Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

wszystkim Wam dzieki za wsparcie! Efcia to ja jej wysylam pocieszne smsy aby bylo jej milo ,teraz sie wyryczalam i jest mi lzej w dzien umiem sobie poradzic bo mzna te cholere N zajac i nie dac harcowac ale w nocy bylo kiepsko bo nie mialam sily bylam spiaca ,bylo mi slabo i duszno...nie mialam sily aby isc okno otworzyc ,zwleklam sie aby leki wziasc i pozniej juz mowilam sobie niech sie dzieje co chce wzielam leki ,reszta nie do mnhie nalezy i tak po malu usnelam ale wiedzialam ze moja corka tam napewno sie meczy z temperatura jak mowilabasiaijuz mam rtylko nadzieje ze bedzie jej o tyle razniej ze sa dzieciaki i zaqwsze ktos pocieszy a to pomoze szybciej wyzdrowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinabobi
halo witam, wszystkich Od dłuzszego czasu mam powiekszony wezeł na szyji a raczej tak bardziej po zuchwą, on mnie nie boli, boje sie ze to jest chłonniak, wyniki krwi mam dobre wszystko w normie, lekarz jak mu powiedziałam, ze mam węzły to powiedzial ze od gardla bo czesto mnie boli imam czerwone. W dodatku mam bialy nalot na jezyku a wyczytalam ze moze to byc objaw nowotworu lub stanu przednowotworowego. co o tym sądzicie, pomocy bo sie wykoncze.pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinabobi : wezły powiększają się przy przeziębieniach, grypach, anginach. Biały nalot na języku także się pojawia jak nas choroba rozkłada lub jesteśmy wycieńczeni. Nie musi być od razu jakiś nowotwór. Od dawna masz powiększone ? Może Ciebie brać wła snie grypka lub masz niedoleczone przeziębienie. Zgredek Nadworny Szaman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w południe wszystkich witaj Zgredku może TY pomoŻesz? PROSZĘ wiem uparłam sie ale nie chcę by mi w googlach wyskakiwała w pasku historia, nie mogę zcierpieć jak pojawiaja mi się te rzeczy na które wcześniej wchodziłam pliss jak to skasować, chcę tylko na bieżąco chcę żeby nie zapamiętywało plisssss RRENKA proszę Cie nie zamartwiaj sie chociaż ja pewnie też bym tak to przeżywała, mam na punkcie córci bzika... a do tej osóbki pomarańczowej odpowiadam, że my sie tu raczej nerwami :D zajmujemy złym i dobrym samopoczuciem a od węzłów chłonnych? może inny temat, ja ci nie pomoge nie mam pojęcia..:O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku ale jestes mądry :):):) a ja ta kobitek tak załatwic chciałam sorki :O :D poradż z tymi googlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: jakiej przeglądarki używasz ? IE , Firefox ? jak IE to wyłącz historię. Klikamy w Menu Narzędzia -> Opcje internetowe potem zakładka ogólne. Na dole masz ramkę o nazwie historia. w polu \"liczba dni\" wpisz 0 potem kliknij zastosuj. Potem kliknij przycisk \"Wyczyść historię\" i na końcu \"OK\" I nie będa już szpiegować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś zna sposób na nerwa w czasie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie o ta historię Tobie chodziło Klikamy Menu Narzędzia -> Opcje internetowe. Potem zakładkę \"Zawartość\" Potem w ramce na dole \"informacje osobiste\" klikamy przycisk auto uzupełnianie i wybierz co nie chcesz aby przeglądarka pamiętała. odznacz ten kwadracik potem kliknij OK potem profilaktycznie zastosuj i na końcu znowu OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
