Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

iiyama do ciebie adresowałam to pytanie, bo ja nie jestem zdiagnozowana przez psychiatrę ani psychologa lecz przez lekarza rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak to chyba zalezy od przypadku, ale te dwa miechy to chyba minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) dlugo nie pisalam musialam dojsc do siebie.Umowilam sie na wizyte u psychologa i wlasciwie juz jestem po.Pogadalam sobie,wyzalilam ale depresja mnie trzyma.Chociaz staram sie jak moge. Marijke--. dziekuje za wiadomosc:) Ciesze sie,ze Ty takze walczysz z deprecha🌼Nie mozemy sie poddac!Chociaz czasami jest naprawde ciezko.Ciesze sie ze kazda z Was ma jakies zajecia,przynajmniej nie myslimy o chorobie. Kasiuu wspolczuje Ci tak jak reszta dziewczyn.Mam nadzieje,ze zalatwilas sprawe w urzedzie🌼. i tak jak napisalam gosiak67 my jestesmy z Toba i bedziemy Cie wspierac👄👄👄🌼 Trzymajcie sie dziewuszki ostatnio mam duzo nauki i naprawde nie mam czasu zagladac:( Kasiu,Liduszka,Marijke,Rrenka037.Efka43,Dana39,Iiyama trzymajcie sie dziewuszki🌼 P.s przepraszam za taki chaos ale tak mnie boli glowa,ze zmykam do lozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darbo
Tak czytam posty i jak ja to znam. Bo to jest tak że kiedy atakuje N to wpadamy w taką panike że nie możemy poradzic sobie sami . Wtedy na pomoc przychodzą leki, a potem rozgrywka w głowie. Musi byc przy tym lekarz który wie co robi, bo słowa nawet leczą. Czytałem nieraz że bierze leki już 4 dni i nic. są na pewno do kitu. Gdzie jest lekarz który powinien wytłumaczy że na efekty czekac trzeba nawet do miesiąca czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz rodzinny przepisal mi coaxil,ale po miesiacu byl nie skuteczny, tyle, ze juz zdazylam wyczekac swoja kolejke do psychiatry w jako takim stanie i psychiatra przepisal mi retexin. wiem ze grzesze nie biorac regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam żeby powiedzieć o Swoim wielkim ..szczęściu ! właśnie wrócił mój mąż ! jestem taka szczęśliwa .... miłej i spokojnej nocki wszystkim ;) Marijke wyśle ci na meila namiar na Miloszke ... chyba nie będzie miała nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke nie mogę wejść na swoją pocztę ...buuuuuu może ktos inny podeśle CI namiar ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj późno już się zrobiło... Dobrej i spokojnej nocy życzę wszystkim nerwuskom i nerwusom :) Do jutra! 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ja tez tak mam coś mnie boli to odrazu myślę jaka to może być choroba .Nieraz zdarza się ,że mnie nic nie boli i wtedy jest panika co mi jest nic mnie nie boli.Mój terapeuta twierdzi ,że powinnam cieszyc się kiedy mnie odpuści no ,ale co zrobić to trwa tyle czasu ,że brak mi bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet choruje to ma lepiej bo zona pelna zrozumienia, sie nim zaopiekuje, moj do znudzenia powtarza wez sie wgarsc albo masz tyle czasu co zrobilas? a jak empatia go przycisnie to sie pyta dlaczego jestem taka smutna? a dla mnie rano wstac i umyc glowe to wejsc na Rysy, z czego mam sie cieszyc jak strach ten z tych egzystencjalnych mnie dusi. oczywiscie dzieki chemii jest lepiej tylko dlaczego czuje niedosyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyś ka co się tyczy terapii to na efekty trzeba poczekać .N rosła latami i zaraz nie da się jej pozbyć.Trzeba walczyć i byc cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darbo
Starajcie za wszelką cene nie myślec o negatywach, myślcie pozytywnie o byle czym.Ja na przykład kiedy się żle czułem myślałem o przyjemnych rzeczach.To naprawde pomaga. Jeśli boicie się rozmowy na spacerze to nie myślcie o tym tylko rozmawiajcie. MUSICIE przekonac głowe. Problemy bierzcie na pól gwizdka bo i tak jakoś to będzie.Myślcie jak Scarlet O Hara( pisze się coś w tym stylu). No i ta pogoda z którą nic nie zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyma ja mam tak samo mój mąż twierdzi ,że jestem leń i tyle ,ale z chęcią wejde na te Rysy -piszesz się na wspinaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz jest na tym swiecie, kobiety maja inna psychike, łatwiej nam zrozumiec osobe cierpiaca czy chorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darbo mój terapeuta poradził mi ,żeby negatywne mysli zastępować dobrymi to pomaga np. przed snem ,ale na spacerze nieraz nie zdaje egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darbo, z tym jakos to bedzie to swieta racja, jak ja przezywalam rozne decyzje te niuanse, niuansiki co nikomu nic nie stalo sie , zeby bylo jak najlepiejzzeralo to jak cholera, teraz pracuje nad asertywnoscia, przeradzajaca sie nawet w egoizm i swiat isnieje nadal , nikt sobie nie krzywduje i o dziwo dla mnie tez cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana ,ale żebyś widziala mojega męża gdy ma gorączke najchorszy na świecie a ja powinnam być ze stali i zawsze gotowa stać u jego boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiynama tez masz tak ,że kidy któreś z moich dzieci się spóżnia już chodze ,że napewno coś się stało i tak jest ze wszystkim i tak było zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darbo
iiyama Masz racje że faceci mają lepiej.Ale nie o to chodzi. W małżeństwie potrzeba sie wspierac, ale gdyby twój mąż użalał się nad Tobą byłoby jeszcze gorzej z tobą.Już pisałem wcześniej o mojej żonie która jest troskliwa ale zarazem "wez się chłopie w garśc, nie bądz dupa". Pomaga od razu odzywają się męskie ambicje i przestaje biadolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada ,slonko jasne ze idziemy, choc zawsze mi sie w takim momencie przypomina jak slubny wyciagnal mnie na wycieczke w gory , na szczycie powiedzial\" patrz jaki piekny widok\" a ja bylam w stanie podziwiac tylko microkosmos w trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada, moje dzieci mi wykrzyczaly,(19 i 20lat) ze sa dorosle . a ta doroslosc sprowadza sie do powrotow kolo polnocy albo i pozniej a ja nie spie tylko czekam i pracuje nad swoim slabym jeszcze egoizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja tak mam niestety bo sie z tym mecze,kiedy maz lub córka sie spoznia mysle o najgorszym ,kiedy słysze sygnał karetki to .....lepiej nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darbo, a wlasnie chcialabym by sie troche nademna pouzalal i zrozumial co mi jest i zeby do janej cholery jak mu o czyms mowie nie dawal mi rad tylko powiedzial tak, tak rozumiem cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×