Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny i Chłopaki! Iiyama dowody są ważne do końca przyszłego roku ,chyba że masz dawno wyrobiony to trzeba wymienić do końca tego ,ale żadnych przez to kar nie ma ... Rrenko jestem z Tobą myślami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana i Iiyama,a jak sobie radzicie z tymi bolami.Ja mam je od ponad miesiaca-smaruje Fastum zelem i mam brac jeszcze Glukozamine.Ale tego i tak sie nie wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sznaucera miniaturke-kochane psisko,choc strasznie dziamgocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dopiero teraz wróciłam z tego cholernego urzedu kolejka jak za dobrych czasow że szok myslałam że nie wystoję ,ale mi się udało.Trzeba dowód wymienic jak ktoś coś w banku che pozałatwiaś a tak to cały rok jeszcze mozna,ja chciałam nowy telefon to musze mieć nowy dowód.Ale ogolnie to dobrze sie czuję . Jiyama na sląsku naprawdę słoneczko cały dzień świeciło:):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nade morzem pada i jest zimno ,a ja chcę śnieg.Wróciłam od ginekologa i mam nadżerke dużą i znowu się podłamałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nade morzem pada i jest zimno ,a ja chcę śnieg.Wróciłam od ginekologa i mam nadżerke dużą i znowu się podłamałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś ❤️ nie martw się tak nią, to nie jest problem, który powinien Cię załamywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie Wasze dzisiejsze wpisy i faktycznie pesymistycznie tu dziś było... Kasiu, cieszę się, że jesteś już w lepszej formie! U mnie dzisiaj może być, byłam u lekarki, opowiedziałam o swoich depresyjnych objawach. Powiedziała, że tak może się zdarzać, i że niestety tego nie da się wyleczyć od razu, poza tym ta pogoda... Dała mi też Hydroxyzinum, żebym brała doraźnie, jak taki stan się nasili. Czy któraś z Was to łykała w połączeniu z Seroxatem/Rexetinem? Nie sądzę, żebym się w ogóle zdecydowała ją brać, bo wychodzę z założenia, że dopóki mogę funkcjonować, a to odrealnienie jest nieprzyjemne, ale daje żyć, to nie chcę więcej prochów łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke ja brałam hydrox, czułam się dobrze po tym, ale przestało działać i wciągnęłam się w xanax ale już mam to za sobą.. ostatnio kupiłam 2 opakowania validolu i biorę 4 tabl na dzień i nic mi nie jest groźnego, raz tylko w ciągu 10 dni było mi słabo nawet jest nieźle.. oj ja obawiam się tez aduś że mam nadżerkę chociaż to nie boli,, mam takie przeczucie.. ale to nie koniec świata można wyleczyć ewentalnie zamrozić, miałam to robione juz z 8 lat temu nie czułam bólu tylko zakaz sexu na 2 tyg, :O :D to dziadostwo poprostu się robi, nie zależnie od ilości partnerów seksualnych jak to kiedyś pewna pani doktor próbowała mi wmówić kiedy nie miałam jeszcze nikogo a miałam nadżerkę.. myślałam że się ze wstydu spalę ..ohh.. pozdrawiam i ide czytać bajkę dzieciom dzisiaj Tomcio Paluch, wczoraj było Brzydkie kaczątko i tak pokolei baśnie rekomendowane przez M. Korzuchowską ( mamusiu przez jakie ż??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adula nie martw sie to nic nie strasznego z nadżerką ja miałam wypalaną nic mnie nie bolało naprawdę teraz mam spokój.Ja dzisiaj zrobiłam dobry uczynek pogodziłam się z koleżanką co nie rozmawialam z nią ponad 3 miesiące cieszę się bo mi ulzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie puściutko... Ale to może znaczy, że wszystkie zdrowe ;) Fajnie, że wszystkie jakoś sobie radzimy z tą paskudą; ja długo szukałam przyczyn somatycznych mojego stanu, bo wydawało mi się, że nerwica to takie coś, że się siedzi non stop w domu i nic nie robi, i bardzo się tego bałam. A tu widzę, że każda jak nie na zakupach, to przynajmniej na śmietnik chodzi ;) Buziaki, śpijcie dobrze! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety zyje! pylam 3 dni pod rzad w pracy ale dzis bylo najgorzej, mialam taki plytki oddech, a jak wracalm busem do domu to mnie dopaly drgawki!! myszlalam ze wyskocze z tego busa! naszczescie im blizej polowy drogi na ktorej czeka moj luby bylo lepiej, pisalam smsy i sluchalam radia. potem biglam na tramwaj i tak sie zdyszalam... a po chwili jak mi serce nie zacznie walic! czulam jakby mi wyskoczlo i ocieralo o kurtke! taki wrazenie glupie ze szok! mysle zawal, a zaraz potem ze przeciez brak mi kondycji.. jestem wykonczona psychicznie, ide spac, a jutro sie bycze caly dzien i mam wszystko w popmce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Co