Czesc wszystkim :) Czytam Sobie o tym wszystkim i powiem ze ja mialem (Mam) Cos takiego Takie Stany niepokoju, Nerwowe, czasem mam wrazenie ze padne na glebe jak ide... ( Bardzie nie fajne uczucie :( ) a takie cos mnie spotkało po tym jak ZajarałemSobie Trawke... zajarałem tak ze mialem w oczach i obraz ktory mi sie poruszał ze 1000 razy ... ( sam w Srodku Przezywałęm to tak bardzoo ze czasem mam o tym mysli... Od TAmtej Pory nie Pale.. nie Pije..( Alkoholu) uzywek ZERO!! to bylo okropneee.. Dopiero po kilku godiznach udało mi sie zasnac... a bylo to na poczatku wrzesnia jak zaczela sie szkola... Balem sie wyjsc z Domu, czulem sie taki osaczony... jakby nie w swoim Ciele...Zappisalem sie nawet Do Psychologaaa... troszke mi pomogl ale po 2 miesiacach przerwalem Kuracje... mam teraz ochote znowu isc do psychologaa... Do tej pory czasem To wraca... Te mysli ktore sobie powrecalem.. mnie przesladujaa.. byl okres ze bylo naprawde ok nie mslalem o TYm bylo ok... ale od jakiegos czasu 2 - 3 dni znowu sie Zaczynaa i Tak naprawde nie wiem co mi jest... wiem tylko ze jak mysle o tym jest ZLE... wtedy staram sie te Mysli odrzucic... i czyms sie zajac... i tak jest do TEj poryy. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( i juz czasem nie mam sily z TYm Walczyc :(:(:(: Czesc Pozdrawiam :) mam nadzieje ze ktos mi odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku wielkie dzięki mam już pojęcie o co chodzi :) oj jak byś mi sie przydał, mam dobry komputer a zero o nim pojęcia :O aż mi wstyd i wiesz przydał by mi jakis mały kursik komputerowy ale taki prosty i potrzebny kobiecie do poruszania sie po komputerze, szkoda,że nie potrafie wykorzystać ani małego procentu tego na co stac mój komputer :O może jakis poradnik prostym językiem pisany polecisz ? albo cokolwiek... coś z działu muzyki, zdjęć ...i jakis taki nieład panuje... wszystko z mojem matnej wiedzy komputerowej wynika a ja boje się,żeby czegoś nie popsuć.. mój facet też niewiele się orientuje albo poprostu wraca póżno i nie ma czasu... dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy kurs obsługi kompa to to parę razy zepsuć :D napisz co chcesz robić na tym kompie. Bo to temat rzeka. Jaki program graficzny ? jaka grafikę robisz ? fotki, rysunek ? Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki utworek Zgredku? Ja też chcę:-)))))))))) Jaco 20. Z tego co opisujesz masz nerwicę lękowo-napadową ale o tym powinien wypowiedzieć się specjalista. Nie rezygnuj z terapii. Jest bardzo ważna. Prawdopodobnie przeżywasz to co każdy z nas . Myśli są bardzo silne , mają moc ale z pomocą terapeuty uda się przerwać krąg lęku! Szkoda czasu na lęki i obawy dlatego też warto zmienić coś na lepsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez muszę zerknąć z czego się śmiejecie? Joco hmm gdzieś już czytałam o takim wstrząsie coś Cię pobudziło to chyba ta trawka... na jakiejs stronie w necie były takie przypadki, właśnie to ,,coś,, uwolniło Twoje uczucia, może poprostu wzburzyłeś sobie jakieś receptory w móżgu, pewnie młody jesteś Twój organizm sie rozwija, a Ty mu spokój zakłóciłeś moim zdaniem jakiś bodziec, wstrząs, a co mówili na psychoterapii? napewno dostałeś wskazówki jak się tego pozbyc to proces długoterminowy ale do zrobienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wykluczając jak słusznie zauważyła mamajulki branie narkotyków. Ja odpowiedziałam na drugą część postu Jaco20, ale pochopnie , bo przecież może to być skutek palenia trawki. Ale skoro to było tylko raz więc może to palenie było po prostu \"wyzwalaczem\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
