Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

chociaż kosule poprasuje i spodnie garniturowe a rzeszta w kłębek i do szafy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!jestem totalnie wypompowana po drugim dniu psychoterapii ...to nie jest wcale takie łatwe ,4 godziny pracy nad soba to duze wyzwanie ! :-) ale mam nadzieje że się przyzwyczaję .Zgredku założyłeś czacik ale tam pustkiiiiiiiiiiiiii całuski dla wszystkich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzisiaj musze trochę tynku odkuć w korytarzu jutro albo pojutrze drzwi wymienić potem kable elektryczne w korytarzu położyć potem muraż - tynkowanie, spachlowanie, malowanie i potem poprasuje reszte hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pustki bo nikt nie wchodził to wylazłem trzeba sie wieczorem skrzyknąć to se poklikamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek wyslij prosze namiar na tego czata ...przecież masz mój adres ;) meilowy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za kciuki (szczególnie kici Iiyamy ;) ) :D Spokoju i pewności siebie starczy mi jeszcze na kolejne trzy referaty, które mam w tym i w przyszłym tygodniu. Oczywiście w drodze na uczelnię mialam ochotę zawrócić, ale pomyślałam, jak by mi było wstyd przed Wami, a poza tym jak bym się teraz nie przełamała, to nie wiem, kiedy! Wierzę, że teraz będzie mi coraz łatwiejm dzisiaj było naprawdę w porządku. Wiem, że jestem dobrze przygotowana, ale boję się ataku nerwiczki. Na szczęście zadusiłyście ją swoimi kciukami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo dziś naklikałyście! Lola, mam nadzieję, ze wejdziesz na forum w domu, ja tak samo reagowałam na paroksetynę, jak napisała Iiyama - po dwóch tygodniach jest lepiej. Dla mnie kryzysowa było jeszcze @ w trzecim chyba tygodniu leczenia, bo mało jadłam i czułam się bardzo słaba. Ale wierz mi, ze potem mdłości mijają, apetyt mam mniejszy, ale mam, troszkę kłopotów ze snem się pojawiło, ale jedna pobudka w ciągu nocy to nie jest tragedia. Nie wiem, czy uprawiasz jakiś sport, ja czuję się lepiej też dzięki powrotowi do aerobiku i siłowni, mam teraz mnóstwo energii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, naklikaliście ;) Zgredek i Mariusz, fajnie, ze też klikacie w tej powodzi estrogenu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Serdecznie Wróciłam własnie ze Szpitala spędziłam tam sylwestra i dzisiaj wyszłam idąc do kosciołka rano w niedzielę posliznełam sie na lodzie i uderzyłam głowa o beton straciłam przytomnosć nic nie pamiętam z tego dnia ale juz wracam do formy po mału byziole pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka co sie stalo ze bylas w Sylwka w szpitalu??????? ajak sie teraz po tym upadku czujesz,kurcze moze idz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna liduszko, mam nadzieję że wszystko będzie już ok! Marijke- ja tak trzymałam kciuki że mam odciski ;) a Ty tego nie czułaś.... buuuuu ;) Humorek mi wraca bo się dziś wybyczyłam i jutro wracam do pracy ale właśnie zaczęło mi strzykać w prawym boku. O nawet moja prawa ręka dziś trochę odpuścila... Zaraz z pracy wraca mój ślubny, więc idę szykować dla niego obiadzik. Narka - wpadnę do Was później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle odczytalam ,zrozumialam ,ze dzis po wyjsciu ze szpitala sie p[osliznelas.....sorki! jak sie czujesz? porobili Ci badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gosiak! Marijke musialo Ci sie udac bo Ty twarda dziewczyna jestes!I tyle kciukow sie trzymalo! Kasia100 powodzenia napisz wiecej jak ta terapia wyglada itp.jak mozesz w wolnej chwili...rzeczywiscie 4 godz.moga wykonczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, jasne, że czułam Twoje kciuki!!! Lidiuszka, jak sie teraz czujesz? Badania w porządku? Przeraziłaś mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, wysłałam Ci mejla ws czacika... Sprawdz w spamie, kiedyś Ci tam wrzuciło moj list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka ,ale nic ci nie jest.A ja narzekam ,że musiałam siedzieć w domu z mężem w sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki nam się dziś rozkręcili.Ja też nie lubię prasować ,ale ja mam pokój taki gospodarczy i mam gdzie schować prasowanie, a sterta przy trójce dzieciaków szybko rośnie.Mariuszku a ile ty masz latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke jak ja się ciesze ,że Ci się udało ,a tak wogóle to nie mogło się nie udać wszystkie mamy sine kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś ma jutro próbne egzaminy kończące gimnazjum ja się denerwuje ,a on stwierdził ,że ma to gdzieś.Jaka młodzież nam rośnie ,żadnych ideałów i bez żadnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj gadałam z kumplem ma nerwiczke ,ale musi wychodzić z domu i jakoś funkcjonować ,bo ma swój własny interes.W sylwestra pił prawie cały dzień i wieczorem poszedł na balety.Jak stwierdził postawił wszystko na jedną karte albo wóz ,albo przewóz.Jak stwierdził mam przez ten czas dwa zawały i jeden wylew ,ale zapił to.Uśmiałam się jak cholera ,ale on do wszystkiego podchodził zawsze z uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko czy już sie lepiej czujesz ? Martwiłam się nawet pisałam na gg bo nie było Cię widać :O a Ty bidulko cierpiałaś ....Bardzo współczuje .... Rrenko dostałam namiar :) dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę taki młody i znerwicowany ,jednak N nie wybiera,nie ma znaczenia wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
DO MARIJKE : MOGĘ CI WYSŁAĆ E-MEIL? ODPISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×