Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny! Serdeczne dzieki za emaile! W pracy mam założony już albumik także w poniedziałek zaraz sobie powklejam następne zdjecia! A tyle znajomosci tak od razu chyba nigdy nie miałam i to jakich przesympatycznych znajomości! Po przeczytaniu postu Olibasi deczko się zdołowałam ale jak wczesniej mówiłam zawsze stawiam się przed wyborem byc szczęśliwym lub nie wiec zdecydowanie wybieram to pierwsze:-) Ale muszę się wypisać aby spokojnie funkcjonować. Olu basiu i dziewczyny ! Ja nie mam słów złości na siebie. Mimo nerwicy objawowej, która dawno minęła mam jeszcze problemy z wczuwaniem sie w inne osoby. Tak, przyznaję ,że nieszczęścia działają na mnie przygnębiająco i mimo iż przeszłam trzy choroby mamy w tamtym roku nie mam prawa narzekać a ja cały czas sie martwię o zdrowie jak nie swoje ( w sumie to rzadko, bo olewam- sorki za zwrot- ale ten jest najlepszy jakieś kłucia , bicia itp....) to o innych. Wiem ,ze to nerwica i miałam to kiedyś. Chyba znowu będę musiała popracować nad sobą. Zawsze kiedy się bardzo bałam o dzieci czy o kgokolwiek tłumaczyłam sobie wten sposób, że nie muszę panikować teraz ponieważ patrząc racjonalnie nikomu krzywda się nie dzieje. No ale myśli lubią powracać. Żyjemy w pięknym świecie więc po co tracić czas na coś czego aktualnie nie ma i wcale być nie musi. Nie mniej jednak Olubasiu jestem bardzo poruszona Twoim postem, jesteś dzielną i wspaniałą dziewczyną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to spotkania to myślę ,ze powinniśmy może tak jak bedzie cieplej ( mam zamiar zmienić autko ponieważ to nie nadaje sie na większe trasy- no chyba ,ze zlot w Łodzi:-) ) i wybierzemy jakieś ciekawe miejsce. Chociaż osoby , które mieszkają w Łodzi lub blisko przecież mozemy sie spotkać(iiama:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julki i Kasiu33 dzieki za fotki.Jestescie fajne kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka chyba zdjęcia poszły na jakis iny Twój adres miałam stary? sorki :) nie jestem rozmowna dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich cieplutko i słonecznie! Olabasiu witaj i podziwiam Cię za siłę pomimo takich problemów jesteś dzielną kobietą 🌼 Mieszkasz na Kaszubach? Pipku fotkę Pelasi dostałam dziękuję :) Kasia33 prosze o Twoją fotkę ;) Marijke ucz się kochana :) żebyśmy były dumne z Ciebie że nic nie jest w stanie zatrzymać Ciebie w dojściu do celu ...nawet myśli ! Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasiu mam prosbe-napisz cos gwara kaszubska.jesli moge Cie o to prosic?! 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ,zjemy obiadek i jedziemy na zakupy do marketu.Milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doszłam i jestem nie było yak żle ,dobrze ,że sklep niedaleko ,ale i plaże z psem zaliczyłam ,wieje jak nie wiem ,ale co mi tam to tylko N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc wszystkim ktorych rano nie bylo. Dziekuje Pipku za przesłanie zdjęcia Pelasi super dziewczyna jak wszystkie i Kasia 33 to samo dzieki pozdrawiam 🌻 Tylko Hexy i Amarylis mi brakuje mam nadzieje ze je dostane. Pogoda troche lepsza a i tak dzisiaj nigdzie sie nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Liduszka!:D Dana, dzieki za fotke-po Tobie rowniez nie widac nerwicy-taka spokojna radosna osobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DZIEWCZYNY , jak mi milo tyle zdjec. a poniewaz jestem pazerna na zycie to pootwieralam je wszystkie naraz i pomieszalo mi sie ktra jest ktora ale to uporzadkuje. tak szybko chcialam zobaczyc jak wygladacie. ciesze sie bo teraz wyobrazam sobie was bardziej. olbasiu, mam wrazenie ,z e jestes z tych ktorych jesli przeciwnosci nie zlamia to wzmocnia. jestem pelna uznania dla ciebie. tez bym chciala nauczyc sie twojego sposobu :a ch*j ! raz kozie śmierć , a tak poza tym wrocilam z treningu zmordowana jak gornik po szychcie, musze szybko sie zregenerowac ,tylko jak? i na 18 na imprezke. a jutro z samego rana znowu trening . fajnie ja tak lubie . nie ma czasu na mysli zwlaszcza glupie i nie jestem sama bo tego akurat nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz sie martwie jutrzejszym wyjazdem corki na zimowisko ,tzn.ciesze sie bo i ona sie cieszy ale ta jazda autokarem,sniezyca na drogach..... ,bede jutro w napieciu strasznym aby moje dzieciatko szczesliwie dojechalo! na zakupach bylo ok 1,5 g po bazarze i sklepach sie wloczylam ,to juz dla mnie normalnosc ,nie czuje charakterystycznego skurczu w zoladku jak wczesniej-jedno choc odpuscilo ,wiec bedzi tylko lepiej ada super sobie poradzilas ,myslalam o tobie na bazarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka a ja myślałam o was ,że przyjde do domu i jak ja wam napisze ,że wróciłam w pół drogi.Wstyd jak nie wiem co.Dzięki za myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jechała wczoraj do Karpacza i jechali dłużej trzy godziny ,ale jakoś dojechali.U mnie nad morzem w dzień wszystko się roztopiło ,a teraz to wszystko zamarza ,koszmar kroku nie można zrobić ,a drogowcy jak zwykle zaskoczeni zimą nie sypią tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ada jest duzo sniegu ,pookopane chodniki w tunele ,jest zimno i waitr sieka po twarzy ,jezdnie odsniezone ,cala nos padal snieg wiec jest jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wysyłam do mnie zdjecie a nie dostał mojego? Bo sie pogubiłam :-) A tak wogóle to czesc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciaki zostają w domu na ferie ,mam znajomych w kotlinie kłodzkiej i cały czas mi marudza ,żeby przyjechać ,ale jeszcze nie mam tyle odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka...........witam Cie milutko............nie nie mieszkam na kaszubach mieszkam w Warszawie...........na Kaszubach ma dom moja przyjaciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do basiijuz..........slonko sorki .. nie chcialabym abys z mojego powodu mialas sie dolowac...........pisze to co czuje przezywam......pozdrawiam Cie milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada........slonko zachecam Ciebie do tego wyjazdu z dziecmi na ferie............a gdyby od Ciebie zalezalo czyjes zycie a Ty musialabys sama przejsc przez pustkowie aby wezwac pomoc ..czy odwazylabys sie na taki krok...........tlumacz sobie jak chcesz ale wierze w Ciebie ze potrafisz bardzo duzo pozdrawiam i zycze milych ferii.......buziaczkiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku odpisałam Ci wszak nie dzisiaj ale odpisałam, pamiętam o Tobie wiesz :) przecież miłego wieczorka :) mamaJulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×