Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

🌼Renia🌼Wszystkiego dobrego dużo ,dużo szczęścia,radosci i milości w tym uroczystym dla Ciebie dniu🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Reniu dużo zdrówka, miłości i szczęścia. niech sie spełnią wszystkie twoje marzenia! 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cię Reniu i życze samych spokojnych ,radosnych i szczęśliwych dni oby przyszłe twoje imieniny były już bez tej wstrętnej N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ja tez mam te cholerne zawroty mnie długo trzymaja nie mam ich codziennie ale jak mnie złapia to szok nie moge sobie z nimi poradzic okropne to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia ..to coś jeszcze widzę mamy wspólnego , Ja też jestem DDA. Jak mowa o słodkościach to przyznaje się że zjadłam dziś połowe ..torcika (małego) ;) wiem że nie powinnam ale był taki smakowity że nie mogłam sobie odmówić . Dziś mój synek ma imieninki i to z tej okazji sobie pozwoliłam .Od jutra znów bez słodkości . Dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
$ lata temu jak byłam u ortopedy z moim najm łodszym synkiem na badaniu bioderek to on mi powiedział że mam zgarbiona postawe i powinnam miec nastawiony kręgosłup i on mi go nastawił był ortopedą i wydawało mi sie że zna się na tym poczułam się od razu lepiej następnego dnia wstałam rano złóżka żeby pójść do toalety i nie mogłam się zatrzymac całą swoją sylwetką leciałam w prawą strone prawa noga reka twarz wszystko miałam jakby nie moje .nie mogłam ustac na nogach a przed oczami to mi wszystko wirowało tak jakbym siedziała na karuzeli az wymiotowałam mąż bardzo się przestraszył i od razu dzwonił do tego lekarza lekarz od razu kazał przyjechać do szpitala na oddział neurologiczny aby tam neurolog mnie zbadał mąż musiał mnie prowadzić bo cała leciałam w prawą strone .Badanie nic nie wykazało a ze mały miał pół roczku i karmiłam go piersią póścili mnie do domu .trzymało mnie to w takim mocnym stanie pare dni póżniej troche ustąpiło ale już nigdy nie było dobże .do tego wydarzenia prędzej nigdy nie miałam takich zawrotów ja ciągle to kojaże z tym wydarzeniem nie wiem czy słusznie dlatego wszystkich tak wypytuje jak się u nich te zawroty objawiają ......... teraz kiedy już wam wszystko powiedziałam odpiszcie co sądzicie i ty Liduszko może to tylko zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
$ lata temu jak byłam u ortopedy z moim najm łodszym synkiem na badaniu bioderek to on mi powiedział że mam zgarbiona postawe i powinnam miec nastawiony kręgosłup i on mi go nastawił był ortopedą i wydawało mi sie że zna się na tym poczułam się od razu lepiej następnego dnia wstałam rano złóżka żeby pójść do toalety i nie mogłam się zatrzymac całą swoją sylwetką leciałam w prawą strone prawa noga reka twarz wszystko miałam jakby nie moje .nie mogłam ustac na nogach a przed oczami to mi wszystko wirowało tak jakbym siedziała na karuzeli az wymiotowałam mąż bardzo się przestraszył i od razu dzwonił do tego lekarza lekarz od razu kazał przyjechać do szpitala na oddział neurologiczny aby tam neurolog mnie zbadał mąż musiał mnie prowadzić bo cała leciałam w prawą strone .Badanie nic nie wykazało a ze mały miał pół roczku i karmiłam go piersią póścili mnie do domu .trzymało mnie to w takim mocnym stanie pare dni póżniej troche ustąpiło ale już nigdy nie było dobże .do tego wydarzenia prędzej nigdy nie miałam takich zawrotów ja ciągle to kojaże z tym wydarzeniem nie wiem czy słusznie dlatego wszystkich tak wypytuje jak się u nich te zawroty objawiają ......... teraz kiedy już wam wszystko powiedziałam odpiszcie co sądzicie i ty Liduszko może to tylko zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn miał krzywy kręgosłup i lekarz polecił tylko basen i żeby go wieszać nogami do góry ;) Metoda ta była na tyle skuteczna że syn jak szedł do wojska to okazało się że kręgosłup ma juz prosty. Ja raczej bym się nie zdecydowała na nastawianie manualne bo do tego trzeba mieć wprawę i praktykę . Często masuję mnie maż ,ale tylko mięśnie obok kręgosłupa bo czasami mam je napięte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście dziewczyny że tak jak nas uczono żeby sie nie garbić tylko chodzić z prostymi plecami jest to metoda nawet szkodliwa bo jest to nienatruralne wygięcie kręgosłupa . Im dłużej żyje to czegoś nowego się uczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam prześwietlenie kregosłupa i cos tam wyszło ale lekarz powiedzieł że to co wyszło nie powinno dawać takich dolegliwości miałam też TK szyjnego i też nic a ten masażysta do którego chodziłam ciągle twierdzi ż Me to szyjny dlatego mam taki mętlik Ja mam nawet zaburzenie równowagi jak pateze przed siebie i coś przesówa mi się przed oczami wtedy czuje się jakbym odpływała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×