Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

U nas w wielkopolsce też bardzo silnie dmucha i mocno pada.Aż się znów boję tej nocy.Dobrnoc dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszystkim za mile zyczenia.....ada a ty nie msz dzis imienin? Dzis zmykam! DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka mam imieniny dzisiaj ,a mój mąż ani na rocznice ślubu ,ani dzisiaj nie zadzwonił.Bardzo mi jest przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś, to wszystkiego naprawdę najlepszego :D Niech spełnią się Twoje najskrytsze marzenia, codziennie na Twojej twarzy gości uśmiech, a nerwicę wiatr zniesie gdzieś na drugi brzeg Bałtyku ;) Życzę Ci dużo radości z dzieci, miłości i trwałych przyjaźni. Ściskam Cię 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwile weszlam,a tu dowiaduje sie ,ze Ada ma dzis imieniny. DLA ADY! 🌻 🌻Sto lat Sto lat niech zyje ADA nam. W zdrowiu,szczesciu bez NERWICY niechaj zyje nam!!!!!!!!!!!!🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam,aby poczytac o tej chorobie chlopca z wczorajszego filmu-ADRENOLEUKODYSTROFIA-ALD w skrocie..W Polsce jest kilka przypadkow tej choroby.Buteleczka tego Oleju Lorenza kosztuje 700zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś dużo zdrówka również ode mnie - szczęścia, miłości, spełnienia twoich wszystkich marzeń 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia spóznione ale szczere ;) 🌼🌼🌼🌼🌼 Uśmiech i radość niech w Twym sercu gości. Niech każdy poranek słońcem Cię wita. Szczęścia, pięknej miłości, a nade wszystko zdrowia, pogody ducha i życia bez przykrości . 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uupss ominęły mnie imieninki :) wszystkiego dobrego 🌻 🌻 ❤️ ❤️ a co u mnie słychać? nic ciekawego... dzieci chorują, jestem zmuszona przebywac 24 godziny na dobe w domu.... jestem ciągle zdenerwowana, wszystko mnie wkurza, kupiłam validol i ciągle po niego sięgam, wmawiam sobie że działa, lepsze to niz xanax... nowe postanowienie ... umówić sie na wizyte .. pewnie macie mnie dosyc z tym gadaniem próbuje sie umówić od pół roku , może w końcu nie stchórzę... zauważyłam,że mój synek też czasami reaguje nerwowo, boje się żeby po mnie nie odziedziczył tego paskudztwa.. ale nie wiem czy to dobry pomysł ,żeby odrazu z nim do psychiatry chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ dziewczyny na slasku dzis piekny,słoneczny dzien.Rrenko i Adusiu 🌻 🌻 dla Was z okazji imieninek-duzo zdrowka,miłosci i optymizmu Wam zycze.wpadłam sie przywitac tylko,wybieram sie na rozmowe w sprawie pracy,narazie pol etatu,ale szukam juz tak długo i bezskutecznie jakiegos zaajecia ze dobre byłoby i to.Tymczasem pozdrawiam Was cieplutko i zycze udanego dnia bez towarzystwa kolezanki n.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki witam Cie ja tez jestyem ciagle nerwowa...wszystko mnie przeraza ,wczoraj poszlam z mala do kosciola i zalewalam sie potem bo balam sie ze zemdlej z nerwow...nie wiem co sie ze mna dzieje...:( tez musze sie znowu wybtac do lekarza ale ze mna to jest tak ze poprostu nie mam kiedy....:( a bardzo bym chcaila ale pracuje na dwie zmiany :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska33 mozesz zdradzic gdzie mieszkasz na slasku:)? bo ja tez ze slaska jestem.....moze mieszkamy gdzies blisko siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama julki. Czy zastanowiłaś się kiedyś nad słowami, \"jestem zdenerwowana , wszystko mnie wkurza\"? Zawsze mówimy o tym ogólnikowo.Mamo Julki spróbuj przeanalizować swoje emocje. Zwróć uwagę na napięcie mięśni. Jeśli jesteśmy zdenerwowani nieświadomie zaciskamy mięśnie. Objawia się to np. w zaciskaniu dłoni. Pewnie już wiecie o czym mówię ale może moja rada się komuś przyda. Na początek można zrobić takie ćwiczenie , celowo naprężamy wszystkie mięśnie aby po chwili odczuć ulgę gdy pomalutku je rozluźniamy. Ja tu piszę i też pewnie o tym wiecie o relaksacji ( Schultza mam na myśli). I proponuję właśnie aby zwracać uwagę na to ,że gdy nachodzą nas złe myśli, jesteśmy poddenerwowani lub mamy atak paniki, wtedy właśnie sprawdzić jak reaguje nasze ciało. Obserwujemy napięcie mięśni i jeśli są one napięte to je rozluźniamy. Chwila relaksu jeszcze nie zaszkodziła , choć pierwsze próby relaksu nie zawsze są łatwe. Myśli się plączą , nie możemy się skupić ale potem to już jest luzik :-) Bardzo ważny tez jest oddech. Tak samo jak napięcie mięśni. Warto nauczyć się oddychać przeponą niż brzuchem, jest to tez bardzo korzystne dla naszej sylwetki a prawidłowy oddech bardzo uspokaja. Przy ataku paniki warto myśli skierować właśnie na napięcie mięśni , i oddech\" oddycham wolno, równo, spokojnie \"- taka myśl powinna nam towarzyszyć. \"rozluźniam swoje mięśnie\" i tego typu słowa. Starać się powtarzać to do momentu całkowitego uspokojenia bicia serca , czy w ogóle naszych myśli. Mam taki fajny krótki relaksik, który działa bardzo uspokajająco. Oczywiście najpierw staramy się wolno oddychać, rozluźniamy mięśnie i wizualizujemy w ten sposób\" słońce świeci wysoko na niebie, niebo jest niebieskie. Natura jak zawsze spokojna trzyma świat w swoich ryzach . Jako dziecko natury jestem w pełnej harmonii z otaczającym mnie Wszechświatem\"...................Bardzo krótkie , prawda? Ale ile spokoju i ciepła zawiera w sobie. Życzę aby pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adus Sle Tobie spoznione ale serdeczne zyczenia imieninowe i caly kosz🌻🌻🌻-ów !!! Bardzo Wam wszystkim dziekuje za te zyczenia ,nigdy tak duzo osob mi ich nie skladalo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję basiaijuz jestem ciagle zabiegana jak większośc żon i matek w dodatku małych dzieci. Nie mam czasu dla siebie zupełnie samej, marzy mi sie jakiś masaż relaksacyjny albo leczniczy czuje się połamana, wszystko mnie boli i ciągle narzekam ale nie przed innymi tylko przed sobą więcej i troche przed wami :) :O zastanawiam sie jak zorganizować sobie czas by mieć czas 1 raz w tygodniu tylko dla siebie, jak juz cos wymyślę to dam znać.. Szkoda że nie ma jogi w moim miasteczku,... w domu nie ma szans by sie odizolować dzieciaki sa wszędzie..mąż wraca późno, a ja jestem zmordowana psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×