem szukając coś o kręgosłupie. Zostałem bo stwierdziłem że piszą ciekawi ludzie. Na forach występuje coraz więcej agresji bez względu na temat, a po co mam się denerwowac.Dodam do Pramolanu jeszcze to że najpierw musi doprowadzic pacjęta do dobrej formy (a na to się zanosi ) aby móc go odstawiac. Na dzień dzisiejszy nie mam ewidentnych objawów nerwicy i można już myślec o odstawianiu.Bardzo powoli. Pytanie z innej beczki do dziewczyn.Czy bielizna od Ewy Bień jes solidna (prezent dla żony pod choinke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darbo
No i widzicie dziewczyny już się przejmujecie tym Pramolanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka Jak się dzis czujesz? Nigdy nie miałam bielizny od Ewy Bień, ale z tych mniej znanych firm mogę z czystym sumieniem polecić Szame, mają teraz śliczne komplety i intimissimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam jeszcze do Was pytanie z innej dziedziny. Mam sporo ubrań do oddania, w dobrym stanie, rozmiar S/M, są naprawdę ładne i porządne, chciałabym zrobić z nich dobry użytek, a nie oddać gdzieś, gdzie potną je na szmaty. Dokąd najlepiej je oddać? Jestem z W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marijke:) dzisiaj dobrze sie czuję po mimo że rano na to się nie zapowiadało,ale jestem dobrej mysli .Szkoda bo ja bym znajomym wzięła ale to za daleko.Marijke duzo ludzi potrzebuje może do PCK u nas są te budki ,ale nie wiem czy tam trafiają faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o PCK krążą - przynajmniej w W-wie - różne legendy, od tego, że oni drą ubrania na szmaty po to, że je sprzedają. Nie wiem, czy to prawda, ale słyszałam to z różnych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darbo bielizna solidna dobry wybór i masz gust.Mój mąż jak na ostatnie święta odwalił mi gatki to babcia 80 letnia by ich nie założyła.Napisz coś o kręgosłupie mi strasznie dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke mój synuś chodzi na tańce już 3 lata zaczął jeszcze w przedszkolu i podoba mu się bardzo.Ja też jestem zadowolona plecki ma proste i wszystkich upomina o proste plecy.Mi dostaje się najwięcej ,bo zaczełam przy N się garbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijka o tym PCK to prawda kiedyś słuchałam audycji w radio.Faktycznie częśc rozdają a część oddają na jakąś przeróbke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do innych stron też zauważyłam ,że dużo jest agresji i nienawiści ,a niektóre posty to faktycznie ja bym nie wymyśliła takich zdań.Tragedia co ludzie mają w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke wołaj Miloszke bo ona jest wolontariuszka i pomaga biednym dzieciakom ... może coś Ci podpowie w sprawie ciuszków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie pozegnać bo mam eksmisję z pokoju córki (nauka) nie lubi jak jej ktoś przeszkadza miłej nocki i kolorowych snów wam żyszę 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darbo
ada7777 O kręgosłupie nic Tobie nie napisze bo nie wiem jakie masz objawy i co Ci dolega. Nie chce Ciebie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to darbo
niezle podsumowal ze ada wmowi sobie objawy takie jak darbo,wiecie co,faktycznie faceci sa z marsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darbo boli mnie kark i ból promieniuje na lewy bok i czsami w mostku.Myśle ,że to coś z szyjnym .Wcześniej chodziłam do neurologa i ustawiał mi kręgosłup.Przeszły mi bóle w piersiach to zaczeło co innego ,a jeszcze niedawno byłam okaz zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu darbo z marsa
nie rozumiesz ada co napisal? nie poda swoich objawow abys sobie nie wmowila takich samych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem co napisał i wiem o co mu chodzi .Wiem również ,że ludzie z N mogą sobie wmówić wszystkie choroby i mięć objawy tych chorób.Znam to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darbo
Dziewczyny nie szukajcie podtekstów.Chodzi że aby o czymś się wypowiadac należy znac objawy.Tak więc zrób sobie RTG kregów odcinka szyjnego. Potem już poleci albo nie masz kłopotu ,albo go masz.Ale spokojnie może to tylko mięśnie.I jeszcze jedno co za idiota manipulował tobie przy kręgosłupie bez zdjecia.Zgroza.Ja na tym zęby zjadłem i mogę uczyc miejscowych lekarzy. Niestety ze wszystkim muszę jeżdzic do Wrocławia. Jutro rano zasuwam na zabiegi manualne do SPA .Oczywiście wszystko co naj to za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jacy są lekarze .Ja też wszystkie badania robiłam prywatnie,bo gdzie nie poszłam każdy no to nerwica i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×