Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

dana, no tak ,moj kot jest boski, ona naprawde jest super zwlaszcza jak odwala matrixa latajoc po scianach dobranoc darbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama, pamiętam, że Ty miałaś silne nudności, ale wiesz, ja drugiego - trzeciego dnia przyjmowania paroksetyny miałam nogi z waty, nie byłam w stanie myśleć, spałam 12 godzin w nocy i 2 godziny w dzień, ściskało mnie w gardle i ciągle myślałam, że zaraz zwymiotuję, trzeciego dnia prawie zemdlałam, potem też czułam się słaba itp. ogólnie te objawy mi przeszły dopiero po 7-10 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam wachac futerko kici i sluchac jak mi mruczy do snu rozpychajac sie na MOJEJ podusi. polecam kazdemu kota w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana moja kicia jest szalona, jest wulkanem energii, wlasnie zzera jakiegos pluszaka ktory jest rownie ogromny jak i ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz ide spac dobranoc dziewczyny i chlopaki ----oOOo----//(* (_) *)\\\\----oOOo-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem! w pracy bylam teraz bruszek mnie tak boli (@) ze nie moge spac mimo ze bardzo mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, współczuję... oto kolejny powód, dla którego kobiety muszą sobie czasem pomarudzić, a nie tylko być silne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wczorajszy dzień ,naprawde świadomośc że myślicie o mnie bardzo mi pomogła , byłam wczoraj tak przybita że szok ,dzisiaj jade pozałatwiac sprawy ijuż się tak nie denerwuje .Trzymajcie za mnie kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o 11tej wychodzimy na pogrzeb ,nie czuje sie dobrze ,pada deszcz , nerwy mnie biora ,brzuch boli .....trzymajcie kciuki abym nie padla,Boze bedzie dzis ciezko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aniolek! Ale pech suszarka do wlosow mi wysiadla a mam wilgotne wlosy! musze teraz lokosuszarka modelowac ale w srodku przydaloby sie wysuszyc😭 siedze i sie nie ruszam niech mi wyschna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam pracy bo ta moja staje sie nieoplacalna... znow mi kase obcieli... tylko nie wiem co teraz bedzie z moja terapia od stycznia.... :o wszystko nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka trzymaj się.będe myśleć o tobie i trzymam kciuki.Ja dzisiaj mam wizyte u ginekologa i wiem ,że coś jest nie tak i mi też N już daje znać do tego ta dopna pogoda -horror.A ty Renka nie myśl o tym co złe wyobraż sobie coś miłego ,jesteś bardzo odważna ,bo ja bym nie poszła na pogrzeb jeszcze nie teraz .Pisz zaraz jak wrócisz trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka tylko nie wychodż z mokrymi włosami ,bo nam się jeszcze przeziębisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim!🌼 Rnia trzymaj sie jestesmy z Toba, jestes odwazna poradzisz sobie. U mnie szaro , buro, pada i wieje okropny wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie dzis kiepskie samopoczucie.Boli mnie glowa.Bylam rano u ortopedy,bo boli mnie staw kolanowy.Zrobilam niedawno RTG i jest ok.A kolano boli.Ortopeda powiedzial,ze w tym wieku ma prawo juz bolec i nalezy nogi oszczedzac.Jest to wycieranie sie chrzastki stawowej.Jest to przypadlosc kobiet najczesciej w srednim wieku.Ten bol jest czasami niesamowity-najgorzej jest przy schodzeniu po schodach.Jestem juz stara,wszystko mi dokucza!!Nie chce byc stara!!!!!!!A lekarz powiedzial,ze z tym trzeba zyc. I tak ze wszystkim-i z Nerwica tez trzeba zyc!!!!!Tylko jak?Jestem bardzo zla. Pogoda kiepska,ale chyba pojde po reszte drobiazgow swiatecznych.Moze humor mi sie poprawi. Zycze \'\'pogodnego\'\'dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pipek mnie tez bola stawy kolanowe oba zeby było fajniej. Przyzwycziłam sie juz do tego bolu, bola mnie tez stawy dłoni tez obu ico Ty na to?Czasami sie denerwuje ale co mam zrobic.Taki moj los..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×