Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

dziewczyny do wszystkich posłałam nie mam do olibasi chyba maila? tyle mnie zawaliło maili i nowych adresów, prześlijcie jej albo prosze o adres,, :) ;) olabasia ładnie :) posłuchajcie dla mnie, będę sie z wami czuła zjednoczona...auuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nocne marki, ide spac , jutro tez jest dzien i licze na to ,ze to bedzie dobry dzien, bo niby dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.O co chodzi z tymi ćwiczeniami oddechu?Wytłumaczcie prosze.Dziekuje.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to czesc wszystkim. Miłego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Cześć hexa :) widze nowe osoby coś znowu jestem zacofany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim nerwusom! U mnie samopoczucie ciuteczek lepsze ale..... puk,puk aby nie zapeszyć.... Efcia, pipku i Rrenko b. dziękuję za fotki. W weekend nie miałam kiedy odpisać - przepraszam, ale dziś się poprawiłam - sprawdźcie pocztę :) Życzę Wszystkim szczesliwego dnia, bo podobno jaki poniedziałek - taki cały tydzień!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !Wlasnie bylam na poczcie Gosiak dzieki za zdjecie!ale synek podobny do Ciebie!a co to za facet po srodku Was hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie wyluzowaxc ale kiepska forma dzis ,mam @ jestem spuchnieta ,czuje sie jak słonica,obolale kosci i miesnie ,zajad na ustach,nos zapchany nadal ,glowa mnie boli i wogole wstalam lewa noga skoro swit bo ma przyjsc facet do kablowki ,nie dalo sie pospac w pierwszy dzien ferii bo patalachy z UPC nie umieja raz a dobrze zrobic swojej roboty -modem od neta mi szwankuje i juz 3 raz w ciagu paru dni ktos od nich ma byc......dzis nie podaruje ,powiem co o nich mysle!ma byc miedzy 8-12 ta -zwykle i tak przylaza pod koniec a Ty czlowieku waruj od rana aby Cie w betach nie zastal!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć renko :) Ten facet to na szczęście nie mój ślubny. Ale byłaby z niego kłoda hihihi Kurcze, ale dziś mam lenia - a robota przyczajona.... czeka aby mnie osaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak hihihi🌻 ja nigdzie nie musze na razie wychodzic nie mam jeszcze zdjecia hexy ,podrzuccie dziewczynki a i wyslalam swoje do dany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ale śpiący dzień Najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku, ale co zrobić, jak notatki i książki aż piszczą: naucz się mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam albumik z tylko trzema zdjęciami :( Szkoda. Jak byłybyście tak miłe - uzupełnijcie moje zbiory (mój mail pod nickem) a ja wtedy uzupełnię sobie adresy do Was i.... albumik będzie okazalszy..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marzeno! jakbys chciala nam powysylas zdjecia to niektore adresy podkreslaja sie po najechaniu na nick a pipek ma pipencjuszek@wp.pl ,ja mam aga-renka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam albumik z tylko trzema zdjęciami :( Szkoda. Jak byłybyście tak miłe - uzupełnijcie moje zbiory (mój mail pod nickem) a ja wtedy uzupełnię sobie adresy do Was i.... albumik będzie okazalszy..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam albumik z tylko trzema zdjęciami :( Szkoda. Jak byłybyście tak miłe - uzupełnijcie moje zbiory (mój mail pod nickem) a ja wtedy uzupełnię sobie adresy do Was i.... albumik będzie okazalszy..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam albumik z tylko trzema zdjęciami :( Szkoda. Jak byłybyście tak miłe - uzupełnijcie moje zbiory (mój mail pod nickem) a ja wtedy uzupełnię sobie adresy do Was i.... albumik będzie okazalszy..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marzeno i marijke! marijke kiedy jedziesz na narty? moje chlopaki jada w sobote na tydzien bede sama tydzien w domku ,jestem wredna moze ale sie ciesze ,ze jada i pobede sama ,mam wiele planow ,kilka wizyt u kolezanek i ....lenistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam albumik z tylko trzema zdjęciami :( Szkoda. Jak byłybyście tak miłe - uzupełnijcie moje zbiory (mój mail pod nickem) a ja wtedy uzupełnię sobie adresy do Was i.... albumik będzie okazalszy..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, wysłałam Ci właśnie zdjęcia. Renko, ja jadę do Włoch, pierwszy raz zresztą tam, w piątek w przyszłym tygodniu. A Twoje chłopaki dokąd? Pipek, a Twoje dzieciaki gdzieś wyruszyły na ferie? Może jak warszawska grupa wsparcia będzie wolna od obowiązków domowych, to byśmy się jakoś spotkały? Gdzieś blisko pogotowia ratunkowego i nie w centrum handlowym, żeby każda czuła się bezpiecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z poniedzialku! Gosiak,dzieki za fotke-fajna kobitka jestes a jaki uroczy syn?! Iiyama,ja tez mam te obcje wlaczona w narzedziach-a ta malpa,jak latala tak lata! Marzenko, podaje Ci mail-obok nicku mojego.Kliknij w niego i juz. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke,corcia w domu,nie byla jeszcze sama nigdzie.Syn w niedziele jedzie na tydzien w gory na zimowisko z harcerzami.Jest instruktorem.Zimowisko rozpoczyna sie wczesniej,ale syn ma jeszcze egzamin w niedziele i musi zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, w czasach licealnych też byłam harcerką, potem z różnych powodów odeszłam z organizacji. Ale nadal bardzo dobrze wspominam ten czas i cieszę się, że byłam w ZHR-ze :) Możesz być spokojna o synka, bo harcerstwo super kształtuje osobowość i wartości, chciałabym, żeby w przyszłości moje dzieci należały do tej organizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Jak miło jeszcze raz Was poznawać.... Bardzo dziękuję za fotki. Marijke - wysłałam pocztę do Ciebie. Narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pipek wyslalam Ci moje foto ale przyslij mi swoje na corki adres Jak samopoczucie Dzis jestem taka sobie Bylam w sobote u lekarza u sasiada i on przepisal mi Kadzu lek ziolowy powiedzial ze to od nerw Zobaczymy zamowilam w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Rrenko dziękuję za fotkę Kasi 33 :) Gosiu Tobie również tenkss za foto ...jesteś piękną dziewczyną ;) Basiaijuz dziękuje za meila ... usmiałam się ! Dziś jestem trochę cierpiąca z powodu \"romantyzmu \" w kolanie . Jak wyszłam wiadomo gdzie ;) to wracając po schodach doszedł jeszcze ból w bioderku . Teraz już jestem ..połamana , ale humor został bez zmian i samopoczucie . Wczoraj wieczorem miałam bardzo niskie ciśnienie , ale nie panikowałam jak kiedyś . Dużo mi pomaga to że jestem uswiadomiona w chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×