Hmm mam 20 lat i mam na Imie Jacek:) Milo mi :):):):) a mam to od 5 miesiecyy Poprostuu czasem nie wyrabiamm... a moj terapełta jakos mi za specialnie nie pomagaaa :(:(:(:( nie radzi mi co mam Robic :/ tylko mi mowi dlaczego tak sie dzieje a ja potrzebujee wskazowek... Wiem Ze trzeba sie czyms zajac :) ale czasemmysli sa silniejsze Przepisal mi Psychiattra Tabletki >> Xanax Sr powiem wam ze po tym czulem sie dobrze bralem to 2 miesiace.. ale postanowilem sobie ze Sam sobie z tym poradze... tylko to ze te mysli mnie poprostu Blokujaaaaa... czasem nie czuje ze zyjeee... zaczyna sie Myslenieeo tym... ( czy ja jestem Choory Psychicznie) ... To mnie przeraza... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa a co mogło by Ci poprawić humor? Mam pełny zestaw wesołych rzeczy więc jaka kategoria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco 20! Zdecydowanie nie masz choroby psychicznej. Pisaliśmy kiedyś o tym prawda? Osoba chora psychicznie nie zdaje sobie sprawy ze swojego stanu, natomiast Ciebie ten stan niepokoi czyli masz pełną świadomość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dodam,że ja tez sobie trawke pociągnęłam kiedyś i nic takiego nie miałam więc to nie znaczy,że akurat przez to..ale każdy pewnie miał jakiś bodziec który w nas te lęki wyzwolił albo sie wszystkie zdarzenia zbiegaja ... i niekoniecznie złe, czasami dobre.... nie bardzo rozumiem czemu dobre ale tak jest kiedy zbytnio sie rozluźniamy nasze ciało i mózg broni sie ? by panować nad całą sytuacją, życiem, sparawami czy aby my nie potrzebujemy rozluźnienia? tak miałam wczoraj pod koniec męczącego dnia postanowiłam wziąć kąpiel, miała byc dla mnie nagrodą i rozluźnieniem...och dostałam pachnący piling i maseczke chciałam zaszaleć :D zaszalałam.... we wannie zrobiło mi się słabo i jak zwykle poczułam niemoc :O wyszłam z wanny położyłam się z nogami do sufitu..czekałam az przejdzie juz tak tragicznie nie podchodze do moich ,,ataczków,, jak na poczatku,, staram sie zapomnieć, ale nici z lampki wina które sie chłodziło bo zakleszczyło mi przełyk :D:D i ssałam sobie spokojnie validol...do 24 miałam odjazd ,,ale wszystko sie pięknie skończyło zasnęlam wtuliłam sie w swoją druga połowę (która ma mnie pewnie po dzuirki w nosie..) pozdrawiam uupss ale sie rozpisałam ale staram się nie tragizowac by iinych nie zarażac nie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
N to dobrze :) Bo tego sie obawialem Najbardziej !!! :(:(:(:( Tylko ze ja czasem juz nie rozumiem Moich Stanow ://// mnie to meczyy bo jak mam dzien Lepszyy od 2 To gdy jest Zle nie mysle o niczym tylko o tym co mi jest Skupiam sie sam na Sobie wiem ze to nie Dobrze :( ale to jest silniejsze :( Co Prawda Mam leki... i chce wrocic na Psychoterapie bo czuje ze nie wyrobie :(:(:( ale dziekuje :) za szybkie odpowiedzi :) mam nadzieje ze tez sie tu jakos przydam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
Co nie Zabijee to Wzmocnii... a Robie to wszystko dla siebie :) i Dla mojej Kochanej Przyszlej Zony :P (Magdy) chcemy sie zareczyc w maju 3 :) i mam nadzieje ze bedzie Naprawde DObrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku nic złego sie nie dzieje, jestes wrażliwym człowiekiem, ja proponuję jak najszybciej odstawic xanax, wiem co to znaczy sama sie tym leczyłam a to nie tędy droga- sam zrozumiesz :) juz tego nie biore lepiej przerzucic sie na ziołowe tabletki np validol taki tani, pomaga a jeśli dołożysz swoją psychikę i powiesz sobie że to cudowne lekarstwo :D teraz tylko to mi pomaga a 2 miesiące wcześniej bez xanaxu myślałam że sie zapowietrzę :D oddychac nie mogłam słabłam podłoga wirowała, lekarz idzie na łatwiznę przepisze lekarstwo ale nie o to chodzi jeść psychotropy po co? to nie jest choroba psychiczna... wszystko to nasze myśli, więc myśł pozytywnie, słuchaj kogoś kto próbuje wytłumaczyć... ważne by wiedziec jak sobie pomóc nie szkodzic :) pozdrawiam mam tyle do zrobienia :) Zgredku dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×