jakoś czas poruszacie problem ,na temat ktorego mam chęć sie wypowiedzieć.Nadżerka - dopadła mnie kiedy miałam 18 lat.Poszłam do lekarza babskiego,no i zwierzylam sie mojej mamie.Były to lata 60-te.No i nagle zrobiła sie w domu awantura na 4 fajery- bo okazało się,że moja mama była przekonana,że to od sexu i żadne moje wyjaśnienia i tłumaczenia,że nie iałam żadnego chłopaka do niej nie dotarły.Co przeżyłam to moje.W każdym razie po jakimś czasie dowiedziałam się,że nadżerka najczęściej powstaje z powodu przeziębienia delikatnych naszych dupek.A ja przez lata na rowerze dojezdrzałam 5 km do szkoły.Spodnie dla dziewcząt nie były w modzie.A zimy potrafiły być niezłe.Tak sobie myślę,że musiałabym się przebadać.Co do sprzątania - to nienawidzę,też szukam sobie sposobów,po 1 pokoju,po 1 oknie ,odkładam przed przyjazdem dzieci itp.No a tu za pasem święta.Pozdrawiam Nerwuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobitki ,dzieki za kciuki ,trzymalyscie dzielnie no i bylo dobrze!zero N!!!!milo nie bylo ,jak na pogrzebie ale zapomnialam o sobie ale rano bralam wegiel bo mnie ganialo ,zmykam spac jutro poczytam i popisze,pa!!DZIEKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 - to na dzień dobry :) Dzisiaj przynajmniej nie pada i widać kawałki czystego nieba :)... to i może słonko wyjdzie? Kasiu załatwiłas pomyslnie sprawy w urzędzie paszportowym? Kurcze, wiem, że to nie jest prosta sprawa i zycze powodzenia! Widzisz Rrenko można poradzić sobie ze swoimi słabościami jak sie człek sprzęży i wierzy w siebie a i nasze kciuki na pewno też troszeczkę Ci pomogły. .....ale się mądrze a sama ze swoich rad rzadko korzystam :) Ada co do nadżerki to się nie martw. Ja po porodzie miałam taką dużą i głęboką nadżerkę, że musiałam mieć robioną konizację w szpitalu. A teraz już przeszło ósmy rok mam cytologię jedynke, więc głowa do góry :) Życzę miłego dzionka (jak zwykle) i dobrego samopoczucia 🌻 👄 narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu !!! tak załatwiłam ,ale za dwa tygodnie dopiero odbieram ,i tak dobrze bo miesiąc się czeka !!! więc to i tak sukces ,zaraz jak odbiore wyjeżdżam ,tylko znowu problemy bo co z małym on nawet z moja teściową nie chce zostać !!!! ale niestety będzie musiał mąż nie dałby rady przy swoim trybie pracy .Ale jakos muszą sobie poradzic !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane ! Jestem z Wami duchowo ale nie mam ostatnio nawet siły pisać -odstawiłam leki Seronil i Alprox i czuję się do dupy , w dodatku mały ząbkuje i nocki okropne . Jeszcze te porzadki przedświąteczne mnie dobijają niby przy nich nie czuję zmęczenia ale z czoła aż mi kapie pot i muszę odpoczywać - może to jednak coś z sercem! Jednym słowem ogólna katastrofa ! Pozdrowionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc! No racja dzis to chociaz slonko swieci. DZis mialam sie byczyc wiec pospalam :) ale przeraza mnie mysl ze nie musze nic robic! takze zaraz cos wymymsle do roboty! Milego dnia! Rekna ciesze sie ze dalas rade! to taki kolejny dowod na to ze to nerwy, bo ja czasem mam watpliwosci i mysle, ze jestem chora na cos , a to tylko nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu brzydko ,mokro i wietrznie .Dopiero wyszłam z wyrka.Wczoraj mojej córci przypomniało się ,że się zgłosiła na konkurs PT Świąteczny dom i mamusia do 3 w nocy robiła domek i choinki i gwiazdki,bo termin mija dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tez nie mam czasu jak zwykle w biegu kiedys to się zapalę :D pokój pomalowany na niebiesko podobno dobijający kolor ale mnie sie podoba niebieski.. :O ech tam chciałabym już się tak napatrzec na niebieski,żeby mi wyszedł uszami hihi.. więc dzisiaj wieszam firanki, zasłony powieszone oczywiście niebieskie :) pogoda w górach wspaniała jak dla spacerowiczów cudownie ciepło 15 stopni ciepła! coś niesamowitego :D czuję się nawet dobrze,, dietkuje choć już nie tak restrykcyjnie, nadal wasa, soki, warzywa, rybka dzisiaj, widzę że nieco zmniejszyła się pupa i cellult oj ale chciałabym więcej tego efektu !! :D :O :D wszystkich pozdrawiam ściskam mamaJulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam dzisiaj sukienki na sylwestra masakra wszystko takie chudziutkie nawet te 40 sa na mnie ciasne czy ja jestem taka wielka czy rozmiary sie skurczyły.. mamo ratunku... nic na siebie nie znalazłam...albo wielkie worki,,albo chudziutkie sukieneczki wręcz anorektyczne.. ja tez chce coś ładnego założyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×